Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.
dugo93
Exactly.

Kezdem elhinni, hogy pl. Matic, Pogba, Lukaku mégsem akkora hulladék játékosok, mint amit itt produkálnak, hanem igazából legalább egy középszar szintet megütnek. Ez a Sanchez az Arsenalban szerintem egy elég korrekt játékos volt (legalábbis párszor amikor láttam), de amit itt nyújt, azt fáj nézni. Rashfordon, De Gean meg Lukakun (meg az utsó 15 percben Matan) kívül, kb. mindenki totál beleszart a meccsbe, és nem csak ebbe, hanem úgy az egész Manchester Unitedbe. Ez pedig főleg 1 embernek a hibája, tudjuk kié. Vele és Woodwarddal kell megkezdeni a tisztogatást, ez a két ember olyan károkat okoz ennél a klubnál, amit nagyon nehéz lesz helyrehozni. És ha már ők nincsenek itt, lehet kirakni a hulladékot, Pogbaval, Maticcsal és Sanchezzel kezdve. Ezek mind ilyen PSG-pozitív játékosok, felviszik az arcukat a pályára, eltötyögnek, majd felveszik a nagy lóvét, és meg is vannak elégedve magukkal. Elképesztően irritálóak. Ezt a teljesítményt az MU U19 is lehozza.

A Tottenham legalább abszolút megérdemelte volna a továbbjutást, mert 180-ból kb. 160 percen keresztül lejátszották a pályáról a Juvét, csak rutintalanságból, egyéni hibák miatt elcseszték. Őket rohadtul sajnáltam, szerintem egyértelműen a 2. legjobb csapat most Angliában. De ez a United meg se érdemelte volna. Bakker egy Sevilla ellen az Old Traffordon... áh, megmagyarázhatatlan.
Duff
"Bakker egy Sevilla ellen?"

Ez a Sevilla az elmúlt években ép hogy kicsúszik az európai Top 10-ből, a MU pedig fergi bá' óta a Top 20-ba is csak nagyritkán csúszik be.
ozibozi
A vicc az, hogy ez a jelenlegi Sevilla az utóbbi évek leggyengébbike....

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dembele elkezdte megszolgálni az árát
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
GOAT

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 479
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.
dugo93
Exactly.

Kezdem elhinni, hogy pl. Matic, Pogba, Lukaku mégsem akkora hulladék játékosok, mint amit itt produkálnak, hanem igazából legalább egy középszar szintet megütnek. Ez a Sanchez az Arsenalban szerintem egy elég korrekt játékos volt (legalábbis párszor amikor láttam), de amit itt nyújt, azt fáj nézni. Rashfordon, De Gean meg Lukakun (meg az utsó 15 percben Matan) kívül, kb. mindenki totál beleszart a meccsbe, és nem csak ebbe, hanem úgy az egész Manchester Unitedbe. Ez pedig főleg 1 embernek a hibája, tudjuk kié. Vele és Woodwarddal kell megkezdeni a tisztogatást, ez a két ember olyan károkat okoz ennél a klubnál, amit nagyon nehéz lesz helyrehozni. És ha már ők nincsenek itt, lehet kirakni a hulladékot, Pogbaval, Maticcsal és Sanchezzel kezdve. Ezek mind ilyen PSG-pozitív játékosok, felviszik az arcukat a pályára, eltötyögnek, majd felveszik a nagy lóvét, és meg is vannak elégedve magukkal. Elképesztően irritálóak. Ezt a teljesítményt az MU U19 is lehozza.

A Tottenham legalább abszolút megérdemelte volna a továbbjutást, mert 180-ból kb. 160 percen keresztül lejátszották a pályáról a Juvét, csak rutintalanságból, egyéni hibák miatt elcseszték. Őket rohadtul sajnáltam, szerintem egyértelműen a 2. legjobb csapat most Angliában. De ez a United meg se érdemelte volna. Bakker egy Sevilla ellen az Old Traffordon... áh, megmagyarázhatatlan.
Duff
"Bakker egy Sevilla ellen?"

Ez a Sevilla az elmúlt években ép hogy kicsúszik az európai Top 10-ből, a MU pedig fergi bá' óta a Top 20-ba is csak nagyritkán csúszik be.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó nagy balfék a néger Mózes....
Pedig a Hazard-William-Kante hármas eléggé jól nyomja a Barca ellen

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sándor Csikar

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.
dugo93
Exactly.

Kezdem elhinni, hogy pl. Matic, Pogba, Lukaku mégsem akkora hulladék játékosok, mint amit itt produkálnak, hanem igazából legalább egy középszar szintet megütnek. Ez a Sanchez az Arsenalban szerintem egy elég korrekt játékos volt (legalábbis párszor amikor láttam), de amit itt nyújt, azt fáj nézni. Rashfordon, De Gean meg Lukakun (meg az utsó 15 percben Matan) kívül, kb. mindenki totál beleszart a meccsbe, és nem csak ebbe,
Duff
Lukaku azért szerintem szezononként simán megrúgná a 30 gólt, csak egy probléma van ezzel a felfogással meg játékkal nem jut el hozzá a labda,se a fejére se a lábára....nem várja tőle senki hogy ő majd végigcselez 5 ember között,mert ő erre nem képes, de gólt rúgni azt igenis tudna bárki ellen (ennyi pénzt akkor se ér de ez mind1 😀)
Matics szerintem jó játékos amúgy, csak már fülén veszi a levegőt,mert a lükedék semmi pihenőt nem ad neki egész szezonban...Pogba középszer nálam, SAF is megmondta nincs az a pénz amiért visszavásárolná,ahhoz képest nézegetheti minden héten a lelátóról 😊
Őszi szezonban jobban focizott a csapat egy fokkal talán, akkor se ájult el tőle a kedves szurkolók hada, de amióta Sanchez betette a lábát és muszáj helyet adni a csapatban hát jujj.....perpill ő csak fék a csapatban.
Mondjuk azt sem igazán tudom eldönteni kit látnék szívesen a csapat padján, de ezt az embert biztos hogy nem 😕
manuszka86
Igazából Sanchez, és a csapat rossz szereplése mourinho buszos taktikájának köszönhető
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.
dugo93
Exactly.

Kezdem elhinni, hogy pl. Matic, Pogba, Lukaku mégsem akkora hulladék játékosok, mint amit itt produkálnak, hanem igazából legalább egy középszar szintet megütnek. Ez a Sanchez az Arsenalban szerintem egy elég korrekt játékos volt (legalábbis párszor amikor láttam), de amit itt nyújt, azt fáj nézni. Rashfordon, De Gean meg Lukakun (meg az utsó 15 percben Matan) kívül, kb. mindenki totál beleszart a meccsbe, és nem csak ebbe,
Duff
Lukaku azért szerintem szezononként simán megrúgná a 30 gólt, csak egy probléma van ezzel a felfogással meg játékkal nem jut el hozzá a labda,se a fejére se a lábára....nem várja tőle senki hogy ő majd végigcselez 5 ember között,mert ő erre nem képes, de gólt rúgni azt igenis tudna bárki ellen (ennyi pénzt akkor se ér de ez mind1 😀)
Matics szerintem jó játékos amúgy, csak már fülén veszi a levegőt,mert a lükedék semmi pihenőt nem ad neki egész szezonban...Pogba középszer nálam, SAF is megmondta nincs az a pénz amiért visszavásárolná,ahhoz képest nézegetheti minden héten a lelátóról 😊
Őszi szezonban jobban focizott a csapat egy fokkal talán, akkor se ájult el tőle a kedves szurkolók hada, de amióta Sanchez betette a lábát és muszáj helyet adni a csapatban hát jujj.....perpill ő csak fék a csapatban.
Mondjuk azt sem igazán tudom eldönteni kit látnék szívesen a csapat padján, de ezt az embert biztos hogy nem 😕

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 955
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.
dugo93
Exactly.

Kezdem elhinni, hogy pl. Matic, Pogba, Lukaku mégsem akkora hulladék játékosok, mint amit itt produkálnak, hanem igazából legalább egy középszar szintet megütnek. Ez a Sanchez az Arsenalban szerintem egy elég korrekt játékos volt (legalábbis párszor amikor láttam), de amit itt nyújt, azt fáj nézni. Rashfordon, De Gean meg Lukakun (meg az utsó 15 percben Matan) kívül, kb. mindenki totál beleszart a meccsbe, és nem csak ebbe, hanem úgy az egész Manchester Unitedbe. Ez pedig főleg 1 embernek a hibája, tudjuk kié. Vele és Woodwarddal kell megkezdeni a tisztogatást, ez a két ember olyan károkat okoz ennél a klubnál, amit nagyon nehéz lesz helyrehozni. És ha már ők nincsenek itt, lehet kirakni a hulladékot, Pogbaval, Maticcsal és Sanchezzel kezdve. Ezek mind ilyen PSG-pozitív játékosok, felviszik az arcukat a pályára, eltötyögnek, majd felveszik a nagy lóvét, és meg is vannak elégedve magukkal. Elképesztően irritálóak. Ezt a teljesítményt az MU U19 is lehozza.

A Tottenham legalább abszolút megérdemelte volna a továbbjutást, mert 180-ból kb. 160 percen keresztül lejátszották a pályáról a Juvét, csak rutintalanságból, egyéni hibák miatt elcseszték. Őket rohadtul sajnáltam, szerintem egyértelműen a 2. legjobb csapat most Angliában. De ez a United meg se érdemelte volna. Bakker egy Sevilla ellen az Old Traffordon... áh, megmagyarázhatatlan.
Duff
forditsuk meg.miert egy "sevillatol", a man utd az oreg visszavonulasa ota a nevebol el.
Lehet latni a penz nem minden.
Psg szopo, utd szopo Gardiola es a City most jol haracsolnak.
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.
dugo93
Exactly.

Kezdem elhinni, hogy pl. Matic, Pogba, Lukaku mégsem akkora hulladék játékosok, mint amit itt produkálnak, hanem igazából legalább egy középszar szintet megütnek. Ez a Sanchez az Arsenalban szerintem egy elég korrekt játékos volt (legalábbis párszor amikor láttam), de amit itt nyújt, azt fáj nézni. Rashfordon, De Gean meg Lukakun (meg az utsó 15 percben Matan) kívül, kb. mindenki totál beleszart a meccsbe, és nem csak ebbe, hanem úgy az egész Manchester Unitedbe. Ez pedig főleg 1 embernek a hibája, tudjuk kié. Vele és Woodwarddal kell megkezdeni a tisztogatást, ez a két ember olyan károkat okoz ennél a klubnál, amit nagyon nehéz lesz helyrehozni. És ha már ők nincsenek itt, lehet kirakni a hulladékot, Pogbaval, Maticcsal és Sanchezzel kezdve. Ezek mind ilyen PSG-pozitív játékosok, felviszik az arcukat a pályára, eltötyögnek, majd felveszik a nagy lóvét, és meg is vannak elégedve magukkal. Elképesztően irritálóak. Ezt a teljesítményt az MU U19 is lehozza.

A Tottenham legalább abszolút megérdemelte volna a továbbjutást, mert 180-ból kb. 160 percen keresztül lejátszották a pályáról a Juvét, csak rutintalanságból, egyéni hibák miatt elcseszték. Őket rohadtul sajnáltam, szerintem egyértelműen a 2. legjobb csapat most Angliában. De ez a United meg se érdemelte volna. Bakker egy Sevilla ellen az Old Traffordon... áh, megmagyarázhatatlan.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
Jughead
Főleg hogy csillió pénzből sikerül ezt összehozni. Ezért kár elindulni nemzetközi kupában, jöjjön inkább a Wenger nélküli Arsenal
flzoli
talán be tud majd húzni valami karalábé kupát.
Amadeus
Ha lenne esze utolsó szalmaszálként a nyáron szépen odatolnak 100 milliót Perez elé Béláért.
Abban még értelem is lenne
flzoli
Ide nem játékos kell (legalábbis nem előre), hanem szemlélet váltás. Az meg úgy sem lesz.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nem baj, Mou szerint jól játszottak 😊 Special 5 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 861 — Cowboys fan
a spanyol negyedik 10 perc focival leoktatta az angol bajnokság kirakatcsapatát.
de a lényeg hogy BPL>BBVA.
Kenny
kb a csoportmeccseken is ez volt, bár mondjuk egyáltalán nem rajtuk múlt, hogy nem kaptak meccsenként négyet a Pooltól.
félidőig.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 070 — nabege2@yahoo.com
Mondja már meg egy gurulós szabályzat szakértő, hogy ha a labdaszedő fiút a shaktaros köcsög átbassza a reklámtáblán, az hogy a faszba nem egyből piros?????? Hihetetlen, hogy Seria A-ban működik nagy sikerrel a videóbíró, "a legnagyobb színpadon" meg ilyen megtörténhet.
MarioAna
 www.dreamteamfc.com/c/news-gossip/385288/facundo-ferreyra-ball-boy/
Sajnos csak ezt találtam, így pont nem látom, hogy mennyire játszik rá a srác. Déli, szóval azért nem lepődnék meg😊 Mondjuk, hogy miért toszogatja a labdát azt nem értem, fogja meg, tegye le az oldalvonalra és akkor tuti nem lökik fel... Holnap ha lesz jobb videó majd jön a játékos ekézése is😊
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ancelotti lesz ebből inkább, Poch max külföldre dobbant a Tham után.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
Jughead
Főleg hogy csillió pénzből sikerül ezt összehozni. Ezért kár elindulni nemzetközi kupában, jöjjön inkább a Wenger nélküli Arsenal
flzoli
talán be tud majd húzni valami karalábé kupát.
Amadeus
Ha lenne esze utolsó szalmaszálként a nyáron szépen odatolnak 100 milliót Perez elé Béláért.
Abban még értelem is lenne

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Túl jók voltak a Fergies idők..

A 100 misis igazolások helyett Pochot szerezzük meg könyörgöm.
dugo93
és még egy bal bekket könyörgöm 😀
amúgy aktiválhatnánk az öreget mint ahogy a Bayern tette 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
Jughead
Főleg hogy csillió pénzből sikerül ezt összehozni. Ezért kár elindulni nemzetközi kupában, jöjjön inkább a Wenger nélküli Arsenal
flzoli
talán be tud majd húzni valami karalábé kupát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
Jughead
Főleg hogy csillió pénzből sikerül ezt összehozni. Ezért kár elindulni nemzetközi kupában, jöjjön inkább a Wenger nélküli Arsenal

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
a spanyol negyedik 10 perc focival leoktatta az angol bajnokság kirakatcsapatát.
de a lényeg hogy BPL>BBVA.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 239
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..
flzoli
A Sevillának szurkoltam, de a tény az tény, az a sport ahol az a csapat amelyik húzza az időt (fetreng, nem hozza a labdát játékba stb.) előnyt szerez komolyan vehetetlen.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.
Jughead
Biztos azon múlt...
#besztlíg
Murinho szánalmas hova jutott..

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
ezt az ukranbrazilt valaki elkaphatná és ledarálhatná.

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
Túl jók voltak a Fergies idők..

A 100 misis igazolások helyett Pochot szerezzük meg könyörgöm.

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 239
Szánalmas sport ez még mindig.... Az utolsó 8 percben jó, ha 2 percig volt játékban a labda. Erre 4 perces hosszabbítás.