Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Mourinho sajtótájékoztatója egészen epic lett. Ez az ember tényleg elhitte magáról, hogy ő az isten. Úgy járt mint Wenger papa.
 www.skysports.com/football/news/11667/11292412/jose-mourinhos-defence-full-transcript-from-man-utd-manager
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.
alatriste
Hát ha szerinted a Real, ManCity, Barca, Bayern elődöntős quartet (már ha összejön) nem ígér élből 5 jó meccset, akkor nem tudom miért nézel egyáltalán focit....

Az általad felsorolt 3 csapat echte munkásbrigád megspékelve 1-2 technikásabb klasszis szerű játékossal. Mitől lenne az jobb a szemnek mégis?

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Én már akkor elégedett leszek, ha nem egy hétre megy a csapat Barcelonába. Ettől a szezontól még a 4. hely biztosítását és a Lazio lepofozását várom, illetve zöld utat a stadion építéshez. Ha ez meg van, az kb 2001 óta a legsikeresebb szezon lenne összességében.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2010-11 óta, a BL ezen szakaszában, tehát amikor már kerülhet össze azonos nemzetbeli csapat SOSE került össze a Barca a Reállal.
Sőt, ha kiegészítem azzal, hogy ezen két csapat a Bayernt is csak 1szer kapta meg (tavaly volt ugye Real-Bayern) akkor különösen nevetséges ez az egész.

Nyilván mind a 3 csapat ebben a 8! évben ott volt és akár össze is kerülhettek volna. De valahogy azért sikerült elkerülniük egymást.

Hajrá Roma, Sevilla, Juve! Persze úgy se lesz belőle semmi és jöhet a dög unalmas elődöntő a három megszokott névvel + angol.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
A Barca, Real, Bayern hármas véletlenül nem elkerülte egymást, és egyikük se kapta meg a City-t sem? Hát ez meglepett!

Ja nem...
alatriste
A Roma meg a Sevilla szerintem esélytelen, de őszintén remélem a Liverpool meg a Juve valahogy megfingatja a másikat.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Barca, Real, Bayern hármas véletlenül nem elkerülte egymást, és egyikük se kapta meg a City-t sem? Hát ez meglepett!

Ja nem...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csak sikerült összehozni, hogy a legizmosabb 4 (Real, Bayern, Barca, City) valahogy elkerülje egymást...

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
FC Barcelona - AS Roma
Sevilla FC - FC Bayern München
Juventus - Real Madrid
Liverpool - Manchester City

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 479
Az EL 8 állva maradt csapata 8 különböző országból van.

A BL-ben csak a hagyományos angol-német-olasz-spanyol négyszög maradt meg.
Kampman
ezért is felesleges közösen indulni itt 4 (max 5) országon kívül itt másnak is, csak időhúzás az 'amatőrök' részvétele a profi ligában
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 865 — Cowboys fan
buzi Sporting. faszér' kell túlórázni, ha egyszer rendes játékidőben le lehetne zárni az összecsapást.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
Az EL 8 állva maradt csapata 8 különböző országból van.

A BL-ben csak a hagyományos angol-német-olasz-spanyol négyszög maradt meg.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Hat a spori finoman szolva sincs a helyzet magaslatan a Milan meccsen
Duff
Szégyenletes

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Hat a spori finoman szolva sincs a helyzet magaslatan a Milan meccsen
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
Közben kezdünk nagyon idegbajosan játszani, ilyenkor kéne megnyugtatni a játékosokat, de ezt mondjuk pont nem nézem ki Gattusóból.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Mocskos bírók bazdmeg. Így megenni Welbeck esését. Vicc.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 073 — nabege2@yahoo.com
Mondja már meg egy gurulós szabályzat szakértő, hogy ha a labdaszedő fiút a shaktaros köcsög átbassza a reklámtáblán, az hogy a faszba nem egyből piros?????? Hihetetlen, hogy Seria A-ban működik nagy sikerrel a videóbíró, "a legnagyobb színpadon" meg ilyen megtörténhet.
MarioAna
 www.dreamteamfc.com/c/news-gossip/385288/facundo-ferreyra-ball-boy/
Sajnos csak ezt találtam, így pont nem látom, hogy mennyire játszik rá a srác. Déli, szóval azért nem lepődnék meg😊 Mondjuk, hogy miért toszogatja a labdát azt nem értem, fogja meg, tegye le az oldalvonalra és akkor tuti nem lökik fel... Holnap ha lesz jobb videó majd jön a játékos ekézése is😊
NB2
És vizsgálják is az ügyet az uefánál, hogy a Roma alkalmazottja húzta az időt! Mondjuk azért sok minden mást is vizsgálhatnának akkor már utólag!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 708 — Vikings fan
A Citynek kurvára semmi félni valója nem lesz, kapják akár a Barca/Real/Bayern egyikét. Guardiola 2nél volt már, ismeri is őket. Ráadásul a City nem összevásárolt játékosok gyülekezete. Vagyis de, de csapatként játszanak, ami nagy különbség a PSG-hez képest. Kb minden PL rekordot megdönthetnek idén. Az Arsenalét már nyilván nem. Félreértés ne essék, nem bírom őket, aki ismer tudja kinek szurkolok már majd 20 éve. De az a támadósor baszki félelmetes, az Arsenalt úgy nullázták, hogy kb 4 helyzetet alakítottak ki, abból 3at bevertek, 2t talán kontrából. Persze az Arsenal sehol nincs, de a City sztem elmúlt 15-20 év top 10 csapatába beférne. Nem a PL-ben, hanem bárhol. Rengeteg kreatív játékos, fiatalok is, a cseresorukhoz max a Realet hasonlítanám erőben. A védelem is brutális, ehhez pedig jön még Guardiola zsenije. Mindezt úgy, h én nem tartom annyira nagy géniusznak.
A Pool támadósora egy döntőre is jó lenne, de a védelem sztem max az elődöntőig jó. Nem lehet adok kapokra menni már ilyen szinten. Ettől függetlenül hajrá PL csapatok, nekünk meg marad a hajrá a BL indulásért. Sajnálom, de szinte tuti, hogy a szezon után elköszönünk Contetől :/
Borbinho
Ettől függetlenül két meccses BL párharcban még mindig nem ők az esélyesek. Az egy mas játék. Pep azért Bayernnel is felsült jó néhány ilyen meccsen pedig ott se a kerettel voltak gondok.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A Citynek kurvára semmi félni valója nem lesz, kapják akár a Barca/Real/Bayern egyikét. Guardiola 2nél volt már, ismeri is őket. Ráadásul a City nem összevásárolt játékosok gyülekezete. Vagyis de, de csapatként játszanak, ami nagy különbség a PSG-hez képest. Kb minden PL rekordot megdönthetnek idén. Az Arsenalét már nyilván nem. Félreértés ne essék, nem bírom őket, aki ismer tudja kinek szurkolok már majd 20 éve. De az a támadósor baszki félelmetes, az Arsenalt úgy nullázták, hogy kb 4 helyzetet alakítottak ki, abból 3at bevertek, 2t talán kontrából. Persze az Arsenal sehol nincs, de a City sztem elmúlt 15-20 év top 10 csapatába beférne. Nem a PL-ben, hanem bárhol. Rengeteg kreatív játékos, fiatalok is, a cseresorukhoz max a Realet hasonlítanám erőben. A védelem is brutális, ehhez pedig jön még Guardiola zsenije. Mindezt úgy, h én nem tartom annyira nagy géniusznak.
A Pool támadósora egy döntőre is jó lenne, de a védelem sztem max az elődöntőig jó. Nem lehet adok kapokra menni már ilyen szinten. Ettől függetlenül hajrá PL csapatok, nekünk meg marad a hajrá a BL indulásért. Sajnálom, de szinte tuti, hogy a szezon után elköszönünk Contetől :/
Borbinho
Tény hogy az idei City az egyik legjobb City fennállása óta, de szerintem még így sincs esélye bejutni a döntőbe, mert amíg ilyen Messi, meg Ronaldo féle játékosok oktatják a népet addig másoknak sok keresnivalójuk nincsen! Nem nyalizásból mondom ezt, de ők nem hiába a világ legjobbjai ketten! Ha vissza is vonulnak biztos más lesz egy csomó minden ezt lemerem fogadni, de addig meg még kár is ilyenekről beszélgetni hogy most ki meddig jut! Mondom ezt úgy hogy én City fan vagyok, kaptam is érte az ívet. 😀

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Citynek kurvára semmi félni valója nem lesz, kapják akár a Barca/Real/Bayern egyikét. Guardiola 2nél volt már, ismeri is őket. Ráadásul a City nem összevásárolt játékosok gyülekezete. Vagyis de, de csapatként játszanak, ami nagy különbség a PSG-hez képest. Kb minden PL rekordot megdönthetnek idén. Az Arsenalét már nyilván nem. Félreértés ne essék, nem bírom őket, aki ismer tudja kinek szurkolok már majd 20 éve. De az a támadósor baszki félelmetes, az Arsenalt úgy nullázták, hogy kb 4 helyzetet alakítottak ki, abból 3at bevertek, 2t talán kontrából. Persze az Arsenal sehol nincs, de a City sztem elmúlt 15-20 év top 10 csapatába beférne. Nem a PL-ben, hanem bárhol. Rengeteg kreatív játékos, fiatalok is, a cseresorukhoz max a Realet hasonlítanám erőben. A védelem is brutális, ehhez pedig jön még Guardiola zsenije. Mindezt úgy, h én nem tartom annyira nagy géniusznak.
A Pool támadósora egy döntőre is jó lenne, de a védelem sztem max az elődöntőig jó. Nem lehet adok kapokra menni már ilyen szinten. Ettől függetlenül hajrá PL csapatok, nekünk meg marad a hajrá a BL indulásért. Sajnálom, de szinte tuti, hogy a szezon után elköszönünk Contetől :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
A Pool is el fog köszönni a 8 között.
Amadeus
Kölcsönadod a varázsgömbödet?
Mikey
nem, de ha bejön, akkor veszek egy lottószelvényt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
A Pool is el fog köszönni a 8 között.
Amadeus
Kölcsönadod a varázsgömbödet?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Világlegjobbajnoksága ismét beárazásra került, egyszerűen ez már bonyolult azoknak, akik favágóföldén kénytelenek elpazarolni tehetségüket.

Fabregas meg szokásosan hazaiban tolja.
VanillaSky
#besztlíg

A Pool is el fog köszönni a 8 között. Az arab csapat jut el egyedül majd a 4-ig.
Amadeus
arabok csak akkor jutnak akárhova is,ha nem a real/barca párossal sorsolják őket össze.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
Világlegjobbajnoksága ismét beárazásra került, egyszerűen ez már bonyolult azoknak, akik favágóföldén kénytelenek elpazarolni tehetségüket.

Fabregas meg szokásosan hazaiban tolja.
VanillaSky
#besztlíg

A Pool is el fog köszönni a 8 között. Az arab csapat jut el egyedül majd a 4-ig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi szép kötényeket varr Courtoisnak 😛
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
hát bazdmeg ha ez nem 11-es akkor mi
petey
A Barca ellen? Ne viccelj mar 😀
Duff
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDD