Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na legalább a szépítés megvan Fabbian góljával.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Félidőben négyet is cserél a Bologna. Indokolt, de sose láttam még ilyet.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Albán 2 is alkotott tegnap:
Laci 90+8ban verte az utolsót
Szkanderbég 1-1 az utolsó előttivel
zacknorb
Még mindig 5 pont az előny, de lassan bele kéne húzni, nehogy izgulni kelljen a végén...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Freuler nagyon szép gólpasszt adott. Az ellenfélnek. De les miatt ezt is elveszik.

szerk.: videózás után mégis megadják. 0-2. 🙄

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Vezet a Fiorentina, hát nyilván.

szerk.: mégsem.

szerk. 2: ja de.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Albán 2 is alkotott tegnap:
Laci 90+8ban verte az utolsót
Szkanderbég 1-1 az utolsó előttivel
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na a Frankfurt kirakta Toppmöllert. Ideje volt már.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag tegnap este zártajtós megbeszélés volt a klubvezetés és Slot között, és szintén állítólag ezután a klub felvette a kapcsolatot Alonso menedzserével.

A pletykák szerint nem akarná a klub szezon közben elküldeni a hollandot, viszont nem akarnak lemaradni Xabiról sem.
Mikey
Akkor Xabi sportigazgatonak jon, a Liverpoolnal gondolom lattak a Kisvarda sikeres fel szezonjat, es lattak, hogy amit Revesz csinal, az a nyero taktika. Szoval Xabi sportigazgatokent leul majd a kispadra, aztan negy het utan kirakja Slotot es atveszi ideiglenesen orokre a vezetoedzoi posztot.

5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Állítólag tegnap este zártajtós megbeszélés volt a klubvezetés és Slot között, és szintén állítólag ezután a klub felvette a kapcsolatot Alonso menedzserével.

A pletykák szerint nem akarná a klub szezon közben elküldeni a hollandot, viszont nem akarnak lemaradni Xabiról sem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Ah, szoval neked nem esett le, mire celoztam. 😃
Stez
Igaz lett volna ez 2019ig.
Csak ne essünk át oda sem hogy majd legközelebb egy Lothar nyilatkozatért is a Bayern a felelős csak mert játszott nálunk…
csebi
Tovabbra sem vagod. 😃 Ennek semmi koze a Bayernhez, ez KG poszt volt nehany napja a Fradival.
Stez
Jaaa. Azt hittem Ulirol beszélsz my bad
csebi
én meg hogy Dárdairól van szó 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Ah, szoval neked nem esett le, mire celoztam. 😃
Stez
Igaz lett volna ez 2019ig.
Csak ne essünk át oda sem hogy majd legközelebb egy Lothar nyilatkozatért is a Bayern a felelős csak mert játszott nálunk…
csebi
Tovabbra sem vagod. 😃 Ennek semmi koze a Bayernhez, ez KG poszt volt nehany napja a Fradival.
Stez
Jaaa. Azt hittem Ulirol beszélsz my bad

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Ah, szoval neked nem esett le, mire celoztam. 😃
Stez
Igaz lett volna ez 2019ig.
Csak ne essünk át oda sem hogy majd legközelebb egy Lothar nyilatkozatért is a Bayern a felelős csak mert játszott nálunk…
csebi
Tovabbra sem vagod. 😃 Ennek semmi koze a Bayernhez, ez KG poszt volt nehany napja a Fradival.
Stez
Ha 5 milliót és 4 játékost írsz lehet korában leesik neki.
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Ah, szoval neked nem esett le, mire celoztam. 😃
Stez
Igaz lett volna ez 2019ig.
Csak ne essünk át oda sem hogy majd legközelebb egy Lothar nyilatkozatért is a Bayern a felelős csak mert játszott nálunk…
csebi
Tovabbra sem vagod. 😃 Ennek semmi koze a Bayernhez, ez KG poszt volt nehany napja a Fradival.

5 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Ah, szoval neked nem esett le, mire celoztam. 😃
Stez
Igaz lett volna ez 2019ig.
Csak ne essünk át oda sem hogy majd legközelebb egy Lothar nyilatkozatért is a Bayern a felelős csak mert játszott nálunk…

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Ah, szoval neked nem esett le, mire celoztam. 😃

5 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.
csebi
Nincs már mit lerabolnotok.
Nem nagyon van riválisban olyan spíler, aki nektek előrelépés, főleg, h valszeg Schlotterbeck is jönni fog.
5 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜
Stez
Azért ez nem igaz.
A Bayern alapvetően már minimum fele-fele arányban igazol bentről és külföldről de holnap eskü megnézem mert sztem már ennyi bundás sincs.
Amelyik csapat évek óta szisztematikusan lerabolja a bundast az a Borusdia Dortmund.
Btw: mikor csinálta ezt Hainer? Be tudnád linkelni? Én nem találkoztam ilyen nyilatkozatról tőle annak ellenére hogy sztem elég szorosan követem a híreket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Mennyi az egy szezonban rugott legtöbb gól a bundásban? 😀
esanders10
101. Az 1971/72-es Bayern tartja. Komoly veszélyben van ez a rekord, viszont Lewandowski 40 gólos rekordja szerintem nem idén dől meg.
5 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 009
Mennyi az egy szezonban rugott legtöbb gól a bundásban? 😀
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
csak beesik Varga Barni utódja.
Kenny
Mennyire jó a gyerek?
Szlovén liga nem valami erős..
JC6 (Mr. Miele)
Nem kell nagyot ugrania azért
5 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
csak beesik Varga Barni utódja.
Kenny
Mennyire jó a gyerek?
Szlovén liga nem valami erős..
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.
Matthew99
Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
Majd futnak par kort a rivalisoknal, felajanlanak negy jatekosert 4 millio eurot, aztan az elnok felhaborodva kiposztolja, hogy senki nem hajlando jatekost adni nekik, es udvozlet a nemet futball valosagban. 😜

5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mondjuk az Aranylabdás tegnapi gólja is eléggé pofás volt:
5 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Vannak itt asszem Rangers fanok:
zacknorb
kedvenc Wigan prospectem volt, eladták a Lutonnak jó sok pénzért, de így is kiestek a Champóból. nem is tudtam, hogy már a Rangersben játszik 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Vannak itt asszem Rangers fanok: