Soccer
41 feliratkozó
5 hónapja
Mondjuk jelenleg szerintem Bayern-Arsenal döntő lesz.Pedig idén nyerhetnének BL-tOliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Matthew99
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
olyan szar a többi csapat egyenlőre, bárkit elverhetnek ebben a BL mezőnyben most.
ha valamiért nem fognak odaérni az lehet hogy a komoly meccsek hiánya, nincsennek hozzászokva idén a kiélezett tétmeccsekhez, hiába pihenhetnek majd előtte.
ozibozi
5 hónapja
pedig mar probalunk neheziteni a challengekkel, hogy most is adtunk egy felidot ajandekba meg ballabas jobbhatveddel toljuk stb. de meg igysem.Pedig idén nyerhetnének BL-tOliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Matthew99
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
olyan szar a többi csapat egyenlőre, bárkit elverhetnek ebben a BL mezőnyben most.
ha valamiért nem fognak odaérni az lehet hogy a komoly meccsek hiánya, nincsennek hozzászokva idén a kiélezett tétmeccsekhez, hiába pihenhetnek majd előtte.
ozibozi
rohadtul hianyozni fognak ezek a keshegyre meno csatak. mondanam, hogy a Klassiker, de hat Niko baratunk mar megint tul szerenyen nyilatkozott a csapatarol, mint anno a Bayern kapcsan is tette ...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Pedig idén nyerhetnének BL-tOliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Matthew99
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker
olyan szar a többi csapat egyenlőre, bárkit elverhetnek ebben a BL mezőnyben most.
ha valamiért nem fognak odaérni az lehet hogy a komoly meccsek hiánya, nincsennek hozzászokva idén a kiélezett tétmeccsekhez, hiába pihenhetnek majd előtte.
5 hónapja
De legalább segítettél megfejteni a rejtélyt, hogy "Oliseh" melyik csapatban játszikOliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Matthew99
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
Willie Parker

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.Komolytalan szint a Bayernnek ez a Bundesliga.
Matthew99
Az egyik legkomolyabb "riválist" a Leipziget hazaküldik egy 6-0, 5-1-gyel.
Nincs kihívás.
5 hónapja
Ez de gyenge műesés volt Kenan fiam. Ráadásul 2 méterre a bíró orra előtt. Megérdemelted érte azt a sárgát.
5 hónapja
Az a baj a nők tudnak emelni egy pinával
5 hónapja
Érdekes volt az Arsenal meccs vége, kiszúrt egy kezezést a 16oson belül a VAR amit senki se látott, megmutatták 6szor hogy kézzel beleütött, áll a játék vagy 2 percet majd mehet tovább 🤣Minden szabálytól és értelmezéstől függetlenül büntetőnek kellett volna lennie.
Pont amire meggyőztem magam hogyha a szabályok szerint járnak el ez is ugyanolyan mintha pl egy lövésbe ütött volna bele, erre semmi... érdekes
davemayer
Idah simán szándékosan belepaskolt a labdába, h ne szöglet legyen. Irányította kézzel a lasztit, nem rápattant.
De whatever...legalább nem kaptunk ki.
5 hónapja
Oliseh megint 10 osztályzatot kapott. Nem kicsit durva formában van.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
5 hónapja
Érdekes volt az Arsenal meccs vége, kiszúrt egy kezezést a 16oson belül a VAR amit senki se látott, megmutatták 6szor hogy kézzel beleütött, áll a játék vagy 2 percet majd mehet tovább 🤣Pont amire meggyőztem magam hogyha a szabályok szerint járnak el ez is ugyanolyan mintha pl egy lövésbe ütött volna bele, erre semmi... érdekes
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
5 hónapja
Bayern szempontból mai nap legjobb híre h Musiala visszatért, adott is gólpasszt. Szerencsére nem törte derékba a karrierjét Donnaruma akármennyire is szerette volna.Ja és amúgy 5 gólt vágott a csapat Gulanak egy félidő alatt, második félidőben egy laza 4.00 xg, és 4.24 xgot
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Salah is kihagyta a tizenegyest a bronzért a párbaj elején de már holnap repül, hogy a Marseille ellen rendelkezésre tudjon állni😂
5 hónapja
Azért ebből a csapatból mennyire hiányzott Diallo meg Mbuemo…kegyetlenül jól fociztak ma. Bruno meg zseni csak a szokásos. Az is durva hogy mindjárt elhozzuk kapott gól nélkül a meccset😂Jo volt nezni oket. Felszabadultan jatszottak.
manuszka86
5 hónapja
YoungZeeZee
9 845
Mi az isten folyik a Realnal amúgy?azt olvastam perez joset akarja....fuuu
Alvaro Arbeloa: "I demand all Real Madrid players to give Vini Jr the ball a lot more, to give him a lot more opportunities.
He's one of the best players on the planet."
Azt hittem, ennel a szurkoló kitiltos meg füttykoncert cenzuras sztorinál nincs lejjebb, de azért csak megpróbálják.
rob3r7o
5 hónapja
Mi az isten folyik a Realnal amúgy? Alvaro Arbeloa: "I demand all Real Madrid players to give Vini Jr the ball a lot more, to give him a lot more opportunities.
He's one of the best players on the planet."
Azt hittem, ennel a szurkoló kitiltos meg füttykoncert cenzuras sztorinál nincs lejjebb, de azért csak megpróbálják.
Szerkesztette: rob3r7o
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
5 hónapja
Valahogy így nézz ki egy értelmes jobbszélső, mint Diomande. Mi lenne ha a Real inkább posztra vásárolna a sok insta huszár helyett...
5 hónapja
De, ket pontot. 😊Ha geci lennék ezt mondanámEzzel két probléma van.
Szoboszlai miatt vesztett a Pool......
De mivel nem vagy az...nem mondom
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
1) nem veszítettek
2) pláne nem Szoboszlai miatt
De amúgy jó.
Mikey
De 32 lovesnel nyilvan nem Szobo miatt.
5 hónapja
Bőven benn fognak maradni.Gyorsan alá kellene írnia valahova Glasnernek. Hétről hétre rosszabb ez a Palace, minden varázsát el fogja veszíteni szezon végére és akkor nem szerződteti le a MU. Szezon elején még simán BL helyen voltak, most már a 14. helynél tartanák és pár napja estek ki az FA kupában egy amatőr csapattól.Fél csapat elment lassan, kimoly pénzt raktam a sunderlandre ma is. Örülhetnek hogy bent maradnak
Sixo
davemayer
De tele vannak sérülttel és iszonat durva a sorozatterhelés nekik.
5 hónapja
Ha geci lennék ezt mondanámEzzel két probléma van.
Szoboszlai miatt vesztett a Pool......
De mivel nem vagy az...nem mondom
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
1) nem veszítettek
2) pláne nem Szoboszlai miatt
De amúgy jó.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Én se szeretném, tipikus Potteres égés lenne belőleGyorsan alá kellene írnia valahova Glasnernek. Hétről hétre rosszabb ez a Palace, minden varázsát el fogja veszíteni szezon végére és akkor nem szerződteti le a MU. Szezon elején még simán BL helyen voltak, most már a 14. helynél tartanák és pár napja estek ki az FA kupában egy amatőr csapattól.Glasner es a MU borzaszto parositas, ennyire csak nem hulyek a vezetosegben.
Sixo
Duff
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
5 hónapja
Gyorsan alá kellene írnia valahova Glasnernek. Hétről hétre rosszabb ez a Palace, minden varázsát el fogja veszíteni szezon végére és akkor nem szerződteti le a MU. Szezon elején még simán BL helyen voltak, most már a 14. helynél tartanák és pár napja estek ki az FA kupában egy amatőr csapattól.Fél csapat elment lassan, kimoly pénzt raktam a sunderlandre ma is. Örülhetnek hogy bent maradnak
Sixo
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
5 hónapja
Én már egy Marescanak is örülnék.Lehet ez volt Frank utolsó szöge.Nagyon remelem. Erdekes, mert amugy nagyon jo edzonek tunt a Brentfordban. De amit nyujt a spurs az elmult idoszakban, az kegyetlen.
Sixo
Mondjuk, hogy mely interim coach emeli ki a szarbol a csapatot a szezon kozepen, az nem tudom.
Nem hinném, hogy barmi esely is van ra, de odatennek Xabi Alonso ele egy szerzodest, amiben kb. minden parametert o tolthet ki.
Duff