Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Aki lemaradt róla:

zacknorb
De a Szenegál gól előtt lökött a csatár, a 11 es meg olyan amilyen
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
Aki lemaradt róla:

zacknorb
adják oda a kupát Trumpnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Aki lemaradt róla:
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
A szenegáliak levonultak a pályáról, jó kis ANK-hangulat valóban.
Kampman
Arab csatornán nézem és üvöltözik a riporter mint az őrült.

Amúgy ha nem jönnek vissza kizárják őket mindenhonnan ezért

Szerkesztette: ozibozi
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
A szenegáliak levonultak a pályáról, jó kis ANK-hangulat valóban.
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
ANK-döntő félidőben 0-0
Kampman
az eg kek, a fu zold.
csebi
Nem semmi balhé
5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 591
Szatyros mindent elkövet, hogy a Sociedad nyerjen.. 😊
5 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
ANK-döntő félidőben 0-0
Kampman
az eg kek, a fu zold.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
YoungZeeZee 9 845
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
a görögtűz ott alap lehetm mert füstben kezdték a meccset 😊
ozibozi
egy az athennek.
mikor csap le a bajnoksagra egy tv?
YoungZeeZee
Lecserélték Vargát és 1 perccel utána lőttek 1 gólt.
ozibozi
Nyilvan a Milan legendaja viszi a hatan a csapatot. 😛
Stez
Annyira felbaszta Jovic agyát Varga érkezése hogy nyomott egy Mesterhármast 😂✌️

MesterNégyes lesz az 😂
ozibozi
mar 4.
Benitez nagy betli..
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
ANK-döntő félidőben 0-0
Kampman
Kezdhetnék egyből a hosszabbítással, annyira félnek előre menni
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
a görögtűz ott alap lehetm mert füstben kezdték a meccset 😊
ozibozi
egy az athennek.
mikor csap le a bajnoksagra egy tv?
YoungZeeZee
Lecserélték Vargát és 1 perccel utána lőttek 1 gólt.
ozibozi
Nyilvan a Milan legendaja viszi a hatan a csapatot. 😛
Stez
Annyira felbaszta Jovic agyát Varga érkezése hogy nyomott egy Mesterhármast 😂✌️

MesterNégyes lesz az 😂

Szerkesztette: ozibozi
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
a görögtűz ott alap lehetm mert füstben kezdték a meccset 😊
ozibozi
egy az athennek.
mikor csap le a bajnoksagra egy tv?
YoungZeeZee
Lecserélték Vargát és 1 perccel utána lőttek 1 gólt.
ozibozi
Nyilvan a Milan legendaja viszi a hatan a csapatot. 😛

5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
a görögtűz ott alap lehetm mert füstben kezdték a meccset 😊
ozibozi
egy az athennek.
mikor csap le a bajnoksagra egy tv?
YoungZeeZee
Lecserélték Vargát és 1 perccel utána lőttek 1 gólt.
5 hónapja
YoungZeeZee 9 845
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
a görögtűz ott alap lehetm mert füstben kezdték a meccset 😊
ozibozi
egy az athennek.
mikor csap le a bajnoksagra egy tv?
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
ANK-döntő félidőben 0-0
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.
slowmotion
vlsz ők sem | 6x pénzért |
ozibozi
Psv 16 pont előny, ezt már nehéz lesz leadni
davemayer
„8-2-vel allunk, innen mar meglesz a rajatszas” – en, amikor a Colts 8-2-vel allt. 😀
Stez
Ok, értem én de eleve 5-6 vereség úgy h a feyenoord mindent nyer - sztem a bears SBra kisebb az odds na 😁
davemayer
Jaja, tavaly nem volt ekkora az előnyük, viszont azóta az Ajax eladta az értelmesebb embereit, szóval mindkét irányba nyílt az olló
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.
slowmotion
vlsz ők sem | 6x pénzért |
ozibozi
Psv 16 pont előny, ezt már nehéz lesz leadni
davemayer
„8-2-vel allunk, innen mar meglesz a rajatszas” – en, amikor a Colts 8-2-vel allt. 😀
Stez
Ok, értem én de eleve 5-6 vereség úgy h a feyenoord mindent nyer - sztem a bears SBra kisebb az odds na 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
a görögtűz ott alap lehetm mert füstben kezdték a meccset 😊
5 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
ozibozi
Gól és gólpassz majd kiállítják

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
8kor AEK-Panathiakos meccs (Varga először kezdő)
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.
slowmotion
vlsz ők sem | 6x pénzért |
ozibozi
Psv 16 pont előny, ezt már nehéz lesz leadni
davemayer
Èn is remélem nem sikerül 😄
5 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.
slowmotion
vlsz ők sem | 6x pénzért |
ozibozi
Psv 16 pont előny, ezt már nehéz lesz leadni
davemayer
„8-2-vel allunk, innen mar meglesz a rajatszas” – en, amikor a Colts 8-2-vel allt. 😀

5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.
slowmotion
vlsz ők sem | 6x pénzért |
ozibozi
Psv 16 pont előny, ezt már nehéz lesz leadni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.
slowmotion
vlsz ők sem | 6x pénzért |
5 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Jó lehetett a rotterdami derbi, pluszban van Persie fia majdnem hős lett - akinek nyilván az apja az edzője.

Mondjuk aztán nyert a Sparta, ezt nem láttam jönni.

Szerkesztette: slowmotion