Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hát, nekem nagyon fáj ezt hallani… értem hogy izgul, de na, 14 évesen beszéltem ilyen szinten angolul..
5 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are

Sixo
Öröm nézni, beszél angolul, érződik rajta hogy nem a legjobb, de ez pont elég. Lehet csak izgul, mosolyog..

Kíváncsi lennék a magyar fiatalok közül hány olyan van aki ennyi idősen készen állna egy ilyen kalandra, ha meglenne hozzá a tehetsége a pályán.
Nomac
Azért már 20 éves, csináljunk úgy mintha 15 éves kisgyerek lenne
Negritis, a vajda
Oké, de ha most megnéznéd az NB1/2-es fiatalokat, szerinted hány százalékuk beszélne angolul vagy németül? Szerintem elkeserítő lenne az arány, amikor ennek alapnak kéne lenni.
Nomac
Már az én időmben, amikor 15-18 éves voltam, el tudtam beszélgetni angolul bárkivel, és a környezetemben sok velem egykorú is. Az én korosztályom már úgy került középiskolába, hogy valamennyire elvoltunk az idegen nyelvekkel. Ez ma meg már kifejezetten így van a social média miatt szerintem. Úgyhogy nem kell ezen meglepődni. Kivéve Kerkez. Csávó úgy töri az angolt nem is igaz😃
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician

Sixo
Öröm nézni, beszél angolul, érződik rajta hogy nem a legjobb, de ez pont elég. Lehet csak izgul, mosolyog..

Kíváncsi lennék a magyar fiatalok közül hány olyan van aki ennyi idősen készen állna egy ilyen kalandra, ha meglenne hozzá a tehetsége a pályán.
Nomac
Azért már 20 éves, csináljunk úgy mintha 15 éves kisgyerek lenne
Negritis, a vajda
Oké, de ha most megnéznéd az NB1/2-es fiatalokat, szerinted hány százalékuk beszélne angolul vagy németül? Szerintem elkeserítő lenne az arány, amikor ennek alapnak kéne lenni.
Nomac
Egy olyan keretből ahol a játékosok nagy része külföldi és az edzők is évek óta, sztem ez elvárás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com

Sixo
Öröm nézni, beszél angolul, érződik rajta hogy nem a legjobb, de ez pont elég. Lehet csak izgul, mosolyog..

Kíváncsi lennék a magyar fiatalok közül hány olyan van aki ennyi idősen készen állna egy ilyen kalandra, ha meglenne hozzá a tehetsége a pályán.
Nomac
Azért már 20 éves, csináljunk úgy mintha 15 éves kisgyerek lenne
Negritis, a vajda
Oké, de ha most megnéznéd az NB1/2-es fiatalokat, szerinted hány százalékuk beszélne angolul vagy németül? Szerintem elkeserítő lenne az arány, amikor ennek alapnak kéne lenni.
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician

Sixo
Öröm nézni, beszél angolul, érződik rajta hogy nem a legjobb, de ez pont elég. Lehet csak izgul, mosolyog..

Kíváncsi lennék a magyar fiatalok közül hány olyan van aki ennyi idősen készen állna egy ilyen kalandra, ha meglenne hozzá a tehetsége a pályán.
Nomac
Azért már 20 éves, csináljunk úgy mintha 15 éves kisgyerek lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com

Sixo
Öröm nézni, beszél angolul, érződik rajta hogy nem a legjobb, de ez pont elég. Lehet csak izgul, mosolyog..

Kíváncsi lennék a magyar fiatalok közül hány olyan van aki ennyi idősen készen állna egy ilyen kalandra, ha meglenne hozzá a tehetsége a pályán.
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
U23as Ázsia Kupa döntőt végül Japán és Kína játssza. Uncsi.
Sixo
Wut? 😅

Csak az elődöntősöket írom:

2013: Jordánia, Szaúd-Arábia, Dél-Korea Irak
2016: Katar, Dél-Korea, Japán, Irak
2018: Katar, Vietnám, Üzbegisztán, Dél-Korea
2020: Ausztrália, Dél-Korea, Szaúd-Arábia, Üzbegisztán
2022: Üzbegisztán, Japán, Ausztràlia, Szaúd-Arábia
2024: Japán, Irak, Indonézia, Üzbegisztán.

Japán 2024-ben és 2016-ban nyert, amúgy nem volt döntőben. Kína meg nemhogy döntőben nem volt eddig, de vagy ki sem jutott, vagy nem jutott tovább a csoportból...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
SPORTINGGGGGGGGGGG
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
és megint vezet a sporting 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Emberhátrányban kiegyenlített a Köbenhavn xD Akkor mégsem olyan biztos az a top24 a Napolinak. Utolsó meccsük Löfli ellen van és ott win kéne.

5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
sporting vezetett vagy 5 percig
a man cityvel ellentétben gyorsan egyenlített a psg

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
U23as Ázsia Kupa döntőt végül Japán és Kína játssza. Uncsi.

5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Nice, Solanke góllal tért vissza. Odobert meg már a 2. assistját osztotta ki.
McTominay meg megint a hátán cipeli a Napolit. A végén még 24ben lesznek.
Sixo
és rá mondta a MU hogy minek? nem elég jó
Negritis, a vajda
Ten Hag mondta, ugyanaz a sztori volt mint Mainoo meg Amorim kb. Lesz vagy 2-3 év minimum mire ezt a kettőt kiheveri a klub.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Nice, Solanke góllal tért vissza. Odobert meg már a 2. assistját osztotta ki.
McTominay meg megint a hátán cipeli a Napolit. A végén még 24ben lesznek.
Sixo
és rá mondta a MU hogy minek? nem elég jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi az tavaly megvolt az EL idèn a BLre hajtunk? 🤪
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nice, Solanke góllal tért vissza. Odobert meg már a 2. assistját osztotta ki.
McTominay meg megint a hátán cipeli a Napolit. A végén még 24ben lesznek.

5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
PSG erőlködik a gólért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Az igen. Annyi sérültje (és egy eltiltottja) van a Spursnek, hogy egyetlen egy mezőnyjátékos van a cserepadon aki a felnőtt csapat tagja xD

5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ezek mekkorák.








5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
mondtam, hogy a City volt szar, nem az MU lett hirtelen olyan jó..igazoljanak még 200 millióért gyorsan, aztán hátha sikerül bejutni a BL-be 😀 😀
5 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Pep kiégett vagy befagyott a norvég hidegben?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Én nem tudom a MU vezetőségét komolyan venni. Most a teljesen értelmetlen Oliver Glasner után, a német lapot szerint Niko Kovac után érdeklődnek. Hogy merülhet fel egyáltalán az ő neve egy ilyen presztizsű klubnál.
Sixo
Szeretnének egy Volkswagen sofőrt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
5 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Én nem tudom a MU vezetőségét komolyan venni. Most a teljesen értelmetlen Oliver Glasner után, a német lapot szerint Niko Kovac után érdeklődnek. Hogy merülhet fel egyáltalán az ő neve egy ilyen presztizsű klubnál.