Soccer
41 feliratkozó
5 hónapja
Lecombozta
5 hónapja
szerintem nem les a Chelsea meccsen

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
Ezt a fajta makacs stílust hogy csak azért is be akarjuk cipelni az öt és felesig a labdát, ha kell tíz védekező játékoson keresztül, sosem fogom tudni megszokni.Hugo elengedte kintről
Mikey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Gravenberch mintha "kicsit húzná" magátremélem nem lesz súlyos sérülése
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Ezt a fajta makacs stílust hogy csak azért is be akarjuk cipelni az öt és felesig a labdát, ha kell tíz védekező játékoson keresztül, sosem fogom tudni megszokni.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Hurrá játszik Ekitiké. Remélem rúg vagy kettőt.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
Azért ebből a csapatból mennyire hiányzott Diallo meg Mbuemo…kegyetlenül jól fociztak ma. Bruno meg zseni csak a szokásos. Az is durva hogy mindjárt elhozzuk kapott gól nélkül a meccset😂
5 hónapja
Ínséges időket élünk, minden apróságnak örülni kell! 😀A lényeget még nem írtátok: Manchester is RED! 🔴😎Lájkvadász, de egye fene 😛
bogjosi
davemayer
(insert Michael Scott: "That's what she said" meme 😀 )
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
5 hónapja
A lényeget még nem írtátok: Manchester is RED! 🔴😎Lájkvadász, de egye fene 😛
bogjosi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
5 hónapja
A lényeget még nem írtátok: Manchester is RED! 🔴😎
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
5 hónapja
Minden évben jött egy jött egy csomó új játékos, hány vált be?? Esztelen pénzdobálás, mint a Chelsea-nál, na jó , egy fokkal annál jobb talán..Milyen retoolt? Leigazoltàk a jövő kezdőjét. Az hogy nem játszik egyik sem attól még felhúztak egy új kezdő tizenegyet. Ha 1 rossz év utàn ennyi siker után kirúgnál egy edzőt akkor egy MU szintű vergődesnek indulsz meg a csapatoddalMilyen retool? Silva-t még mindig folyton játszatja. Minden évben 100 millió felett igazolhat, aztán sorra megbuknak az igazolásaik, mert olyan lassú, öregfiúk focit játszat, vagy nem a helyén játszatja őket. Greelish, Savinho,Gvardiol, Ott van Marmosuh nem is játszatja, most Reijnders-t sem, egyszerűen teljesen hülyeségeket csinál. Ait Nouri szintén, minden nagy PL csapat le akarta igazolni, megszerezték,erre nem is játszatja..Azt sem értettem, h Guardiola miért maradhatott idénre(tavaly is szarok voltak), de ez a játék nagyon gyenge, ilyen szintű kerettel. Mintha ők vezetnének és húzni akarnák az időt. Se kapuralövés, se beadás, semmi ötlet,öregfiúk passzolgatás körbe, az MU meg röhögve vár a kontrákra, a reális eredmény 3-0 körül kellene hogy legyen. Nagyon kéne a City-nek egy új edző, Flick v Klopp komolyat tudna menni egy ilyen kerettel.1 gyengébb év után mikor retoolt tol egy csapat nem fogod ki rúgni normális helyen az edzőt. Ez az év után meg ő fog felállni majd
Pep71
remontada
Pep71
remontada
Kik azok? Dias, Haaland, Silva, Foden, Doku, Rodri több éve itt vannak. Amúgy év végén tuti megy Guardiola ezt már mondták, a kérdés annyi, hogy nem e küldik el előbb..legalább akkor a BL-ben még lehetne sanszuk, idén is.
5 hónapja
Nem láttam az utóbbi kb 2 hónapban shitty meccset, ez alapján kb kiesési gondjaiknak kellene lenni
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
5 hónapja
Scholes meg Nicky Butt milyen okosan kifejtette a podcestjükben hogy Martinezt mennyire megeszi majd Haaland….zsebre volt rakva a norvég ma rendesen
Szerkesztette: manuszka86
5 hónapja
Ezt elvenni, gondolom cunha fülcimpája 2 mm-rel előrébb volt, ha ugy állítom meg... szánalmasHogy ne legyen kínos a shitynek
davemayer
5 hónapja
Csere főként azértmennyit játszik amúgy, sokszor kezdő?Mount még itt van? 😀Igen de idén jó is
Löfli
manuszka86
Löfli
5 hónapja
Ezt elvenni, gondolom cunha fülcimpája 2 mm-rel előrébb volt, ha ugy állítom meg... szánalmas
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
5 hónapja
Milyen retoolt? Leigazoltàk a jövő kezdőjét. Az hogy nem játszik egyik sem attól még felhúztak egy új kezdő tizenegyet. Ha 1 rossz év utàn ennyi siker után kirúgnál egy edzőt akkor egy MU szintű vergődesnek indulsz meg a csapatoddalMilyen retool? Silva-t még mindig folyton játszatja. Minden évben 100 millió felett igazolhat, aztán sorra megbuknak az igazolásaik, mert olyan lassú, öregfiúk focit játszat, vagy nem a helyén játszatja őket. Greelish, Savinho,Gvardiol, Ott van Marmosuh nem is játszatja, most Reijnders-t sem, egyszerűen teljesen hülyeségeket csinál. Ait Nouri szintén, minden nagy PL csapat le akarta igazolni, megszerezték,erre nem is játszatja..Azt sem értettem, h Guardiola miért maradhatott idénre(tavaly is szarok voltak), de ez a játék nagyon gyenge, ilyen szintű kerettel. Mintha ők vezetnének és húzni akarnák az időt. Se kapuralövés, se beadás, semmi ötlet,öregfiúk passzolgatás körbe, az MU meg röhögve vár a kontrákra, a reális eredmény 3-0 körül kellene hogy legyen. Nagyon kéne a City-nek egy új edző, Flick v Klopp komolyat tudna menni egy ilyen kerettel.1 gyengébb év után mikor retoolt tol egy csapat nem fogod ki rúgni normális helyen az edzőt. Ez az év után meg ő fog felállni majd
Pep71
remontada
Pep71
5 hónapja
mennyit játszik amúgy, sokszor kezdő?Mount még itt van? 😀Igen de idén jó is
Löfli
manuszka86

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
Fergie 🥹🥹🥹
5 hónapja
Mount még itt van? 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
Na de ki kérte Marmoush-t? Ait Nouri-t ki kérte?Ott van Marmosuh nem is játszatja, most Reijnders-t sem, egyszerűen teljesen hülyeségeket csinál. Ait Nouri szintén, minden nagy PL csapat le akarta igazolni, megszerezték,erre nem is játszatja..Egyrészt sérült Marmoush, másrészt ha a világ #1 klasszikus középcsatára nálad van, nehéz lehozni, Alvarez is ezért távozott.
Pep71
Reijnders most kimaradt, iszonyat a dara ez benne van.
Ait Nouri meg ide full hülyeség volt, előre lehetett tudni hogy Dokuval együtt nem lehet játszatni, mert ugyanazokat a területeket játszák be, ugyanott érzik jól magukat, tehát egy más profil kell szélsőhátvédnek, nem egy klasszikus szárnyvédő, ami egyébként nálam Rayan.
zacknorb
Ezt a hulla gyenge focit, nem lehet megmagyarázni, ilyen kerettel...ez szégyen, kb NB1 szint, egy hulla gyenge MU ellen, kapuralövés nélkül lehozni a meccset. Már ma ki kéne vágni.