Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Lecombozta
5 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szerintem nem les a Chelsea meccsen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Ezt a fajta makacs stílust hogy csak azért is be akarjuk cipelni az öt és felesig a labdát, ha kell tíz védekező játékoson keresztül, sosem fogom tudni megszokni.
Mikey
Hugo elengedte kintről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Gravenberch mintha "kicsit húzná" magát
remélem nem lesz súlyos sérülése

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ezt a fajta makacs stílust hogy csak azért is be akarjuk cipelni az öt és felesig a labdát, ha kell tíz védekező játékoson keresztül, sosem fogom tudni megszokni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Micsoda passzt kapott Milos

Szerkesztette: ozibozi
5 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Hurrá játszik Ekitiké. Remélem rúg vagy kettőt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
5 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Azért ebből a csapatból mennyire hiányzott Diallo meg Mbuemo…kegyetlenül jól fociztak ma. Bruno meg zseni csak a szokásos. Az is durva hogy mindjárt elhozzuk kapott gól nélkül a meccset😂

5 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
A lényeget még nem írtátok: Manchester is RED! 🔴😎
bogjosi
Lájkvadász, de egye fene 😛
davemayer
Ínséges időket élünk, minden apróságnak örülni kell! 😀
(insert Michael Scott: "That's what she said" meme 😀 )

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
A lényeget még nem írtátok: Manchester is RED! 🔴😎
bogjosi
Lájkvadász, de egye fene 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
A lényeget még nem írtátok: Manchester is RED! 🔴😎

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Azt sem értettem, h Guardiola miért maradhatott idénre(tavaly is szarok voltak), de ez a játék nagyon gyenge, ilyen szintű kerettel. Mintha ők vezetnének és húzni akarnák az időt. Se kapuralövés, se beadás, semmi ötlet,öregfiúk passzolgatás körbe, az MU meg röhögve vár a kontrákra, a reális eredmény 3-0 körül kellene hogy legyen. Nagyon kéne a City-nek egy új edző, Flick v Klopp komolyat tudna menni egy ilyen kerettel.
Pep71
1 gyengébb év után mikor retoolt tol egy csapat nem fogod ki rúgni normális helyen az edzőt. Ez az év után meg ő fog felállni majd
remontada
Milyen retool? Silva-t még mindig folyton játszatja. Minden évben 100 millió felett igazolhat, aztán sorra megbuknak az igazolásaik, mert olyan lassú, öregfiúk focit játszat, vagy nem a helyén játszatja őket. Greelish, Savinho,Gvardiol, Ott van Marmosuh nem is játszatja, most Reijnders-t sem, egyszerűen teljesen hülyeségeket csinál. Ait Nouri szintén, minden nagy PL csapat le akarta igazolni, megszerezték,erre nem is játszatja..
Pep71
Milyen retoolt? Leigazoltàk a jövő kezdőjét. Az hogy nem játszik egyik sem attól még felhúztak egy új kezdő tizenegyet. Ha 1 rossz év utàn ennyi siker után kirúgnál egy edzőt akkor egy MU szintű vergődesnek indulsz meg a csapatoddal
remontada
Minden évben jött egy jött egy csomó új játékos, hány vált be?? Esztelen pénzdobálás, mint a Chelsea-nál, na jó , egy fokkal annál jobb talán..
Kik azok? Dias, Haaland, Silva, Foden, Doku, Rodri több éve itt vannak. Amúgy év végén tuti megy Guardiola ezt már mondták, a kérdés annyi, hogy nem e küldik el előbb..legalább akkor a BL-ben még lehetne sanszuk, idén is.
5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Nem láttam az utóbbi kb 2 hónapban shitty meccset, ez alapján kb kiesési gondjaiknak kellene lenni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Scholes meg Nicky Butt milyen okosan kifejtette a podcestjükben hogy Martinezt mennyire megeszi majd Haaland….zsebre volt rakva a norvég ma rendesen

Szerkesztette: manuszka86

5 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ezt elvenni, gondolom cunha fülcimpája 2 mm-rel előrébb volt, ha ugy állítom meg... szánalmas
davemayer
Hogy ne legyen kínos a shitynek

5 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Mount még itt van? 😀
Löfli
Igen de idén jó is
manuszka86
mennyit játszik amúgy, sokszor kezdő?
Löfli
Csere főként azért

5 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ezt elvenni, gondolom cunha fülcimpája 2 mm-rel előrébb volt, ha ugy állítom meg... szánalmas

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
5 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
GÁLA! Amúgy hogy lett ez les?

5 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Azt sem értettem, h Guardiola miért maradhatott idénre(tavaly is szarok voltak), de ez a játék nagyon gyenge, ilyen szintű kerettel. Mintha ők vezetnének és húzni akarnák az időt. Se kapuralövés, se beadás, semmi ötlet,öregfiúk passzolgatás körbe, az MU meg röhögve vár a kontrákra, a reális eredmény 3-0 körül kellene hogy legyen. Nagyon kéne a City-nek egy új edző, Flick v Klopp komolyat tudna menni egy ilyen kerettel.
Pep71
1 gyengébb év után mikor retoolt tol egy csapat nem fogod ki rúgni normális helyen az edzőt. Ez az év után meg ő fog felállni majd
remontada
Milyen retool? Silva-t még mindig folyton játszatja. Minden évben 100 millió felett igazolhat, aztán sorra megbuknak az igazolásaik, mert olyan lassú, öregfiúk focit játszat, vagy nem a helyén játszatja őket. Greelish, Savinho,Gvardiol, Ott van Marmosuh nem is játszatja, most Reijnders-t sem, egyszerűen teljesen hülyeségeket csinál. Ait Nouri szintén, minden nagy PL csapat le akarta igazolni, megszerezték,erre nem is játszatja..
Pep71
Milyen retoolt? Leigazoltàk a jövő kezdőjét. Az hogy nem játszik egyik sem attól még felhúztak egy új kezdő tizenegyet. Ha 1 rossz év utàn ennyi siker után kirúgnál egy edzőt akkor egy MU szintű vergődesnek indulsz meg a csapatoddal
5 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Mount még itt van? 😀
Löfli
Igen de idén jó is
manuszka86
mennyit játszik amúgy, sokszor kezdő?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 539
Fergie 🥹🥹🥹
5 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Mount még itt van? 😀
Löfli
Igen de idén jó is

5 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Mount még itt van? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Ott van Marmosuh nem is játszatja, most Reijnders-t sem, egyszerűen teljesen hülyeségeket csinál. Ait Nouri szintén, minden nagy PL csapat le akarta igazolni, megszerezték,erre nem is játszatja..
Pep71
Egyrészt sérült Marmoush, másrészt ha a világ #1 klasszikus középcsatára nálad van, nehéz lehozni, Alvarez is ezért távozott.

Reijnders most kimaradt, iszonyat a dara ez benne van.

Ait Nouri meg ide full hülyeség volt, előre lehetett tudni hogy Dokuval együtt nem lehet játszatni, mert ugyanazokat a területeket játszák be, ugyanott érzik jól magukat, tehát egy más profil kell szélsőhátvédnek, nem egy klasszikus szárnyvédő, ami egyébként nálam Rayan.
zacknorb
Na de ki kérte Marmoush-t? Ait Nouri-t ki kérte?
Ezt a hulla gyenge focit, nem lehet megmagyarázni, ilyen kerettel...ez szégyen, kb NB1 szint, egy hulla gyenge MU ellen, kapuralövés nélkül lehozni a meccset. Már ma ki kéne vágni.
5 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Kiütés yesssss😁