Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Te jó ég, gyorsan visszaolvasva az elmúlt cirka 1 oldalt, örülök, hogy majd' két éve apa lettem és megkomolyodtam. No offense.
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
teljesen felesleges vita, aki szerint van(vagy volt az elmult 20évben) Messinél jobb játékos, az csak elfogult reálos lehet, vagy köze nincs ehez a sporthoz.


| (továbbra sem vagyok barca fan) |
braxa88
biztosan!

Pep71: azt nem tudjuk hogy mi lett volna Messi nélkül az argentin válogatottal a vb-ken, de mivel vele se nyertek semmit így lényegtelen találgatni.
Viszont tény hogy Zidane nélkül nem ment tovább a csoportkörből a francia válogatott (2002, 2010) vele meg kétszer döntőzött 98+2006. Mindkét döntőben gólt lőtt, mindkét torna legjobbja volt. Ahogy 34 évesen kinyalatta a toronymagas favorit brazilokat azt nem lehet utána csinálni. Igen, tegnap Messi extraklasszis volt, de ahhoz a meccshez nem lehet hasonlítani, akkorát játszott a francia, a visszavonulása előtt másfél héttel.

Az meg tény hogy Messi az összes olyan döntőben gólt lőtt ahol amúgy is gólokkal nyertek volna. (Kétszer bevitte a kegyelemdöfést vezetésnél), cr-ről meg senki sem beszélt, direkt meg sem említettem, mert ő a fontos meccseken talán még messi szintjén sincs. cr nálam még top 5ben sincs még a Real játékosokon belül sem, nem érdekel hány gólt lő a gyenge ellenfeleknek egy bajnokságban ahol van kb 4 értelmes csapat. A 2000-es évek legelején kb volt 4-5 bajnokesélyes csapat, hol van ez a bajnokság ahhoz a szinthez. Sehol.
eaglesmcnabb
Messi a 2011-es döntőben 1-1-nél rúgott gólt, nem kegyelemdöfés volt, hanem sorsdöntő gól, a 2009-esen pedig 0-1-nél fejelte a másodikat, nem voltak ezek olyan könnyed győzelmek ezek, főleg a 09-es, azon az első 20 percben nem ért labdába a Barca kb.
Azért az a francia válogatott jóval erősebb volt mint az az argentín amelyik nagyon gyenge játékkal VB döntőbe jutott Messi-vel.
Az argentín válogatottat nézd meg most nélküle nem tudnak nyerni a VB kvalifikációs csoportmeccseken, nulla az egész, kezdve azzal, hogy évek óta nem tudtak egy normális edzőt hozni..
Azt meg tudjuk hogy mi lett volna velük a 2014-es Vb-n Messi nélkül, mert a csoportkörben 6 gólból 4-et ő rúgott, több ezek közül meccset eldöntő volt..az a VB nem Messi-n nem ment el, hanem a többi csatáron akik magukhoz képest nullák voltak, kezdve Agüero-tól Higuian-ig..
Amúgy a Messi-ben szerintem az a félelmetes, hogy ennyi gól mellett képes szervezni is a játékot, középpályáról indítani a támadásokat, olyan labdákat tud adni akár egy Iniesta, (Modric, Kroos,Verratti, Thiago) sőt, most már sokkal többet vállal ezekből a csapaton belül, de a góljai száma sem csökken ez mellett.
Plusz az olyan góljai mint a Bilbao elleni 2015-ös spanyol kupadöntőn, amikor a félpályáról indulva, egyedül leiskolázta az ellenfél egés védelmét és ez is 0-0-nál volt 😀

Szerkesztette: Pep71
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
teljesen felesleges vita, aki szerint van(vagy volt az elmult 20évben) Messinél jobb játékos, az csak elfogult reálos lehet, vagy köze nincs ehez a sporthoz.


| (továbbra sem vagyok barca fan) |
braxa88
Megnéztem volna Messit 90-es évek végén 2000-es elején, meg CR-t is.
Az, hogy most rájuk épül a csapat attól még nem annyira kiemelkedőek szerintem az elmúlt 20 évből mint sokan hiszik csupán akkora a hype körülöttük és annyira ráépül mindkét csapat, meg az üzlet, hogy túlvannak misztifikálva.
Zizu - Ronaldo - Figo - Kaka - Rivaldo - Nedved mind zseniálisak voltak és mellettük azért nem emelkedtek volna ki ennyire (lehet jobbak lettek volna).
Mintahogy ha a pénz okán itt is volt pár év mikor nem ők voltak a legjobbak mégis ők kapták.

Ezért nem tudom továbbra se azt mondani, hogy nincs jobb játékos az elmúlt 20 évben mint Messi.

Ha azt mondod legkiemelkedőbb akkor aláírom CR és Messi messze viszik a pálmát, hogy ki melyiket tartja jobban az saját döntése. Pro-kontra feltudok hozni 5-5 de lehet 10-10 meccset.

Ha meg argentin válogatott több köze volt DiMarianak a VB döntőhöz mint Messinek (abban az idényben mondjuk CR-t is sokszor elhomályosította).
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Az meg tény hogy Messi az összes olyan döntőben gólt lőtt ahol amúgy is gólokkal nyertek volna. (Kétszer bevitte a kegyelemdöfést vezetésnél), cr-ről meg senki sem beszélt, direkt meg sem említettem, mert ő a fontos meccseken talán még messi szintjén sincs. cr nálam még top 5ben sincs még a Real játékosokon belül sem, nem érdekel hány gólt lő a gyenge ellenfeleknek egy bajnokságban ahol van kb 4 értelmes csapat. A 2000-es évek legelején kb volt 4-5 bajnokesélyes csapat, hol van ez a bajnokság ahhoz a szinthez. Sehol.
eaglesmcnabb
Mondjuk a Bayernek csak vert 5öt. A Chelsea ellen is az ő fejesével lett 1-1 még 2008ban (igaz a végén kihagyta a tizit, de az már lutri).
dugo93
utána meg a bayern lőtt nekik hetet és nem tudott hozzá szagolni se, mint ahogy a Juve meccshez sem múlthéten, pedig volt üres kapus szituációja. Az ilyen meccseken ahol egyértelműen jobb csapat az egyik, szerintem nem annyira mérvadó az egyéni teljesítmény, mint egy ki-ki meccsen ahol nüanszok döntenek. És itt nálam nem oylan erős messi, nem véletlen hogy a PSG elleni visszavágón nem merte elvállalni a második tizit.
eaglesmcnabb
Jó hát ez igaz. Csak én Ronaldoról beszélek 😀😀

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Az meg tény hogy Messi az összes olyan döntőben gólt lőtt ahol amúgy is gólokkal nyertek volna. (Kétszer bevitte a kegyelemdöfést vezetésnél), cr-ről meg senki sem beszélt, direkt meg sem említettem, mert ő a fontos meccseken talán még messi szintjén sincs. cr nálam még top 5ben sincs még a Real játékosokon belül sem, nem érdekel hány gólt lő a gyenge ellenfeleknek egy bajnokságban ahol van kb 4 értelmes csapat. A 2000-es évek legelején kb volt 4-5 bajnokesélyes csapat, hol van ez a bajnokság ahhoz a szinthez. Sehol.
eaglesmcnabb
Mondjuk a Bayernek csak vert 5öt. A Chelsea ellen is az ő fejesével lett 1-1 még 2008ban (igaz a végén kihagyta a tizit, de az már lutri).
dugo93
utána meg a bayern lőtt nekik hetet és nem tudott hozzá szagolni se, mint ahogy a Juve meccshez sem múlthéten, pedig volt üres kapus szituációja. Az ilyen meccseken ahol egyértelműen jobb csapat az egyik, szerintem nem annyira mérvadó az egyéni teljesítmény (nyilván nem messi miatt estek ki 7-1-el anno, meg most 3-0-al, meg nem is személy szerint miatta vertek mindenki 3 góllal a csúcs éveikben.) mint egy ki-ki meccsen ahol nüanszok döntenek. És itt nálam nem olyan erős messi, nem véletlen hogy a PSG elleni visszavágón nem merte elvállalni a második tizit.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Az meg tény hogy Messi az összes olyan döntőben gólt lőtt ahol amúgy is gólokkal nyertek volna. (Kétszer bevitte a kegyelemdöfést vezetésnél), cr-ről meg senki sem beszélt, direkt meg sem említettem, mert ő a fontos meccseken talán még messi szintjén sincs. cr nálam még top 5ben sincs még a Real játékosokon belül sem, nem érdekel hány gólt lő a gyenge ellenfeleknek egy bajnokságban ahol van kb 4 értelmes csapat. A 2000-es évek legelején kb volt 4-5 bajnokesélyes csapat, hol van ez a bajnokság ahhoz a szinthez. Sehol.
eaglesmcnabb
Mondjuk a Bayernek csak vert 5öt. A Chelsea ellen is az ő fejesével lett 1-1 még 2008ban (igaz a végén kihagyta a tizit, de az már lutri).

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki az utolsó meccses ámokfutására emlékszik amit nem is értettem, és nem volt soha jellemző rá, pedig egyébként játékban szintén zseni volt. Neki még azt is meg tudom bocsátani, hogy végül a Madridnál kötött ki.
dande
mer' fiatal vagy. nem az volt az egyetlen kiállítása törlesztés vagy kirívó durvaság miatt, bár kétségkívül ez volt a legnagyobb súlyú.
slowmotion
ha tudnád, milyen fiatal vagyok 😉 inkább az emlékek megszépítenek mindent 😊
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
teljesen felesleges vita, aki szerint van(vagy volt az elmult 20évben) Messinél jobb játékos, az csak elfogult reálos lehet, vagy köze nincs ehez a sporthoz.


| (továbbra sem vagyok barca fan) |
braxa88
biztosan!

Pep71: azt nem tudjuk hogy mi lett volna Messi nélkül az argentin válogatottal a vb-ken, de mivel vele se nyertek semmit így lényegtelen találgatni.
Viszont tény hogy Zidane nélkül nem ment tovább a csoportkörből a francia válogatott (2002, 2010) vele meg kétszer döntőzött 98+2006. Mindkét döntőben gólt lőtt, mindkét torna legjobbja volt. Ahogy 34 évesen kinyalatta a toronymagas favorit brazilokat azt nem lehet utána csinálni. Igen, tegnap Messi extraklasszis volt, de ahhoz a meccshez nem lehet hasonlítani, akkorát játszott a francia, a visszavonulása előtt másfél héttel.

Az meg tény hogy Messi az összes olyan döntőben gólt lőtt ahol amúgy is gólokkal nyertek volna. (Kétszer bevitte a kegyelemdöfést vezetésnél), cr-ről meg senki sem beszélt, direkt meg sem említettem, mert ő a fontos meccseken talán még messi szintjén sincs. cr nálam még top 5ben sincs még a Real játékosokon belül sem, nem érdekel hány gólt lő a gyenge ellenfeleknek egy bajnokságban ahol van kb 4 értelmes csapat. A 2000-es évek legelején kb volt 4-5 bajnokesélyes csapat, hol van ez a bajnokság ahhoz a szinthez. Sehol.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Mindenki az utolsó meccses ámokfutására emlékszik amit nem is értettem, és nem volt soha jellemző rá, pedig egyébként játékban szintén zseni volt. Neki még azt is meg tudom bocsátani, hogy végül a Madridnál kötött ki.
dande
mer' fiatal vagy. nem az volt az egyetlen kiállítása törlesztés vagy kirívó durvaság miatt, bár kétségkívül ez volt a legnagyobb súlyú.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam ha valaki Messihez hasonlítható azt pont Zizu. Mindenki az utolsó meccses ámokfutására emlékszik amit nem is értettem, és nem volt soha jellemző rá, pedig egyébként játékban szintén zseni volt. Neki még azt is meg tudom bocsátani, hogy végül a Madridnál kötött ki.

Az meg, hogy Messi nem tudott döntő faktor lenni, kb annyira röhögséges, minthogy a Raiders anno kihúzta JMR-t 😉. Pep71 ezzel kapcsolatban leírta a lényeget.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
teljesen felesleges vita, aki szerint van(vagy volt az elmult 20évben) Messinél jobb játékos, az csak elfogult reálos lehet, vagy köze nincs ehez a sporthoz.


| (továbbra sem vagyok barca fan) |
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
28éves vagyok, nyílván 90es évek előtti játékosokról nem tudok nyilatkozni (ezért oké túlzás a valaha), de azóta meg Messi magasan a legjobb
braxa88
Ja az utóbbi kb. 6 el clasicon végre volt egy ahol nem volt szar.
Bár tény hogy ezt a meccset egyedül nyerte meg a barcának.

De ha magasan a legjobb akkor miért nem tud fontos meccseken a csapat húzóemberévé válni és megnyerni nekik a meccset? (3 copa america döntőn volt extrafos, úgy hogy mindhárom meccsen ők voltak a favoritok, plusz a vb döntőn sem tudott a csapat élére állni, bár ott egyetlen egyenes kieséses meccsen sem villogott). Mondjuk vele ellentétben van olyan playa az elmúlt 20 évben aki 2 vb döntőn is gólt szerzett + BL döntőn lőtt győztes gólt, Eb döntőbe rúgta a csapatát, úgy hogy nem is támadó.

Amúgy én nem modnanám hogy a tegnapi el clasico olyan nagy meccs volt, messi +ter stegen (hihetetlen amúgy hogy eddig ahány meccsen láttam mindegyiken betlizett, tegnap meg lenyomott egy neuer 2.0-t :d) extra volt, nálunk navas, kb ennyi. Sem LE, sem ZZ nem tudott semmit hozzátenni a játékhoz, csak előbbi seggét ugye messi kihúzta a szarból.

a vége meg totál érthetetlen, 92. percben marcelo helyében úgy felrúgtam volna robertot hogy minimum 3 meccs, ha már voltunk olyan barmok hogy 6 emberrel letámadtunk emberhátrányban.
eaglesmcnabb
nem tud fontos meccseken a csapata húzóembere lenni 😀 😀

Argentín csapatot meg hagyjuk, Messi nélkül a 14-es Vb-n a csoportkörből nem mentek volna tovább, a döntőben meg a 90 milliós Higuain 100%-os ziccerben nem találta el a kaput, ugyanígy a Copa-n sem 2 méterről.
Ronaldo-val meg felesleges összehasonlítani, mert góllövésben egy szinten vannak, de Messi nem a 16-oson várja a labdát, hanem középpályáról indul és osztogat irányítót játszva és ennek ellenére rúg annyi gólt mint Ronaldo. Tegnap is, ha a gólokat nem nézzük, akkor is mezőnyben mekkora különbség volt Messi javára, egyszerűen nem tudták tőle elvenni a labdát, minden támadás tőle indult.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
28éves vagyok, nyílván 90es évek előtti játékosokról nem tudok nyilatkozni (ezért oké túlzás a valaha), de azóta meg Messi magasan a legjobb
braxa88
Ja az utóbbi kb. 6 el clasicon végre volt egy ahol nem volt szar.
Bár tény hogy ezt a meccset egyedül nyerte meg a barcának.

De ha magasan a legjobb akkor miért nem tud fontos meccseken a csapat húzóemberévé válni és megnyerni nekik a meccset? (3 copa america döntőn volt extrafos, úgy hogy mindhárom meccsen ők voltak a favoritok, plusz a vb döntőn sem tudott a csapat élére állni, bár ott egyetlen egyenes kieséses meccsen sem villogott). Mondjuk vele ellentétben van olyan playa az elmúlt 20 évben aki 2 vb döntőn is gólt szerzett + BL döntőn lőtt győztes gólt, Eb döntőbe rúgta a csapatát, úgy hogy nem is támadó.

Amúgy én nem modnanám hogy a tegnapi el clasico olyan nagy meccs volt, messi +ter stegen (hihetetlen amúgy hogy eddig ahány meccsen láttam mindegyiken betlizett, tegnap meg lenyomott egy neuer 2.0-t :d) extra volt, nálunk navas, kb ennyi. Sem LE, sem ZZ nem tudott semmit hozzátenni a játékhoz, csak előbbi seggét ugye messi kihúzta a szarból.

a vége meg totál érthetetlen, 92. percben marcelo helyében úgy felrúgtam volna robertot hogy minimum 3 meccs, ha már voltunk olyan barmok hogy 6 emberrel letámadtunk emberhátrányban.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
braxa88
Hisz volt egy jó meccse egyértemű adjuk neki az aranylabdát is.
Toca
jaja, életében még sose játszott jól!!!



(juve ellen lehet nem villogot, dehogy minden egyes labdaérintése életveszély volt az biztos, ahogy megindul a középpályán, amilyen passzokat ad, stb)
braxa88
Ha az én hsz-emben feltűnt a túlzás, akkor vedd észre a sajátodéba is 😉

Messi kurvajó játékos, szinte egyedül hozta ezt a meccset, de ez a "valaha volt magasan legjobb" jelző azért sok és most nem feltétlen csak CR-rel való összevetésre gondolok sőt...

Zizu amúgy kurvára nem tudja forgatni a csapatot.
Bale alapból sérülten felesleges volt, Benzema meg megint 0. Tudnám minek lett 30 miskáért visszavéve Morata, hogy a padon díszelegjen ?
Kíváncsi vagyok erőből meddig jut el a csapat, mert a taktikai / edzői alapon én még azt is kinézem, hogy kifárad / lefullad a csapat a kérdés, hogy előbb vagy utóbb...
Toca
28éves vagyok, nyílván 90es évek előtti játékosokról nem tudok nyilatkozni (ezért oké túlzás a valaha), de azóta meg Messi magasan a legjobb
braxa88
Max alacsonyan 😛

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
braxa88
Hisz volt egy jó meccse egyértemű adjuk neki az aranylabdát is.
Toca
jaja, életében még sose játszott jól!!!



(juve ellen lehet nem villogot, dehogy minden egyes labdaérintése életveszély volt az biztos, ahogy megindul a középpályán, amilyen passzokat ad, stb)
braxa88
Ha az én hsz-emben feltűnt a túlzás, akkor vedd észre a sajátodéba is 😉

Messi kurvajó játékos, szinte egyedül hozta ezt a meccset, de ez a "valaha volt magasan legjobb" jelző azért sok és most nem feltétlen csak CR-rel való összevetésre gondolok sőt...

Zizu amúgy kurvára nem tudja forgatni a csapatot.
Bale alapból sérülten felesleges volt, Benzema meg megint 0. Tudnám minek lett 30 miskáért visszavéve Morata, hogy a padon díszelegjen ?
Kíváncsi vagyok erőből meddig jut el a csapat, mert a taktikai / edzői alapon én még azt is kinézem, hogy kifárad / lefullad a csapat a kérdés, hogy előbb vagy utóbb...
Toca
28éves vagyok, nyílván 90es évek előtti játékosokról nem tudok nyilatkozni (ezért oké túlzás a valaha), de azóta meg Messi magasan a legjobb
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
braxa88
Hisz volt egy jó meccse egyértemű adjuk neki az aranylabdát is.
Toca
jaja, életében még sose játszott jól!!!



(juve ellen lehet nem villogot, dehogy minden egyes labdaérintése életveszély volt az biztos, ahogy megindul a középpályán, amilyen passzokat ad, stb)
braxa88
Ha az én hsz-emben feltűnt a túlzás, akkor vedd észre a sajátodéba is 😉

Messi kurvajó játékos, szinte egyedül hozta ezt a meccset, de ez a "valaha volt magasan legjobb" jelző azért sok és most nem feltétlen csak CR-rel való összevetésre gondolok sőt...

Zizu amúgy kurvára nem tudja forgatni a csapatot.
Bale alapból sérülten felesleges volt, Benzema meg megint 0. Tudnám minek lett 30 miskáért visszavéve Morata, hogy a padon díszelegjen ?
Kíváncsi vagyok erőből meddig jut el a csapat, mert a taktikai / edzői alapon én még azt is kinézem, hogy kifárad / lefullad a csapat a kérdés, hogy előbb vagy utóbb...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
braxa88
Hisz volt egy jó meccse egyértemű adjuk neki az aranylabdát is.
Toca
jaja, életében még sose játszott jól!!!



(juve ellen lehet nem villogot, dehogy minden egyes labdaérintése életveszély volt az biztos, ahogy megindul a középpályán, amilyen passzokat ad, stb)
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Istenem komolyan 2-2nél emberhátrányban a faszért kell kitámadni...
Toca
hogy Marcelo miért nem rúgta fel az embert?
de tényleg kérdés, hogy a 2-2 jó a Realnak, miért támadtak ki?
NB2
Elvitte a hév őket vsz. Gól után érezték hogy ez meglehet otthon a közönség is hajszolta a csapatot. Mondjuk Marcelonak pirosert meg kellett volna állítania Robertot az fix.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Istenem komolyan 2-2nél emberhátrányban a faszért kell kitámadni...
Toca
hogy Marcelo miért nem rúgta fel az embert?
de tényleg kérdés, hogy a 2-2 jó a Realnak, miért támadtak ki?
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Tobbek kozott az ilyen meccsek miatt a vilag legjobb bajnoksaga a spanyol(leszamitva persze a pocsek biraskodast)

több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
braxa88
Hisz volt egy jó meccse egyértemű adjuk neki az aranylabdát is.
Toca
Ha csak a mai számít Ronaldonak egy se :'D.
Jó meccs volt, még mindig a Reál kezében a bajnokság.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
braxa88
Hisz volt egy jó meccse egyértemű adjuk neki az aranylabdát is.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lehet mondani h túlzás az 5 aranylabda de ez a csavo a valaha volt magasan legjobb
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
a Messi vagy Ronaldo kérdésben soha, de soha nem értettem azokat a vitákat, hogy ki a jobb játékos? Az hogy ki volt eredményesebb, vagy kinek volt jobb egy szezonja, azt értettem... de hogy ki a jobb játékos? 😊
ozibozi
Szerintem is egyértelműen Ronaldo, de ennek ellenére értem, hogy vitáznak róla mert amúgy vannak érvek Messi mellett is. 😊
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 386
a Messi vagy Ronaldo kérdésben soha, de soha nem értettem azokat a vitákat, hogy ki a jobb játékos? Az hogy ki volt eredményesebb, vagy kinek volt jobb egy szezonja, azt értettem... de hogy ki a jobb játékos? 😊