Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
nemtom hogy ide-e vagy a viccek topikba

stílusgyakorlatok

első rész: oltás

utazok reggel a villamoson, két gyerek találkozik. legyenek "A" és "B".
A: izgalmas lesz az NBI vége (muhaha)
B (szemöldök felvon): mert?
A: mert ha az MTK nyer, akkor a Diósgyőr vagy a Debrecen kiesik.
B (szemöldök felvon): ?
A: tök jó lenne, ha a Debrecen esne ki, utálom őket.
B (szemöldök felvon): ?
A: kormánypénzből felfuttatott csapat, mer' ugye a Kósa, utálom őket, essenek ki
B (a lehető legtermészetesebb nyugalommal): most meg Ti vagytok azok...

második rész: önégetés
(a beszélgetés folytatódik)
A: ebben most inkább nem kezdenék vitatkozni...

(az olvasó/hallgató, puzséri indulattal): MIÉRT BAZMEG, LEHET?!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
....de akkor hol van itt a zseni?
Klaci79
Gyakorlatilag eredményben ugyanaz az újonnan átvett csapatával mint Klopp (ha játékban nem is),a különbség annyi hogy ő meg tudta nyerni az EL-t a némettel ellentétben.
eaglesmcnabb
Mu: Saint Etiene, Rostov, Anderlech, Celta Vigo, Ajax

Pool tavaly: Augsburg, Manchester United, Dortmund, Villareál, Sevilla
Nyilván azt kell megverni aki szembejön a kupa meg meglett, de azért remélem érzhető a különbség.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
Klaci79
Szerintem Morataban sokkal kisebb kockázat van, mint mondjuk egy Belotti féle transzferben. A hajtós, magas, viszonylag gyors, bekotorjuk a labdát pár méterről stílussal bárhol tud érvényesülni.

A mai piacon jóval többet is ér, de nem lényeg. A top csatárok jelenleg mozdíthatatlanok (Lewa, Suarez), így a "másodvonalért" kell bankot robbantani (ilyen Aubameyang, Kane, Morata).
flzoli
Az első ami feltűnt, hogy Kane "másodvonalba" sorolod 😊 Szerintem 100 millió alatt a Spurs senkivel nem áll szóba, de lehet az 120 is. Szerződését nemrég hosszabbította, ráadásul 29 gól a PL-ben, szerintem simán eléri a Suarez, Lewa szintet.
Morata nem egy rossz focista egyébként, de szerintem kettejük nem említhető egy kategóriában. De ha már 60 milliós transzfer, akkor vajon nem férne bele ennyiért mondjuk Lukaku esetleg ha már Angliában vagyunk az a Benteke gyerek a Palace-ból? Vagy ha már pont a Spurs, év végére befutott az a koreai gyerek Son, ő is szerintem király lenne a Milánban és nem kellene érte adni csak kb a felét. Ennél még az a Lyon-i gyerek Lacazette is olcsóbb lenne, aki ontotta a gólokat a franciáknál. De ha már írtad is Aubemeyang-nak kifejezetten örülnék, ha ennyiért kapható lenne.
Biztosan az én hibám, nem vagyok egy nagy Morata fan. Legjobb évében lőtt 15 bajnoki gólt egy realban, 2 a granadának, 3-at a leganesnek. 60 millióért én nagyon sajnálnám ha a Milanba menne.
Klaci79
Szerintem ameddig valaki nem bizonyít nemzetközi terepen (pl. BL, vagy VB. EB) addig nem számít top csatárnak. Oké, hogy a PL-ben Kane, Lukaku vagy Benteke lövöldözi a gólokat, de például a legutóbbi EB-n szánalmasan teljesítettek.
Az meg már más kérdés, hogy a PL-en kívűl szerintem egyik bajnokságban sem tudnának ennyire érvényesülni, míg Morata ha így nézzük már 2 ország 2 top csapatában bizonyított (hozzátenném, szerintem sem klasszis vagy nem bír extra képességekkel)
flzoli
Kane nem a Milan szintje. Ha őt viszi mondjuk egy MU, akkor is 100 millió font körüli ára lenne.
Morata meg annyira bizonyított, hogy a bajnokságban most lőtt 15 gólt, juvéban meg 15-öt két idényben. A bajnokikon. Most nem akarom azt megnézni, hogy a bl-ben milyen csapatoknak lőtt gólt.
Félre ne érts, én szeretem a Mian-t. Pont ezért egy jó csatárra vágyom már végre. Igazán megérdemelnék....és Morata nálam nem az. De ha ő jön, sok sikert neki...
Klaci79
Szerintem ott inkább az a kérdés, hogy ki hajlandó egyáltalán elmenni egy épülő csapatba, ahol mondjuk 1-2-3 évig nincs BL, de legalább ő lehet a "sztár". Plussz ugye az olasz liga eleve sem túl vonzó terep mostanában.

A Tham eleve sem, a BL indulással meg pláne semennyire nincs rászorulva az eladásra.
Idén nyáron szerintem 3 nagyobb mozgás várható csatár poszton: Auba-->PSG, Cavani-->Atma, Griezman-->MU).
Esetleg a Chelsea behúzza Lukaku-t, de ennyi.
A többieknek pedig versenyezni kell a Morata, Bellotti, Dost és hasonlókon. Ha így nézzük közülük szerintem magasan a spanyolban van a legtöbb fantázia
flzoli
Szeretném, ha a Milan ésszel építkezne. Jelenleg a BL helyektől nem egy klasszis csatárnyira vannak, bár tény az is, hogy ugye egyet most elbuknak. Hamarabb vennék egy olyan játékost, mint mondjuk Gomes vagy Rafinha a barszából vagy egy realos Garay a védelembe...szóval nálam sok hiányposzt van, mielőtt 60 millát elköltök évi 15 maximum 20 bajnoki gólra. A piac még ki se nyitott és ha várnak, lehet Morata-ról lecsúsznak, de más még horogra akadhat.
Szóval nem tudom...én nem leszek boldogtalan ha máshol köt ki.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár


kis beharangozó. a végén a kispesti Dombi Tibi, Lanzafame különszámmal 😀

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Eredménnyel pedig tényleg szinte Klopp, csak nyerte az EL-t, de ezt tudjuk be annak a plusz jó pár milliónak amennyivel többet költött játékosokra szerintem.kristóf17
meg annak a vak faszkalapnak, aki két jogos büntetőből egyet sem mert/akart (megfelelő válasz aláhúzandó) befújni a Sevilla ellen az első félidőben
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Mou tényleg egy zseni, de srácok, kérlek. Az utóbbi években milyen pénzeket költhetett el minden egyes csapatánál? Oké, hogy magára szabja a keretet, de azért ne magasztaljuk szerintem túl úgy, hogy simán kiadhat egy játékosért 100 milliót, és még másik kettő-háromért 30-40 körüli összegetek, akár többet úgy, hogy EL induló volt a csapat, ahogy Klaci is említette. Ez olyan, mint elismerni Zidane-t, hogy legendás edző, pedig igazából csak egy kész csapat öltözőjében vágott nagyon nagy rendet a tekintélye, és nyilván igen jól ért a focihoz. De két év után nem jelenthető ki, hogy az egyik legjobb. Szóval szerintem azért az utóbbi időben Jose szépen kihasználja a hypot körülötte és olyan csapatokhoz megy, ahol feneketlen a kassza, és garantált a siker szinte. Amit meg is értek, csak nem kell túlhúzni a dolgokat a jellemzésénél.
Eredménnyel pedig tényleg szinte Klopp, csak nyerte az EL-t, de ezt tudjuk be annak a plusz jó pár milliónak amennyivel többet költött játékosokra szerintem.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Mondjuk még annyi, hogy az idei MU meccsek egyáltalán nem voltak unalmasak vagy nézhetetlenek. Az Lajos idejében volt amikor volt 2 kapura lövés és kínszenvedés volt végignézni a meccset. Ez a szezon sokkal nézhetőbb volt, elég sok helyzettel. A kevés gólt az eredményezte, hogy hiába volt sok helyzet, ha 10ből 11et kihagysz (egyébként én épp emiatt nem tartozok azok közé, akik annyira bánták, hogy Ibra kiesett, mert rengeteg ziccert hagyott ki ő is).

Hiába a kevés gól, ha sok a helyzet és az akció akkor nem olyan rossz meccs az. Amit én nem bírok Mouban, hogy lövünk egyet és az neki elég. Rengeteg pont ott maradt abban, hogy utána visszaálltunk védekezni.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
Klaci79
Szerintem Morataban sokkal kisebb kockázat van, mint mondjuk egy Belotti féle transzferben. A hajtós, magas, viszonylag gyors, bekotorjuk a labdát pár méterről stílussal bárhol tud érvényesülni.

A mai piacon jóval többet is ér, de nem lényeg. A top csatárok jelenleg mozdíthatatlanok (Lewa, Suarez), így a "másodvonalért" kell bankot robbantani (ilyen Aubameyang, Kane, Morata).
flzoli
Az első ami feltűnt, hogy Kane "másodvonalba" sorolod 😊 Szerintem 100 millió alatt a Spurs senkivel nem áll szóba, de lehet az 120 is. Szerződését nemrég hosszabbította, ráadásul 29 gól a PL-ben, szerintem simán eléri a Suarez, Lewa szintet.
Morata nem egy rossz focista egyébként, de szerintem kettejük nem említhető egy kategóriában. De ha már 60 milliós transzfer, akkor vajon nem férne bele ennyiért mondjuk Lukaku esetleg ha már Angliában vagyunk az a Benteke gyerek a Palace-ból? Vagy ha már pont a Spurs, év végére befutott az a koreai gyerek Son, ő is szerintem király lenne a Milánban és nem kellene érte adni csak kb a felét. Ennél még az a Lyon-i gyerek Lacazette is olcsóbb lenne, aki ontotta a gólokat a franciáknál. De ha már írtad is Aubemeyang-nak kifejezetten örülnék, ha ennyiért kapható lenne.
Biztosan az én hibám, nem vagyok egy nagy Morata fan. Legjobb évében lőtt 15 bajnoki gólt egy realban, 2 a granadának, 3-at a leganesnek. 60 millióért én nagyon sajnálnám ha a Milanba menne.
Klaci79
Szerintem ameddig valaki nem bizonyít nemzetközi terepen (pl. BL, vagy VB. EB) addig nem számít top csatárnak. Oké, hogy a PL-ben Kane, Lukaku vagy Benteke lövöldözi a gólokat, de például a legutóbbi EB-n szánalmasan teljesítettek.
Az meg már más kérdés, hogy a PL-en kívűl szerintem egyik bajnokságban sem tudnának ennyire érvényesülni, míg Morata ha így nézzük már 2 ország 2 top csapatában bizonyított (hozzátenném, szerintem sem klasszis vagy nem bír extra képességekkel)
flzoli
Kane nem a Milan szintje. Ha őt viszi mondjuk egy MU, akkor is 100 millió font körüli ára lenne.
Morata meg annyira bizonyított, hogy a bajnokságban most lőtt 15 gólt, juvéban meg 15-öt két idényben. A bajnokikon. Most nem akarom azt megnézni, hogy a bl-ben milyen csapatoknak lőtt gólt.
Félre ne érts, én szeretem a Mian-t. Pont ezért egy jó csatárra vágyom már végre. Igazán megérdemelnék....és Morata nálam nem az. De ha ő jön, sok sikert neki...
Klaci79
Szerintem ott inkább az a kérdés, hogy ki hajlandó egyáltalán elmenni egy épülő csapatba, ahol mondjuk 1-2-3 évig nincs BL, de legalább ő lehet a "sztár". Plussz ugye az olasz liga eleve sem túl vonzó terep mostanában.

A Tham eleve sem, a BL indulással meg pláne semennyire nincs rászorulva az eladásra.
Idén nyáron szerintem 3 nagyobb mozgás várható csatár poszton: Auba-->PSG, Cavani-->Atma, Griezman-->MU).
Esetleg a Chelsea behúzza Lukaku-t, de ennyi.
A többieknek pedig versenyezni kell a Morata, Bellotti, Dost és hasonlókon. Ha így nézzük közülük szerintem magasan a spanyolban van a legtöbb fantázia

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
Klaci79
Szerintem Morataban sokkal kisebb kockázat van, mint mondjuk egy Belotti féle transzferben. A hajtós, magas, viszonylag gyors, bekotorjuk a labdát pár méterről stílussal bárhol tud érvényesülni.

A mai piacon jóval többet is ér, de nem lényeg. A top csatárok jelenleg mozdíthatatlanok (Lewa, Suarez), így a "másodvonalért" kell bankot robbantani (ilyen Aubameyang, Kane, Morata).
flzoli
Az első ami feltűnt, hogy Kane "másodvonalba" sorolod 😊 Szerintem 100 millió alatt a Spurs senkivel nem áll szóba, de lehet az 120 is. Szerződését nemrég hosszabbította, ráadásul 29 gól a PL-ben, szerintem simán eléri a Suarez, Lewa szintet.
Morata nem egy rossz focista egyébként, de szerintem kettejük nem említhető egy kategóriában. De ha már 60 milliós transzfer, akkor vajon nem férne bele ennyiért mondjuk Lukaku esetleg ha már Angliában vagyunk az a Benteke gyerek a Palace-ból? Vagy ha már pont a Spurs, év végére befutott az a koreai gyerek Son, ő is szerintem király lenne a Milánban és nem kellene érte adni csak kb a felét. Ennél még az a Lyon-i gyerek Lacazette is olcsóbb lenne, aki ontotta a gólokat a franciáknál. De ha már írtad is Aubemeyang-nak kifejezetten örülnék, ha ennyiért kapható lenne.
Biztosan az én hibám, nem vagyok egy nagy Morata fan. Legjobb évében lőtt 15 bajnoki gólt egy realban, 2 a granadának, 3-at a leganesnek. 60 millióért én nagyon sajnálnám ha a Milanba menne.
Klaci79
Szerintem ameddig valaki nem bizonyít nemzetközi terepen (pl. BL, vagy VB. EB) addig nem számít top csatárnak. Oké, hogy a PL-ben Kane, Lukaku vagy Benteke lövöldözi a gólokat, de például a legutóbbi EB-n szánalmasan teljesítettek.
Az meg már más kérdés, hogy a PL-en kívűl szerintem egyik bajnokságban sem tudnának ennyire érvényesülni, míg Morata ha így nézzük már 2 ország 2 top csapatában bizonyított (hozzátenném, szerintem sem klasszis vagy nem bír extra képességekkel)
flzoli
Kane nem a Milan szintje. Ha őt viszi mondjuk egy MU, akkor is 100 millió font körüli ára lenne.
Morata meg annyira bizonyított, hogy a bajnokságban most lőtt 15 gólt, juvéban meg 15-öt két idényben. A bajnokikon. Most nem akarom azt megnézni, hogy a bl-ben milyen csapatoknak lőtt gólt.
Félre ne érts, én szeretem a Mian-t. Pont ezért egy jó csatárra vágyom már végre. Igazán megérdemelnék....és Morata nálam nem az. De ha ő jön, sok sikert neki...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
....de akkor hol van itt a zseni?
Klaci79
Azért zseni mert BL-t nyert egy Portoval és egy Interrel, (Azóta se nyert ilyen kis csapat, még döntőbe se jutott soha), A Realnal amióta ő ott van azóta vagyunk meccsben a Barcával, és a BLben is azóta vagyunk tényezők (előtte 16 között kakukk volt évekig), bár ott is kellett egy év hogy meglátszódjon a munkája, de utána meglátszott. Itt első évében nyert 3 kupát.
Gyakorlatilag eredményben ugyanaz az újonnan átvett csapatával mint Klopp (ha játékban nem is),a különbség annyi hogy ő meg tudta nyerni az EL-t a némettel ellentétben.

Vele szemben Guardiola aki mindig top csapatba megy (a city keret is top angliában, lehet ragozni) és állandóan megbukik. Na Hozzá képest mondtam hogy zseni. És nem lesz rossz jövőre se a BLben, az ő játékstílusa pont az oda-visszavágós rendszerben kifizetődő, a csoportból meg csak továbbmegy... 5 vereség 38 PL meccsen azért nem gyenge. Úgy hogy fellainikkel kell bohóckodni mert vékony a keret, a fiatalok emg többnyire szarok.

Költségvetéssel meg lehet dobálózni, ahogy már elmondtam lejjebb más csapatnak is van bőven ekkora költségvetése, nem csak neki, másrészt 3 kupa az 3 kupa.
eaglesmcnabb
Nem szeretem ezeket az összehasonlításokat, mivel Guardiola a Barca edzője volt számodra nyilván nem szimpatikus. Ugyanakkor az ő érdeme, hogy egy teljesen új stílust hozott létre és ez, számomra egyértelmű, csak a legnagyobbaknak sikerül.
Mou nyilván egy remek edző. Ugyanakkor a Porto-val baromi nagy mázlija volt, mert akkor padlót fogtak a top csapatok és (egyébként az a Porto egy nagyon jó csapat volt) épp a Monaco volt az ellenfele a döntőben, akik ráadásul most is a 4 között voltak.
Az Inter akkor nem volt kis csapat még. Tényleg nem játszottak látványosan, ez a vád nem érheti őket, de jól védekeztek. Ha minden csapat ezt csinálná, igazán élvezhető meccsek lennének.
Mint kisebb csapat számomra például az Atleti sokkal, de sokkal komolyabb teljesítményt nyújt Simeonéval, mint Mou a csapataival.
És egyszerűen eljárt fölötte az idő. A realnál is volt ugyan 1-2 kupa (Guardiolának sokkal több akkoriban), de sokkal jobb focit játszanak azóta, ugyanazokkal a lehetőségekkel, a cselszkit most láthatod mennyire jó lett és még fociznak is nem csak védekeznek.
Nem néztem meg pontosan, hogy ki mennyit invesztált a csapatba, de a ManU tuti valahol az élen lehet. És ehhez képest azért igencsak szerény év lett. Ha ő a zseni, akkor mit gondolsz Conteról vagy Simeoneról. Vagy lehetne sorolni sokáig...
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
Klaci79
Szerintem Morataban sokkal kisebb kockázat van, mint mondjuk egy Belotti féle transzferben. A hajtós, magas, viszonylag gyors, bekotorjuk a labdát pár méterről stílussal bárhol tud érvényesülni.

A mai piacon jóval többet is ér, de nem lényeg. A top csatárok jelenleg mozdíthatatlanok (Lewa, Suarez), így a "másodvonalért" kell bankot robbantani (ilyen Aubameyang, Kane, Morata).
flzoli
Az első ami feltűnt, hogy Kane "másodvonalba" sorolod 😊 Szerintem 100 millió alatt a Spurs senkivel nem áll szóba, de lehet az 120 is. Szerződését nemrég hosszabbította, ráadásul 29 gól a PL-ben, szerintem simán eléri a Suarez, Lewa szintet.
Morata nem egy rossz focista egyébként, de szerintem kettejük nem említhető egy kategóriában. De ha már 60 milliós transzfer, akkor vajon nem férne bele ennyiért mondjuk Lukaku esetleg ha már Angliában vagyunk az a Benteke gyerek a Palace-ból? Vagy ha már pont a Spurs, év végére befutott az a koreai gyerek Son, ő is szerintem király lenne a Milánban és nem kellene érte adni csak kb a felét. Ennél még az a Lyon-i gyerek Lacazette is olcsóbb lenne, aki ontotta a gólokat a franciáknál. De ha már írtad is Aubemeyang-nak kifejezetten örülnék, ha ennyiért kapható lenne.
Biztosan az én hibám, nem vagyok egy nagy Morata fan. Legjobb évében lőtt 15 bajnoki gólt egy realban, 2 a granadának, 3-at a leganesnek. 60 millióért én nagyon sajnálnám ha a Milanba menne.
Klaci79
Szerintem ameddig valaki nem bizonyít nemzetközi terepen (pl. BL, vagy VB. EB) addig nem számít top csatárnak. Oké, hogy a PL-ben Kane, Lukaku vagy Benteke lövöldözi a gólokat, de például a legutóbbi EB-n szánalmasan teljesítettek.
Az meg már más kérdés, hogy a PL-en kívűl szerintem egyik bajnokságban sem tudnának ennyire érvényesülni, míg Morata ha így nézzük már 2 ország 2 top csapatában bizonyított (hozzátenném, szerintem sem klasszis vagy nem bír extra képességekkel)

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
....de akkor hol van itt a zseni?
Klaci79
Azért zseni mert BL-t nyert egy Portoval és egy Interrel, (Azóta se nyert ilyen kis csapat, még döntőbe se jutott soha), A Realnal amióta ő ott van azóta vagyunk meccsben a Barcával, és a BLben is azóta vagyunk tényezők (előtte 16 között kakukk volt évekig), bár ott is kellett egy év hogy meglátszódjon a munkája, de utána meglátszott. Itt első évében nyert 3 kupát.
Gyakorlatilag eredményben ugyanaz az újonnan átvett csapatával mint Klopp (ha játékban nem is),a különbség annyi hogy ő meg tudta nyerni az EL-t a némettel ellentétben.

Vele szemben Guardiola aki mindig top csapatba megy (a city keret is top angliában, lehet ragozni) és állandóan megbukik. Na Hozzá képest mondtam hogy zseni. És nem lesz rossz jövőre se a BLben, az ő játékstílusa pont az oda-visszavágós rendszerben kifizetődő, a csoportból meg csak továbbmegy... 5 vereség 38 PL meccsen azért nem gyenge. Úgy hogy fellainikkel kell bohóckodni mert vékony a keret, a fiatalok emg többnyire szarok.

Költségvetéssel meg lehet dobálózni, ahogy már elmondtam lejjebb más csapatnak is van bőven ekkora költségvetése, nem csak neki, másrészt 3 kupa az 3 kupa.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
azért a PL nem az mb1 ahol 2 csapat költ komolyabban, a többi csapat meg csóró hozzáképest... itt azért a középcsapatok is szeretnek költekezni

tény hogy kurvasokat költött, de egyrészt a játékára kell szabni a csapatot, másrészt azért Gál Lajos szépen szétbaszta a keretet, amúgy a többi csapathoz képest nem olyan kirívó, (Pl. Arsenal se szabta sokkal lejjebb a költekezést, City meg konkrétan többért igazolt, pedig ott eleve jobb volt a keret mint a város vörös oldalán).

tehát az agyonhypeolt Guardiolához képest még így is egy zseni a portugál, tény hogy nem túl látványos meccseket nyom, kevés vereség és győzelem, sok X, de ezt tudták előtte is, ez nem újdonság.
eaglesmcnabb
Akkor mond már meg miben zseni??? Nem látványos meccsek, kevés győzelem....fasza, tud védekezni a csapataival (- a united). Ment neki ez a cselszkinél egy ideig, hatalmas költségvetéssel, ment egy ideig a reálnál, orbitális költségvetéssel....de akkor hol van itt a zseni?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
Klaci79
Szerintem Morataban sokkal kisebb kockázat van, mint mondjuk egy Belotti féle transzferben. A hajtós, magas, viszonylag gyors, bekotorjuk a labdát pár méterről stílussal bárhol tud érvényesülni.

A mai piacon jóval többet is ér, de nem lényeg. A top csatárok jelenleg mozdíthatatlanok (Lewa, Suarez), így a "másodvonalért" kell bankot robbantani (ilyen Aubameyang, Kane, Morata).
flzoli
Az első ami feltűnt, hogy Kane "másodvonalba" sorolod 😊 Szerintem 100 millió alatt a Spurs senkivel nem áll szóba, de lehet az 120 is. Szerződését nemrég hosszabbította, ráadásul 29 gól a PL-ben, szerintem simán eléri a Suarez, Lewa szintet.
Morata nem egy rossz focista egyébként, de szerintem kettejük nem említhető egy kategóriában. De ha már 60 milliós transzfer, akkor vajon nem férne bele ennyiért mondjuk Lukaku esetleg ha már Angliában vagyunk az a Benteke gyerek a Palace-ból? Vagy ha már pont a Spurs, év végére befutott az a koreai gyerek Son, ő is szerintem király lenne a Milánban és nem kellene érte adni csak kb a felét. Ennél még az a Lyon-i gyerek Lacazette is olcsóbb lenne, aki ontotta a gólokat a franciáknál. De ha már írtad is Aubemeyang-nak kifejezetten örülnék, ha ennyiért kapható lenne.
Biztosan az én hibám, nem vagyok egy nagy Morata fan. Legjobb évében lőtt 15 bajnoki gólt egy realban, 2 a granadának, 3-at a leganesnek. 60 millióért én nagyon sajnálnám ha a Milanba menne.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
Klaci79
Szerintem Morataban sokkal kisebb kockázat van, mint mondjuk egy Belotti féle transzferben. A hajtós, magas, viszonylag gyors, bekotorjuk a labdát pár méterről stílussal bárhol tud érvényesülni.

A mai piacon jóval többet is ér, de nem lényeg. A top csatárok jelenleg mozdíthatatlanok (Lewa, Suarez), így a "másodvonalért" kell bankot robbantani (ilyen Aubameyang, Kane, Morata).

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
azért a PL nem az mb1 ahol 2 csapat költ komolyabban, a többi csapat meg csóró hozzáképest... itt azért a középcsapatok is szeretnek költekezni

tény hogy kurvasokat költött, de egyrészt a játékára kell szabni a csapatot, másrészt azért Gál Lajos szépen szétbaszta a keretet, amúgy a többi csapathoz képest nem olyan kirívó, (Pl. Arsenal se szabta sokkal lejjebb a költekezést, City meg konkrétan többért igazolt, pedig ott eleve jobb volt a keret mint a város vörös oldalán).

tehát az agyonhypeolt Guardiolához képest még így is egy zseni a portugál, tény hogy nem túl látványos meccseket nyom, kevés vereség és győzelem, sok X, de ezt tudták előtte is, ez nem újdonság.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Mou egy zseni, nem kell magyarázni 😊

nem volt reális a bajnokság, de azon kívül kihozta a maxot szerintem.
jövőre megy grízember meg dzsémsz és csempiönsipp
eaglesmcnabb
kihozta a maxot... százmillió font körüli transzferegyenleggel sikerült három pontot javítani a bajnoki teljesítményen, és bár a Leicestert végre sikerült megelőzni, de cserébe a Dinamo és a Pool is előzte őket. monduk azt adom, hogy ha Ibrahimovic nem sérül le, akkor... akkor sem értek volna el többet. ja, és ugye ő az ingyenes csatáruk volt.

ezen kívül a top 6-ból ők követték el a legtöbb nézhetetlen meccset, de legalább még mindig él SAF meg Howard Webb szelleme, és Falloszt is csak egyszer állították ki.

igen, valóban kihozta a maximumot ebből a szezonból Zsozé 😊
slowmotion
Igazából bajnoki címre kevés volt a keret ráadásul Chelszkinek nem volt Európai kupája.
Bár a pénzelosztást nem vágom (és lehet nem is volt lényeg), de EL megnyerésével valószínűleg annyival rosszabbul nem jártak mint ha 2-4-ig lesznek.
Így van BL és jövőre lehet villantani.
Sokkal többet szerintem most Ibra sérülésével meg pláne nem lehetett kihozni.
Mou megítélése jövő év alapján fog majd igazából eldőlni.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Mou egy zseni, nem kell magyarázni 😊

nem volt reális a bajnokság, de azon kívül kihozta a maxot szerintem.
jövőre megy grízember meg dzsémsz és csempiönsipp
eaglesmcnabb
kihozta a maxot... százmillió font körüli transzferegyenleggel sikerült három pontot javítani a bajnoki teljesítményen, és bár a Leicestert végre sikerült megelőzni, de cserébe a Dinamo és a Pool is előzte őket. monduk azt adom, hogy ha Ibrahimovic nem sérül le, akkor... akkor sem értek volna el többet. ja, és ugye ő az ingyenes csatáruk volt.

ezen kívül a top 6-ból ők követték el a legtöbb nézhetetlen meccset, de legalább még mindig él SAF meg Howard Webb szelleme, és Falloszt is csak egyszer állították ki.

igen, valóban kihozta a maximumot ebből a szezonból Zsozé 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mou egy zseni, nem kell magyarázni 😊

nem volt reális a bajnokság, de azon kívül kihozta a maxot szerintem.
jövőre megy grízember meg dzsémsz és csempiönsipp

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Ez is igaz, bár megnézném Wenger Arsenálját egy olyan év után, amikor korlátlan forrásai vannak. (Valójában nem nézném meg 😀) De ettől még a Spurs hátsóját nézi mindkettő 😊
Klaci79
Jövőre nem hiszem, hogy ilyen sok meccsünk lesz. Plusz kicsit jobban beérik Mou munkája, jön 1-2 igazolás, oszt nem hiszem, hogy megint ilyen fos szezon lesz a PL-ben.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Megvaaaaaaaan!!!!
dugo93
elköltötök még 180 millió font sterlinget, és a végén még a csoportkörből is továbbléptek 😊
slowmotion
Én örülök a MU hatalmas sikerének. Így biztos a Mournnyó helyzete és jövőre sem lesz komoly csapat 😀
Klaci79
na jó azért Mou nem egy Wenger hogy ennyire kellene örülni a maradásának...
davemayer
Ez is igaz, bár megnézném Wenger Arsenálját egy olyan év után, amikor korlátlan forrásai vannak. (Valójában nem nézném meg 😀) De ettől még a Spurs hátsóját nézi mindkettő 😊
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Megvaaaaaaaan!!!!
dugo93
elköltötök még 180 millió font sterlinget, és a végén még a csoportkörből is továbbléptek 😊
slowmotion
Én örülök a MU hatalmas sikerének. Így biztos a Mournnyó helyzete és jövőre sem lesz komoly csapat 😀
Klaci79
na jó azért Mou nem egy Wenger hogy ennyire kellene örülni a maradásának...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na ez viszont nem tetszik, nagyon nem.........................elsősorban, hogy a Milanba megy, akkor jöhetett volna vissza, elfért volna még a Juvéba. De tény, hogy a Milanban stabil kezdő lesz. Félek tőle, hogy bizonyítja, meg is érdemli...,.

 index.hu/sport/futball/2017/05/25/a_real_madrid_eladja_15_golos_csatarat/
dande
Nekem csak azért nem tetszik, mert rohadtul nem ér 60 milliót...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Megvaaaaaaaan!!!!
dugo93
elköltötök még 180 millió font sterlinget, és a végén még a csoportkörből is továbbléptek 😊
slowmotion
Én örülök a MU hatalmas sikerének. Így biztos a Mournnyó helyzete és jövőre sem lesz komoly csapat 😀
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Megvaaaaaaaan!!!!
dugo93
elköltötök még 180 millió font sterlinget, és a végén még a csoportkörből is továbbléptek 😊
slowmotion
Nálunk legalább van fény az alagút végén 😉