Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
"szakemberek, akikkel beszéltem"
😀😀
zemanla
futballisták, edzők és szakújságírók.
Soldados
Persze, jó csapat a Juventus, de ezt "szakértők" nélkül is tudjuk. És jelen esetben az ő véleményük sem nyom többet a latba, mint itt bárkié a fórumon. Legyen jó meccs! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
A Juve sokkal esélyesebb sztem, mint a Real. Sokkal összetettebb, több lábon álló csapat. Védelmének nincs párja sehol a világon, támadásban pedig sztem alig marad el (ha egyáltalán elmarad) a Realtól.

Persze mindenki nyomni fogja ezt a Real-mantrát, de azok a szakemberek, akikkel beszéltem, egyöntetűen és elég egyértelműen megerősítettek abban, amit én is gondolok, hogy juvénál nincs jobb csapat Európában jelenleg.
Soldados
Nyugi a Real - Juve pont olyan nagyban mint a Vidi - Kispest.
Aki nem Real drukker mindenki Juvenak drukkol.
Amúgy nagyon szépen felépített ez a Juve nagyon egybe vannak szerintem csak a nagy elvakult Real fanok mondjak hogy itt esélyesek.
De amugyis egy BL döntőn felesleges beszélni, mindig nüanszok döntenek.
Bajnoki cím legalább megvan.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
11 évig laktam Kispesten. Eljöttem, mindjárt lehet bajnokok. Elnézést minden Kispest drukkertől ha így lesz, hogy ennyit kellett még várniuk 😉 😛
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"szakemberek, akikkel beszéltem"
😀😀
zemanla
futballisták, edzők és szakújságírók.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
"szakemberek, akikkel beszéltem"
😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Juve sokkal esélyesebb sztem, mint a Real. Sokkal összetettebb, több lábon álló csapat. Védelmének nincs párja sehol a világon, támadásban pedig sztem alig marad el (ha egyáltalán elmarad) a Realtól.

Persze mindenki nyomni fogja ezt a Real-mantrát, de azok a szakemberek, akikkel beszéltem, egyöntetűen és elég egyértelműen megerősítettek abban, amit én is gondolok, hogy juvénál nincs jobb csapat Európában jelenleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?
petey
Márpedig a pénz mennyisége a lényeg. Nem mindegy hogy egyik 5-ször annyi állami pénzt kap, mint a másik. Ezzel csorbul a versenyegyenlőség. Ha mindenki ugyanannyi közpénzt kapna, az nem jó, de a versenyegyenlőséget nem befolyásolja. Jelenleg 2 csapat van versenyelőnyben. Nem hiszem, hogy meg kellene neveznem, mindenki tudja. És ebből egyiknek se sikerült élnie vele.
Soldados
fordítsuk meg, Hemi még mélyebbre mászik Orbán seggében és megtámogatják jövőre, mert ugye sosem lehet tudni mikor milyen kedve lesz a Kedves Vezetőnek. akkor is gondolom szimpatikus szerethető fiatalokkal fogja feltölteni a keretet. ha már szerethető, Lanzafame mit keres ott akkor? 😛

hiába nyomja mindenki a mantrát hogy de milliárdok meg semmit nem mutat, senki nem fogja visszautasítani a pénzt. és elmondom még egyszer, a szerethető csapatok sem fognak állva maradni szeptemberre. /thread
petey
Megnyugtatlak a Vidi se marad(na) állva szeptemberre. A Kispest pedig nem lesz kirakatcsapat, de ez a veszély nem fenyeget. A vidi csak ov miatt került ebbe a körbe, a fradi bázisára pedig lehet brandet építeni. Ezért ez a kettő lett. Nem lesz több és nem lesz más a körben. A plusz 1 az persze Felcsút.

Lanzáról is lehetne beszélni. De azon a lényegen nem változtat, hogy a Honvéd javarészt saját fiataljaiból az NB I legjobb edzője épített egy magyar szinten hatékonyan futballozó csapatot. És ahhoz igazolt 1-2 légióst és magyart, hogy a hatékonyság jó futballal párosuljon. A jó futballhoz kellett Lanza.

De nem akarom kikerülni a kérdést, Te Lanzának a múltjáról akarsz beszélni, én viszont a jelent mondom. Lanza az NB I legjobb játékosa - kimagaslóan. És szívét-lelkét kiteszi, klasszis ebben a mezőnyben. A jelene szerethető, mert magyar pályán élményszámba megy, ahogy játszik. A múltjára csak azt tudom neked mondani, amit a Bengals topikban Mixonnal kapcsolatban kifejtettem. Akit jogerősen megbüntettek gaztettéért és azt letöltötte, leülte, kifizette, azt nem szabad utána tovább meghurcolni és kettős büntetést alkalmazni. Meg kell adni az esélyt arra, hogy bebizonyítsa, megváltozott. Ezzel vki él, vki nem. Lanza megkapta a büntetését.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ennyit a Barca bajnoki címéről nem mintha sok remény lett volna rá... Legyen a Juvéé a BL cím s akkor egye fene...
dande
Ha van csapat aki megtudja verni a Realt egy meccsen,akkor az a Juventus.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit a Barca bajnoki címéről nem mintha sok remény lett volna rá... Legyen a Juvéé a BL cím s akkor egye fene...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 939
Minden tiszteletem azoké, akik ezért a magyar labdarúgásért még tudnak lelkesedni. Persze most jó a honvéd szurkolóknak, hiszen rengeteg év után bajnokok lehetnek, meg amúgy is jó bárhol bajnoknak lenni, hiszen erről szól a foci és most pár hétig, amíg szembe nem találkozik az albán vagy a fehérorosz bajnokkal, elégedett lehet a szurkoló.

De ha már foci Harry Kane 3 nap alatt lőtt 7 gólt Angliában. 29 góllal lett gólkirály. Az Arsenal végül lemaradt a BL-ről, de a Poolnak talán végre ott a helye. A cselszki dominanciája elképesztő, de a Spurs egy nagyon szerethető csapat a sok fiatallal.
A Juve bajnok "nagy meglepetésre", de legalább csak 1 fordulóval a vége előtt ez is örömteli.
Mindjárt a margit is bajnok lesz, remélem legalább a BL döntőt elvesztik, mert baromira nem ők Európa legjobb csapata.
Szép kis idény volt, úgyhogy lassan jöhet a nyár és az újabb remények, hogy legalább egy csapatunk játszik még augusztusban európai kupameccset.
Klaci79
A cselzi nem jart europaban iden. Jovore nehezebb lesz nekik.
A wolfsburg egy eve legyozte a realt, most meg osztalyzos helyen vegeztek.
A malaga remelem gyoz.
Gibraltaron tobb, mint 10 ev utan uj bajnok van😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Minden tiszteletem azoké, akik ezért a magyar labdarúgásért még tudnak lelkesedni. Persze most jó a honvéd szurkolóknak, hiszen rengeteg év után bajnokok lehetnek, meg amúgy is jó bárhol bajnoknak lenni, hiszen erről szól a foci és most pár hétig, amíg szembe nem találkozik az albán vagy a fehérorosz bajnokkal, elégedett lehet a szurkoló.

De ha már foci Harry Kane 3 nap alatt lőtt 7 gólt Angliában. 29 góllal lett gólkirály. Az Arsenal végül lemaradt a BL-ről, de a Poolnak talán végre ott a helye. A cselszki dominanciája elképesztő, de a Spurs egy nagyon szerethető csapat a sok fiatallal.
A Juve bajnok "nagy meglepetésre", de legalább csak 1 fordulóval a vége előtt ez is örömteli.
Mindjárt a margit is bajnok lesz, remélem legalább a BL döntőt elvesztik, mert baromira nem ők Európa legjobb csapata.
Szép kis idény volt, úgyhogy lassan jöhet a nyár és az újabb remények, hogy legalább egy csapatunk játszik még augusztusban európai kupameccset.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?
petey
Márpedig a pénz mennyisége a lényeg. Nem mindegy hogy egyik 5-ször annyi állami pénzt kap, mint a másik. Ezzel csorbul a versenyegyenlőség. Ha mindenki ugyanannyi közpénzt kapna, az nem jó, de a versenyegyenlőséget nem befolyásolja. Jelenleg 2 csapat van versenyelőnyben. Nem hiszem, hogy meg kellene neveznem, mindenki tudja. És ebből egyiknek se sikerült élnie vele.
Soldados
fordítsuk meg, Hemi még mélyebbre mászik Orbán seggében és megtámogatják jövőre, mert ugye sosem lehet tudni mikor milyen kedve lesz a Kedves Vezetőnek. akkor is gondolom szimpatikus szerethető fiatalokkal fogja feltölteni a keretet. ha már szerethető, Lanzafame mit keres ott akkor? 😛

hiába nyomja mindenki a mantrát hogy de milliárdok meg semmit nem mutat, senki nem fogja visszautasítani a pénzt. és elmondom még egyszer, a szerethető csapatok sem fognak állva maradni szeptemberre. /thread

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Aki nem fradista, az imádkozik, hogy a kubatov-orosz kettős minél tovább irányítson a fagyiban. Az hogy néha nyerjenek valamit az kikerülhetetlen ennyi pénzből, de dominancia az tuti nem lesz szerencsére. Arról nem is beszélve, hogy anno még 'idegenben is otthon' játszottak a legtöbb helyen, mostanában viszont már a hazai meccseiken is leszurkolták őket...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?
petey
De, ugyanolyan szar volt, akkor is, sztem le is írtam. A Honvéd költségvetése a Hemingway által beletett pénzekből, illetve az MLSZ-en keresztül kapott állami pénzből tevődik össze. Csak az a nagyon nagy különbség, hogy az MLSZ-től érkező pénzekhez bárki hozzájuthat, hiszen le van fektetve, mit kell tenni azért, hogy megkapd a pénzt, miközben a jóval nagyobb bevételt jelentő "szponzorok" (állami cégek, lásd MOL) csakis a kirakatcsapatokhoz mennek. Nyilván ezen felül még vannak önkormányzati lóvék (nálunk ugye ez is zéró). Jól jellemzi az egész rendszert, hogy a Vidi és a Fradi szarik a légiós és a fiatal szabályra, nekik ez aprópénz, az állam más csatornákon ennek a többszörösét csurgatja nekik, miközben a Vasas és a Honvéd ezeknek a kritériumoknak egy-két kivételt leszámítva mindig megfelel. Utóbbi két csapat akkor is meg fog tudni élni, ha kihúzzák az állami pénzeket, hiszen nincsenek csilliárdos fizetések, nem szórják ész nélkül a pénzt bohócok leigazolására, az utánpótlásból építkeznek. A Fradinál és főleg a Vidinél (hiszen ott még népes szurkolótábor sincs, amit egy jó vezetés ki tudna használni és piacképessé tehetné a csapatot), ahol tényleg egyszer qrvára be fog dőlni az egész. Mondjuk a legszánalmasabb az kubatov, aki ahelyett, hogy felépítene egy olyan brandet, amivel játszi könnyedséggel Bayern szintű dominanciát nyomathatna simán állami lóvé nélkül a rengeteg fradistával, ehelyett harcol a szurkolóival.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?
petey
Márpedig a pénz mennyisége a lényeg. Nem mindegy hogy egyik 5-ször annyi állami pénzt kap, mint a másik. Ezzel csorbul a versenyegyenlőség. Ha mindenki ugyanannyi közpénzt kapna, az nem jó, de a versenyegyenlőséget nem befolyásolja. Jelenleg 2 csapat van versenyelőnyben. Nem hiszem, hogy meg kellene neveznem, mindenki tudja. És ebből egyiknek se sikerült élnie vele.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De jó ezen a vitán mulatni, hogy melyik csapat szimpatikus vagy hol van több légiós 😀
Klaci79
Ez igazából nem vita és nem is kérdés. A fehérváriakon kívül egyetlen embert ismerek, aki ebből a kettősből a Vidit szeretné. A légiósok számán se érdemes vitatkozni, a számok makacs dolgok.

A régi, afrikai Honvéd ugyanúgy nem volt szimpi senkinek, még nekünk se. De azóta ez megváltozott. A pénzosztás magyar fiatalokhoz kötésének legnagyobb nyertese a Kispest volt. Hemit rákényszerítette az akadémisták szerepeltetésére az olcsó, de szar afrikaiak helyett. És ez a Honvéd így szimpi a semlegeseknek is, ahogy Rossira se hallottam soha senkitől egy rossz szót sem. Az van, hogy szerethető csapatunk van, amelyik tud is (szépen) játszani, ahogy azt Debrecenben is bemutatta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Más.
Remélem a belga kinyitja végre a tárcát Újpesten mert egy közepes erősítéssel itt simán dobogó közelben lehetne lenni.
Bazzani
A belga örüljön, ha ki nem túrja a politika.


Amúgy nyilvánvaló, hogy a fehérváriakon kívül kb. mindenki a Honvédnak szurkol majd jövő héten. Mondjuk, pár évvel ezelőtt az Afrika Korps legalább olyan ellenszenves volt, mint a délszlávokkal és egyéb külföldiekkel kitömött, politikailag is preferált Vidi.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
De jó ezen a vitán mulatni, hogy melyik csapat szimpatikus vagy hol van több légiós 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....
Soldados
csúnya lesz, ne nézd 😀 az ezüst átadásra hazaérsz
petey
Amúgy mint fehérvárit kérdezlek, mi szerethető van ebben a mostani csapatban? Egy rakás szerb zsoldos, pökhendi, arrogáns edző, aki arra nem méltatja a saját csapata utánpótlását, hogy egy ifistát leültessen a padra, inkább 17 játékost nevez, elképesztő politikai hátszél, alig van magyar játékos, aki meg van arra pozitív jelzőt nehéz használni (kivéve tán Kovácsik és Géresi). Ha Vidi szurkoló lennék hánynék a saját csapatomtól.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a bírókon fog múlni, ha akarták volna már eldöntötték volna, ha lesznek szar ítéletek az csak azért lesz, mert hülyék.
gabokocka
hát nem látjuk egyformán, semmi baj. 2 szerb van, 1 horvát és egy magyar/bosnyák, szóval Jugoszláviát összerakjuk lassan. Berg nem arrogáns, nem tudom ezt honnan veszed, csak nem én meg sokan mások sem értik miért nem cserél, vagy ha megvan a meccs csak akkor. szerintem nem tud tolni rendes adjustmentet, néha én is csak vakarom a fejem, védőt védőre, csatárt csatárra. Sousa vagy Carillo-nál az volt a szép, hogy reccenés nélkül álltak át 4-2-3-1-ről 4-4-2-re ha kellett meccs közben.

Annyira sok idegenlégiós nincs mint volt anno. Vinicius, Suljic magyar lett, Stopira, Nego és a csatárok a kezdőben akik külföldiek, amúgy full magyarok vannak. egyelőre nem vagyunk rászorulva az ifire. én azért szeretem most őket, mert csapatként játszanak, csapatként viselkednek, mondjuk Lazovics nekem kicsit sok, de zseniális játékos.
Amúgy tök vicces a Honvédban is 5 külföldi van a kezdőben, illetve mindig úgy tolták hogy simán kiállhattak volna az Afrika-kupában feltűnés nélkül.
petey
Hát egészségedre 😊 Nyilván én sem szerettem azt a Honvédot, amiben volt öt mozambiki és társai, ezért is kérdeztem. Mellesleg most három külföldi volt a Honvéd kezdőben (a Te mércéddel csak kettő, hiszen Kamber már magyar állampolgár és ellentétben a Vidi honosítottjaival, beszél is magyarul) mellette hat saját nevelés.

Berg minden megnyilatkozásából süt számomra a felsőbbrendűség, kb ötször jegyezte már meg, hogy milyen hülye szabály, hogy a több győzelem rangsorol. Az nem zavarja, hogy az első két meccsen volt néhány érdekes játékvezetői ítélet, vagy hogy a Vidi 17-szer, míg a Honvéd csak 16-szor játszik otthon. Mellesleg sztem is hülyeség ez a szabály, de attól még lehetne kicsit kisebb arccal nyilatkozni, pláne ha egy olyan csapat ellen versenyzel az első helyért, amelyiknek a költségvetése ötödakkora, mint a tieteké. Ha már külföldi edző, akkor Sousa vagy Carrilo ezerszer jobb volt, minden téren.

És ami nekem a legfőbb bajom, hogy az egyik államilag felpumpált csapatnál se látom, hogy előre építkeznének, mert egyszer (remélem mihamarabb) véget ér az állami pénzeknek a fociba vég nélkül történő talicskázása, és akkor lesz pofáraesés. Veszik kilószámra a játékosokat (köztük sok magyar szinten kiemelkedő tehetséget), hiszen pénz nem számít és basszák is tönkre a karrierjüket, azzal, hogy ott rohadnak meg a padon (Radó, Kiskokó, Bódi, stb...) Szóval sztem ez a jelenség eléggé káros a magyar focira nézve, már csak ezért is szurkolok, hogy legyen meg a gigamega pofáraesés, és nyerjük meg a bajnokságot, miközben a Vasas lenyomja a kupában a másik kirakatcsapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
nah Cou beverte a 2.at
de jó lenne egy 3. csak a biztonság kedvéért

Firminho meg rendesen fejberúgta a védőt

nah lallana góljáról meg lemaradtam 😕

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....
Soldados
csúnya lesz, ne nézd 😀 az ezüst átadásra hazaérsz
petey
Amúgy mint fehérvárit kérdezlek, mi szerethető van ebben a mostani csapatban? Egy rakás szerb zsoldos, pökhendi, arrogáns edző, aki arra nem méltatja a saját csapata utánpótlását, hogy egy ifistát leültessen a padra, inkább 17 játékost nevez, elképesztő politikai hátszél, alig van magyar játékos, aki meg van arra pozitív jelzőt nehéz használni (kivéve tán Kovácsik és Géresi). Ha Vidi szurkoló lennék hánynék a saját csapatomtól.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a bírókon fog múlni, ha akarták volna már eldöntötték volna, ha lesznek szar ítéletek az csak azért lesz, mert hülyék.
gabokocka
hát nem látjuk egyformán, semmi baj. 2 szerb van, 1 horvát és egy magyar/bosnyák, szóval Jugoszláviát összerakjuk lassan. Berg nem arrogáns, nem tudom ezt honnan veszed, csak nem én meg sokan mások sem értik miért nem cserél, vagy ha megvan a meccs csak akkor. szerintem nem tud tolni rendes adjustmentet, néha én is csak vakarom a fejem, védőt védőre, csatárt csatárra. Sousa vagy Carillo-nál az volt a szép, hogy reccenés nélkül álltak át 4-2-3-1-ről 4-4-2-re ha kellett meccs közben.

Annyira sok idegenlégiós nincs mint volt anno. Vinicius, Suljic magyar lett, Stopira, Nego és a csatárok a kezdőben akik külföldiek, amúgy full magyarok vannak. egyelőre nem vagyunk rászorulva az ifire. én azért szeretem most őket, mert csapatként játszanak, csapatként viselkednek, mondjuk Lazovics nekem kicsit sok, de zseniális játékos.
Amúgy tök vicces a Honvédban is 5 külföldi van a kezdőben, illetve mindig úgy tolták hogy simán kiállhattak volna az Afrika-kupában feltűnés nélkül.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az az igazán borzasztó, hogy ha belegondolsz jó esetben július elején EL selejtező.
Kenny
Június vége az bár nagy különbség nincs benne.
Mondjuk annak a meccsnek normál esetben egy jó edzőmeccsnek meg könnyű továbbjutásnak kellene lennie.

Más.
Remélem a belga kinyitja végre a tárcát Újpesten mert egy közepes erősítéssel itt simán dobogó közelben lehetne lenni.
A Vidi más kategória, a Honvéd is jó de szerintem idén nekik minden sikerült jövőre már sokkal nehezebben férnek majd oda, a Fradiba megint beletolnak egy csomó pénzt de az a csapat öreg is meg gyenge is, más meg nem nagyon van aki legyőzhetetlen lenne.