Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Aki nem fradista, az imádkozik, hogy a kubatov-orosz kettős minél tovább irányítson a fagyiban. Az hogy néha nyerjenek valamit az kikerülhetetlen ennyi pénzből, de dominancia az tuti nem lesz szerencsére. Arról nem is beszélve, hogy anno még 'idegenben is otthon' játszottak a legtöbb helyen, mostanában viszont már a hazai meccseiken is leszurkolták őket...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?
petey
De, ugyanolyan szar volt, akkor is, sztem le is írtam. A Honvéd költségvetése a Hemingway által beletett pénzekből, illetve az MLSZ-en keresztül kapott állami pénzből tevődik össze. Csak az a nagyon nagy különbség, hogy az MLSZ-től érkező pénzekhez bárki hozzájuthat, hiszen le van fektetve, mit kell tenni azért, hogy megkapd a pénzt, miközben a jóval nagyobb bevételt jelentő "szponzorok" (állami cégek, lásd MOL) csakis a kirakatcsapatokhoz mennek. Nyilván ezen felül még vannak önkormányzati lóvék (nálunk ugye ez is zéró). Jól jellemzi az egész rendszert, hogy a Vidi és a Fradi szarik a légiós és a fiatal szabályra, nekik ez aprópénz, az állam más csatornákon ennek a többszörösét csurgatja nekik, miközben a Vasas és a Honvéd ezeknek a kritériumoknak egy-két kivételt leszámítva mindig megfelel. Utóbbi két csapat akkor is meg fog tudni élni, ha kihúzzák az állami pénzeket, hiszen nincsenek csilliárdos fizetések, nem szórják ész nélkül a pénzt bohócok leigazolására, az utánpótlásból építkeznek. A Fradinál és főleg a Vidinél (hiszen ott még népes szurkolótábor sincs, amit egy jó vezetés ki tudna használni és piacképessé tehetné a csapatot), ahol tényleg egyszer qrvára be fog dőlni az egész. Mondjuk a legszánalmasabb az kubatov, aki ahelyett, hogy felépítene egy olyan brandet, amivel játszi könnyedséggel Bayern szintű dominanciát nyomathatna simán állami lóvé nélkül a rengeteg fradistával, ehelyett harcol a szurkolóival.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?
petey
Márpedig a pénz mennyisége a lényeg. Nem mindegy hogy egyik 5-ször annyi állami pénzt kap, mint a másik. Ezzel csorbul a versenyegyenlőség. Ha mindenki ugyanannyi közpénzt kapna, az nem jó, de a versenyegyenlőséget nem befolyásolja. Jelenleg 2 csapat van versenyelőnyben. Nem hiszem, hogy meg kellene neveznem, mindenki tudja. És ebből egyiknek se sikerült élnie vele.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De jó ezen a vitán mulatni, hogy melyik csapat szimpatikus vagy hol van több légiós 😀
Klaci79
Ez igazából nem vita és nem is kérdés. A fehérváriakon kívül egyetlen embert ismerek, aki ebből a kettősből a Vidit szeretné. A légiósok számán se érdemes vitatkozni, a számok makacs dolgok.

A régi, afrikai Honvéd ugyanúgy nem volt szimpi senkinek, még nekünk se. De azóta ez megváltozott. A pénzosztás magyar fiatalokhoz kötésének legnagyobb nyertese a Kispest volt. Hemit rákényszerítette az akadémisták szerepeltetésére az olcsó, de szar afrikaiak helyett. És ez a Honvéd így szimpi a semlegeseknek is, ahogy Rossira se hallottam soha senkitől egy rossz szót sem. Az van, hogy szerethető csapatunk van, amelyik tud is (szépen) játszani, ahogy azt Debrecenben is bemutatta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....
gabokocka
jó, értem gabó, nem szimpi Berg meg a Vidi. ez van. de amúgy tökmindegy mi a vége amíg az iskolakezdést senki nem éri meg nemzetköziben, addig lehet itt romantikázni hogy csúnya rossz pénzes csapatok vs szegény szimpatikus csapatok.
a Honvéd költségvetése milyen pénzekből áll össze? nem azt kérdezem, mennyiből, hanem milyenekből? Az MLSZ állami pénze nem közpénz jellegét vesztett lóvé?
tavaly rendben volt hogy a Fradi utcahosszal nyerte a bajnokságot? az úgy rendben volt a lóvé miatt?

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Más.
Remélem a belga kinyitja végre a tárcát Újpesten mert egy közepes erősítéssel itt simán dobogó közelben lehetne lenni.
Bazzani
A belga örüljön, ha ki nem túrja a politika.


Amúgy nyilvánvaló, hogy a fehérváriakon kívül kb. mindenki a Honvédnak szurkol majd jövő héten. Mondjuk, pár évvel ezelőtt az Afrika Korps legalább olyan ellenszenves volt, mint a délszlávokkal és egyéb külföldiekkel kitömött, politikailag is preferált Vidi.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
De jó ezen a vitán mulatni, hogy melyik csapat szimpatikus vagy hol van több légiós 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.
petey
De ez az első forduló előtt is ismert volt, nem közben változott meg. Ellenben az csak a végén dőlt el, hogy Ti az utolsó három meccsből kettőt később játszotok. Valahogy ezen sem zsörtölődött Berg....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....
Soldados
csúnya lesz, ne nézd 😀 az ezüst átadásra hazaérsz
petey
Amúgy mint fehérvárit kérdezlek, mi szerethető van ebben a mostani csapatban? Egy rakás szerb zsoldos, pökhendi, arrogáns edző, aki arra nem méltatja a saját csapata utánpótlását, hogy egy ifistát leültessen a padra, inkább 17 játékost nevez, elképesztő politikai hátszél, alig van magyar játékos, aki meg van arra pozitív jelzőt nehéz használni (kivéve tán Kovácsik és Géresi). Ha Vidi szurkoló lennék hánynék a saját csapatomtól.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a bírókon fog múlni, ha akarták volna már eldöntötték volna, ha lesznek szar ítéletek az csak azért lesz, mert hülyék.
gabokocka
hát nem látjuk egyformán, semmi baj. 2 szerb van, 1 horvát és egy magyar/bosnyák, szóval Jugoszláviát összerakjuk lassan. Berg nem arrogáns, nem tudom ezt honnan veszed, csak nem én meg sokan mások sem értik miért nem cserél, vagy ha megvan a meccs csak akkor. szerintem nem tud tolni rendes adjustmentet, néha én is csak vakarom a fejem, védőt védőre, csatárt csatárra. Sousa vagy Carillo-nál az volt a szép, hogy reccenés nélkül álltak át 4-2-3-1-ről 4-4-2-re ha kellett meccs közben.

Annyira sok idegenlégiós nincs mint volt anno. Vinicius, Suljic magyar lett, Stopira, Nego és a csatárok a kezdőben akik külföldiek, amúgy full magyarok vannak. egyelőre nem vagyunk rászorulva az ifire. én azért szeretem most őket, mert csapatként játszanak, csapatként viselkednek, mondjuk Lazovics nekem kicsit sok, de zseniális játékos.
Amúgy tök vicces a Honvédban is 5 külföldi van a kezdőben, illetve mindig úgy tolták hogy simán kiállhattak volna az Afrika-kupában feltűnés nélkül.
petey
Hát egészségedre 😊 Nyilván én sem szerettem azt a Honvédot, amiben volt öt mozambiki és társai, ezért is kérdeztem. Mellesleg most három külföldi volt a Honvéd kezdőben (a Te mércéddel csak kettő, hiszen Kamber már magyar állampolgár és ellentétben a Vidi honosítottjaival, beszél is magyarul) mellette hat saját nevelés.

Berg minden megnyilatkozásából süt számomra a felsőbbrendűség, kb ötször jegyezte már meg, hogy milyen hülye szabály, hogy a több győzelem rangsorol. Az nem zavarja, hogy az első két meccsen volt néhány érdekes játékvezetői ítélet, vagy hogy a Vidi 17-szer, míg a Honvéd csak 16-szor játszik otthon. Mellesleg sztem is hülyeség ez a szabály, de attól még lehetne kicsit kisebb arccal nyilatkozni, pláne ha egy olyan csapat ellen versenyzel az első helyért, amelyiknek a költségvetése ötödakkora, mint a tieteké. Ha már külföldi edző, akkor Sousa vagy Carrilo ezerszer jobb volt, minden téren.

És ami nekem a legfőbb bajom, hogy az egyik államilag felpumpált csapatnál se látom, hogy előre építkeznének, mert egyszer (remélem mihamarabb) véget ér az állami pénzeknek a fociba vég nélkül történő talicskázása, és akkor lesz pofáraesés. Veszik kilószámra a játékosokat (köztük sok magyar szinten kiemelkedő tehetséget), hiszen pénz nem számít és basszák is tönkre a karrierjüket, azzal, hogy ott rohadnak meg a padon (Radó, Kiskokó, Bódi, stb...) Szóval sztem ez a jelenség eléggé káros a magyar focira nézve, már csak ezért is szurkolok, hogy legyen meg a gigamega pofáraesés, és nyerjük meg a bajnokságot, miközben a Vasas lenyomja a kupában a másik kirakatcsapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
nah Cou beverte a 2.at
de jó lenne egy 3. csak a biztonság kedvéért

Firminho meg rendesen fejberúgta a védőt

nah lallana góljáról meg lemaradtam 😕

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
amúgy a szabályok. ha iksz lesz és azonos pontszámmal, sokkal jobb gólkülönbséggel, sokkal több rúgott és kevesebb kapott góllal, háromból kétszer legyőzve őket és egyszer sem kikapva tőlük, mégis ők lesznek a bajnokok, az meg elég idióta szabályozás, lássuk be. de megérdemli mindkét csapat bármi a vége.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....
Soldados
csúnya lesz, ne nézd 😀 az ezüst átadásra hazaérsz
petey
Amúgy mint fehérvárit kérdezlek, mi szerethető van ebben a mostani csapatban? Egy rakás szerb zsoldos, pökhendi, arrogáns edző, aki arra nem méltatja a saját csapata utánpótlását, hogy egy ifistát leültessen a padra, inkább 17 játékost nevez, elképesztő politikai hátszél, alig van magyar játékos, aki meg van arra pozitív jelzőt nehéz használni (kivéve tán Kovácsik és Géresi). Ha Vidi szurkoló lennék hánynék a saját csapatomtól.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a bírókon fog múlni, ha akarták volna már eldöntötték volna, ha lesznek szar ítéletek az csak azért lesz, mert hülyék.
gabokocka
hát nem látjuk egyformán, semmi baj. 2 szerb van, 1 horvát és egy magyar/bosnyák, szóval Jugoszláviát összerakjuk lassan. Berg nem arrogáns, nem tudom ezt honnan veszed, csak nem én meg sokan mások sem értik miért nem cserél, vagy ha megvan a meccs csak akkor. szerintem nem tud tolni rendes adjustmentet, néha én is csak vakarom a fejem, védőt védőre, csatárt csatárra. Sousa vagy Carillo-nál az volt a szép, hogy reccenés nélkül álltak át 4-2-3-1-ről 4-4-2-re ha kellett meccs közben.

Annyira sok idegenlégiós nincs mint volt anno. Vinicius, Suljic magyar lett, Stopira, Nego és a csatárok a kezdőben akik külföldiek, amúgy full magyarok vannak. egyelőre nem vagyunk rászorulva az ifire. én azért szeretem most őket, mert csapatként játszanak, csapatként viselkednek, mondjuk Lazovics nekem kicsit sok, de zseniális játékos.
Amúgy tök vicces a Honvédban is 5 külföldi van a kezdőben, illetve mindig úgy tolták hogy simán kiállhattak volna az Afrika-kupában feltűnés nélkül.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az az igazán borzasztó, hogy ha belegondolsz jó esetben július elején EL selejtező.
Kenny
Június vége az bár nagy különbség nincs benne.
Mondjuk annak a meccsnek normál esetben egy jó edzőmeccsnek meg könnyű továbbjutásnak kellene lennie.

Más.
Remélem a belga kinyitja végre a tárcát Újpesten mert egy közepes erősítéssel itt simán dobogó közelben lehetne lenni.
A Vidi más kategória, a Honvéd is jó de szerintem idén nekik minden sikerült jövőre már sokkal nehezebben férnek majd oda, a Fradiba megint beletolnak egy csomó pénzt de az a csapat öreg is meg gyenge is, más meg nem nagyon van aki legyőzhetetlen lenne.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kispesten nem kell szurkolói kártya. De a jegyet most jobb lesz mielőbb beszerezni, mert sztem tuti telt ház lesz.
Soldados
Próbáltuk neten lefoglalni és kellett hozzá kártya. :/
Az meg egyelőre nincs.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....
Soldados
csúnya lesz, ne nézd 😀 az ezüst átadásra hazaérsz
petey
Amúgy mint fehérvárit kérdezlek, mi szerethető van ebben a mostani csapatban? Egy rakás szerb zsoldos, pökhendi, arrogáns edző, aki arra nem méltatja a saját csapata utánpótlását, hogy egy ifistát leültessen a padra, inkább 17 játékost nevez, elképesztő politikai hátszél, alig van magyar játékos, aki meg van arra pozitív jelzőt nehéz használni (kivéve tán Kovácsik és Géresi). Ha Vidi szurkoló lennék hánynék a saját csapatomtól.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a bírókon fog múlni, ha akarták volna már eldöntötték volna, ha lesznek szar ítéletek az csak azért lesz, mert hülyék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
Érik a bajnoki döntő...
iktriad
Sok van még, de gyakorlatilag csak a Vidi játszik a pályán. Eszméletlen mennyire nincs jobb védelme a Fradinak.
petey
ez az egész védelem egy vicc amúgy. meg a középpálya is. közben szélső poszton megvagyunk, de folyamatosan oda hozunk új embereket. amúgy hihetetlen, hogy Doll mennyire alkalmazkodott a helyi viszonyokhoz mikor arról beszél, hogy mennyire nehéz igazolni, meg kvázi nincs arra pénz. csak az utóbbi 2 évben 6 millió euróért adtunk el játékosokat, az állami támogatásról ne is beszéljünk. remélem van olyan kitétel Doll szerződésében, hogy ha nincs dobogó akkor ingyen el lehet küldeni, mert sajnos nagyon beleszürkült ebbe a honi foci kultúrába.
csebi
Amúgy meggyőződésem,hogy leadtuk a pontokat tegnap,nem kérdés jobb nálunk a Fehérvár(kb annyira mint 2 éve a kupadöntőben amikor azt se tudták hol voltak,),nem lehet bajnok a Kispest,nehogy már az MLSZ-nek folyton beszóló Gyurka csapata bajnok legyen.
Ha fogadnom kéne, hogy ki vezeti a jövő heti döntőt akkor nagy pénzt mernék tenni Szabó Zsoltra,aki ugyebár egy pocsék bíró és éppen annak fúj akit nyom az MLSZ(lásd tavaly,olyanokat fújt be nekünk, hogy már én is nevettem rajta idén meg,semmit sem ad meg)

Az az igazán borzasztó, hogy ha belegondolsz jó esetben július elején EL selejtező.Na most, Nalepát eladtuk,Hüsing kuka,Leandro 60 éves,Lovrencsics nem védő,Botkát jegeljük tudja Isten miért. És ha mész előre csak rosszabb lesz,a jövő évet rá kell szánni a csapatépítésre,játszatni kell Csonkát Kundrákot stb. De hát úgyis jönnek majd a Center Sportos srácok,és hozzák azokat akik nem kellenek a német 3-ba se. Ilyenkor vérzik a szívem hogy mi lett a Fradiból...
Kenny
igen ezt sem értettem igazán, hogy megvettük Botkát (állítólag sérült volt tegnap) erre mindenhol játszik csak a posztján nem, ahol Lovrencsics kezdő, és folyamatosan gólokat kapunk Lovréról, de legalább előre is csak 10 meccsből egyszer hoz plusszot.

egyetértek. teljes csapatépítés kell, és ha a középpályát nézed ott sem rózsásabb a helyzet: Hajnalt már kb másfél éve mondom, hogy sok ez neki, sajnos Gera sem bírja már ezt igazán, inkább az a szégyen, hogy még így is kiemelkedik a mezőnyből. igazi ütköző középpályásunk nincsen, Bognárt nem tudom igazán eldönteni, hogy jó-e nekünk vagy nem. Kleinhesler hozzánk nem fér be, akkor nem tudom, hogy mit akar a bundásban.

jelenleg kb így nézünk ki: dibusz- botka- vki, Leandro, Sternberg (aki szintén nem a legjobb megoldás) - vki, Gera - Moutari, talán Bognár, Varga/Lovrencsics- Böde. padon meg van Hajnal, Radó és ennyi. ez a selejtező első fordulójára kevés lesz nem pedig a bajnokságra. sajnos Doll is rábólintott olyan igazolásokra, amiért mi itt tartunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Megteszi reggel kávé helyett! 😀

alatriste
Ezt sajna kihagyta, pedig amit előtte leművelt Schweini az nem mindennapi 😀
 www.youtube.com/watch?v=foTH69HZEOU


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Érik a bajnoki döntő...
iktriad
Sok van még, de gyakorlatilag csak a Vidi játszik a pályán. Eszméletlen mennyire nincs jobb védelme a Fradinak.
petey
ez az egész védelem egy vicc amúgy. meg a középpálya is. közben szélső poszton megvagyunk, de folyamatosan oda hozunk új embereket. amúgy hihetetlen, hogy Doll mennyire alkalmazkodott a helyi viszonyokhoz mikor arról beszél, hogy mennyire nehéz igazolni, meg kvázi nincs arra pénz. csak az utóbbi 2 évben 6 millió euróért adtunk el játékosokat, az állami támogatásról ne is beszéljünk. remélem van olyan kitétel Doll szerződésében, hogy ha nincs dobogó akkor ingyen el lehet küldeni, mert sajnos nagyon beleszürkült ebbe a honi foci kultúrába.
csebi
Amúgy meggyőződésem,hogy leadtuk a pontokat tegnap,nem kérdés jobb nálunk a Fehérvár(kb annyira mint 2 éve a kupadöntőben amikor azt se tudták hol voltak,),nem lehet bajnok a Kispest,nehogy már az MLSZ-nek folyton beszóló Gyurka csapata bajnok legyen.
Ha fogadnom kéne, hogy ki vezeti a jövő heti döntőt akkor nagy pénzt mernék tenni Szabó Zsoltra,aki ugyebár egy pocsék bíró és éppen annak fúj akit nyom az MLSZ(lásd tavaly,olyanokat fújt be nekünk, hogy már én is nevettem rajta idén meg,semmit sem ad meg)

Az az igazán borzasztó, hogy ha belegondolsz jó esetben július elején EL selejtező.Na most, Nalepát eladtuk,Hüsing kuka,Leandro 60 éves,Lovrencsics nem védő,Botkát jegeljük tudja Isten miért. És ha mész előre csak rosszabb lesz,a jövő évet rá kell szánni a csapatépítésre,játszatni kell Csonkát Kundrákot stb. De hát úgyis jönnek majd a Center Sportos srácok,és hozzák azokat akik nem kellenek a német 3-ba se. Ilyenkor vérzik a szívem hogy mi lett a Fradiból...
Kenny
Nem hiszem hogy beleszólnak most az MLSZ-tol. A honvéd tavaly simán leadta a Felcsút elleni meccset a végén, ráadásul Hemi úgy nyal Orbánnak hogy öröm hallgatni. Ha a fideszoton lesz a bajnok akkor az nem ezen fog múlni vagy ha ezen, akkor azokat a lapokat már korábban leosztották. Most szerintem pont azért nyer a honvéd, mert mindenki a fideszotont várja befutónak, aztán jön a meglepetés. Bár amúgy a fehérvár talán jobb csapat. Ok meg az augusztust is megélik az el-ben.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Érik a bajnoki döntő...
iktriad
Sok van még, de gyakorlatilag csak a Vidi játszik a pályán. Eszméletlen mennyire nincs jobb védelme a Fradinak.
petey
ez az egész védelem egy vicc amúgy. meg a középpálya is. közben szélső poszton megvagyunk, de folyamatosan oda hozunk új embereket. amúgy hihetetlen, hogy Doll mennyire alkalmazkodott a helyi viszonyokhoz mikor arról beszél, hogy mennyire nehéz igazolni, meg kvázi nincs arra pénz. csak az utóbbi 2 évben 6 millió euróért adtunk el játékosokat, az állami támogatásról ne is beszéljünk. remélem van olyan kitétel Doll szerződésében, hogy ha nincs dobogó akkor ingyen el lehet küldeni, mert sajnos nagyon beleszürkült ebbe a honi foci kultúrába.
csebi
Amúgy meggyőződésem,hogy leadtuk a pontokat tegnap,nem kérdés jobb nálunk a Fehérvár(kb annyira mint 2 éve a kupadöntőben amikor azt se tudták hol voltak,),nem lehet bajnok a Kispest,nehogy már az MLSZ-nek folyton beszóló Gyurka csapata bajnok legyen.
Ha fogadnom kéne, hogy ki vezeti a jövő heti döntőt akkor nagy pénzt mernék tenni Szabó Zsoltra,aki ugyebár egy pocsék bíró és éppen annak fúj akit nyom az MLSZ(lásd tavaly,olyanokat fújt be nekünk, hogy már én is nevettem rajta idén meg,semmit sem ad meg)

Az az igazán borzasztó, hogy ha belegondolsz jó esetben július elején EL selejtező.Na most, Nalepát eladtuk,Hüsing kuka,Leandro 60 éves,Lovrencsics nem védő,Botkát jegeljük tudja Isten miért. És ha mész előre csak rosszabb lesz,a jövő évet rá kell szánni a csapatépítésre,játszatni kell Csonkát Kundrákot stb. De hát úgyis jönnek majd a Center Sportos srácok,és hozzák azokat akik nem kellenek a német 3-ba se. Ilyenkor vérzik a szívem hogy mi lett a Fradiból...

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megteszi reggel kávé helyett! 😀



Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
Érik a bajnoki döntő...
iktriad
Sok van még, de gyakorlatilag csak a Vidi játszik a pályán. Eszméletlen mennyire nincs jobb védelme a Fradinak.
petey
ez az egész védelem egy vicc amúgy. meg a középpálya is. közben szélső poszton megvagyunk, de folyamatosan oda hozunk új embereket. amúgy hihetetlen, hogy Doll mennyire alkalmazkodott a helyi viszonyokhoz mikor arról beszél, hogy mennyire nehéz igazolni, meg kvázi nincs arra pénz. csak az utóbbi 2 évben 6 millió euróért adtunk el játékosokat, az állami támogatásról ne is beszéljünk. remélem van olyan kitétel Doll szerződésében, hogy ha nincs dobogó akkor ingyen el lehet küldeni, mert sajnos nagyon beleszürkült ebbe a honi foci kultúrába.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....
Soldados
csúnya lesz, ne nézd 😀 az ezüst átadásra hazaérsz

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A rigmus Koszta bebaszta volt. 😊 Nagy élmény volt újra átélni a szurkolást, a meccs is jó volt és gyönyörű gólokat szereztünk. Örülök, hogy lementem. 😊

Amúgy mindenki nyíltan azt akarta, hogy nyerjen a fagyi. Hát egyszer szurkol neki az ember, akkor se nyer. :/

Én sírni tudnék, hogy nem látom majd a döntőt....

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Penguins behúzta, most rajtad a sor Csodálatos Kispest! Sose felejtem el életem első futballmeccsét, amikor a Honvéd 2-1-re legyőzte az általam félistenként tisztelt olasz bajnokot, a Pagliucával, Lombardóval, Viallival felálló Sampdoriát. Tisztán emlékszem, amikor a kapus kiállítása miatt a csatár Negrau védte ki Vialli szabadrúgását az utolsó percekben. Nekem nem jutott Puskás vagy éppen Bozsik, nekem Pisont és Cservenkai volt a hősöm. Olyan élénken él az emlékezetemben mindkét gól, mintha tegnap lett volna. De több mint 25 éve volt. Az a Kispest másfél évvel később még bajnok lett. De annak is már 24 éve.

Azóta felnőttem és szomorú idők köszöntöttek Kispestre, a legismertebb magyar klubra. Az embernek sok kedvenc csapata lesz különböző sportágakban és országokban. De az első az meghatározó, igaz szerelem. Másfél éves korom óta Kispesten lakok, a Világvárosban, ahogy Puskás mondta. De az elmúlt 24 évben nem volt sok köszönet kispestinek lenni. Megéltük a másodosztály poklát, a megszűnés, vagy költöztetés veszélyét, aminek sebeit csak néhány kupagyőzelem gyógyította. Volt idő, hogy mindenhova elkísértem a csapatot. De az élet úgy alakult, hogy erre - szakmámból kifolyólag - már nincs lehetőségem szurkolóként. Idejét se tudom, mikor volt erre példa legutóbb. Ettől még a szívem mindig a Kispesté volt, nem a Romáé, vagy Atletié, esetleg a Penguinsé, vagy Steelersé, hanem csakis a tied Csodálatos Kispest, mert Te vagy az első az életemben! Ma ott leszek Debrecenben, mert ott a helyem!

Semmi mást nem kérek születésnapomra, minthogy ma legyen bajnok a Csodálatos Kispest. Nem jövő héten, hanem ma! Az élet nem lehet olyan kegyetlen, hogy nem élhetem át azt, amire 24 éve várok és vágyok! Nem leszek itthon jövő héten, nem láthatnám a bajnoki döntőt. Akármi is lenne azon a meccsen, 90 percen át tőrt forgatnának a szívemben. Nem ezt érdemelném. Szóval ma kell megnyerni. Persze ez nemcsak a Csodálatos Kispesten múlik, mert ehhez a Videoton veresége is kell. De Botka most kiérdemelheti az aranyérmet annak ellenére, hogy télen elhagyta a csapatot. Én csak egy gólt, egy kispesti gólt kérek tőle. Mert az kispesti gól lenne, hiába zöld-fehérben játszik már!

Irány Debrecen! Legyünk ma bajnokok! Csak a Kispest, CS.A.K.!
Soldados
Meg mindig allitom, hogy a Vidi kerete erosebb, de a Kispest megerdemelne. A jovo het csaladi nap lesz a Bozsikban. Hogy ki az ember oda? Szurkooi kartya vagy mas regisztracios szukseges?
ZoliMP
Kispesten nem kell szurkolói kártya. De a jegyet most jobb lesz mielőbb beszerezni, mert sztem tuti telt ház lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
ekozben delen:
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-futacs-marko-negy-golt-szerzett-video-2570253

Nem tudom mennyivel erosebb a horvat liga, de ennyi golt meg loni nem semmi.
ZoliMP
16 gólos. Nyilván ez sem lesz elég a meghívóra.