Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
én csak azt nem értem, hogy mire fel ez a nagy csúzlis láv.

hacsak nem tankolnak Ajrópában, akkor nem lesz kisebb terhelésük (sőt, tovább versenyben maradhatnak, mint a négy öt BL-induló többsége, szóval innen nem indokolja semmi.

keretszinten hoztak egy védőt meg egy támadót, de azért Szancsó > Kazetta, és nem biztos, hogy nagyot tévedek ezzel. akkor meg egy védővel vannak beljebb, az meg ritkán jelenti a különbséget ötödik és első hely között.
slowmotion
szimpátia sorrend.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
én csak azt nem értem, hogy mire fel ez a nagy csúzlis láv.

hacsak nem tankolnak Ajrópában, akkor nem lesz kisebb terhelésük (sőt, tovább versenyben maradhatnak, mint a négy öt BL-induló többsége, szóval innen nem indokolja semmi.

keretszinten hoztak egy védőt meg egy támadót, de azért Szancsó > Kazetta, és nem biztos, hogy nagyot tévedek ezzel. akkor meg egy védővel vannak beljebb, az meg ritkán jelenti a különbséget ötödik és első hely között.
slowmotion
Szerintem csak trollkodtak az úriemberek 😊

City-Chelsea-Spurs a realitás szerintem, de én (sajnos) nagyon úgy érzem, hogy a MU idén szakítani fog. Mou 2.évében általában már virít a csapata. Keret alapján City-Chelsea-MU talán a sorrend, de a Cityt a csatársora miatt nagyon irigylem...Kun ugye elit, Gabriel Jesus játéka nekem nagyon bejött, és Iheanacho is jól tolta amikor lehetőséget kapott (bár őt talán adják is el/kölcsönbe idénre). Ők csak erősödhetnek tavalyhoz képest, főleg ha megszerzik Sanchezt, de Guardiolanak is mutatnia kell valamit, mert tavaly nagyon gyengén teljesítettek az erős csapatok ellen:
Chelsea ellen 1 pont
Spurs ellen 1 pont
Pool ellen 1 pont
Igaz Arsenal + MU ellen 4 pont a bajnokságban, de FA kupában is Arsenal jelentette a végállomást, a ligakupában pedig pont a MU még elég korán.
Kiváncsi vagyok Pochettino marad-e, ha esetleg idén se sikerül nyerniük semmit. Illetve persze Kane-Alli duó is kérdéses számomra, hogy maradnának-e.

Btw Sanchez, KDB, Sané, Bernardo Silva, Sterling, David Silva, kiegészülve Agueroval + Jesussal...Védelem legyen a talpán, aki ezeket megfogja...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
én csak azt nem értem, hogy mire fel ez a nagy csúzlis láv.

hacsak nem tankolnak Ajrópában, akkor nem lesz kisebb terhelésük (sőt, tovább versenyben maradhatnak, mint a négy öt BL-induló többsége, szóval innen nem indokolja semmi.

keretszinten hoztak egy védőt meg egy támadót, de azért Szancsó > Kazetta, és nem biztos, hogy nagyot tévedek ezzel. akkor meg egy védővel vannak beljebb, az meg ritkán jelenti a különbséget ötödik és első hely között.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
1. Arsenal
2. Man U
3. Chelsea
4. Man City
5. Spurs
6. Liverpool
7. Everton

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Na egy nagyon korai top5 PL bold tip?
Coolearie
1. Arsenal
2. ManU
3. Tottenham
4. Chelsea
5. Liverpool

Bár az öt nagyból vmeik úgyis betli szezont tol és az everton odaér az 5be 😉

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
james így elég olcsón megy, bár ugye ekkora költségvetésnél ez nem oszt nem szoroz, és úgy sem kapott volna elég lehetőséget nálunk sajna.

már csak Moratát kéne elpasszolni valahova+Mbappét megszerezni (bár ő ráérne jövőre is), és kezdődhet a szezon!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Indokolatlanul korai ilyenkor tippelni, de egye fene.

1. Chelsea
2. Liverpool
3. Man Utd
4. Man City
5. Tottenham
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
1. Arsenal
2. MU
3. Pool
4. Chelsea
5. Spurs
6. City

bár ezek nagyon papírforma tippek, szóval lehet nem ez lesz, de ez a legvalószínűbb :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na egy nagyon korai top5 PL bold tip?
Coolearie
Csak neked csak most egy nagyon bold:
1. Tottenham
2. Man City
3. Man Utd
4. Arsenal
5. Chelsea
empty taxi
1. City
2. MU
3. Chelsea
4. Spurs
4. Arsenal

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na egy nagyon korai top5 PL bold tip?
Coolearie
Csak neked csak most egy nagyon bold:
1. Tottenham
2. Man City
3. Man Utd
4. Arsenal
5. Chelsea
empty taxi
1. Chelsea
2. United
3. City
4. Arsenal
5. Spurs

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Na egy nagyon korai top5 PL bold tip?
Coolearie
Csak neked csak most egy nagyon bold:
1. Tottenham
2. Man City
3. Man Utd
4. Arsenal
5. Chelsea


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lukakunál nem igazán tudott volna jobb csatárt igazolni a MU. Jobb lesz ő mintha Grizit vagy Moratát hoztuk volna el. Kéne még egy KP és meg is lennénk.

Rooneyt sajnálom, de sajnos nagyon lelassult. Köszi mindent mester.
dugo93
Herrerával mi lesz? Megy Barcelonába?
Matthew99
Áááá. Teljesen kizárt. Az egész csapat legszenvedélyesebb játékosa. Én CSK-nak is megtenném. Nem is emiatt írtam, hogy kellene egy KP, csak ugye leginkább a 4-3-3 ment idén és oda elég sovány a 4 ember (főleg, hogy az egyik Fellaini 😀). Mondjuk ha ennyi védő van, akár Blindet ki is lehetne próbálni az eredeti posztján VKP-ként.
dugo93
meg is tették: Carrick a CSK, Herrera a helyettese. Nagyon sokszor lenyilatkozta hogy mennyire szeret a Unitednál és hogy komoly sikereket akar itt elérni. Szerencsére nem Barca nevelés hanem Bilbao így nem tudják csak úgy visszacsábítani mint Pique-t akit a klub meg akart tartani de ő visszament.
davemayer
Mondjuk Valverde miatt épp jöhetett is volna.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na egy nagyon korai top5 PL bold tip?

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 088
Így akkor eladhatnák nekünk Renatot 😀 Ott úgy sem pletykáltak nagy lóvékról

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
 twitter.com/SquawkaNews/status/884737026267983872
Mikey
Ha ez igaz, akkor keményen jól járt a Bayern. Persze ki tudja mennyi az az opcionális ár.
dugo93
A Bayern FB oldalára is kitették, szóval akkor valszeg igaz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 088
 twitter.com/SquawkaNews/status/884737026267983872
Mikey
Ha ez igaz, akkor keményen jól járt a Bayern. Persze ki tudja mennyi az az opcionális ár.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
 twitter.com/SquawkaNews/status/884737026267983872
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Kíváncsian várom, hogy mikor megy Koeman a Barcelonához.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ugye, hogy lehet értelmesen is csinálni? Mondjuk a BL labda nem tetszik, de ha ezt nem szavazzák meg akkor kórházat a stadion helyére 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ujabb-csapatnal-keszul-cimervaltas-a-szurkolok-szavazhatnak-2579849
Matthew99
azért a bal oldali verzión az a labda az kísértetiesen emlékeztet a BL-logóra. csak nem tudnak valamit? 😊
slowmotion
Mindenhol ezt hozzák fel egyedüli hibaként. De ezen kívül szerintem tökéletes.
Matthew99
A BL labda nekem is eros, de abszolut jo az uj logo. Nekem az ujpestivel sincs nagy bajom..

errol nem is beszeltunk itt:

 24.hu/sport/palyan-kivul/2017/06/21/uj-cimere-lett-az-nb-i-be-juto-csapatnak/
ZoliMP
Neked nem szóltak, hogy erről nem lehet? 😀 Egyébként nekem az előző jobban tetszett. Mondjuk nem is értem, hogy egy 5 éves klub hova cserélgeti a címert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
In:
Davy Klaassen MF 23M
Jordan Pickford GK 25M
Michael Keane CB 25M
Sandro Ramírez ST 5M
Wayne Rooney ST Free
+2 20év alatti tehetség

Out:
Gerard Deulofeu MF 10M
Romelu Lukaku ST 75M

Mondhat bárki bármit de eddig nálam az Everton a nyertese ennek az átig ablaknak. És nagyon szimpatikusan is csinálják mindezt.
(Bold):
Keane 3év múlva a legjobb angol CB lesz és a valaha volt legdrágább védő lesz akit elvisz a Dinamo vagy a $hiti.
Klaassen 2évet kap ebben a csapatban és 50-70M-ért viszi majd el valamelyik top5 gigász.
Pickford 1éven belül kezdő lesz a válogatottban, és még az öreg Rooney is szenvedélyből le fog tolni alázatosan 2 bivaly évet hazatérve.

Everton, ment a like!
alatriste
persze. de ki fog gólt lőni?
érted, Suarezért mi is kaptunk egy valag pénzt, lényegében abból hoztuk Lallert, Cant, Lovrent meg Origit, de Suarez góljait nem sikerült helyettesíteni. és nem, még akkor sem ment volna, ha Stu nem sérült lényegében egész szezonban.

Lukakuval ment az Everton góljainak fele. Sandro majd meglövi helyette? kétlem...
slowmotion
Nem lehetet megtartani Lukakut ahogy anno Suarezt sem. Van amikor olyan klubb kopogtat be, hogy csak az átigazolási díj a kérdéses, az nem, hogy megy vagy marad az ember. Suareznek a Barca hívó szava volt túl csábító (nem bátva ezzel őt), Lukakunak pedig tegye mindenki a szívére a kezét, nem egy Evertonban a helye. Így amikor meg van kötve a kezed legalább próbálj meg nem megfulladni... A kötelező távozón túl jól sáfárkodtak és fiatal, óriási tehetségeket hoztak a csapathoz. Valószínűleg persze a top6ba beférni nem fognak hacsak nem lesz valamelyik csapattól nagy betli, de angliában szerintem komoly érdem a mostani években 7.-nek is lenni, és odaérni a "kiscsapatok" bajnoki címére. Amihez jól erősítettek. Még egy csatár érkezését én is várom, de a mögöttes csapat nekem nagyon szimpatikus.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Daniel Weissről én legutóbb azt olvastam, hogy mégis nemet mondott a Citynek, és a PSG felé vette az irányt (lényeg h nem a della a lényeg)

Costához közeli források (lul, hihető) szerint meg hajlandó lenne megküzdeni a csapatba kerülésért és bizonyítana is Contenek. Amikor fejben rendben volt, akkor a PL top 3 (Aguero + Lukaku mellett szvsz) és a világ top 10 csatárában volt. Kérdés, mennyire lesz motivált így? Morata nagyon remélem, hogy nem jön hozzánk. De annyira altatunk eddig, hogy én már tutira veszem a 150 millió fontos rekordvételt aug. 31.én Mbappéért, aki az új Drogba lesz. Ha marad Costa, akkor nem kell sztem másik csatár, Batman amikor megkapta a lehetőséget akkor mindig élt vele.

Costa > Morata/Aubamayang/Bellotti
Legalábbis ha a Chelsea (és Conte) hadrendjében szereplő csatárról van szó, akkor mindenképp.

Bakayoko már hetek óta orvosin van nálunk, egyre valószínűbb h abból a transzferből se lesz semmi, mondjuk nem bánnám azt se, nem feltétlen őt vinném a Monacoból. Főleg Kante mellé kvk nem kell másik, egyrészt ha védekezőleg állunk fel ott van Matic, másrészt meg Fabregas. Más helyét meg a 3-4-3 3-5-2ben nem tudná átvenni sztem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 971
Ugye, hogy lehet értelmesen is csinálni? Mondjuk a BL labda nem tetszik, de ha ezt nem szavazzák meg akkor kórházat a stadion helyére 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ujabb-csapatnal-keszul-cimervaltas-a-szurkolok-szavazhatnak-2579849
Matthew99
azért a bal oldali verzión az a labda az kísértetiesen emlékeztet a BL-logóra. csak nem tudnak valamit? 😊
slowmotion
Mindenhol ezt hozzák fel egyedüli hibaként. De ezen kívül szerintem tökéletes.
Matthew99
A BL labda nekem is eros, de abszolut jo az uj logo. Nekem az ujpestivel sincs nagy bajom..

errol nem is beszeltunk itt:

 24.hu/sport/palyan-kivul/2017/06/21/uj-cimere-lett-az-nb-i-be-juto-csapatnak/

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ugye, hogy lehet értelmesen is csinálni? Mondjuk a BL labda nem tetszik, de ha ezt nem szavazzák meg akkor kórházat a stadion helyére 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ujabb-csapatnal-keszul-cimervaltas-a-szurkolok-szavazhatnak-2579849
Matthew99
azért a bal oldali verzión az a labda az kísértetiesen emlékeztet a BL-logóra. csak nem tudnak valamit? 😊
slowmotion
Mindenhol ezt hozzák fel egyedüli hibaként. De ezen kívül szerintem tökéletes.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ugye, hogy lehet értelmesen is csinálni? Mondjuk a BL labda nem tetszik, de ha ezt nem szavazzák meg akkor kórházat a stadion helyére 😀
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-ujabb-csapatnal-keszul-cimervaltas-a-szurkolok-szavazhatnak-2579849
Matthew99
azért a bal oldali verzión az a labda az kísértetiesen emlékeztet a BL-logóra. csak nem tudnak valamit? 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
In:
Davy Klaassen MF 23M
Jordan Pickford GK 25M
Michael Keane CB 25M
Sandro Ramírez ST 5M
Wayne Rooney ST Free
+2 20év alatti tehetség

Out:
Gerard Deulofeu MF 10M
Romelu Lukaku ST 75M

Mondhat bárki bármit de eddig nálam az Everton a nyertese ennek az átig ablaknak. És nagyon szimpatikusan is csinálják mindezt.
(Bold):
Keane 3év múlva a legjobb angol CB lesz és a valaha volt legdrágább védő lesz akit elvisz a Dinamo vagy a $hiti.
Klaassen 2évet kap ebben a csapatban és 50-70M-ért viszi majd el valamelyik top5 gigász.
Pickford 1éven belül kezdő lesz a válogatottban, és még az öreg Rooney is szenvedélyből le fog tolni alázatosan 2 bivaly évet hazatérve.

Everton, ment a like!
alatriste
persze. de ki fog gólt lőni?
érted, Suarezért mi is kaptunk egy valag pénzt, lényegében abból hoztuk Lallert, Cant, Lovrent meg Origit, de Suarez góljait nem sikerült helyettesíteni. és nem, még akkor sem ment volna, ha Stu nem sérült lényegében egész szezonban.

Lukakuval ment az Everton góljainak fele. Sandro majd meglövi helyette? kétlem...