Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Valaki elmagyarázhatná, hogy 1-5-ös állásnál miért kell a 90. percben cserélni, ráadásul mire lejön a játékos, befut a csere, a bíró pont lefújja. Rohadtul megalázó és idegesítő is!
A 80. percben 1-4 volt, a Celtic majd 30 ponttal vezeti a bajnokságot, nem és nem és megintcsak nem értem!!!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 931
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
Klaci79
sokadosztályban, utánpótlásban mindenhol vannak idióták.
slowmotion
Ez egy kiragadott pillanat. Ezzel nem cafoltal meg semmit.
Alapjaraton nagyobb a tisztelete a biroknak az nflben is meg akkor is ha balfasszasagra dobnak.
A fociban minden valos es velt esemeny utan uvoltoznek sirnak fetrengenek reklomalnak.Sportemberek? "kislanyok"

Megtortent esemeny:
11-es.
ugyebar a a partjelzo a vonalon van nezi, hogy hol van a labda. A kapus a vonalon megfogja, de a cserek es az edzok a kispadrol anyaznak, hogy bent volt.
Haaatt ez hogy?!

Fociztam hivatosszeruen 10+ evig, es szerintem jo ha 2szer reklomaltam vmi miatt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
Klaci79
sokadosztályban, utánpótlásban mindenhol vannak idióták.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
Klaci79
Aki nem, azt pedig örökre eltiltják.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Tudom, ez persze egyedi eset és nem általános, de a múltkor valaki nagyon mondta, hogy bezzeg a rögbiben mennyire tisztelik a bírókat....
 24.hu/sport/2017/04/28/egyetlen-utessel-torte-ripityara-a-biro-allkapcsat-video/
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Marouane says it was a red card because he is Marouane.Ringyó
hát... idiótának nem lehet tanulni, annak csak születni lehet.
Falloszt utoljára a 2014-15-ös szezon utolsó mérkőzésén állították ki. azóta lejátszott 45 meccset piros lap nélkül (igen, azt a meccset is piros lap nélkül fejezte be, ami alapján könyöklésért három meccsre eltiltották). ezen a 45 meccsen minimum 5-15 közötti kiállítást úszott meg. akkor mégis miről is van szó?
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ritka hogy ilyen szépen vágatlanul meg lehet mutatni egy 2 sárgás kiállitast😂😀 Van amiben Fella a legjobb😀

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
poolosoknak:
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-az-uj-cimert-es-az-uj-mezt-is-bemutattak-fotok-2565795
(múltkor már láttam a jersey-ket, nekem fura volt, valahogy - a lehúzáson kívül- nem látom értelmét egy piros fehér klubnál zöld fehér meznek)
NB2
Az kapus mez ha jol latom.
ZoliMP
jól látod.
slowmotion
Itt van a zöld mez

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-zold-feher-es-hollandos-mez-jon-kep-2563895
Kampman
persze, láttam már.
de az idézett cikkben idézett tweet csak a hazai mezről szólt
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
poolosoknak:
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-az-uj-cimert-es-az-uj-mezt-is-bemutattak-fotok-2565795
(múltkor már láttam a jersey-ket, nekem fura volt, valahogy - a lehúzáson kívül- nem látom értelmét egy piros fehér klubnál zöld fehér meznek)
NB2
Az kapus mez ha jol latom.
ZoliMP
jól látod.
slowmotion
Itt van a zöld mez

 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-zold-feher-es-hollandos-mez-jon-kep-2563895
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
poolosoknak:
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-az-uj-cimert-es-az-uj-mezt-is-bemutattak-fotok-2565795
(múltkor már láttam a jersey-ket, nekem fura volt, valahogy - a lehúzáson kívül- nem látom értelmét egy piros fehér klubnál zöld fehér meznek)
NB2
Az kapus mez ha jol latom.
ZoliMP
jól látod.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 931
poolosoknak:
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-az-uj-cimert-es-az-uj-mezt-is-bemutattak-fotok-2565795
(múltkor már láttam a jersey-ket, nekem fura volt, valahogy - a lehúzáson kívül- nem látom értelmét egy piros fehér klubnál zöld fehér meznek)
NB2
Az kapus mez ha jol latom.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
poolosoknak:
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-az-uj-cimert-es-az-uj-mezt-is-bemutattak-fotok-2565795
(múltkor már láttam a jersey-ket, nekem fura volt, valahogy - a lehúzáson kívül- nem látom értelmét egy piros fehér klubnál zöld fehér meznek)
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 965
Guardiola raus!!!!!
Sobri Jóska
Amadeus hol vagy 😉?

| azzal együtt, hogy a PL ben Pepnek sem megy igazán |
dande
nyasgem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 411
meanwhile:  index.hu/sport/futball/2017/04/26/kadar_tamas_golt_ollozott_a_dinamo_kijevben/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Guardiola raus!!!!!
Sobri Jóska
Amadeus hol vagy 😉?

| azzal együtt, hogy a PL ben Pepnek sem megy igazán |
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Guardiola raus!!!!!
Sobri Jóska
Állítsuk meg Guardiolát!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Guardiola raus!!!!!

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Bayern DFB Pokalt sem nyer
Bayern-BVB 2-3!!!
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 931
a budafoki drukkerek jobbak voltak a fradinal.kar , hogy nem ok jatszottak.
Dunaszekcsot vartam erre sima 8 lett.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Te jó ég, gyorsan visszaolvasva az elmúlt cirka 1 oldalt, örülök, hogy majd' két éve apa lettem és megkomolyodtam. No offense.
JC6
Hát még a fórum mennyire örül 😛 😉
Toca
Majd ha anya lesz, na az már valami.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Az meg tény hogy Messi az összes olyan döntőben gólt lőtt ahol amúgy is gólokkal nyertek volna. (Kétszer bevitte a kegyelemdöfést vezetésnél), cr-ről meg senki sem beszélt, direkt meg sem említettem, mert ő a fontos meccseken talán még messi szintjén sincs. cr nálam még top 5ben sincs még a Real játékosokon belül sem, nem érdekel hány gólt lő a gyenge ellenfeleknek egy bajnokságban ahol van kb 4 értelmes csapat. A 2000-es évek legelején kb volt 4-5 bajnokesélyes csapat, hol van ez a bajnokság ahhoz a szinthez. Sehol.
eaglesmcnabb
Mondjuk a Bayernek csak vert 5öt. A Chelsea ellen is az ő fejesével lett 1-1 még 2008ban (igaz a végén kihagyta a tizit, de az már lutri).
dugo93
utána meg a bayern lőtt nekik hetet és nem tudott hozzá szagolni se, mint ahogy a Juve meccshez sem múlthéten, pedig volt üres kapus szituációja. Az ilyen meccseken ahol egyértelműen jobb csapat az egyik, szerintem nem annyira mérvadó az egyéni teljesítmény (nyilván nem messi miatt estek ki 7-1-el anno, meg most 3-0-al, meg nem is személy szerint miatta vertek mindenki 3 góllal a csúcs éveikben.) mint egy ki-ki meccsen ahol nüanszok döntenek. És itt nálam nem olyan erős messi, nem véletlen hogy a PSG elleni visszavágón nem merte elvállalni a második tizit.
eaglesmcnabb
Ezt külön mondta neked, hogy nem merte vállalni?
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Te jó ég, gyorsan visszaolvasva az elmúlt cirka 1 oldalt, örülök, hogy majd' két éve apa lettem és megkomolyodtam. No offense.
JC6
Hát még a fórum mennyire örül 😛 😉
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Te jó ég, gyorsan visszaolvasva az elmúlt cirka 1 oldalt, örülök, hogy majd' két éve apa lettem és megkomolyodtam. No offense.
JC6
Jó, ez minden El clasico/aranylabda után így van az elmúlt 5 évben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
rip rajtoral

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Te jó ég, gyorsan visszaolvasva az elmúlt cirka 1 oldalt, örülök, hogy majd' két éve apa lettem és megkomolyodtam. No offense.