Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Remélem Pep az összes játékosnak megvonja a fizuját.

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Chelsea szurkolók! Mi ez a Diego Costa történet? Olvastam ezt-azt nem túl megbízható oldalakon, de nem tudom mi hihető abból. Komoly dolognak kell lennie, hogy a ligaelső csapat teljesen mellőzze a liga legjobb góllövőjét...
Mikey
Szted van itt chelsea insider a fórumon, aki nem ugyanazokat olvassa, mint te?
Amadeus91
Hát velem indexen jött szembe a hír, szóval feltételezem.
Mikey
Csak olyanokat hallottam mint amiket az újságban lehet olvasni. Jött kína--Costa elbizonytalanodott--Conte nem nézte jó szemmel--kettejük viszonya megromlott--Costa nem akar maradni..Ennyi.
Köcsög Kína lassan mindent felvásárol, elcseszi a focit Európában.
Coolearie
Dehogy cseszi. Carlo megmondta, hogy akit el lehet vinni a karrierje közepén csak pénzzel Kínába, az menjen is, mert nem való európai profinak. A kínaiak elviszik a zaccot és pénzt pumpàlnak Európába. A keretre vonatkozó szabályok amúgy is olyanok, hogy lehet asszem 5 légiós az egész keretben. Nem fognak a sárgák előbbre jutni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
We got Payet.
 www.facebook.com/SPORTbible/videos/2187653231380197/
Coolearie
Payet kimutatta a foga fehérjét ami nagyon rosszul esett mindenkinek a csapat körül, minden szurkolónak, köztük nekem is, nem kicsit. Megkapott mindent amit kért, nyáron hosszú szerződést komoly fizetéssel és 2016 októberében ki lett neki fizetve 1 000 000 hűségbónusz, most meg előjön ezzel. Szomorú, mert úgy tartom, hogy ha van egy world class player a csapatban, akkor könnyebben lehet köré igazolni másikat, hogy előrelépjen a csapat, ilyen szintű játékosunk pedig akkor volt utoljára amikor Di Canio itt volt. ( Tevez, Mascherano még nem ezen a szinten voltak mint ma amikor igazoltuk őket ) Viszont Payet bebizonyitotta hogy a pályán valóban nagy játékos, de azon kivül már nem. Rengeteg dolog kiszivárgott az öltözőből most, a társak dühösek. Igazából üzletileg megérte, nyerünk vele tuti egy 20 millát a vételárához képest, 35 alatt nem adjuk el, abból pedig két jó játékost lehet igazolni és a fizetéséből is kifizetni.

Szurkolók pedig átirták tegnapra az ismert dalt, kb nekem is ez a véleményem róla:
 www.youtube.com/watch?v=sPpRRFIsv4s

Fuck off Payet
Dimitri Payet,
We just don't want you anymore
You've got some fuckong front
You money grabbing cunt
Fuck off Dimitri Payet!

Tegnap a meccsen a csapat a lehető legcsattanósabb választ adta neki, az idény talán legjobb játékával, előlépve főszerepbe olyan játékosokkal akiktől most ezt is várják. Elveszitettünk egy játékost, de kaptunk egy csapatot! COYI !!!
Volford
Mi a konkrét sztori?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
We got Payet.
 www.facebook.com/SPORTbible/videos/2187653231380197/
Coolearie
Payet kimutatta a foga fehérjét ami nagyon rosszul esett mindenkinek a csapat körül, minden szurkolónak, köztük nekem is, nem kicsit. Megkapott mindent amit kért, nyáron hosszú szerződést komoly fizetéssel és 2016 októberében ki lett neki fizetve 1 000 000 hűségbónusz, most meg előjön ezzel. Szomorú, mert úgy tartom, hogy ha van egy world class player a csapatban, akkor könnyebben lehet köré igazolni másikat, hogy előrelépjen a csapat, ilyen szintű játékosunk pedig akkor volt utoljára amikor Di Canio itt volt. ( Tevez, Mascherano még nem ezen a szinten voltak mint ma amikor igazoltuk őket ) Viszont Payet bebizonyitotta hogy a pályán valóban nagy játékos, de azon kivül már nem. Rengeteg dolog kiszivárgott az öltözőből most, a társak dühösek. Igazából üzletileg megérte, nyerünk vele tuti egy 20 millát a vételárához képest, 35 alatt nem adjuk el, abból pedig két jó játékost lehet igazolni és a fizetéséből is kifizetni.

Szurkolók pedig átirták tegnapra az ismert dalt, kb nekem is ez a véleményem róla:


Fuck off Payet
Dimitri Payet,
We just don't want you anymore
You've got some fuckong front
You money grabbing cunt
Fuck off Dimitri Payet!

Tegnap a meccsen a csapat a lehető legcsattanósabb választ adta neki, az idény talán legjobb játékával, előlépve főszerepbe olyan játékosokkal akiktől most ezt is várják. Elveszitettünk egy játékost, de kaptunk egy csapatot! COYI !!!

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Chelsea szurkolók! Mi ez a Diego Costa történet? Olvastam ezt-azt nem túl megbízható oldalakon, de nem tudom mi hihető abból. Komoly dolognak kell lennie, hogy a ligaelső csapat teljesen mellőzze a liga legjobb góllövőjét...
Mikey
Szted van itt chelsea insider a fórumon, aki nem ugyanazokat olvassa, mint te?
Amadeus91
Hát velem indexen jött szembe a hír, szóval feltételezem.
Mikey
Csak olyanokat hallottam mint amiket az újságban lehet olvasni. Jött kína--Costa elbizonytalanodott--Conte nem nézte jó szemmel--kettejük viszonya megromlott--Costa nem akar maradni..Ennyi.
Köcsög Kína lassan mindent felvásárol, elcseszi a focit Európában.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Chelsea szurkolók! Mi ez a Diego Costa történet? Olvastam ezt-azt nem túl megbízható oldalakon, de nem tudom mi hihető abból. Komoly dolognak kell lennie, hogy a ligaelső csapat teljesen mellőzze a liga legjobb góllövőjét...
Mikey
Szted van itt chelsea insider a fórumon, aki nem ugyanazokat olvassa, mint te?
Amadeus91
Hát velem indexen jött szembe a hír, szóval feltételezem.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Chelsea szurkolók! Mi ez a Diego Costa történet? Olvastam ezt-azt nem túl megbízható oldalakon, de nem tudom mi hihető abból. Komoly dolognak kell lennie, hogy a ligaelső csapat teljesen mellőzze a liga legjobb góllövőjét...
Mikey
Szted van itt chelsea insider a fórumon, aki nem ugyanazokat olvassa, mint te?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Chelsea szurkolók! Mi ez a Diego Costa történet? Olvastam ezt-azt nem túl megbízható oldalakon, de nem tudom mi hihető abból. Komoly dolognak kell lennie, hogy a ligaelső csapat teljesen mellőzze a liga legjobb góllövőjét...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Nézd meg azokat akik a Fradi érintésével szerződtek külföldre,a nagy többségük mind játszik.Tudom,hogy ez nagyképűen hangzik,de tényleg így van,ha normális csapatba akarsz szerződni és játszani akarsz akkor előbb a Fradiban kell jónak lenned(nyilván vannak kivételek,Dzsudzsák,Korhut stb).
Kispest nem fog bajnokságot nyerni,nem azért mert rosszak hanem azért mert lerabolják őket folyamatosan,és Hemi papa se rakja bele azt a pénzt amitől bajnokok lehetnétek.Manapság 4-5ezer eurót kapni itthon egy játékosért igen jó üzlet.
Kenny
Mindegy egyszer kihúzzák az állami pénzeket, jön a pofáraesés, a többmilliárdos adósság és az nb2. Viszont qrvaboldog leszek akkor.
gabokocka
Ez az ami soha nem fog megtörténni.
Az meg hogy te ettől leszel qrvaboldog,csak téged minősít 😊
Kenny
Nem-e? Volt már rá példa nem is egy, hogy eltűnt a cash a csapat mögül. Ld anno az akasztói csoda, vagy a Kubatov FC dicsőséges másodosztályú évei, ugye-ugye.
Nehogy azt hidd, hogy életképesebbek vagytok a közpénz nélkül, mint anno.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
"FIFA confirm a 48-team world cup from 2026, which will give team such as Burkina Faso and Lego Land to the opportunity to eliminate England."
Coolearie
A lényeg, hogy 1 milliárd dollárral több bevételt vár a FIFA a bővítéstől. Az utóbbi néhány VB már amúgy is borzasztóan gyenge volt, szóval adja magát a dolog, hogy az eddigieknél is semmilyenebb csapatok is ott legyenek a jövőben.
Mikey
Egyébként ebben nem vagyok biztos.
Úgy értem egy 3 fős csoportban lehet lesznek sima dolgok meg uncsibb meccsek, de több olyan meccs lehet kieséses szakaszba ami érdekes lehet.
Persze aztán úgyis ugyanazok érnek majd oda és a vége full unalom lesz, de lehet lesz több jó meccs, mondjuk nem arányaiban ez tény.
Toca
Szóval te is azt mondod, hogy összességében esni fog a színvonal..? Na ezért is marhaság a bővítés. 😛
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
We got Payet.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/16105259_2187654188046768_4452934256116629504_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=_GpY51tGg1sQ7kNvgFTqmoJ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDKkKUYZAFXE2MNATQCR9ccrW_2NHTF-TOMLfNBFZ-HtQ&oe=664A6F89
Slaven Bilic's interview about Payet is way more dramatic with sad music in the background...😭 Credit: (Twitter: Simply_Spurs) | By SPORTbibleFacebook
Slaven Bilic's interview about Payet is way more dramatic with sad music in the background...😭 Credit: (Twitter: Simply_Spurs)

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
"FIFA confirm a 48-team world cup from 2026, which will give team such as Burkina Faso and Lego Land to the opportunity to eliminate England."
Coolearie
A lényeg, hogy 1 milliárd dollárral több bevételt vár a FIFA a bővítéstől. Az utóbbi néhány VB már amúgy is borzasztóan gyenge volt, szóval adja magát a dolog, hogy az eddigieknél is semmilyenebb csapatok is ott legyenek a jövőben.
Mikey
Egyébként ebben nem vagyok biztos.
Úgy értem egy 3 fős csoportban lehet lesznek sima dolgok meg uncsibb meccsek, de több olyan meccs lehet kieséses szakaszba ami érdekes lehet.
Persze aztán úgyis ugyanazok érnek majd oda és a vége full unalom lesz, de lehet lesz több jó meccs, mondjuk nem arányaiban ez tény.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Ha már szóba kerültek a magyar légiósok...
 www.facebook.com/troll0foci/videos/1284837238249550/
empty taxi
Hol marad "Fuck You Bobby"? 😀
Coolearie
'Fuck you mother
Heisman Trophy
Az "fákk jú máder" 😀

Szerkesztette: dugo93

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha már szóba kerültek a magyar légiósok...
 www.facebook.com/troll0foci/videos/1284837238249550/
empty taxi
Hol marad "Fuck You Bobby"? 😀
Coolearie
'Fuck you mother
Heisman Trophy
Go Home Bobby

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha már szóba kerültek a magyar légiósok...
 www.facebook.com/troll0foci/videos/1284837238249550/
empty taxi
Hol marad "Fuck You Bobby"? 😀
Coolearie
'Fuck you mother

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha már szóba kerültek a magyar légiósok...
 www.facebook.com/troll0foci/videos/1284837238249550/
empty taxi
Hol marad "Fuck You Bobby"? 😀

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha már szóba kerültek a magyar légiósok...
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/15936078_1284839284916012_2581722064444456960_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=EaMQSVdC-xUQ7kNvgHC80oF&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYDT2vGM0u2JizcdmA5A4woqOzIxRR0BkXeZNTJyE2E-Nw&oe=664A6711
A TrollFoci angol tagozatos kiválóságai 😀 | By TrollFociFacebook
A TrollFoci angol tagozatos kiválóságai 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
"FIFA confirm a 48-team world cup from 2026, which will give team such as Burkina Faso and Lego Land to the opportunity to eliminate England."
Coolearie
A lényeg, hogy 1 milliárd dollárral több bevételt vár a FIFA a bővítéstől. Az utóbbi néhány VB már amúgy is borzasztóan gyenge volt, szóval adja magát a dolog, hogy az eddigieknél is semmilyenebb csapatok is ott legyenek a jövőben.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
"FIFA confirm a 48-team world cup from 2026, which will give team such as Burkina Faso and Lego Land to the opportunity to eliminate England."
Akkor mi innentől fogva kijutunk majd mindig.
Coolearie
13-ról csak 16-ra emelkedik az európai csapatok száma, hát nem lesz egyszerű

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"FIFA confirm a 48-team world cup from 2026, which will give team such as Burkina Faso and Lego Land to the opportunity to eliminate England."
Akkor mi innentől fogva kijutunk majd mindig.

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
1 év múlva ha feljut a Puskás meg a Várda tényleg csak pártcsapat lesz az nb1ben.

Kenny
mi még nem vagyunk pártcsapat, de már intézik.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Az nyilvánvaló, hogy van gazdagabb meg szegényebb csapat, de ami itt folyik az csak banánköztársaságokban fordulhat elő. Teremtse meg a nagyobb költségvetést piaci viszonyok között. Nyilván nagyobb szurkolótáborral ez megvalósítható. Ellenben az, hogy az állam azt mondja, az nyer közbeszerzést, aki a fradit, felcsútot támogatja, az nonszensz. Nem azért adózom, hogy Dollnak legyen milliárdos fizetése, vagy felcsúton legyen 400.000-et kereső takarítóból 17 darab.

És igen, várom hogy vége legyen ennek a rendszernek, várom, hogy pofára essenek azok a csapatok, akik gátlástalanul használják az adófizetők pénzét, és hogy utána jobb helyzetbe kerüljenek azok, aki megpróbáltak normálisan gazdálkodni. Tisztába vagyok azzal, hogy jelenleg minden csapat állami pénzeket kap ilyen olyan formában, csak nem mindegy, hogy a szövetség által megszabott keretek között, vagy csak úgy pofára milliárdokat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézd meg azokat akik a Fradi érintésével szerződtek külföldre,a nagy többségük mind játszik.Tudom,hogy ez nagyképűen hangzik,de tényleg így van,ha normális csapatba akarsz szerződni és játszani akarsz akkor előbb a Fradiban kell jónak lenned(nyilván vannak kivételek,Dzsudzsák,Korhut stb).
Kispest nem fog bajnokságot nyerni,nem azért mert rosszak hanem azért mert lerabolják őket folyamatosan,és Hemi papa se rakja bele azt a pénzt amitől bajnokok lehetnétek.Manapság 4-5ezer eurót kapni itthon egy játékosért igen jó üzlet.
Kenny
Mindegy egyszer kihúzzák az állami pénzeket, jön a pofáraesés, a többmilliárdos adósság és az nb2. Viszont qrvaboldog leszek akkor.
gabokocka
Ez az ami soha nem fog megtörténni.
Az meg hogy te ettől leszel qrvaboldog,csak téged minősít 😊
Kenny
Tehát az minősít valakit, ha egyenlő esélyeket és piaci viszonyokat szeretne a sportban? Tényleg szar lehet.
Szerinted ez a fradi fenn tudná tartani az 5-6 milliárdos költségvetését, ha nem közpénzből pumpálnák bele? Ne röhögtess. Van néhány csapat, aki a lehetőségekhez képest megpróbál normális módon működni, a többieket mesterségesen felpumpálják. Csak majd ha leereszt a lufi, nehéz lesz 5 milliárdról 1 milliárdra visszavenni a költségeket. A soha pedig egyszer már megtörtént, sikerült is könnyen visszajutni. Ja, nem....
gabokocka
Szvsz a Honvéd példája mutatja, mit lehet szűkös anyagi körülményekből maximum kihozni. Az már csak a csapat tragédiája, hogy a tulaj nem annyira jó, mint mondjuk Rossi, vagy utánpótlás edzők, akik egy ideje tényleg futószalagon szállítják a Mennyeiben minőséginek számító fiatal játékosokat. De ezeknek a csapatoknak SEMMI ESÉLYE nem marad hosszú távon, max. csak néha-néha belerondítani a "nagyok" dolgába, ha 3-4 "állami" csapat olyan előnyöket élvez, amiket senki más.
Ha ezt az adott klubok maguktól kitermelnék, ne mondanék egy szót se. De nem egészen ezt vélem felfedezni a privilegizáltaknál..

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Nézd meg azokat akik a Fradi érintésével szerződtek külföldre,a nagy többségük mind játszik.Tudom,hogy ez nagyképűen hangzik,de tényleg így van,ha normális csapatba akarsz szerződni és játszani akarsz akkor előbb a Fradiban kell jónak lenned(nyilván vannak kivételek,Dzsudzsák,Korhut stb).
Kispest nem fog bajnokságot nyerni,nem azért mert rosszak hanem azért mert lerabolják őket folyamatosan,és Hemi papa se rakja bele azt a pénzt amitől bajnokok lehetnétek.Manapság 4-5ezer eurót kapni itthon egy játékosért igen jó üzlet.
Kenny
Mindegy egyszer kihúzzák az állami pénzeket, jön a pofáraesés, a többmilliárdos adósság és az nb2. Viszont qrvaboldog leszek akkor.
gabokocka
Ez az ami soha nem fog megtörténni.
Az meg hogy te ettől leszel qrvaboldog,csak téged minősít 😊
Kenny
Tehát az minősít valakit, ha egyenlő esélyeket és piaci viszonyokat szeretne a sportban? Tényleg szar lehet.
Szerinted ez a fradi fenn tudná tartani az 5-6 milliárdos költségvetését, ha nem közpénzből pumpálnák bele? Ne röhögtess. Van néhány csapat, aki a lehetőségekhez képest megpróbál normális módon működni, a többieket mesterségesen felpumpálják. Csak majd ha leereszt a lufi, nehéz lesz 5 milliárdról 1 milliárdra visszavenni a költségeket. A soha pedig egyszer már megtörtént, sikerült is könnyen visszajutni. Ja, nem....
gabokocka
Nem védem a jelenlegi rendszert,mert szerintem is szar.1 év múlva ha feljut a Puskás meg a Várda tényleg csak pártcsapat lesz az nb1ben.
Mindig van gazdagabb és szegényebb csapat,soha nem lesznek egyenlő viszonyok a labdarúgásban.A párttámogatás megint más dolog.Megértem az elkeseredettségedet,de ez ellen jelen helyzetben nem tudsz mit tenni.
Nyugi,én sem ezt a Fradit szerettem meg 20 éve.