Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
A MU-Liverpool meccs miatt nagyon kár bírózni.
dugo93
Szerintem is teljesen felesleges bírózni, de hogy azt a Pogba-féle fojtólerántást Hendersonnal szemben mégcsak le sem fújta Oliver, az számomra totál érthetetlen.
Mikey
Mondjuk a man utd goljanal a partjelzo csak 5 meterre elorebb allt mint kellett volna. Ezen a szinten ez elegge nagy baki.
 metrouk2.files.wordpress.com/2017/01/offside.jpg?w=748&h=492&crop=1
ZoliMP
amúgy bírom ezeket a képmegállításokat, mert 2 tévétársaság akár 2 különböző képet tudni adni a passz pillanatáról attól függően mikor állítják meg a passz pillanatát --1 másodpercen belül-- a határeseteknél... (függetlenül ettől az esettől)
ozibozi
Nem mondom h less volt az sem h nem. Amugy is nehez megitelni a ketes szitukat, de ilyen helyezkedes mellett...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
A MU-Liverpool meccs miatt nagyon kár bírózni.
dugo93
Szerintem is teljesen felesleges bírózni, de hogy azt a Pogba-féle fojtólerántást Hendersonnal szemben mégcsak le sem fújta Oliver, az számomra totál érthetetlen.
Mikey
Mondjuk a man utd goljanal a partjelzo csak 5 meterre elorebb allt mint kellett volna. Ezen a szinten ez elegge nagy baki.
 metrouk2.files.wordpress.com/2017/01/offside.jpg?w=748&h=492&crop=1
ZoliMP
amúgy bírom ezeket a képmegállításokat, mert 2 tévétársaság akár 2 különböző képet tudni adni a passz pillanatáról attól függően mikor állítják meg a passz pillanatát --1 másodpercen belül-- a határeseteknél... (függetlenül ettől az esettől)
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
A MU-Liverpool meccs miatt nagyon kár bírózni.
dugo93
Szerintem is teljesen felesleges bírózni, de hogy azt a Pogba-féle fojtólerántást Hendersonnal szemben mégcsak le sem fújta Oliver, az számomra totál érthetetlen.
Mikey
Mondjuk a man utd goljanal a partjelzo csak 5 meterre elorebb allt mint kellett volna. Ezen a szinten ez elegge nagy baki.
 metrouk2.files.wordpress.com/2017/01/offside.jpg?w=748&h=492&crop=1
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Nem Gyenge focista Pogba, sőt, biztos hogy ennél csak jobb lesz, hasznos lesz ő ott is, nem ez a kérdés... csak nem az a kategória ( Messi, C.Ronaldo) amibe az ára repítette. Nem is lesz az soha/nem is lehet a pozíciójából adódóan sem/ nem bántom én, csak vicc az ára. Igazából az ellenkezője lett volna a meglepetés.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sevilla-Real Madrid meccsen a Will Griggs on Fire alapzenéjét éneklik. Nagyon fasza 😊
Coolearie
És lehet meg fog lepni, de pl. a darts vb-n a selejtezőben mindenki erre a Gala számra vonul be. 😉
Sobri Jóska
Nem lepett meg mert azt tudtam😊

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
A MU-Liverpool meccs miatt nagyon kár bírózni.
dugo93
Szerintem is teljesen felesleges bírózni, de hogy azt a Pogba-féle fojtólerántást Hendersonnal szemben mégcsak le sem fújta Oliver, az számomra totál érthetetlen.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
A MU-Liverpool meccs miatt nagyon kár bírózni. Mindkét oldalra tévedett épp eleget a spori.

Egyébként Pogbát olyan szempontból tényleg meg kell védeni, hogy -ha ez tegnap nem is látszott- de elég jól tolja most már. Pedig én nagy kritikusa voltam még októberben is. A tegnapi nem volt élete találkozója, a kezezés után rá is görcsölt rendesen, de ez van. Mindenkinek vannak szar meccsei.

Amúgy hihetetlen, hogy mennyire fos a csapat helyzetkihasználása. Gyakorlatilag minden meccsen. Ha egy átlagosat hoznánk ebből a szempontból, simán pariban lennénk a Cselzivel.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Sevilla-Real Madrid meccsen a Will Griggs on Fire alapzenéjét éneklik. Nagyon fasza 😊
Coolearie
És lehet meg fog lepni, de pl. a darts vb-n a selejtezőben mindenki erre a Gala számra vonul be. 😉

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sevilla-Real Madrid meccsen a Will Griggs on Fire alapzenéjét éneklik. Nagyon fasza 😊

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Egyébként Afrika Kupával csemegézik majd még valaki a következő időszakban ? Vagy érdekel valakit, inkább úgy kérdezem. Most meg NFL előtt van egy Fiorentina-Juve és egy Sevilla-Real, én utóbbit nézem, jó kis dinamikus meccs parázs hangulatban! 😊

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
We got Payet.
 www.facebook.com/SPORTbible/videos/2187653231380197/
Coolearie
Payet kimutatta a foga fehérjét ami nagyon rosszul esett mindenkinek a csapat körül, minden szurkolónak, köztük nekem is, nem kicsit. Megkapott mindent amit kért, nyáron hosszú szerződést komoly fizetéssel és 2016 októberében ki lett neki fizetve 1 000 000 hűségbónusz, most meg előjön ezzel. Szomorú, mert úgy tartom, hogy ha van egy world class player a csapatban, akkor könnyebben lehet köré igazolni másikat, hogy előrelépjen a csapat, ilyen szintű játékosunk pedig akkor volt utoljára amikor Di Canio itt volt. ( Tevez, Mascherano még nem ezen a szinten voltak mint ma amikor igazoltuk őket ) Viszont Payet bebizonyitotta hogy a pályán valóban nagy játékos, de azon kivül már nem. Rengeteg dolog kiszivárgott az öltözőből most, a társak dühösek. Igazából üzletileg megérte, nyerünk vele tuti egy 20 millát a vételárához képest, 35 alatt nem adjuk el, abból pedig két jó játékost lehet igazolni és a fizetéséből is kifizetni.

Szurkolók pedig átirták tegnapra az ismert dalt, kb nekem is ez a véleményem róla:
 www.youtube.com/watch?v=sPpRRFIsv4s

Fuck off Payet
Dimitri Payet,
We just don't want you anymore
You've got some fuckong front
You money grabbing cunt
Fuck off Dimitri Payet!

Tegnap a meccsen a csapat a lehető legcsattanósabb választ adta neki, az idény talán legjobb játékával, előlépve főszerepbe olyan játékosokkal akiktől most ezt is várják. Elveszitettünk egy játékost, de kaptunk egy csapatot! COYI !!!
Volford
Mi a konkrét sztori?
Amadeus91
Payet ultimátumot adott a klubnak, hogy nem hajlandó edzeni és játszani amig el nem engedik, mert ő most gondolt egyet. Amivel nem lenne gond, mármint a távozási szándékával. ha ezt nyiltan közölte volna, ezzel szemben folyamatosan azt hangoztatta , twitteren nyilvánult meg többször, hogy maradni szeretne, mert jól érzi magát. Szurkolók imádták, minden meccsen énekeltek neki, hosszú távú szerződést akart, megkapta, kb 3 x akkora fizetéssel mint amennyi volt neki Marseillben amikor érkezett tavaly és ugye a kifizetett plussz egy milla hűségbónusz, Elvileg Marseillbe akar visszamenni, de nem kizárt másik PL csapat sem.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
dr0725
az a szerencséje, hogy nem szemtől szemben voltak, mert akkor Ringyó most sírna, hogy kettétörték a százmilliós kis faszkalapját.

úgy látszik, megvan Webb méltó utódja, igazából nem értem, hogyan sikerült a kilencvenegyedik percig sárga lap nélkül tartani a köcsögválogatottat, és ott is csak azért kapott sárgát a kislány, mert azért elég nyilvánvalóan sportszerűtlen volt.

szerintem inkább azt kellett volna belinkelned, ahogy megint lesről sikerül gólt rúgni, elvégre azzal mentetek a legtöbbre.
slowmotion
Küldj már pár liverpool gólhelyzetet, mert én egyre sem emlékszem, ha Mignolet nem hitte volna magát Neurnek ez sima 3 v 4-1 ide és Miki lenne Manchester istene, örüljetek az x-nek inkább.
dr0725
a második félidőben csak Wijnaldumnak volt három meccslabdája, csak szólok. az más kérdés, hogy nem kellett volna elbalfaszkodnia mindegyiket, de hát pont rá jött ki a helyzet. egy fejes volt, meg két lövőhelyzet tizenhatról, amit addig toszogatott, amíg nem lett belőle semmi.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
dr0725
Gyönyörű..100millióért ne ezt csinálja már, nem?
Coolearie
Ezen a meccsen tényleg csak ez a mozdulata ért 100 millát | de ez nekem 200at is | más egy fillért sem, de a többi meccsen közel sem játszik szarul bármennyire is szeretnék a megmondóemberek, sajnos a nagyobb meccseken egyelőre eltűnik még itt is, mint ahogy a Juveban és a válogatottban is, de van bőven ideje kinőni.
dr0725
xd

több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
dr0725
Gyönyörű..100millióért ne ezt csinálja már, nem?
Coolearie
Ezen a meccsen tényleg csak ez a mozdulata ért 100 millát | de ez nekem 200at is | más egy fillért sem, de a többi meccsen közel sem játszik szarul bármennyire is szeretnék a megmondóemberek, sajnos a nagyobb meccseken egyelőre eltűnik még itt is, mint ahogy a Juveban és a válogatottban is, de van bőven ideje kinőni.

Szerkesztette: dr0725
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
dr0725
az a szerencséje, hogy nem szemtől szemben voltak, mert akkor Ringyó most sírna, hogy kettétörték a százmilliós kis faszkalapját.

úgy látszik, megvan Webb méltó utódja, igazából nem értem, hogyan sikerült a kilencvenegyedik percig sárga lap nélkül tartani a köcsögválogatottat, és ott is csak azért kapott sárgát a kislány, mert azért elég nyilvánvalóan sportszerűtlen volt.

szerintem inkább azt kellett volna belinkelned, ahogy megint lesről sikerül gólt rúgni, elvégre azzal mentetek a legtöbbre.
slowmotion
Küldj már pár liverpool gólhelyzetet, mert én egyre sem emlékszem, ha Mignolet nem hitte volna magát Neurnek ez sima 3 v 4-1 ide és Miki lenne Manchester istene, örüljetek az x-nek inkább.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
dr0725
Gyönyörű..100millióért ne ezt csinálja már, nem?

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
 www.facebook.com/523012487885336/videos/636858953167355/?hc_ref=NEWSFEED

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
dr0725
az a szerencséje, hogy nem szemtől szemben voltak, mert akkor Ringyó most sírna, hogy kettétörték a százmilliós kis faszkalapját.

úgy látszik, megvan Webb méltó utódja, igazából nem értem, hogyan sikerült a kilencvenegyedik percig sárga lap nélkül tartani a köcsögválogatottat, és ott is csak azért kapott sárgát a kislány, mert azért elég nyilvánvalóan sportszerűtlen volt.

szerintem inkább azt kellett volna belinkelned, ahogy megint lesről sikerül gólt rúgni, elvégre azzal mentetek a legtöbbre.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Meccs legszebb jelenete 😊
 www.youtube.com/watch?v=YJ6bMSi6OMM
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy lesgól azért csak összejött...


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Meccsről-meccsre látszik mekkora vicc az a pénz amit erre a Pogbára költöttek.
ozibozi
A kezezés egyrészt nagyon ügyes volt, másrészt az a lerántás Hendersonnal szemben... hogy is mondjam... eddig nem tudtam hogy ekkora suttyó.
Mikey
Azt nem is értem hogy úszhatta meg sárga nélkül. Ibra szabadja amúgy az után jött. Ha az bemegy joggal háboroghatott volna az egész pool tábor. Mignolet viszont életben tart eddig. Magasan MOtM eddig.
alatriste
Ez a másik Mignolet.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Meccsről-meccsre látszik mekkora vicc az a pénz amit erre a Pogbára költöttek.
ozibozi
A kezezés egyrészt nagyon ügyes volt, másrészt az a lerántás Hendersonnal szemben... hogy is mondjam... eddig nem tudtam hogy ekkora suttyó.
Mikey
Azt nem is értem hogy úszhatta meg sárga nélkül. Ibra szabadja amúgy az után jött. Ha az bemegy joggal háboroghatott volna az egész pool tábor. Mignolet viszont életben tart eddig. Magasan MOtM eddig.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Meccsről-meccsre látszik mekkora vicc az a pénz amit erre a Pogbára költöttek.
ozibozi
A kezezés egyrészt nagyon ügyes volt, másrészt az a lerántás Hendersonnal szemben... hogy is mondjam... eddig nem tudtam hogy ekkora suttyó.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Meccsről-meccsre látszik mekkora vicc az a pénz amit erre a Pogbára költöttek.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Nyomorék FIFA már megint bénázik, emiatt Matip nem játszhat a Man Utd ellen. Hihetetlen hogy állandóan szop a Liverpool miattuk. 😡