Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kedves ember 😀
 twitter.com/tsf_podcast/status/1237835188144611330?s=20
Klaci79
meg az se árt, ha az ember tud szájról olvasni. vagy ez ilyen vicces szinkron akart lenni?
slowmotion
simán le lehet olvasni ezt a szájáról...nem mintha amúgy ilyen időkben jó lenne pacsizni egy nézővel
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Kedves ember 😀
 twitter.com/tsf_podcast/status/1237835188144611330?s=20
Klaci79
meg az se árt, ha az ember tud szájról olvasni. vagy ez ilyen vicces szinkron akart lenni?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Kedves ember 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Na, mondjuk Klopp is neha at tud menni gazba. Most epp ismet fikazza az Atleticot, hogy milyen ratyi modon jatszottak ujfent.
Stez
amúgy egyébként igaza van, de a vereséget nem érdemes magyarázni.
slowmotion
Vicc de ez egy jóval korrektebb nyilatkozat mint amit a múltkor mondott... A mostanival például pont semmi probléma nincs.

Közé nem volt a meccshez a matracnak, amerre álltak arra rúgták a labdát. Mondjuk jó kérdés, hogy az elviekben fizikumra és tempóra építő csapat utána hogyan tud így kipukkadni a hosszabbításra
FLZOLI
Ahhoz képest még a másodikat is megrúgtuk. Sokat kivett az, hogy az Atleti talált egy gólt, rengeteget kivett az, hogy nagy nehezen összemelózol két gólt, erre másfelet odaadsz ajándékba. Hiába profik a játékosok, egy ilyentől itt és most begörcsöltek.
slowmotion
Plusz a klopp fele játékhoz a fizikum elfogy már a 100. Perc környékén. Fabinho is talán hamarabb be jöhetett volna
csebi
mostanában nem érzi annyira a játékot, nem a tavalyi önmaga.
a második gól utáni pár percet kellett volna megfogni, az eufória utáni sokk túl nagy hullámvasút volt, és a földbe álltunk.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Na, mondjuk Klopp is neha at tud menni gazba. Most epp ismet fikazza az Atleticot, hogy milyen ratyi modon jatszottak ujfent.
Stez
amúgy egyébként igaza van, de a vereséget nem érdemes magyarázni.
slowmotion
Vicc de ez egy jóval korrektebb nyilatkozat mint amit a múltkor mondott... A mostanival például pont semmi probléma nincs.

Közé nem volt a meccshez a matracnak, amerre álltak arra rúgták a labdát. Mondjuk jó kérdés, hogy az elviekben fizikumra és tempóra építő csapat utána hogyan tud így kipukkadni a hosszabbításra
FLZOLI
Ahhoz képest még a másodikat is megrúgtuk. Sokat kivett az, hogy az Atleti talált egy gólt, rengeteget kivett az, hogy nagy nehezen összemelózol két gólt, erre másfelet odaadsz ajándékba. Hiába profik a játékosok, egy ilyentől itt és most begörcsöltek.
slowmotion
Plusz a klopp fele játékhoz a fizikum elfogy már a 100. Perc környékén. Fabinho is talán hamarabb be jöhetett volna

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Na, mondjuk Klopp is neha at tud menni gazba. Most epp ismet fikazza az Atleticot, hogy milyen ratyi modon jatszottak ujfent.
Stez
amúgy egyébként igaza van, de a vereséget nem érdemes magyarázni.
slowmotion
Vicc de ez egy jóval korrektebb nyilatkozat mint amit a múltkor mondott... A mostanival például pont semmi probléma nincs.

Közé nem volt a meccshez a matracnak, amerre álltak arra rúgták a labdát. Mondjuk jó kérdés, hogy az elviekben fizikumra és tempóra építő csapat utána hogyan tud így kipukkadni a hosszabbításra
FLZOLI
Ahhoz képest még a másodikat is megrúgtuk. Sokat kivett az, hogy az Atleti talált egy gólt, rengeteget kivett az, hogy nagy nehezen összemelózol két gólt, erre másfelet odaadsz ajándékba. Hiába profik a játékosok, egy ilyentől itt és most begörcsöltek.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na, mondjuk Klopp is neha at tud menni gazba. Most epp ismet fikazza az Atleticot, hogy milyen ratyi modon jatszottak ujfent.
Stez
amúgy egyébként igaza van, de a vereséget nem érdemes magyarázni.
slowmotion
Vicc de ez egy jóval korrektebb nyilatkozat mint amit a múltkor mondott... A mostanival például pont semmi probléma nincs.

Közé nem volt a meccshez a matracnak, amerre álltak arra rúgták a labdát. Mondjuk jó kérdés, hogy az elviekben fizikumra és tempóra építő csapat utána hogyan tud így kipukkadni a hosszabbításra

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Mondjuk a Serie A-ban tényleg lehetetlen lenne bajnokot hirdetni a jelenlegi helyzetben, de a PL elsőséget szerintem simán odaadnák a Poolnak, már csak matematikailag behozható előnyük van.
Kampman
Ott nem azzal vam a gond, hogy ki a bajnok, hanem hogy ki esik ki. Meg hogy ki jut fel a Champóból. Rengeteg pénzről van/lesz szó, amint újraindul minden.
slowmotion
Állítólag 22 csapatos lesz a bajnokság jövőre ha nem lesz bajnokhirdetés, nem esik ki senki, és ketten feljutnak, a Leeds meg a West Brom mint Championship jelenlegi első 2 helyezettje.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Ne gerjedjetek. Megérdemelt az Atleti továbbjutás. Na, nem ám miattunk, hanem miattunk. Aki ennyi helyzetből nem képes továbbmenni, - ahogy Stez druszám is írta - az nem érdemli meg. Nem kell ragozni. Bravó az atletinek, megérdemelt.
De az, hogy Kloppot lemeccselték, az este legnevetségesebb és komolytalanabb kijelentése. Nem tudom már melyik atomfizikus írta 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Mondjuk a Serie A-ban tényleg lehetetlen lenne bajnokot hirdetni a jelenlegi helyzetben, de a PL elsőséget szerintem simán odaadnák a Poolnak, már csak matematikailag behozható előnyük van.
Kampman
Ott nem azzal vam a gond, hogy ki a bajnok, hanem hogy ki esik ki. Meg hogy ki jut fel a Champóból. Rengeteg pénzről van/lesz szó, amint újraindul minden.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 520
Mondjuk a Serie A-ban tényleg lehetetlen lenne bajnokot hirdetni a jelenlegi helyzetben, de a PL elsőséget szerintem simán odaadnák a Poolnak, már csak matematikailag behozható előnyük van.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 401 — #NoStress
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
A Serie A-nak is vege, most mondom, az Inter mar kozolte is, hogy lefujta minden csapat minden edzeset, izolaljak a jatekosokat, minden. A BL-nek tuti annyi, a Lyon ellen nem fognak jatszani, ez is alap.

Ezek utan sorban jon majd az osszes bajnoksag, itt zart kapu sem lesz mar.
Stez
Nekem is ez a velemenyem, hogy hetfon bejelentik, hogy ennyi volt minden bajnoksag, kupa stb Europaban. Az mas kerdes, hogy ennek milyen sportdiplomaciai kovetkezmenyei lesznek.
Kenny
Szerintem egyre tobben ertik meg, folrg igy, hogy mar arra sem mutogathatsz, hogy a jatekosok nem betegszenek, mert egyre tobb topjatekosnak lesz pozitiv tesztje. Szepen lassan rajonnek, hogy a zart kapu ongol, muszaj drasztikus lepesekhez folyamodniuk. A bombak igazabol akkor robbannak biztosan, amikor mar nem lehet szonyeg ala soporni, es sztar lesz beteg, Ruganival az olasz bomba most felrobbant. En varok a PLbol is megbetegedest, mert a mai Pool-meccsen is voltak nezok, es ugy latom, ott meg nem veszik annyira komolyan a dolgot, azoval ott is robbanni fog a bomba. A spanyoloknal mar a jatekosok konyorognek a beszuntetesert.

Allitolag amugy a topligak orszagai mar osszealltak es egysegesen az Eb 2021re halasztasat kerik.

Nem latom, hogy ezekbol diplomaciailag gaz lesz majd, mondjuk szep vesztesegek lesznek a kluboknal, miutan elesnek eleg sok penztol, de hat ilyen ez a popszakma. En ugy gondolom, elso az egeszseg, semmi sem er tobbet annal. Nem igazan tud az ember koltekezni a koporsobol... Most jott el az ido, amikor a penz es a vesztesegek mar masodlagosak.
Stez
En a bajnoksagok vegso sorrendjenek eldonteset gondoltam a sportdiplomaciai gondnak.
Mi alapjan dontod el, ahogy korabban is irtam csak ket erzekeny pelda az olasz es a magyar.
A gazdasagi resze kurva nagy szopas.
Kenny
Miért kéne eldönteni?
Van olyan év, amikor nincs bajnok. Vagy majd most lesz.
Van egy aktuális állás, egy pillanatkép a leállás időpontjában, és ennyi.
Ha majd nem lesz gáz, kitalálják, hogyan tovább. Milliárdos üzlet, igény lesz rá a vírus után is, profi üzletemberek, kitalálják, majd megoldják.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
A Serie A-nak is vege, most mondom, az Inter mar kozolte is, hogy lefujta minden csapat minden edzeset, izolaljak a jatekosokat, minden. A BL-nek tuti annyi, a Lyon ellen nem fognak jatszani, ez is alap.

Ezek utan sorban jon majd az osszes bajnoksag, itt zart kapu sem lesz mar.
Stez
Nekem is ez a velemenyem, hogy hetfon bejelentik, hogy ennyi volt minden bajnoksag, kupa stb Europaban. Az mas kerdes, hogy ennek milyen sportdiplomaciai kovetkezmenyei lesznek.
Kenny
Szerintem egyre tobben ertik meg, folrg igy, hogy mar arra sem mutogathatsz, hogy a jatekosok nem betegszenek, mert egyre tobb topjatekosnak lesz pozitiv tesztje. Szepen lassan rajonnek, hogy a zart kapu ongol, muszaj drasztikus lepesekhez folyamodniuk. A bombak igazabol akkor robbannak biztosan, amikor mar nem lehet szonyeg ala soporni, es sztar lesz beteg, Ruganival az olasz bomba most felrobbant. En varok a PLbol is megbetegedest, mert a mai Pool-meccsen is voltak nezok, es ugy latom, ott meg nem veszik annyira komolyan a dolgot, azoval ott is robbanni fog a bomba. A spanyoloknal mar a jatekosok konyorognek a beszuntetesert.

Allitolag amugy a topligak orszagai mar osszealltak es egysegesen az Eb 2021re halasztasat kerik.

Nem latom, hogy ezekbol diplomaciailag gaz lesz majd, mondjuk szep vesztesegek lesznek a kluboknal, miutan elesnek eleg sok penztol, de hat ilyen ez a popszakma. En ugy gondolom, elso az egeszseg, semmi sem er tobbet annal. Nem igazan tud az ember koltekezni a koporsobol... Most jott el az ido, amikor a penz es a vesztesegek mar masodlagosak.
Stez
En a bajnoksagok vegso sorrendjenek eldonteset gondoltam a sportdiplomaciai gondnak.
Mi alapjan dontod el, ahogy korabban is irtam csak ket erzekeny pelda az olasz es a magyar.
A gazdasagi resze kurva nagy szopas.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Mujrinno is top volt anno még az interben.mis Mégis káosz ami utánna. Spongyát reá
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
A Serie A-nak is vege, most mondom, az Inter mar kozolte is, hogy lefujta minden csapat minden edzeset, izolaljak a jatekosokat, minden. A BL-nek tuti annyi, a Lyon ellen nem fognak jatszani, ez is alap.

Ezek utan sorban jon majd az osszes bajnoksag, itt zart kapu sem lesz mar.
Stez
Nekem is ez a velemenyem, hogy hetfon bejelentik, hogy ennyi volt minden bajnoksag, kupa stb Europaban. Az mas kerdes, hogy ennek milyen sportdiplomaciai kovetkezmenyei lesznek.
Kenny
Szerintem egyre tobben ertik meg, folrg igy, hogy mar arra sem mutogathatsz, hogy a jatekosok nem betegszenek, mert egyre tobb topjatekosnak lesz pozitiv tesztje. Szepen lassan rajonnek, hogy a zart kapu ongol, muszaj drasztikus lepesekhez folyamodniuk. A bombak igazabol akkor robbannak biztosan, amikor mar nem lehet szonyeg ala soporni, es sztar lesz beteg, Ruganival az olasz bomba most felrobbant. En varok a PLbol is megbetegedest, mert a mai Pool-meccsen is voltak nezok, es ugy latom, ott meg nem veszik annyira komolyan a dolgot, azoval ott is robbanni fog a bomba. A spanyoloknal mar a jatekosok konyorognek a beszuntetesert.

Allitolag amugy a topligak orszagai mar osszealltak es egysegesen az Eb 2021re halasztasat kerik.

Nem latom, hogy ezekbol diplomaciailag gaz lesz majd, mondjuk szep vesztesegek lesznek a kluboknal, miutan elesnek eleg sok penztol, de hat ilyen ez a popszakma. En ugy gondolom, elso az egeszseg, semmi sem er tobbet annal. Nem igazan tud az ember koltekezni a koporsobol... Most jott el az ido, amikor a penz es a vesztesegek mar masodlagosak.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Maradjunk annyiban, hogy volt egy LIVERPOOL és most harminc év után van egy liverpooLka. Azért tök jó hogy van, csak egy qrvára másik kávéház. 😉
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
A Serie A-nak is vege, most mondom, az Inter mar kozolte is, hogy lefujta minden csapat minden edzeset, izolaljak a jatekosokat, minden. A BL-nek tuti annyi, a Lyon ellen nem fognak jatszani, ez is alap.

Ezek utan sorban jon majd az osszes bajnoksag, itt zart kapu sem lesz mar.
Stez
Nekem is ez a velemenyem, hogy hetfon bejelentik, hogy ennyi volt minden bajnoksag, kupa stb Europaban. Az mas kerdes, hogy ennek milyen sportdiplomaciai kovetkezmenyei lesznek.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
a futball meg azért érdekes dolog (meg persze a többi sport is), mert egy-egy outlier esemény iszonyatosan el tudja vinni a narratívát más irányba.

Simeone lemeccselte Kloppot. édesfaszom, mit szívtok? egészen konkrétan Patkánykoszta első perces melléje után momentuma nem volt a vendégeknek. momentuma. ja de, a lesgól a végén.

Simeone tényleg lemeccselte Kloppot, ha valóban beleszámolta, hogy kieső helyzetben a kapus kitámasztó lába ki fog csúszni, és nem tud elvetődni egy abszolút fogható lövésre - ennyin múlt ugyanis Simeone BL-szezonja.

aki nézte a meccset, az látta, hogy csak idő kérdése volt, hogy mikor rúgja a Liverpool az első gólt, aztán az is, hogy mikor rúgja a másodikat. ha Adrián lába nem csúszik ki, akkor könnyen fogja a lövést, leülepedik a gondolat a vendégekben, hogy itt akár ki is eshetnek, és akkor nem 2-3 a vége, hanem 3-1. no de esett az eső, a kapus lába kicsúszott, hirtelen a meccs folyását teljesen más csatornába terelte egy véletlen. ennyin múlt az a kibaszott nagy lemeccselés.

ma a szép foci kapott egy pofont, de a végén talán mégis győzedelmeskedik. már ha lesz vége idén.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Na, mondjuk Klopp is neha at tud menni gazba. Most epp ismet fikazza az Atleticot, hogy milyen ratyi modon jatszottak ujfent.
Stez
amúgy egyébként igaza van, de a vereséget nem érdemes magyarázni.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki foton ott van, MIND karantenba kerult.


több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, mondjuk Klopp is neha at tud menni gazba. Most epp ismet fikazza az Atleticot, hogy milyen ratyi modon jatszottak ujfent.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
A Serie A-nak is vege, most mondom, az Inter mar kozolte is, hogy lefujta minden csapat minden edzeset, izolaljak a jatekosokat, minden. A BL-nek tuti annyi, a Lyon ellen nem fognak jatszani, ez is alap.

Ezek utan sorban jon majd az osszes bajnoksag, itt zart kapu sem lesz mar.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
Kiállnak az ifikkel.
Kenny
az ifiket már egy hete karanténba zárták, nem?
slowmotion
Az ifik meccse ma lett elhalasztva a Real ellen.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
Kiállnak az ifikkel.
Kenny
az ifiket már egy hete karanténba zárták, nem?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
Kiállnak az ifikkel.
Kenny
Női kosárban jott ez a játék nélküli eredmény.
Amúgy honnan tudod h az ifik nem lehettek kitéve? Van kapcsolódási pont: vmeik ifi fenn edzett, edzők orvosi stáb?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.