Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó, hogy szombathely geci messze van, és nem ér rá a kapitány, de ez nagyon nagyon bohóc.gabtsi
A Haladásból jelenleg maximum két ember fér bele a válogatottba. Halmosi (esetleg) és Radó (még talán korai neki).
szerk: Nem igazán értem, hogy Guzmics mi alapján kerül be. Én őt nem tartom annyira jónak. Ennyire nincs magyar középső védő?visi_b
radó az mb1 legjobb (magyar) játékosa. érthetetlen ahogy akkor minek kell ilyen kantákkal próbálkozni. édes istenem...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem igazán értem, hogy Guzmics mi alapján kerül be. Én őt nem tartom annyira jónak. Ennyire nincs magyar középső védő?visi_b
se szélső 😀
Guzmics fizikálisan elit, ezzel máris előrébb tart egy kritériummal a többieknél.

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
mert a csürhéhez tartozol! bezzeg a szomszédba ilyen nincs! gágágá... 😊Divat
ennyit tudsz csak gágogni, ami valljuk be nem engem/minket minősít 😉 talán ezért csinálják azt a rendőrök amit! sok meccsen voltam már, az ellenféllel sohasem foglalkoztam, csak a sajátommal!

közben:  www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-kanta-jozsef-is-meghivast-kapott-a-keretbe-2249631eaglesmcnabb
Azért azt te is elismerheted, hogy a több száz vagy ezer fradista között könnyebben lehet találni egy részeg rendbontót, mint a pár MTK-s között.
Már csak a nagy számok törvénye alapján is.
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
jó, hogy szombathely geci messze van, és nem ér rá a kapitány, de ez nagyon nagyon bohóc.gabtsi
A Haladásból jelenleg maximum két ember fér bele a válogatottba. Halmosi (esetleg) és Radó (még talán korai neki).
szerk: Nem igazán értem, hogy Guzmics mi alapján kerül be. Én őt nem tartom annyira jónak. Ennyire nincs magyar középső védő?

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó, hogy szombathely geci messze van, és nem ér rá a kapitány, de ez nagyon nagyon bohóc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mert a csürhéhez tartozol! bezzeg a szomszédba ilyen nincs! gágágá... 😊Divat
ennyit tudsz csak gágogni, ami valljuk be nem engem/minket minősít 😉 talán ezért csinálják azt a rendőrök amit! sok meccsen voltam már, az ellenféllel sohasem foglalkoztam, csak a sajátommal!

közben:  www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-kanta-jozsef-is-meghivast-kapott-a-keretbe-2249631

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mert a csürhéhez tartozol! bezzeg a szomszédba ilyen nincs! gágágá... 😊

|
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Kenny én elhiszem, hogy vannak ilyenek de ennek is megvan az oka. Mindig elfelejtitek az előzményeket megemlíteni amiről lehet nem is tudtok mert nem voltatok ott és aki elkövette az nem mondja el mert nem érdeke.Gildo
Azért töröltem, mert nem akartam elmenni vagdalkozósba, így gondoltam jobb a békesség.
De ha az előzményt említed, akkor rákérdeznék:

Ha a Fradi-Újpest előtt az aluljáróban a rendőr oldalán lila sál lóg, akkor az az előzmény? Vagy biztos azt is amiatt vette fel, mert régebben voltak balhék és ő csak kompenzál valamiért.
Ha ugyanezen rendőrsorfal tagja oldalbaköp minket, amikor elvonulunk előttük, az előzmény, vagy mi voltunk a hibásak, mert arra mentünk?
Ha a rendőr leköp a lépcsőn, amikor a szurkolók vonulnak le, az előzmény? Vagy minek mentünk ki a meccsre egyáltalán, ugye?
Ez mind-mind olyan, amit le kell nyelnünk, mert ha lekeverek neki egy embereset (amit bizony legszívesebben megtennék - mint ahogy hívtunk már ki ilyen rendőrt szolgálat utáni "megbeszélésre", természetesen akkor már nem volt olyan bátor, mint az egyenruha és a jelvény védelmében), akkor lecsuknak, az meg hiányzik a f.sznak. Amíg ilyen emberek "szolgálnak és védenek" körülöttem, addig igenis úgy fogok a rendőrséghez állni, ahogy.

Ha balhé van, lépjen közbe. De ne provokálja ki!

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a "Two is company, three is a crowd" kifejezéssel nem illik most itt példálózni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Divat csak egy kérdés ha neked azt mondja egy rendőr, hogy szállj fel a buszra akkor az a természetes, hogy elkezded szidni??

Sajnálom a kislányt de itt teljes mértékben amadeusnak van igaza jelenleg nem tart ott a magyar szurkolói felfogás, hogy gyereket de én még a barátnőmet se vinném ki mert rengeteg fiatal jár ki csak a gőz leeresztése miatt, ami szerintem addig nem is probléma amíg csak egymást, vagy az mlszt szidják (tudom nem lehet és nem is értem az okát). Üvöltse ki magából a feszültséget hétvégén és hétfőtől kezdheti újra a "Hogyan éljünk Mo-n" című túlélő játék következő fejezetét.Gildo
bődületes nagy +1!
minket egyfolytában azzal baszogat mindenki hogy vagyunk 5-en egy meccsen. Leszarom. De kibaszott érdekes hogy MTK meccsen sose kell paprika! a fradin meg mindig van. Nem hiszem hogy ez csak a puszta véletlen műve. KIBASZOTT ÉRDEKES!. tudom ez se nagy szám de 4000-en is voltunk meccsen akkor sem volt semmi probléma, az MTK-FTC ligakupa meccsen meg a fradisták kb 100-an voltak de ott sem tudtak viselkedni normálisan.
És lehet jönni hogy buzi MLSZ, de nem értem miért tennének különbséget közöttünk és a fradi között: a mi elnökünk is fideszes és az övék is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat csak egy kérdés ha neked azt mondja egy rendőr, hogy szállj fel a buszra akkor az a természetes, hogy elkezded szidni??
Szurkolóként egyen sem de a másik oldalon voltam már párszor és azok az emberek ráadásul nem szórakozásból vannak ott és nem is csak arra két órára mint te.
Gildo
Nekem is van családom, és mivel kanizsáról járok meccsekre(akár győrbe, akár pestre, akár debrecenbe) "vmivel" többet vesz el az életemből, mint 2 óra, és én ezért fizetek(nem is keveset), nemh még pénzt is kapjak érte...
milyen jogon tiltja meg nekem bárki, h idegenbeli győzelem után(ráadásul rivális ellen+12év után) ott ünnepeljek? az is érdekes mondjuk h tereltek fel a buszra, aztán meg ellökitek azokat akik az ajtó fele mennek...
persze vannak vállalhatatlan, illuminált állapotban lévő "szurkolók" (italt leszámítva azért nálatok is van pár nem oda való), de a szakmádból kifolyólag bizonyos dolgokat Neked is le kell nyelned, mint ahogy nekünk is....sztem most se lett volna semmi szükség oda kivonulnotok, nemh még beavatkozni, meg oda fújni egy kilo paprikát(amit ugye a szél fújt be a buszra...köszönjük emese)...de sose fogjuk egymást meggyőzni, úgyh kár is, de azért köszi, h túloldalról is jön vélemény! 😉

|
több mint 10 éve
Gildo 21
Asbee ultrákra szerintem is szükség van, csak azokra a delikvensekre nincs akiket egyáltalán nem érdekel a mérkőzés egyetlen okból mennek ki a balhé miatt. Nem egyszer fordult elő, hogy amíg ők szidják a másik tábort addig nincs gond de ha őket szidják rögtön mennének verekedni. Írtam már, hogy én sem értem azokat a szabályokat amik tiltják a másik szidását de ez már megint egy másik téma.

A Soproni tábor csak a Szombathely, Győr, Körmend mérkőzéseken problémás de az sem ér fel egy Fradi-Újpesttel.

Kenny én elhiszem, hogy vannak ilyenek de ennek is megvan az oka. Mindig elfelejtitek az előzményeket megemlíteni amiről lehet nem is tudtok mert nem voltatok ott és aki elkövette az nem mondja el mert nem érdeke.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Hány meccsen voltál az utóbbi 5 évben szurkolóként?Asbee
Szurkolóként egyen sem de a másik oldalon voltam már párszor és azok az emberek ráadásul nem szórakozásból vannak ott és nem is csak arra két órára mint te.Gildo
Arról mi a véleményed rendőrként,hogy Fradi meccs után a rendőrök végigfutkosnak az 1-es villamos megállójában és azt ütik gumibottal akit érnek?

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hány meccsen voltál az utóbbi 5 évben szurkolóként?Asbee
Szurkolóként egyen sem de a másik oldalon voltam már párszor és azok az emberek ráadásul nem szórakozásból vannak ott és nem is csak arra két órára mint te.Gildo
Tudom én miről van szó, anno az egyik soproni szurkolói csoport tagja voltam. Ahogy leírtam évekig jártam a csapattal együtt, nem egy stadionban megfordultam. Ne csak egy fradiból vagy egy Újpestből induljunk ki, nincs akkora szurkolótábora minden csapatnak (bár adná az ég, hogy úgy lenne...). Az egész csoportnak a 8 éves fennállása során egy bunyója volt. Egy évben 3-4 olyan meccs volt, amely előtt vagy után lehetett volna valami matek, többin abszolúte semmi. És ez egy teljesen átlag vidéki csapat volt.
Hogyha nem szórakozásból vannak ott, akkor miért? Pénzt kapnak érte? Nem. Azért vannak ott, mert imádják a kedvenc csapatukat és az ország másik végére is megpróbálják elkísérni őket ha fúj, ha esik, ha havazik. Nincs sok jobb élmény egy idegenbeli meccsnél, pláne ha nyer is a csapat. Igaz aki ezt nem élte át az ezt nem tudja. Hogy rivális csapat meccsein elcsattan egy-két pofon? Benne van. De ha így is lesz, annak a 3/4-ről nem fog tudni sem a rendőrség, sem az átlagszurkoló, még az itteni fórum nagy része sem. Viszont aki nem teljesen hülye és nem is keresi a balhét, annak baja sem lesz.
Az pedig, hogy az ultrákat (ne keverjük őket a huligánokkal) egyenesen bűnözőnek nézik néhány helyen egyenesen felháborító...Igenis szükség van rájuk, nem az ellenfél szurkolóinak a szétverése a céljuk (bár mint írtam ez is benne lehet a dologban), hanem hogy kegyetlen jó hangulatot csináljanak. Ebben benne van adott esetben politizálás + buzi mlsz stb, de ez minden országban így van, nem új dolog. Ugyan már évek óta max hazai meccsekre megyek és ott is nyugodtan elüldögélek, de továbbra is az ultrák pártján állok és még mindig hiszem, hogy minden csapatnak szüksége van egy normális ilyen táborra.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Miért törölted a véleményed? Nyugodtan leírhatod itt kettőnk közül én vagyok az akit indok nélkül meg figyelhetnek és lehallgattatnak.Gildo
Kik?!?
Ezt Orbán Viktor és a Nemzeti Együttműködés Rendszerének minden magyarja nevében kikérem magamnak.

több mint 10 éve
Gildo 21
Miért törölted a véleményed? Nyugodtan leírhatod itt kettőnk közül én vagyok az akit indok nélkül meg figyelhetnek és lehallgattatnak.

Nem akarok most azzal jönni, hogy ne általánosítsunk arra megvan a fórumon a "kijelölt" személy. Te utálod a rendőrt mert szerinted teszi amit tesz, én megpróbálok rá világítani mi történik a másik oldalon soha. Nem akarlak meggyőzni, nem kell nekem igazat adni, nem az a célom. Arra válaszolj nekem, te hogy állnál hozzá egy olyan társasághoz akiknek a nagyrészt minden meccsen balhézik? Az előbb említettem, hogy egy foci meccs nem 2-3 óra, simán lehet balhé nélkül is 10-11 óra. Bármily meglepő a rendőröknek is van családjuk és ha minden második hétvégén ilyen gyökerekkel kell foglalkozzon a család helyett az nem normális dolog. A biztonságiakban egyet értek veletek elég meg nézni a Győr-Fehérvár kupa elődöntő végét de ez egy másik téma amit majd valamikor máskor kibeszéljük.

De erről ennyit ennek nem itt van a helye ide a külföldi klubok idén elköltött millióiról, az eto nb 1-es címéről és első körös BL kieséséről, valamint az aranylábú ifjaink válogatott szerepléséről illetve, hogy melyik külföldi kispadon üldögélik végig a következő szezont.
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Á, mindegy...a szurkoló a hülye, a rendőr meg csak szegény elviseli az ellene irányuló jogtalan dolgokat...

több mint 10 éve
Gildo 21
Hány meccsen voltál az utóbbi 5 évben szurkolóként?Asbee
Szurkolóként egyen sem de a másik oldalon voltam már párszor és azok az emberek ráadásul nem szórakozásból vannak ott és nem is csak arra két órára mint te.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hány meccsen voltál az utóbbi 5 évben szurkolóként?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Gildo 21
Nem akartam megint okoskodni de volt itt egy két olyan megnyilvánulás ami enyhén túlzó. Kedves Asbee látom te tudod, hogy a rendőrök unalmukban mennek meccsekre mert nincs jobb dolguk. Csak a saját példámat mondhatom itt a hóvége és már most kb 70 óra túlórám van ebben a hónapban összesen lassan 100 (egy hónapban az adott hónap munkanapjai szorozva 8-al) amit tutira nem fognak kifizetni hanem a derék parancsnokok majd valahogy elsikálják. Nem baj úgyis jobb egyedül dolgozni legalább nem kell máshoz alkalmazkodni.
Azon meg ne lepődj meg, hogy minden szarra ugranak a rendőrök a Fradi tábor és a többi magyar szurkolói tábor mindig is a szerény, baráti viselkedéséről volt híres és soha nem balhéztak.

Divat csak egy kérdés ha neked azt mondja egy rendőr, hogy szállj fel a buszra akkor az a természetes, hogy elkezded szidni??

Sajnálom a kislányt de itt teljes mértékben amadeusnak van igaza jelenleg nem tart ott a magyar szurkolói felfogás, hogy gyereket de én még a barátnőmet se vinném ki mert rengeteg fiatal jár ki csak a gőz leeresztése miatt, ami szerintem addig nem is probléma amíg csak egymást, vagy az mlszt szidják (tudom nem lehet és nem is értem az okát). Üvöltse ki magából a feszültséget hétvégén és hétfőtől kezdheti újra a "Hogyan éljünk Mo-n" című túlélő játék következő fejezetét.
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Suarez Real.
Ehh.Bazzani
pont oda való, csak az a baj hogy tud gólt lőni.davemayer
Az ügynöke aszongya hogy Suárez nem tervezi hogy elhagyja Liverpoolt (ezen a nyáron).
Ismerős szöveg. Sokan nem tervezték már hogy mennek, aztán meglepő módon mégis mentek.
Amúgy részemről mehetne.

BTW, Iago Aspasról (Celta Vigo) valaki tud valami érdemi infót mondani?
Állítólag ő lehet a második fecske Touré után.Mikey
Suarez Real.
Ehh.Bazzani
pont oda való, csak az a baj hogy tud gólt lőni.davemayer
Az ügynöke aszongya hogy Suárez nem tervezi hogy elhagyja Liverpoolt (ezen a nyáron).
Ismerős szöveg. Sokan nem tervezték már hogy mennek, aztán meglepő módon mégis mentek.
Amúgy részemről mehetne.

BTW, Iago Aspasról (Celta Vigo) valaki tud valami érdemi infót mondani?
Állítólag ő lehet a második fecske Touré után.Mikey
Aspas engem is érdekelne, hogy mi akad a horgunkra az ő személyében. Suareznél pedig csak remélem, hogy marad, de sajnos nagyon valószínű, hogy nem fog. Kicsinálta őt a sajtó rendesen plusz a Realba kell egy csatár, van pénz tehát sajnos benne van.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
elől suarez. hátul pepe, már csak középre kell valaki! meg valdes kellett volna még a kapuba 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Suarez Real.
Ehh.Bazzani
pont oda való, csak az a baj hogy tud gólt lőni.davemayer
Sajnos kurva jó játékos.De nem használ neki,hogy egy ilyen bomlasztó közegbe került,bár így hogy nincs már ott Mou van esélye.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Suarez Real.
Ehh.Bazzani
pont oda való, csak az a baj hogy tud gólt lőni.davemayer
zsák a foltját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Suarez Real.
Ehh.Bazzani
pont oda való, csak az a baj hogy tud gólt lőni.davemayer
Az ügynöke aszongya hogy Suárez nem tervezi hogy elhagyja Liverpoolt (ezen a nyáron).
Ismerős szöveg. Sokan nem tervezték már hogy mennek, aztán meglepő módon mégis mentek.
Amúgy részemről mehetne.

BTW, Iago Aspasról (Celta Vigo) valaki tud valami érdemi infót mondani?
Állítólag ő lehet a második fecske Touré után.