Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a következő két hét csemegéi az nb2es osztályozók 😀

Szeged-Kisvárda, keleti 7. vs tisza bajnok
Cegléd-Soroksár, keleti 8. vs alföld bajnok
Szolnok-Felsőtárkány, keleti 6. vs mátra bajnok
Dunaújváros-Sopron, dráva bajnok vs nyugati 8.
Szigetszentmiklós-Dorog, nyugati 7. vs bakony bajnok
Tatabánya-Budaörs, nyugati 6. vs duna bajnok

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MEGVAN A BRONZ(és vele az EL indulás)!!! 19 év után dobogón a Honvéd!

Loki induló -> Tankcsapda
Sopron induló -> Moby Dick
Hali induló -> valami mulatós... 😀Asbee
A Honvédét (Hemi bá szerzeménye, olyan is...) szeretném elfelejteni. 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Loki induló -> Tankcsapda
Sopron induló -> Moby Dick
Hali induló -> valami mulatós... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Suarez Real.
Ehh.Bazzani
Na nemrég a Liverpool hivatalosan cáfolta, hogy Suárez menne bárhova a nyáron. --> Az elmúlt 9 év tapasztalatai alapján ezzel elismerték, hogy bizony menni fog. 😊
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
illetve mégiscsak a Haladás kapta a 2. legkevesebb gólt idén, 29 meccsen 26-ot. Csak a Vidi van előttük, de onnan nehéz magyar behívni, aki van az mindig válogatott (Juhász, Szolnoki). Szóval a látványtalanság az ő csapatérszükben inkább jó mint rossz. Kíváncsi leszek Martinez és Lanzafame mekkorát görcsöl majd ellenük.Höri
Már ha Lanza játszik szombaton egyáltalán... Ha viszont igen, akkor érdekes lesz mire mennek majd a Hali védői ellenük.iktriad
Elég az x..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez emberi értelem kérdése, nálunk is a legtöbb meccsen 2000 feletti hazai szurkoló van, azt kb. sosincs balhé.empty taxi
Hat azert en emlekszem bede kergetesre meg hasonlokra.ha mi fradistak butak vagyunk akkor az ujpestiek legalabb annyira.Kenny
Legalább a színt eltaláltad 😀empty taxi
Segítsek neki? Cifra Palota?csi77
Csak annak zöld az ablaka :S


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
illetve mégiscsak a Haladás kapta a 2. legkevesebb gólt idén, 29 meccsen 26-ot. Csak a Vidi van előttük, de onnan nehéz magyar behívni, aki van az mindig válogatott (Juhász, Szolnoki). Szóval a látványtalanság az ő csapatérszükben inkább jó mint rossz. Kíváncsi leszek Martinez és Lanzafame mekkorát görcsöl majd ellenük.Höri
Már ha Lanza játszik szombaton egyáltalán... Ha viszont igen, akkor érdekes lesz mire mennek majd a Hali védői ellenük.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ez emberi értelem kérdése, nálunk is a legtöbb meccsen 2000 feletti hazai szurkoló van, azt kb. sosincs balhé.empty taxi
Hat azert en emlekszem bede kergetesre meg hasonlokra.ha mi fradistak butak vagyunk akkor az ujpestiek legalabb annyira.Kenny
Legalább a színt eltaláltad 😀empty taxi
Segítsek neki? Cifra Palota?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez emberi értelem kérdése, nálunk is a legtöbb meccsen 2000 feletti hazai szurkoló van, azt kb. sosincs balhé.empty taxi
Hat azert en emlekszem bede kergetesre meg hasonlokra.ha mi fradistak butak vagyunk akkor az ujpestiek legalabb annyira.Kenny
Legalább a színt eltaláltad 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
mert a csürhéhez tartozol! bezzeg a szomszédba ilyen nincs! gágágá... 😊Divat
ennyit tudsz csak gágogni, ami valljuk be nem engem/minket minősít 😉 talán ezért csinálják azt a rendőrök amit! sok meccsen voltam már, az ellenféllel sohasem foglalkoztam, csak a sajátommal!eaglesmcnabb
szép is lenne ennyiért már kapnánk a rendőreitől, ezért MÉG a bmlsz se büntet...
ja és ne haragudj, h bele mertem gágogni a lelkivilágodba! 😉Divat
"most még véletlenül sem akartam zsidózni"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szép is lenne ennyiért már kapnánk a rendőreitől, ezért MÉG a bmlsz se büntet...
ja és ne haragudj, h bele mertem gágogni a lelkivilágodba! 😉Divat
az enyémbe ugyan nem, nyugodtan gágogj ha annyi eszed van 😉eaglesmcnabb
köszi! 😉

|
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ez emberi értelem kérdése, nálunk is a legtöbb meccsen 2000 feletti hazai szurkoló van, azt kb. sosincs balhé.empty taxi
Hat azert en emlekszem bede kergetesre meg hasonlokra.ha mi fradistak butak vagyunk akkor az ujpestiek legalabb annyira.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez emberi értelem kérdése, nálunk is a legtöbb meccsen 2000 feletti hazai szurkoló van, azt kb. sosincs balhé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
szép is lenne ennyiért már kapnánk a rendőreitől, ezért MÉG a bmlsz se büntet...
ja és ne haragudj, h bele mertem gágogni a lelkivilágodba! 😉Divat
az enyémbe ugyan nem, nyugodtan gágogj ha annyi eszed van 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Divat csak egy kérdés ha neked azt mondja egy rendőr, hogy szállj fel a buszra akkor az a természetes, hogy elkezded szidni??

Sajnálom a kislányt de itt teljes mértékben amadeusnak van igaza jelenleg nem tart ott a magyar szurkolói felfogás, hogy gyereket de én még a barátnőmet se vinném ki mert rengeteg fiatal jár ki csak a gőz leeresztése miatt, ami szerintem addig nem is probléma amíg csak egymást, vagy az mlszt szidják (tudom nem lehet és nem is értem az okát). Üvöltse ki magából a feszültséget hétvégén és hétfőtől kezdheti újra a "Hogyan éljünk Mo-n" című túlélő játék következő fejezetét.Gildo
bődületes nagy +1!
minket egyfolytában azzal baszogat mindenki hogy vagyunk 5-en egy meccsen. Leszarom. De kibaszott érdekes hogy MTK meccsen sose kell paprika! a fradin meg mindig van. Nem hiszem hogy ez csak a puszta véletlen műve. KIBASZOTT ÉRDEKES!. tudom ez se nagy szám de 4000-en is voltunk meccsen akkor sem volt semmi probléma, az MTK-FTC ligakupa meccsen meg a fradisták kb 100-an voltak de ott sem tudtak viselkedni normálisan.
És lehet jönni hogy buzi MLSZ, de nem értem miért tennének különbséget közöttünk és a fradi között: a mi elnökünk is fideszes és az övék is.eaglesmcnabb
Meg is oldottad a problémát.20 ember nem fog balhét csinálni,lehet ha ti is 3-4000 lennétek akkor köztetek is lennének vehemensek.
(ez nem rosszmájú megjegyzés a szurkolóitokra nézve,csak az igazság)Kenny
Mindig vannak helyek, ahova a szél összefújja a szemetet. Szemét mindig lesz, csak legfeljebb elrakod szem elől.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Úgyis az a bmlsz célja, hogy minden meccsen annyian legyenek, mint egy Siófok, Eger vagy MTK hazain...

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Divat csak egy kérdés ha neked azt mondja egy rendőr, hogy szállj fel a buszra akkor az a természetes, hogy elkezded szidni??

Sajnálom a kislányt de itt teljes mértékben amadeusnak van igaza jelenleg nem tart ott a magyar szurkolói felfogás, hogy gyereket de én még a barátnőmet se vinném ki mert rengeteg fiatal jár ki csak a gőz leeresztése miatt, ami szerintem addig nem is probléma amíg csak egymást, vagy az mlszt szidják (tudom nem lehet és nem is értem az okát). Üvöltse ki magából a feszültséget hétvégén és hétfőtől kezdheti újra a "Hogyan éljünk Mo-n" című túlélő játék következő fejezetét.Gildo
bődületes nagy +1!
minket egyfolytában azzal baszogat mindenki hogy vagyunk 5-en egy meccsen. Leszarom. De kibaszott érdekes hogy MTK meccsen sose kell paprika! a fradin meg mindig van. Nem hiszem hogy ez csak a puszta véletlen műve. KIBASZOTT ÉRDEKES!. tudom ez se nagy szám de 4000-en is voltunk meccsen akkor sem volt semmi probléma, az MTK-FTC ligakupa meccsen meg a fradisták kb 100-an voltak de ott sem tudtak viselkedni normálisan.
És lehet jönni hogy buzi MLSZ, de nem értem miért tennének különbséget közöttünk és a fradi között: a mi elnökünk is fideszes és az övék is.eaglesmcnabb
Meg is oldottad a problémát.20 ember nem fog balhét csinálni,lehet ha ti is 3-4000 lennétek akkor köztetek is lennének vehemensek.
(ez nem rosszmájú megjegyzés a szurkolóitokra nézve,csak az igazság)

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mert a csürhéhez tartozol! bezzeg a szomszédba ilyen nincs! gágágá... 😊Divat
ennyit tudsz csak gágogni, ami valljuk be nem engem/minket minősít 😉 talán ezért csinálják azt a rendőrök amit! sok meccsen voltam már, az ellenféllel sohasem foglalkoztam, csak a sajátommal!eaglesmcnabb
szép is lenne ennyiért már kapnánk a rendőreitől, ezért MÉG a bmlsz se büntet...
ja és ne haragudj, h bele mertem gágogni a lelkivilágodba! 😉

|
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jövőre megy ő is a Vidibe ugye?visi_b
sanszos.

maRADOna amúgy simán jobb mint a válogatott Gyurcsó akármikor volt, de nagyon nem tett neki jót, hogy Artner kivette Kenőt a csapatból mert center nélkül sokkal kevésbé hatékony, Ugrai meg komolyanvehetetlen. Mikor Andorka beáll, Radónak is több helye szokott nyílni. Mondjuk igazi flopmasterré érett így szezon végére, lassan rá kéne ébreszteni, hogy a kaput is meg lehetne támadni olykor.

Kanta beválogatása már a Mattheus-féle REAC-vonulatot idézijjncaa
lehet el kell adni külhonba (=belga div2)

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kanta beválogatása már a Mattheus-féle REAC-vonulatot idézi

Radóból meg most mondom, hogy nem lesz semmi, pontosan azért nem, amiért Németh vagy Hrepka pályafutása vakvágányra futott (szépen felvette az összes létező soccerjátékosokra jellemző allűrt)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
jó, hogy szombathely geci messze van, és nem ér rá a kapitány, de ez nagyon nagyon bohóc.gabtsi
A Haladásból jelenleg maximum két ember fér bele a válogatottba. Halmosi (esetleg) és Radó (még talán korai neki).
szerk: Nem igazán értem, hogy Guzmics mi alapján kerül be. Én őt nem tartom annyira jónak. Ennyire nincs magyar középső védő?visi_b
radó az mb1 legjobb (magyar) játékosa. érthetetlen ahogy akkor minek kell ilyen kantákkal próbálkozni. édes istenem...gabtsi
az u21 tétmeccset játszik, Kovács is ezért ott szerepel majd asszemHöri
ok, de eddig se merült fel sose.gabtsi
Jövőre megy ő is a Vidibe ugye?

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó, hogy szombathely geci messze van, és nem ér rá a kapitány, de ez nagyon nagyon bohóc.gabtsi
A Haladásból jelenleg maximum két ember fér bele a válogatottba. Halmosi (esetleg) és Radó (még talán korai neki).
szerk: Nem igazán értem, hogy Guzmics mi alapján kerül be. Én őt nem tartom annyira jónak. Ennyire nincs magyar középső védő?visi_b
radó az mb1 legjobb (magyar) játékosa. érthetetlen ahogy akkor minek kell ilyen kantákkal próbálkozni. édes istenem...gabtsi
az u21 tétmeccset játszik, Kovács is ezért ott szerepel majd asszemHöri
ok, de eddig se merült fel sose.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
illetve mégiscsak a Haladás kapta a 2. legkevesebb gólt idén, 29 meccsen 26-ot. Csak a Vidi van előttük, de onnan nehéz magyar behívni, aki van az mindig válogatott (Juhász, Szolnoki). Szóval a látványtalanság az ő csapatérszükben inkább jó mint rossz. Kíváncsi leszek Martinez és Lanzafame mekkorát görcsöl majd ellenük.Höri
Ez inkább a csapatmunka és az edzői felfogás eredménye. Inkább ne kapjunk gólt, nem baj ha nem rúgunk. Hátha bejön egy szabadrúgás, 11es vagy szöglet. 10 ember védekezik a meccs 80 %ában.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
illetve mégiscsak a Haladás kapta a 2. legkevesebb gólt idén, 29 meccsen 26-ot. Csak a Vidi van előttük, de onnan nehéz magyar behívni, aki van az mindig válogatott (Juhász, Szolnoki). Szóval a látványtalanság az ő csapatérszükben inkább jó mint rossz. Kíváncsi leszek Martinez és Lanzafame mekkorát görcsöl majd ellenük.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem igazán értem, hogy Guzmics mi alapján kerül be. Én őt nem tartom annyira jónak. Ennyire nincs magyar középső védő?visi_b
se szélső 😀
Guzmics fizikálisan elit, ezzel máris előrébb tart egy kritériummal a többieknél.Höri
Hát nem tudom. A szélső védő hiánnyal tisztában vagyok, de hogy már belül is ennyire gáz a helyzet. Guzmicsnak váltania kellene, talán akkor jobb lenne, de szerintem semmivel nem emelkedik ki a Haliból.visi_b
én Schimmert is behívnám 😀