Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.nemzetisport.hu/legiosok/mainz-szalait-20-millio-euroert-viheti-az-arsenal-sajtohir-2205829


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mondd meg mi értelme van egy ilyen szankciónak? holnaptól nem lesz rasszizmus Mo-n mert szólt a Fifa?davemayer
A Te kérdésed pedig: mondd meg mi értelme van egy büntetésnek? holnaptól nem lesz bűnözés Mo-n mert büntetik?tomi-tomi
gondolatrendőrség mikor jön ? ne keverjük már a szezont a bölölővel.

btw, a legnagyobb liberális elmék szólnak fel a szólásszabadság ellen ha jól értem.
én ultraliberálisnak gondolom magam. miért ne lehetne bármikor bármit mondani ? miért kell az államnak, a wiesenthal központnak vagy bárkinek megtiltani hogy én mit mondhatok bárakárhol ? vagy szankcionálni amit mondtam ?

a társadalom dolga, hogy a nyilvánvaló uszítások, egyáltalán a társadalmi normára, berendezkedésre veszélyes elemeket, megjegyzéseket vagy bármit kiszűrje magából.

Bayer Zsoltot, vagy ezeket az embereket akik itt zsidóznak nem a FIFAnak vagy a magyar bíróságnak kell elítélni hanem nekünk. engem is felháborít, hogy kifütyülnek valakinek a himnuszát. a minénkkel is megtették, akkor hol volt a FIFA vagy az UEFA ?

ez pontosan az a téma, amibe nem lehet felülről beavatkozni, mert az csak olaj a tűzre, a Wiesenthal központnak meg pont az a célja, hogy folyamatosan locsolja az olajat a tűzre, mert akkor semmi szükség nem lenne rájuk és nem tudnának pénzt kérni valamire, amit ők generálnak maguknak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mondd meg mi értelme van egy ilyen szankciónak? holnaptól nem lesz rasszizmus Mo-n mert szólt a Fifa?davemayer
A Te kérdésed pedig: mondd meg mi értelme van egy büntetésnek? holnaptól nem lesz bűnözés Mo-n mert büntetik?

Plusz kérdés. Melyikőtök fog elgondolkodni a rinyálás helyett, hogy azokra a kurva vonatokra hány magyar olimpiai bajnoknak, olimpikonnak volt jegye?
Ha Nobel-díjas, akkor magyar lesz a mocskos zsidó?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gabtsi, sztem nem létezik, de igény vóna rá😀, de lehet h rövid o-val van, ha jól meggondolom😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt a simon vizentál központot hogy nem gyújtotta fel még senki a gecibe ???gabtsi
ez csúnya volt...nem is ide való, hanem max a kurucra.JC6
véletlenül sem. bár biztos főolvasó vagy ha így tudod.
de azért elárulom neked, hogy az antiszemitizmusért (már ha létezik ilyen egyáltalán), nem a kurucinfo, hanem a vizentál központ teszi a legtöbbet.

azért mert kurvajó biznisz. azért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
ezt a simon vizentál központot hogy nem gyújtotta fel még senki a gecibe ???gabtsi
ez csúnya volt...nem is ide való, hanem max a kurucra.JC6
ha ez már csúnya volt (OMG) akkor azt le se írom én mit gondoltam amikor olvastam hogy kik árulkodtak a fifának. És akkor ezzel a döntéssel most minden el van rendezve, az indulatok elcsitultak és mindenki egymás vállára borul kedves JC6? mondd meg mi értelme van egy ilyen szankciónak? holnaptól nem lesz rasszizmus Mo-n mert szólt a Fifa?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ezt a simon vizentál központot hogy nem gyújtotta fel még senki a gecibe ???gabtsi
ez csúnya volt...nem is ide való, hanem max a kurucra.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ezt a simon vizentál központot hogy nem gyújtotta fel még senki a gecibe ???gabtsi
Nagyon komoly önkontroll-kurzuson vettem részt a szüleim és a pajtásaim kérésének eleget téve...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt a simon vizentál központot hogy nem gyújtotta fel még senki a gecibe ???

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Dunaszerdahelyről nem is beszélve....vicccDivat
Dunaszerdahely betöltve. Megcsapták a szervezett huligánokat. (pardon magyar nemzeti hősöket)Amadeus91
Miért mit csináltak azok a "szervezett huligánok"? Én nem láttam, hogy bármit is csináltak volna, de kérlek világosíts fel mester...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Dunaszerdahelyről nem is beszélve....vicccDivat
Dunaszerdahely betöltve. Megcsapták a szervezett huligánokat. (pardon magyar nemzeti hősöket)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...Kiss
csőcselék(csürhe) tagja v Te is, velem együtt...ne szépítsük! 😊

derbyn én is maradtam már le gólról, mentségemre legyen szólva, h pont ünneplés közbe volt, és hát szomjas se voltam! 😀

|
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Azon felul hogy ezen kivul mindenben egyetertek, nem ertem mi koze ehhez a balkanhoz? Angliaba pl. Sokkal durvab dolgok is vannak. Ott is niggedeznek, olaszoknal is . Zsidozni is szoktak. Semmi koze a balkanhoz, kb. Ez ilyen divat lett attol leszel jo. B kozepes ha jobban tudod szidni a masik csapatot. Magyarorszagon meg reg nem az ertelmiseg jar mar a meccsekre, akik kint vannak a nagyreszuk csak ujabb bazmegolasert megy ki, legtobbszor a meccs eredmenyet sem tudja.
Pl. Fradi - DVTK meccs utan mentem a 103-assal tele tomve fradistaval.
Mivel Diosgyori vagyok kivancsian megkerdeztem mi lett a meccs eredmenye. Erre mondja a Fradista hogy szetvertuk a tetves rohadekokat 1-0 -ra. A masik meg mondja, hogy 2-0 lett a vege, erre jah o akkor lemaradt egy golrol 😀Toca
Aki a B-Középbe jár,az szurkolni megy ki,nem meccset nézni.Én is oda járok már évek óta,mondjuk velem még nem fordult elő soha,hogy lemaradtam volna egy gólról.Az idegenbeli meccsek meg teljesen mások.A DVTK elleni 2-3 alkalommal én is kint voltam,ha ott beállsz a "kemény maghoz" akkor esélytelen,hogy látsz is valamit a meccsből,mert csak a szurkolásra figyelsz.
Kiss
Nem lehet szurkolni mikozben nezed a meccset ? Ez nekem magas 😀Toca
De lehet,azt akartam kihozni ebből,hogy aki a B-középbe megy az nem a meccset nézi elsődlegesen.Amúgy meg ez sztem hülyeség ,hogy akkor leszel jó B-közepes,ha jobban tudod szidni a másik csapatot.Lehet,hogy ha a TV-be nézed a meccset akkor azt jobban meghallod,ha szidják egymást ,de a meccs 70% a saját csapat buzdításával telik.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Azon felul hogy ezen kivul mindenben egyetertek, nem ertem mi koze ehhez a balkanhoz? Angliaba pl. Sokkal durvab dolgok is vannak. Ott is niggedeznek, olaszoknal is . Zsidozni is szoktak. Semmi koze a balkanhoz, kb. Ez ilyen divat lett attol leszel jo. B kozepes ha jobban tudod szidni a masik csapatot. Magyarorszagon meg reg nem az ertelmiseg jar mar a meccsekre, akik kint vannak a nagyreszuk csak ujabb bazmegolasert megy ki, legtobbszor a meccs eredmenyet sem tudja.
Pl. Fradi - DVTK meccs utan mentem a 103-assal tele tomve fradistaval.
Mivel Diosgyori vagyok kivancsian megkerdeztem mi lett a meccs eredmenye. Erre mondja a Fradista hogy szetvertuk a tetves rohadekokat 1-0 -ra. A masik meg mondja, hogy 2-0 lett a vege, erre jah o akkor lemaradt egy golrol 😀Toca
Aki a B-Középbe jár,az szurkolni megy ki,nem meccset nézni.Én is oda járok már évek óta,mondjuk velem még nem fordult elő soha,hogy lemaradtam volna egy gólról.Az idegenbeli meccsek meg teljesen mások.A DVTK elleni 2-3 alkalommal én is kint voltam,ha ott beállsz a "kemény maghoz" akkor esélytelen,hogy látsz is valamit a meccsből,mert csak a szurkolásra figyelsz.
Kiss
Nem lehet szurkolni mikozben nezed a meccset ? Ez nekem magas 😀
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Azon felul hogy ezen kivul mindenben egyetertek, nem ertem mi koze ehhez a balkanhoz? Angliaba pl. Sokkal durvab dolgok is vannak. Ott is niggedeznek, olaszoknal is . Zsidozni is szoktak. Semmi koze a balkanhoz, kb. Ez ilyen divat lett attol leszel jo. B kozepes ha jobban tudod szidni a masik csapatot. Magyarorszagon meg reg nem az ertelmiseg jar mar a meccsekre, akik kint vannak a nagyreszuk csak ujabb bazmegolasert megy ki, legtobbszor a meccs eredmenyet sem tudja.
Pl. Fradi - DVTK meccs utan mentem a 103-assal tele tomve fradistaval.
Mivel Diosgyori vagyok kivancsian megkerdeztem mi lett a meccs eredmenye. Erre mondja a Fradista hogy szetvertuk a tetves rohadekokat 1-0 -ra. A masik meg mondja, hogy 2-0 lett a vege, erre jah o akkor lemaradt egy golrol 😀Toca
Aki a B-Középbe jár,az szurkolni megy ki,nem meccset nézni.Én is oda járok már évek óta,mondjuk velem még nem fordult elő soha,hogy lemaradtam volna egy gólról.Az idegenbeli meccsek meg teljesen mások.A DVTK elleni 2-3 alkalommal én is kint voltam,ha ott beállsz a "kemény maghoz" akkor esélytelen,hogy látsz is valamit a meccsből,mert csak a szurkolásra figyelsz.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Mellesleg pedig az a fő poén az egészben, hogy fel van háborodva a keménymag, hogy bezárták a stadiont zsidózásért, így nem tud majd mocskos románozni a következő meccsen...fetomy
Itt a pont, nincs apelláta. Egy részről sajnálom, hogy nem tudok így kimenni a meccsre, más részről viszont örülök, hogy legalább nem kell hallgatnom a "szar románia, utálunk szar románia" rigmust... Vagyis egy románok elleni találkozón talán még pont belefért volna, de gyűlölöm, hogy mindig minden körülmények között előkerül, mint a fradinál a csodás "ki nem ugrál szar újpesti, héj-héj"

Tradíció lett ezekből a dallamokból, ami ugyanolyan gusztustalan, mint más himnuszát kifütyülni, és nekem ne mondja senki, hogy pedig ezek a fanatikus srácok magánemberként olyan jó fejek, mert nekem is van pár ilyen ismerősöm, akik a mérkőzésekre mindig lealjasodnak és elhozzák nekünk kérve-kéretlenül a balkánt

maga az eszme pedig a mindennapokban is ott van, az említett rigmusokat ráadásul az egész stadion szokta énekelnijjncaa
Azon felul hogy ezen kivul mindenben egyetertek, nem ertem mi koze ehhez a balkanhoz? Angliaba pl. Sokkal durvab dolgok is vannak. Ott is niggedeznek, olaszoknal is . Zsidozni is szoktak. Semmi koze a balkanhoz, kb. Ez ilyen divat lett attol leszel jo. B kozepes ha jobban tudod szidni a masik csapatot. Magyarorszagon meg reg nem az ertelmiseg jar mar a meccsekre, akik kint vannak a nagyreszuk csak ujabb bazmegolasert megy ki, legtobbszor a meccs eredmenyet sem tudja.
Pl. Fradi - DVTK meccs utan mentem a 103-assal tele tomve fradistaval.
Mivel Diosgyori vagyok kivancsian megkerdeztem mi lett a meccs eredmenye. Erre mondja a Fradista hogy szetvertuk a tetves rohadekokat 1-0 -ra. A masik meg mondja, hogy 2-0 lett a vege, erre jah o akkor lemaradt egy golrol 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Mellesleg pedig az a fő poén az egészben, hogy fel van háborodva a keménymag, hogy bezárták a stadiont zsidózásért, így nem tud majd mocskos románozni a következő meccsen...fetomy
Itt a pont, nincs apelláta. Egy részről sajnálom, hogy nem tudok így kimenni a meccsre, más részről viszont örülök, hogy legalább nem kell hallgatnom a "szar románia, utálunk szar románia" rigmust... Vagyis egy románok elleni találkozón talán még pont belefért volna, de gyűlölöm, hogy mindig minden körülmények között előkerül, mint a fradinál a csodás "ki nem ugrál szar újpesti, héj-héj"

Tradíció lett ezekből a dallamokból, ami ugyanolyan gusztustalan, mint más himnuszát kifütyülni, és nekem ne mondja senki, hogy pedig ezek a fanatikus srácok magánemberként olyan jó fejek, mert nekem is van pár ilyen ismerősöm, akik a mérkőzésekre mindig lealjasodnak és elhozzák nekünk kérve-kéretlenül a balkánt

maga az eszme pedig a mindennapokban is ott van, az említett rigmusokat ráadásul az egész stadion szokta énekelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kedves fetomy. Szállj ki a fejemből ezt én akartam írni!!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze, a jobbik miatt van. Amíg a jobbik nem volt, addig senki nem cigányozott és zsidózott. Ez már annyira fárasztó 😒 JC6, te jártál már meccsen pár éve? Jobbik sehol nem volt, de akkoris zsidózták az MTK-t a meccseken, a feketéknek huhogtak, stb... ez mindig is jelen volt a focipályákon, de nem baj, fogd a jobbikra ismét.

Mellesleg az okos szurkolókat bírom nagyon akik kőkeményen üvöltözik az indul a vonat és mocskos zsidók jellegű beszólásokat, amivel pont csak azt érik el, hogy megkúrják az ánuszunkat rücskös gumibottal, de maguk a játékosok és vendég nézők ha jól sejtem semmit nem értenek belőle. Aztán most meg jön a pattogás... Megértem, hogy nektek itt, akik nem zsidóztatok meg stb... felháborító, de nehogymár meglepődjön a kurva, ha megbasszák.

Egyébként ja senki mást. Tudom, Bulgária zászlaja nagyon hasonló a miénkhez, biztos ezért zárták be az ő stadionjukat is. Horvátország meg azért kapta az addigi legnaygobb büntetést az EB-n mert itt laknak mellettünk, majdnem magyarok. Meg szerbia is itt van alattunk, ott sok magyar is él, szóval majdnem magyarok, biztos azért kaptak hasonló büntetést mint mi most. (google 1. oldal, nem tudom volt-e több, nem is érdekel)

Itt nem arról van szó, hogy XY játszott mittudomén a franciákkal és jött a mocskos francia meg hasonló szitokszöveg. Mindenki tudja, hogy a zsidózást, cigányozást, négerezést nem tolerálják. Ha valaki ezt csinálja, számíthat rá, hogy megkúrják érte. Értem én, hogy mi magyarok vagyunk, tehát csinálhatjuk, ha meg megbasznak érte akkor majd jövünk azzal, hogy bezzeg a józsi nem lett megbaszva meg satöbbi és még mi leszünk felháborodva, de akkoris. Tudták a várható következményeket, semmi okunk nincsen pattogni.

Mellesleg pedig az a fő poén az egészben, hogy fel van háborodva a keménymag, hogy bezárták a stadiont zsidózásért, így nem tud majd mocskos románozni a következő meccsen...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Hát még szegény MLSZ mennyire csalódott, tuti telt háztól esik el, az nem kevés pénz ám 😀

komolyra fordítva a szót ez az eset a mintapéldája a kettős mércének+ nem hiszem hogy a magyar válogatott visszaesőnek minősül (emlékeztek nemzetközi balhéra az elmúlt 10 évből? max 1re a fradi-millwallra de az is 9 éve volt és nem válogatott...) mégis zárt kapus meccset rendelnek el. Szánalmas köcsögök, ez most így kinek jó? ez talán békét szül?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
...és a soccer topikban is újra előkerült eme fincsi téma.

Halkan megsúgom, hogy ezidáig minden nemzetet, csapatot megbüntetett a FIFA a nyílt rasszizmusért és zsidózásért.
JC6
Nem olvastam olyat, hogy a Moldávokat megbüntették volna. Vagy bármelyik európai csapatot,válogatottat mert rasszisták ültek a lelátón. Lehet ezt csűrni csavarni, ha más nemzet szurkolói tették volna ezt, elintézték volna egy ejnye-bejnyével.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...és a soccer topikban is újra előkerült eme fincsi téma.

Halkan megsúgom, hogy ezidáig minden nemzetet, csapatot megbüntetett a FIFA a nyílt rasszizmusért és zsidózásért.

Előbb kellett volna gondolkodnia az MLSZ-nek is, vagy max mehettünk volna Izraelbe játszani. Mondjuk ettől még a káros rosszabbikos elemeket ki lehetett volna szűrni meccs előtt, attól függetlenül, hogy csak barimeccs volt.

Szép volt fiúk, köszönöm én is a szélsőjobbnak.JC6
Ha nem hisztizett volna néhány zsidó szervezet, akkor most nem lenne téma se. De igen, mit csináljuk a fesztivált ok nélkül...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
10 éve várok, hogy egy ilyen fontos meccsen kint legyek a stadionban és szurkoljak. Voltam már válogatott meccsen, de ilyen fontosnak igérkező meccsen még soha. Mérhetetlenül csalódott vagyok...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
15 éve várok egy ilyen meccsre, nem gáz... JayB
Terveztük a srácokkal, hogy kimegyünk... 😀

Mostanában semmiben sincs szerencsém. 😀 :S
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627