Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Ramos (vagy a spori) legalább intézett egy jó meccset 😊gamerkr
United drukker vagyok de szerintem most a semleges nézőktől is elvettek egy jó meccset.davemayer
Szerintem nagyon jó meccs volt! Nem kellett volna 20 perci így összeesni egy kiállítástól, utána mennyi helyzetük lett amikor már baj volt. Le a kalappal a United előtt is, majdnem összejött a fordítás, ha a Lopez nem véd ilyen jól, de a real is szenzációsan használta ki az előnyt taktikailag is. Előtte se voltak rosszak amúgy.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
jaja, olyan egyértelműen integette, hogy tovább pedig szegedről tisztán láttam h elkaszálta evrát. pedig nem szoktam bírozni, de ez tényleg gáz volt....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Sima 11-es maradt el... Remelem kiesik a Margit ez mar gaz idegenben.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Zseniális 2 gól előnynél meghal 😀Blevi
de még körbe is nézett hogy látja-e mindenki... komolytalan ez az egész.

Real dobás-általános felháborodás- nem látunk semmit- kifut oldalra a spori és sárgát ad a dobni akaró pepének- MU szabadrúgás a vonal mellől (MU dobást kellett volna ítélni) EPIC

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Zseniális 2 gól előnynél meghal 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Van Persiben is maradt vagy 3 gól.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na akkor kiesett a United, ezt a köcsögöt meg remélem szétkapják a reptéren. Aki ilyet benéz az ne vezessen többet meccset. Ennyi. És 5 bírói szempár ezt piros lapnak ítélte meg... Fifa elmehet a kurva anyjába. Ezt a meccset hogy lehet elcseszni...davemayer
meg az uefa. ennél korruptabb bandát...DoM
de most komolyan, miért ezt a sporit küldték az év meccsére? a mérkőzés előtt is csak lestem, az első igazán nagy feladatot kapta meg (az EB előntőnél ez nagyobb szvsz) persze "él" vele.davemayer
kettőt találhatsz.. nehezen lehetne meggyőzni, hogy a rendszeresen elfújt tétmeccseken szimplán hülye a bíró. DoM
ami a leginkább dühít hogy itt aztán tényleg nem azért tévedett mert a másodperc tört része alatt rossz döntést hozott/rosszul látta hanem tudatosan alkalmazta rosszul a szabályokat - nálam ez műhiba.

És fogjuk még látni futball mérkőzést vezetni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
na akkor kiesett a United, ezt a köcsögöt meg remélem szétkapják a reptéren. Aki ilyet benéz az ne vezessen többet meccset. Ennyi. És 5 bírói szempár ezt piros lapnak ítélte meg... Fifa elmehet a kurva anyjába. Ezt a meccset hogy lehet elcseszni...davemayer
meg az uefa. ennél korruptabb bandát...DoM
de most komolyan, miért ezt a sporit küldték az év meccsére? a mérkőzés előtt is csak lestem, az első igazán nagy feladatot kapta meg (az EB előntőnél ez nagyobb szvsz) persze "él" vele.davemayer
kettőt találhatsz.. nehezen lehetne meggyőzni, hogy a rendszeresen elfújt tétmeccseken szimplán hülye a bíró.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na akkor kiesett a United, ezt a köcsögöt meg remélem szétkapják a reptéren. Aki ilyet benéz az ne vezessen többet meccset. Ennyi. És 5 bírói szempár ezt piros lapnak ítélte meg... Fifa elmehet a kurva anyjába. Ezt a meccset hogy lehet elcseszni...davemayer
meg az uefa. ennél korruptabb bandát...DoM
de most komolyan, miért ezt a sporit küldték az év meccsére? a mérkőzés előtt is csak lestem, az első igazán nagy feladatot kapta meg (az EB előntőnél ez nagyobb szvsz) persze "él" vele.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
BS call, ezzel együtt nem nézem ki a Realból, hogy továbbmegyGergőbácsi
upsz, nem leszek vátesz, ezt már bizton látom 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
na akkor kiesett a United, ezt a köcsögöt meg remélem szétkapják a reptéren. Aki ilyet benéz az ne vezessen többet meccset. Ennyi. És 5 bírói szempár ezt piros lapnak ítélte meg... Fifa elmehet a kurva anyjába. Ezt a meccset hogy lehet elcseszni...davemayer
meg az uefa. ennél korruptabb bandát...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sehol nem volt a Reál a piros ig sehol...Blevi
keresték a játékukat, Mou is csak üldögélt. Erre a paraszt egy ilyet csinál...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Sehol nem volt a Reál a piros ig sehol...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ramos (vagy a spori) legalább intézett egy jó meccset 😊gamerkr
United drukker vagyok de szerintem most a semleges nézőktől is elvettek egy jó meccset.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és megfordítják beszarok, a spori csak hazavágta a MU-nak a meccset...

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
na akkor kiesett a United, ezt a köcsögöt meg remélem szétkapják a reptéren. Aki ilyet benéz az ne vezessen többet meccset. Ennyi. És 5 bírói szempár ezt piros lapnak ítélte meg... Fifa elmehet a kurva anyjába. Ezt a meccset hogy lehet elcseszni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ramos (vagy a spori) legalább intézett egy jó meccset 😊

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Na, ez szép volt! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
atyaég, kurva szép gól.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
közben a másik meccsen a Dortmund kivégzi a Sahtart..

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Lehet vissza adta ez meg kéz gyanús.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
BS call, ezzel együtt nem nézem ki a Realból, hogy továbbmegy

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Kamu piros.. Szegény Reált megint szivatja a spori 😥
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
persze, úgy van , NYÚLJ BELE TE GYÖKÉR

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez a bíró meg van huzatva....idióta