Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.dailymotion.com/video/xz01ts_own-goal-vd-hoorn_sport?start=49#.UWvDmpyp_NQ

nem egy Tokody, de azért ő se rossz... 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
semmivel se nagyobb mint szezon elején....

nem tartom valószínűnek, sztem több esze van annál, mint a sok magyar sztárnak, h ideje korán elmenne...és már csak a fekália miatt is maradni fog...amúgy igazán szép amit írtál szóza után, Böde meg csak annyit mondott Pakson is, h nem akar még külföldre menni, ezért marad! kapufa? 😀

|
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
pedig már fradi-sió után is jó állapotba voltak, de hát Dani megmondta, h bírják ezek és így is nyerni fognak...nyertek Ők is!!! óriási volt 😀


székletfehérvári barátom ez szar meccs volt??? balaton partiak amúgy nem voltak olyan rosszak, így játszottak volna ősszel is, simán bent maradnának...Divat
látom az orca növöget, a beteges vonzódás is megvan a fekáliához 😛 Siófok mindíg tavasszal szívja fel magát, de ők azok akik általában melegben is bundát viselnek...

Böde meg simán el fog menni a Fraditól ha valaki rádob fél misit a fizujához. mert ő csakapaksmáshoznemismennesoha..

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
pedig már fradi-sió után is jó állapotba voltak, de hát Dani megmondta, h bírják ezek és így is nyerni fognak...nyertek Ők is!!! óriási volt 😀


székletfehérvári barátom ez szar meccs volt??? balaton partiak amúgy nem voltak olyan rosszak, így játszottak volna ősszel is, simán bent maradnának...

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Két meccset nem tudnak egyszerre játszani azért. 😊Bazzani
Jaaaaaj jóvan, ez az új kiemelős eredmények.com állandóan megszívat 😒
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉Kiss
nagyon bízom benne, hogy sikerül a csapatnak megtartani őt, hiánycikk ez a fajta mentalitás a mai NB1-ben. Sajnos.gamerkr
Én is remélem végre egy olyan játékos ,aki képes eldönteni egy meccset.Meg a Fradi táborból is csak azt hallani, hogy na Ő Fradi szintű játékos. Moniz respektje kurva nagy le is nyilatkozta, hogy azért szeretné egybe tartani ezt a társaságot. Én meg már bajnoki címet akarok ünnepelni. Megérdemelnénk.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉Kiss
nagyon bízom benne, hogy sikerül a csapatnak megtartani őt, hiánycikk ez a fajta mentalitás a mai NB1-ben. Sajnos.

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 190
Bilbaoiak szétrúgják a Real játékosait, a bíró meg asszisztál hozzá.....

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345

choose life
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
ezt a kurjongató faszfejet de lelőném a harmadik félidőben.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
kibaszom az ablakon a tv-t, ilyen fos bíráskodást életemben nem láttam... aguero két lábbal beletalpal David Luizba, semmi sárga/piros; Torrest meg úgy ráncigálják a 16-oson belül, hogy majdnem elszakad a meze, semmi 11-esDexxter Tailor
Ha Brittaniában nem folyik vér, akkor szabályos.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kibaszom az ablakon a tv-t, ilyen fos bíráskodást életemben nem láttam... aguero két lábbal beletalpal David Luizba, semmi sárga/piros; Torrest meg úgy ráncigálják a 16-oson belül, hogy majdnem elszakad a meze, semmi 11-es


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két meccset nem tudnak egyszerre játszani azért. 😊

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És miért lett elhalasztva?
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na, Demba Ba szépen bevágta 😊 hátha ettől feléled a Chelsea


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Pfejj, bazmeg, mennyire szarul játszik a Chelsea, hihetetlen. Szarul helyezkednek védekezésnél (emiatt lett a gól is), és hiába 4-2-3-1 a felállás, egyáltalán nincs középpálya. Demba ba egyedül elöl rohadt kevés, Ramires meg Lampard helyén borzalmas, alig van jó passza... nem mellesleg a bíráskodás is elég színvonaltalan.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Már nem tudom ki volt a Dajic-kultusz vezére, de csodálkozom, hogy ez eddig még nem szerepelt itt:
😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elképesztő, hogy a SportKlub egy genoa-Samp meccs elé nem csinál még fél percnyi felvezetést sem. Az ilyen meccseken rohadt fontos a körítés is.
Erre mire odakapcsolnak a kezdőrugás van. Se összeállítás, se semmi.
Ezért kár volt nekik megvenni a jogokat.

Ami a lényeg, verjük meg a buzikat és essenek ki a B-be. 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ja a megye 4be biztos, amugy felkene robbantani az osszes szajbabaszott focipalyat a hozzajuk tartozo letesitmenyekkel. ha normalis sportokat nem lehet rajtuk jatszani, mert ovjak, mintha a wembley gyepe lenne vagy szimplan azert, mert csak, akkor ezt a fost se lehessen !MMMS
Ha nem érdekel, akkor mi a fasznak szólsz hozzá?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy minden évben kamusorsolás van, így ez már annyira nem nagy dolog, hogy le se szarja senki sem.
Igazából engem sem érdekel, hogy őszinte legyek, de azért mint minden évben, most is nagyon érdekes ez a sok véletlen. 😊
De hozzászoktam már, hogy soha a büdös életbe nem lesz egy sorsolás/szavazás/döntés az UEFA részéről, ami ne lenne lezsírozva előreStez
Kíváncsi lettem.
Mi lett volna az a párosítás, amire azt mondod, hogy nem előre megrendezett?kaszo
Pontosan én is ezen gondolkodtam 😛 kb bármelyikre rá lehet vmiért ezt fogni😀 attól függően ki kinek, hogyan szurkol.

Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnakpetey
hagyjuk már, teljesen korrekt meccs volt, pedig ha én ezt mondom...jjncaa
+1



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnakpetey
hagyjuk már, teljesen korrekt meccs volt, pedig ha én ezt mondom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kár, hogy az nb1-re nagyobb igény van a sport tv-n, mint az fa kupa elődöntőre, elég jó meccset játszott a Millwall meg a Wigan, de inkább csak a Wigan 😀 a Millwall szurkerek meg nem okoztak csalódást, 0-2-nél elkezdték gyepálni egymást meg a rendőröket 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnakpetey
Láttad te a Debrecen-Eger meccset?Na az kínzás volt,ez egy laza magyar bajnoki.