Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
ez a Fradi-Siófok simán mehetne Guantanamón kínzásnak

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ezen a Paks-Diósgyőr meccsen csodásan látszik, hogy még magyar szinten is mennyire meglátszik, hogyha egy csapatnak edzője van, vagy csak egy bohóc ül a kispadon.Schleck
inkább az a durva,hogy 1 nap alatt majd 4 tizedet esett a honvéd oddsa,a félidőben 1-0-nál mikor ránéztem 6x szorzó volt a honvédon.Persze hogy nyertek.Kenny
Na és ki rúgta a győztes gólt? 😊iktriad
Egy olasz.Aki az előtt megcsinálta a második kamutizijét😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ja a megye 4be biztos, amugy felkene robbantani az osszes szajbabaszott focipalyat a hozzajuk tartozo letesitmenyekkel. ha normalis sportokat nem lehet rajtuk jatszani, mert ovjak, mintha a wembley gyepe lenne vagy szimplan azert, mert csak, akkor ezt a fost se lehessen !

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sorozatban 5 győzelem, SVSE magára talált végre...Igaz 92. percben lőttük győztes gólt büntetőből, de Gyirmót előtte rúghatott egyet és kihagyták 😀 Rohadtul kell egy jó soproni csapat!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
az hagyján hogy az egész MTK egy fos, de még ennek a balfasz olasznak is nálunk kell védenie... Frédi takaroggggggyyyy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Norwich. :/

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Az a baj, hogy minden évben kamusorsolás van, így ez már annyira nem nagy dolog, hogy le se szarja senki sem.
Igazából engem sem érdekel, hogy őszinte legyek, de azért mint minden évben, most is nagyon érdekes ez a sok véletlen. 😊
De hozzászoktam már, hogy soha a büdös életbe nem lesz egy sorsolás/szavazás/döntés az UEFA részéről, ami ne lenne lezsírozva előreStez
Kíváncsi lettem.
Mi lett volna az a párosítás, amire azt mondod, hogy nem előre megrendezett?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Volt már közületek valaki Doltmund meccsen?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt már?


Ha igen akkor bocsi.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bemutatták a Sampdoria új (30ezres) stadionjának látványtervét.


Nem rossz helyen lesz. 😊
Amire felépül remélem lesz annyi pénzem, hogy elutazzunk arra.Bazzani
Az a kék mellette uszoda, vagy megálló, vagy valami sportcentrum teteje?Gergőbácsi
Szerintem a hajók fölé valami fedő.
Bár itt egy kép amin semmi nem látszik:
 www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.andreavaldettaro.it/aboutme/genova/immagini/genova_aerea.jpg&imgrefurl=http://www.andreavaldettaro.it/aboutme/genova/genova.php&h=600&w=800&sz=193&tbnid=jUYFA1zTcVWkwM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/search%3Fq%3Dgenova%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=genova&usg=__DUPUhj9Mxk7sJcKDPewfnTc58lQ=&docid=sR3CEU96e4ZG8M&hl=hu&sa=X&ei=1zJpUYv1D8zV4ASw_YDAAQ&sqi=2&ved=0CEYQ9QEwBQ&dur=294

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Bemutatták a Sampdoria új (30ezres) stadionjának látványtervét.


Nem rossz helyen lesz. 😊
Amire felépül remélem lesz annyi pénzem, hogy elutazzunk arra.Bazzani
Az a kék mellette uszoda, vagy megálló, vagy valami sportcentrum teteje?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Bemutatták a Sampdoria új (30ezres) stadionjának látványtervét.


Nem rossz helyen lesz. 😊
Amire felépül remélem lesz annyi pénzem, hogy elutazzunk arra.Bazzani
víz mellett mint a Soldier Field 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bemutatták a Sampdoria új (30ezres) stadionjának látványtervét.


Nem rossz helyen lesz. 😊
Amire felépül remélem lesz annyi pénzem, hogy elutazzunk arra.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen a Paks-Diósgyőr meccsen csodásan látszik, hogy még magyar szinten is mennyire meglátszik, hogyha egy csapatnak edzője van, vagy csak egy bohóc ül a kispadon.Schleck
inkább az a durva,hogy 1 nap alatt majd 4 tizedet esett a honvéd oddsa,a félidőben 1-0-nál mikor ránéztem 6x szorzó volt a honvédon.Persze hogy nyertek.Kenny
Na és ki rúgta a győztes gólt? 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
De hozzászoktam már, hogy soha a büdös életbe nem lesz egy sorsolás/szavazás/döntés az UEFA részéről, ami ne lenne lezsírozva előre, vagy nem lehet olyan torna, akár EB, VB, BL, ahol a szánalmas bíráskodás miatt nem esne ki legalább 1-2 jobb csapat és ahol ne lenne balhé.
Stez
Túl nagy üzlet ez ahhoz, hogy rábízzák a véletlenre.
Te rábíznád?

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ezen a Paks-Diósgyőr meccsen csodásan látszik, hogy még magyar szinten is mennyire meglátszik, hogyha egy csapatnak edzője van, vagy csak egy bohóc ül a kispadon.Schleck
inkább az a durva,hogy 1 nap alatt majd 4 tizedet esett a honvéd oddsa,a félidőben 1-0-nál mikor ránéztem 6x szorzó volt a honvédon.Persze hogy nyertek.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezen a Paks-Diósgyőr meccsen csodásan látszik, hogy még magyar szinten is mennyire meglátszik, hogyha egy csapatnak edzője van, vagy csak egy bohóc ül a kispadon.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hmm most nézem, az is véletlen, hogy mindkét spanyol csapat idegenben kezdi az elődöntőt. 😂Stez
Jaj hagyjuk már, a Realnak pl. pont nem jó hogy 3 eltiltott játékosával idegenbe kell menni szerintem kedvezőbb lenne ha otthon kezdenénk.
Ha Bayern-Real lett volna akkor azt mnodjátok megrendezett mert már volt, ha Bayern-Dortmund van akkor megrdenezett hogy El-Classico lehessen a másikon. Igazából tök jó mert 3 sablon üzivel el lehet intézni a sorsolást hogy melyik mért kamu 😀Toca
Az a baj, hogy minden évben kamusorsolás van, így ez már annyira nem nagy dolog, hogy le se szarja senki sem.
Igazából engem sem érdekel, hogy őszinte legyek, de azért mint minden évben, most is nagyon érdekes ez a sok véletlen. 😊
De hozzászoktam már, hogy soha a büdös életbe nem lesz egy sorsolás/szavazás/döntés az UEFA részéről, ami ne lenne lezsírozva előre, vagy nem lehet olyan torna, akár EB, VB, BL, ahol a szánalmas bíráskodás miatt nem esne ki legalább 1-2 jobb csapat és ahol ne lenne balhé.

Hozhatunk még 88 embert a pálya köré, ugyanúgy csak időhúzás, a hibák pedig tucatjával jönnek, de videóbíró, na az nem kell.

Vicc az egész UEFA úgy ahogy van.
Ez a sorsolás már mit sem számít. 😀

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
FCB - FCB; hála az égnek sikerült elkerülni a Dortmundot.

Előre a német házi döntőért!!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hmm most nézem, az is véletlen, hogy mindkét spanyol csapat idegenben kezdi az elődöntőt. 😂Stez
Jaj hagyjuk már, a Realnak pl. pont nem jó hogy 3 eltiltott játékosával idegenbe kell menni szerintem kedvezőbb lenne ha otthon kezdenénk.
Ha Bayern-Real lett volna akkor azt mnodjátok megrendezett mert már volt, ha Bayern-Dortmund van akkor megrdenezett hogy El-Classico lehessen a másikon. Igazából tök jó mert 3 sablon üzivel el lehet intézni a sorsolást hogy melyik mért kamu 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hmm most nézem, az is véletlen, hogy mindkét spanyol csapat idegenben kezdi az elődöntőt. 😂

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pont azon gondolkodtam, hogy lényegtelen milyen sorsolás jött volna ki, lett volna olyan hang, hogy tuti ez és ezért van így 😊
Örülök a Dortmundnak, Mourinhot nem sűrűn szokta megszívatni egy éven belül ugyanaz a csapat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg nem örülök, bár egyértelmű volt, hogy kihozzák a Real-Barca döntőt.
Csak épp a Bayern bele fog köpni a levesbe és veri majd a Barcát. 😊
A döntőt meg elbukja a Real ellen. Fúj, de csúnya lenne. Egy Dortmund BL win lenne az ász.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 697 — Amerikai sportok rajongója
Orulok hogy nem kerultek azonos nemzetbeliek egybe.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Védelem nélkül nehéz lesz megállitani ezt a Bayernt...