Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
BL: Bayern - Barca, Dortmund - Real Madrid.
mondtam én, hogy nem lesz El Clasico az elődöntőben 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
EL elődöntők: Fenerbache - Benfica, Basel - Chelsea


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát ez már szerencsétlenség ami a Spurst sújtja az elmúlt másfél évben :/ Bár annyira éreztem, hogy Ade hibázni fog... Na de legalább mostmár nem kell hazudni és rá lehet hajtani, hogy év végén a cselzsír és a szrzenal előtt legyünk. Az EL-ben meg akkor mostmár játsszon döntőt a Basel!!Double B
milyen szerencsétlenségről beszélsz? Bale sérüléséről? Ahogy te is írtad Ade (is) hagyta ki a 11-est, 2 gólt lőttek Bale nélkül is idegenben. A baj az hogy nem olyan erős ez a T'ham, ajánlom ezt:

 www.youtube.com/watch?v=t4CGJEGTbpk
(nem is olyan szar, de nem is túl jó - Tottenham)
tudom bunkó vagyok, de ez nagyon igaz 😀davemayer
A tavalyi cselzi bl győzelem miatt nem a bl. Vagy az hogy a kulcsjátékosok ilyenkor sérülnek le, és a vezetőség olyan fasz, hogy nem vásárol mert sajnál 2 millió eurót. Ez is szerencsétlenség ha úgy vesszük 😀 Vagy Ade bénázása, meg amit a gólok előtt összehoztak a védők mindkét meccsen, meg úgy balfaszság amit a szezon végén művel a csapat 😀 Amúgy erős lenne, csak kellene egy vagy két normális csatár meg egy Balehez hasonló szélső.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Hát ez már szerencsétlenség ami a Spurst sújtja az elmúlt másfél évben :/ Bár annyira éreztem, hogy Ade hibázni fog... Na de legalább mostmár nem kell hazudni és rá lehet hajtani, hogy év végén a cselzsír és a szrzenal előtt legyünk. Az EL-ben meg akkor mostmár játsszon döntőt a Basel!!Double B
milyen szerencsétlenségről beszélsz? Bale sérüléséről? Ahogy te is írtad Ade (is) hagyta ki a 11-est, 2 gólt lőttek Bale nélkül is idegenben. A baj az hogy nem olyan erős ez a T'ham, ajánlom ezt:

 www.youtube.com/watch?v=t4CGJEGTbpk
(nem is olyan szar, de nem is túl jó - Tottenham)
tudom bunkó vagyok, de ez nagyon igaz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát ez már szerencsétlenség ami a Spurst sújtja az elmúlt másfél évben :/ Bár annyira éreztem, hogy Ade hibázni fog... Na de legalább mostmár nem kell hazudni és rá lehet hajtani, hogy év végén a cselzsír és a szrzenal előtt legyünk. Az EL-ben meg akkor mostmár játsszon döntőt a Basel!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
szvsz tuti német és spanyol házi elődöntök lesznek! 😛 (el clásico pedig meg már rosszabb, mint egy szappanopera)

v az nem lehet mi?! f.ck 😀Divat
Meglepődnék ha nem a szokásos Bayern-Real elődöntő lenne. Én egy Bayern-Barcat néznék nagyon meg csak nem a döntőben 😀. Real-Dortmund meg jó kis visszavágó ha már csoportkörben 4 pontot hozott a Dortmund.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 149 — Lucas Scott
intő jel a Bayernek, hogy nem szabad tökölődni, a Dortmund is majdnem rábaszott a kiváló helyzetkihasználásával, azért ez nem volt jellemző a német csapatokra.gamerkr
hol látsz te német mentalitású csapatot már... ne is várd el sztem,ez már a multikultidavemayer
na igen, nem is nyertek évek óta tornát (válogatott). A München meg megnyert meccseket tud elbukni.gamerkr
A legtöbbre tartott játékosok sem a védekező szekcióból kerülnek ki, hanem inkább a támadók közül. Asbee
Lahm? az egész Európa által kergetett Hummels és Badstuber páros? egyedül a bal bekk poszt vékony a német válogatottban, de azt meg lehet úgy oldani, hogy Boateng jobb hátvéd, Lahm meg bal...

mindenhol többet érnek a támadók, de emellett a német védők megmaradtak ugyanolyan jók (sőt sokkal labda biztosabbak, mint régen), tavaly Hummels elveszített egy párharcot éppen, ez sajnos az EB döntőbe került, ettől még ő is meg Badstuber is top középhátvéd

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
szvsz tuti német és spanyol házi elődöntök lesznek! 😛 (el clásico pedig meg már rosszabb, mint egy szappanopera)

v az nem lehet mi?! f.ck 😀Divat
de, lehet bármi 😊
elvégre akkor ha a malaga továbbjut, a 3 spanyol közül 2 mindenképp egymással játszott volna 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szvsz tuti német és spanyol házi elődöntök lesznek! 😛 (el clásico pedig meg már rosszabb, mint egy szappanopera)

v az nem lehet mi?! f.ck 😀

|
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Huh,hát nemtudom mikor játszottunk ilyen szarul utoljára.Lényeg a továbbjutás.Viszont igy hogy Adriano kidőlt,van 4 darab védőnk.
Pénteken a Dortmundot szeretném.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Valdez még mindig TOP5 kapus. JA NEM!!!!!!Hanni
>utalás arra, hogy valaha is a top10 közelében volt

no
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huhhhh nagyon "elcsaltuk" ezt a továbbjutást igazából egyedül ideg(esítő) Ibra miatt lettem volna mérges nagyon ha kiesünk, tovább nőhetett volna az arca. Az elődöntőben több kell mindegy kit kapunk, most már egy Barca Dortmund döntőben reménykednék.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az egy dolog, hogy Lavezzi kapott egy - jogos - sárgát, de amit Jordi Alba utána művelt azért az a f*szparasztság felsőfoka.vandeminek
és úgy tűnik tudja fokozni 😀

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Messi nélkül nullák vagyunk...Remelem nem sérült ra..
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Beckham még él? 😊Jakehomer
Sőt, még mozog is 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Beckham még él? 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az egy dolog, hogy Lavezzi kapott egy - jogos - sárgát, de amit Jordi Alba utána művelt azért az a f*szparasztság felsőfoka.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Yippíí 😀

Azt mondjuk nem értem miért fosnak ennyire Messitől a párizsiak.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, elődöntő. 😀 Gyerünk PSG!
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na a Juvétól le is lehet köszönni, bár ez már múlt héten biztos volt.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valdez még mindig TOP5 kapus. JA NEM!!!!!!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
akár továbbjut akár nem ez a barca bizonyította be nekem hogy ezt a játékot egy jó edző nélkül ilyen szinten nem lehet eredményesen játszani.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Santana gólja miért volt les amikor az egyik malaga védő a gólvonal mögött fetrengett? Ha már a gól vonal mögött van akkor őt nem kell figyelembe venni vagy hogy van ez?4dam
a les szabály az utolsó előtti védőjátékosra vonatkozik, tehát jelen esetben a kapusraDivat
Így már tiszta, köszi.


Fly Eagles Fly!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Santana gólja miért volt les amikor az egyik malaga védő a gólvonal mögött fetrengett? Ha már a gól vonal mögött van akkor őt nem kell figyelembe venni vagy hogy van ez?4dam
a les szabály az utolsó előtti védőjátékosra vonatkozik, tehát jelen esetben a kapusra

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"a győzelem fontos a három pontos rendszerben"
azért még Dömének és Prukinak is van mit tanulnia!!! 😊Divat


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER