Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 423 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg úgy a csapatot is mert ez marha kevés lesz a Madrid ellen, vagy ha túl is szenvedjük magunkat rajtuk a Milan ellen pláne Balloval az élen szépen ki fogunk pottyanni. dande
Balo nincs nevezve a BL-re.empty taxi
Most tényleg megkönnyebbültem mert még túl rövid időt töltött volna el a Milánnál addig, hogy elmenjen a kedve a focitól és kezdje a "balhéit" 😛 mivel tartom azért annyira jó játékosnak minden hülyesége ellenére, hogy nem bánom a hiányát.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Balo nem játszhat a BL-ben.
Ez a mázlija a Barcának, mert lealázná a Messi bandát. 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cityben játszott BL meccset idén vagy tévedek?Bazzani
úgy tudom játszott, legalábbis mintha a Dortmund ellen ő lőtte volna be végén tizenegyest


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cityben játszott BL meccset idén vagy tévedek?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Meg úgy a csapatot is mert ez marha kevés lesz a Madrid ellen, vagy ha túl is szenvedjük magunkat rajtuk a Milan ellen pláne Balloval az élen szépen ki fogunk pottyanni. dande
Balo nincs nevezve a BL-re.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 423 — Így remélem megfelelek nektek.....
Léci valaki rúgja hátsón Messit mert kezd nagyon elegem lenni belőle, ahogy viselkedik. (tudom kérditek csak most 😀 de egyrészt elvakult Barca szurkoló vagyok másrészt én nem én már jó ideje mondom nem tetszik a játékán túl az időnkénti görcsös viselkedése) Örülnék ha visszakerülne a mosoly az arcára és lenne kommunikációja a többiekkel is akkor is ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretné mert ez hosszútávon nem lesz jó (innen is elfogadok jelentkezőket 😛). Meg úgy a csapatot is mert ez marha kevés lesz a Madrid ellen, vagy ha túl is szenvedjük magunkat rajtuk a Milan ellen pláne Balloval az élen szépen ki fogunk pottyanni. Jó lenne ha Tito mihamarabb egészséges lenne persze nem csak ezért is. Nem érdemeljük meg azt sem, hogy esetlegesen az Atletico pontot veszítsen.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Amúgy igen. De Reina régen is kimászkált a kapuból. Csak régen nem balfaszkodott kint, hanem mindig el tudta rúgni a labdát... de idén... áhh.Mikey
Egyébként az elmúlt 3 hónapban úgy védett ahogy kellett. Volt pár rossz kirúgás, de ennyi. Eddig nem hibázott.kristóf17
ha mellé nyúl egy labdának, arra azt mondom hogy benne van, de egy ilyen labdára kifutni egyszerűen hülyeség, még ha kellett Agüero klasszisa is ahhoz hogy ez gól legyen. Még csak veszélyes sem volt az a labda amivel kiugratták a csatárt...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Amúgy igen. De Reina régen is kimászkált a kapuból. Csak régen nem balfaszkodott kint, hanem mindig el tudta rúgni a labdát... de idén... áhh.Mikey
Egyébként az elmúlt 3 hónapban úgy védett ahogy kellett. Volt pár rossz kirúgás, de ennyi. Eddig nem hibázott.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Amúgy igen. De Reina régen is kimászkált a kapuból. Csak régen nem balfaszkodott kint, hanem mindig el tudta rúgni a labdát... de idén... áhh.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Stevie Gerrard, Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's big and he's fuckin' hard
Stevie Gerrard, Gerrard


Mekkora game winner lett volna a gólja, kár, hogy Reina másként gondolta...

9-9-7, ehh.Mikey
Az, egyem meg! Idén előbújt belőle a lövőkedv végre. Ilyenkor egyébként minden eszembe jut, amit annyiszor hallottam már, és milyen igaz, hogy az összes kapus bolond 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Stevie Gerrard, Gerrard
He'll pass the ball 40 yards
He's big and he's fuckin' hard
Stevie Gerrard, Gerrard


Mekkora game winner lett volna a gólja, kár, hogy Reina másként gondolta...

9-9-7, ehh.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Fuck that, fuck you fuckkkkoffmotherfucker sonof a bitch..... Kiakadtam hogy milyen gólt vagyunk képesek kapni egy olyan meccsen ahol jobbak voltunk mint a bajnok........ Két bukott pont... Csak azért nem magyarul káromkodok, mert az legalább egy oldal lenne...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
na akkor 9-el a City és 16-tal a Chelsea előtt... Ezt se gondoltam volna 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Na nézzük mire megy a Liverpool a manciti otthonában.
Enrique visszatér a kezdőbe, sajnos Lucas továbbra is ott van, és Carragher is kezd, amit mondjuk nem értek.
Mindegy, let's go mighty REDS!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Szar vitákat olvasol 😀Toca
igen, már felfogtam, hogy úgy kellett volna, hogy nem veszem figyelembe azokat a vitákat amik ellent mondanak neked, csak azokat amik alátámasztják amit mondasz, és rögtön igazad lesz 😀 Sobri feltörte a fiókodat? 😛fetomy
Nem ha Sobri feltölre volna, akkor azt írtam volna, hogy csak olyan viták vannak amit mondok és ez TÉNY 😀
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀Toca
remélem jön majd hozzánk Ő is a játékostemetőből, és nálunk tündökölni fog! 😀

siena....síroook 😕

|
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szar vitákat olvasol 😀Toca
igen, már felfogtam, hogy úgy kellett volna, hogy nem veszem figyelembe azokat a vitákat amik ellent mondanak neked, csak azokat amik alátámasztják amit mondasz, és rögtön igazad lesz 😀 Sobri feltörte a fiókodat? 😛
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀Toca
tudnám, hogy minek vesznek minden évben valakit 40 millióért a padra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉fetomy
Szar vitákat olvasol 😀

Modricnak meg nincs helye a Madridban, de azért voltak már bustok Madridban 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunkfetomy
Mondjuk én tényleg meggyőzhetetlen idióta vagyok, hiszen annyiszor van igazam, ahányszor csak akarom, igaz? Há nem? De!
Irigyellik is sokan, igaz? Nem? De!
Sobri Jóska
Baszki igaz, kétszer is igazad volt ebben a hszben 😮 😮 És akkor még nem is beszéltünk arról amire csak közben gondoltál! 😊

Toca: én nem sok olyan vitát láttam eddig itt a fórumon, ahol olyan nagyon megértően elfogadták volna egymás álláspontját 😊 Akkor sem, ha sobri vagy én nem voltunk benne 😉
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Mondjuk ha BL-t nyerünk, lefosom, ha csak 3.-ok leszünk a bajnokságban.
De ha kiesünk egy MU ellen, valakit felgyújtok.kaszo
Ekkora bust-ot,mint Modric reg lattam a Realban,ha lattam valaha egyaltalan 😕

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Mondjuk ha BL-t nyerünk, lefosom, ha csak 3.-ok leszünk a bajnokságban.
De ha kiesünk egy MU ellen, valakit felgyújtok.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Most mit akarsz már tojnak ők nagyívbe a bajnokságra. Én is ezt tenném. Verjék ki a barcát és a manut aztán jól van,
Mondjuk kéltem hogy kifogják ...Toca
konkrétan emiatt vagyok pipa 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
btw nem kell itt beállítani, hogy sobri és én a meggyőzhetetlen idióta papagájok vagyunk, mindenki más (vagy a többség) megérti a másik álláspontját meg mittudomén.fetomy
Sobri ilyen ezt mindenki tudja, téged nem gondoltalak ilyennek de ezt boznygatod nagy hévvel 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
na de jó volt megrakni a Realt. ráadásul hendivel. megint nyertem 1000 forintból kemény 1300at 😀

az én türelmem is kezd elfogyni Mouval kapcsolatban! CSANKot a padra!!!! eaglesmcnabb
Most mit akarsz már tojnak ők nagyívbe a bajnokságra. Én is ezt tenném. Verjék ki a barcát és a manut aztán jól van,
Mondjuk kéltem hogy kifogják ...