Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 920 — Gràcies Pep!
Hogy én ezt miért nem találtam meg eddig: http://bootroom.blog.nepsport.hu/Schleck
Zsír új az oldal. 😊
A NST blog taktikai (mágnestábla) rovatából nőtte ki magát.

Ezért is írtam én jó sok hozzászólással ezelőtt, hogy nem értem miért ezek a "volt sztárok" szakértenek, amikor vannak sokkal jobbak (gondolom olcsóbban is).

Ezeket gondolom ismered:
http://www.zonalmarking.net/
http://www.hatharom.hu/page/taktikai-zona

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy én ezt miért nem találtam meg eddig: http://bootroom.blog.nepsport.hu/Schleck
na igen, ez azért már vállalható taktikai elemzés, közérthetően, valami ilyesmi hiányzik a "szakértőktől"jjncaa
ZM
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Csank Jancsi meglepően folyamatosan beszél 😊empty taxi
" rosszul nézel ki, iszol te eleget?" - na ő most jól néz ki 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hrutka mondjon le! "Samaras elmaradt a várakozásoktól!" :mad:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nekem az tűnt fel, hogy már olyan kapuralövés volt amiből megpattanás nélkül bedobás lett 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Hogy én ezt miért nem találtam meg eddig: http://bootroom.blog.nepsport.hu/Schleck
na igen, ez azért már vállalható taktikai elemzés, közérthetően, valami ilyesmi hiányzik a "szakértőktől"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Csank Jancsi meglepően folyamatosan beszél 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Most melyik meccs hol lesz?fetomy
Samaras az M1-en, Lewandowski a Sport1-en (de gondolom téged a harmadik szó után a mondat hátralevő része úgyse érdekelt már 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most melyik meccs hol lesz?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem egy picit rövid a memória egyes uraknál..

Ronaldo bácsi pl. hozta a szokásos átlépős cseleit, csak őt meg divat fikázni/ignorálni.. sőt, ott volt Buffon remek csele is 😀 Szélső védőktől rengeteg megkerülős cselt láttam az EB-n, sarkazásból dettó elég jó a felhozatal, és sok szép kapás-perdítést is láttunk. Azt, hogy legyen minden meccsen Panenkás tizi, esernyőcsel, vagy éppen Blanco-szökkenés, azért nem igazán várhatjuk el.. pláne úgy, hogy a kint lévő 16 csapatból, minimum 9-10 (ha nem több) inkább az iparos fajta, és nem a kreatív szambafutballról híres. 😛
Rossz tornát nézel JJ, az EB korábban sem ezekről a megoldásokról volt híres..

A beadásoknál sem érzem ezt a nagy hiányosságot.. rengeteg fejesgól volt ezen az EB-n.
Ha már mindenképp bele akarunk kötni valamibe, engem sokkal inkább az zavar akkor, hogy olyan korrekt igazi, nagy átlövések nem nagyon vannak, 25-30-ról kevesen tűzik rá úgy, hogy kaput találnak. Nem feltétlen várok gólt mindenből én sem, de menjen a kapu felé/közelébe.. ha már mindenképp a rúgótechnikába akarsz belekötni.
Átlövésgól azért mindig szokott 3-4-5 lenni egy nagy tornán.

De pl. szabadrúgásgólból sem szokott "dögivel" lenni, a négy évvel ezelőtti EB-n egy sem volt, szóval örülni kell a Pirlo-félének... a 2004-esen is talán egy vagy kettő született.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy én ezt miért nem találtam meg eddig: http://bootroom.blog.nepsport.hu/

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azt viszont végképp nem tudom megérteni, hogy korcsosodhatott el annyira a játékosok rúgótechnikája, hogy minden 5-10. beívelés megy oda, ahova azt a "feladó" szánta... persze az esetlegességet szeretik annyira az emberek a futballban, de pl. Pirlo szabadrúgás-gólján kívül katasztrofális próbálkozások voltak ilyen helyzetekbőljjncaa
Ezt egyébként én sem értem. Komolyan néhol már az nb1 szintjén nyomják. Egyik meccsen rendre olyan szögleteket adtak be, amikért szegény Nagy Danit agyon szidták itt a vidinél, hogy mér az rúg, aki nem tud beadni.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
jut eszembe, az csak engem zavar kifejezetten, hogy a cselezés teljesen kiveszett a modern játékból? mert pl. az eb-ről egyetlen ilyen mozdulatot nem tudnék felidézni, miközben természetesen az mai napig az összes socceres reklám ezzel "adja el" a sportot...jjncaa
Eddig az eb-n baromi ritka. Legalábbis az ilyen szipla irányváltás-szerű dolgokon kívül, tehát rendes trükkök egészen konkrétan csak tegnap az ukránoktól Yarmolenko egészen sokat cselezgetett, igaz néha vaktában is, de többször úgy is ment el valaki mellett. Amúgy az a vicces, hogy ha valaki sokat cselez -> önző rohadék, ha meg keveset, és inkább passzolnak -> kamu reklámok, nincsen cselezés 😊 Speciel én azért szívesen néznék több cselt, kevésbé lenne unalmas a meccs.fetomy
félreértés ne essék, tisztában vagyok vele, hogy a mai fizikális futballban a "beívelgetős" vagy a "körömpasszos" játék a célravezető, egyénieskedésre nincs más lehetőség, de azért néha csak jó lenne látni legalább egy Ilhan Mansiz-féle átemelős trükköt, "Zidane-cselt" vagy "Blanco-cselt", mert lassan tényleg az dönti el a meccset, hogy a két tökéletesen "megszervezett" csapat közül kinek a játékosa találja el "véletlenül" pont tökéletesen a labdát egy lövésnél

azt viszont végképp nem tudom megérteni, hogy korcsosodhatott el annyira a játékosok rúgótechnikája, hogy minden 5-10. beívelés megy oda, ahova azt a "feladó" szánta... persze az esetlegességet szeretik annyira az emberek a futballban, de pl. Pirlo szabadrúgás-gólján kívül katasztrofális próbálkozások voltak ilyen helyzetekből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jut eszembe, az csak engem zavar kifejezetten, hogy a cselezés teljesen kiveszett a modern játékból? mert pl. az eb-ről egyetlen ilyen mozdulatot nem tudnék felidézni, miközben természetesen az mai napig az összes socceres reklám ezzel "adja el" a sportot...jjncaa
Eddig az eb-n baromi ritka. Legalábbis az ilyen szipla irányváltás-szerű dolgokon kívül, tehát rendes trükkök egészen konkrétan csak tegnap az ukránoktól Yarmolenko egészen sokat cselezgetett, igaz néha vaktában is, de többször úgy is ment el valaki mellett. Amúgy az a vicces, hogy ha valaki sokat cselez -> önző rohadék, ha meg keveset, és inkább passzolnak -> kamu reklámok, nincsen cselezés 😊 Speciel én azért szívesen néznék több cselt, kevésbé lenne unalmas a meccs.

dave: Nagyon nagy szagértők vannak ott is. Zombori még mindig kedvenc. Eladja magát egy hatalmas szagértőnek, aztán közben 2 mondatból él. Pl. vidiből sok meccset láttam ősszel, amikor ő volt, minden alkalommal fél óra szagértés arról szólt, hogy sok külföldi fújfúj, Sousa romba dönti a magyar focit, stb.. de ennél többet nem nagyon tudtunk meg egyik meccsről sem.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 920 — Gràcies Pep!
nem tudom ki látta a délután zuhanyszart de sikerült 10 percet elkapnom belőle:

1. Bábhidi azt mondta hogy Welbeck soha a büdös életben nem lő még egy ilyen gólt, több ilyen mozdulata nem lesz
2. Ne a mozdulatával foglalkozzunk hanem hogy Walcott hogy tört be és adta be (ami tény hogy szép és kellett a gólhoz de akkor is WTF?! )
3. Amúgy is szerencse volt az egész

Ehhez még Zombori hozzátette hogy kiváló meccs volt de az összes gólt komoly védelmi hiba előzte meg :rolleyes:

Vicces emberek ezek, Bábhidi meg az utóbbi két évből 1 United meccset sem látott, klönben azért (ha nem is sokszor) de láthatta volna hogy Welbecktől nem teljesen idegen az ilyen mozdulat. Sztem óriási gól volt 😉davemayer
Boborjánt és a mágnestábláit ki veszi komolyan?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag Pérez fel akarja bontani Kaká szerződését mert hogy túl sokat keres, kopaszék meg rajta vannak az ügyön h ingyér visszahozzák Milánóba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 301 — Ajmo Vatreni
jut eszembe, az csak engem zavar kifejezetten, hogy a cselezés teljesen kiveszett a modern játékból? mert pl. az eb-ről egyetlen ilyen mozdulatot nem tudnék felidézni, miközben természetesen az mai napig az összes socceres reklám ezzel "adja el" a sportot...jjncaa
Sajnos nagyon ritka az olyan játékos és az olyan szituáció, ahol egy (reklámban látható) csel mondjuk a csapat és az eredmény szempontjából is hasznos.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
jut eszembe, az csak engem zavar kifejezetten, hogy a cselezés teljesen kiveszett a modern játékból? mert pl. az eb-ről egyetlen ilyen mozdulatot nem tudnék felidézni, miközben természetesen az mai napig az összes socceres reklám ezzel "adja el" a sportot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
nem tudom ki látta a délután zuhanyszart de sikerült 10 percet elkapnom belőle:

1. Bábhidi azt mondta hogy Welbeck soha a büdös életben nem lő még egy ilyen gólt, több ilyen mozdulata nem lesz
2. Ne a mozdulatával foglalkozzunk hanem hogy Walcott hogy tört be és adta be (ami tény hogy szép és kellett a gólhoz de akkor is WTF?! )
3. Amúgy is szerencse volt az egész

Ehhez még Zombori hozzátette hogy kiváló meccs volt de az összes gólt komoly védelmi hiba előzte meg :rolleyes:

Vicces emberek ezek, Bábhidi meg az utóbbi két évből 1 United meccset sem látott, klönben azért (ha nem is sokszor) de láthatta volna hogy Welbecktől nem teljesen idegen az ilyen mozdulat. Sztem óriási gól volt 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
http://www.youtube.com/watch?v=VHvudnPUXnI&feature=player_embedded#!

....

kapásból az "Ohne Holland fahrn wir zur WM" nóta jutott eszembe 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én konzervatív ember vagyok, ami azt jelenti, hogy ezek az új mezek és színösszeállítások zavarnak.
Miért nem volt jó a zöld gatya a portugáloknak, a fehér meg az olaszoknak?
A mez hátán a számok meg ocsmányak, különösen az aranyszínűek a franciák hátán.




több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tegnap Welbeck góljánál majdnem levertem unokatesómnál a csillárt :rolleyes: 😀

annyira tudtam hogyha lesz 1 helyzete azt belövi, nem volt mégis belőtte :cool:davemayer
szerintem tök poén, hogy szinte ugyanilyen gólt lőtt Sneijder a hollandok egyik edzésén, és már azt hogy mutogatták páran 😊 Welbeck mellett legalább voltak védők is...jjncaa
Azért a kettő között van nem kis különbség. Welbeck gólja is szép volt, de már láttam pár ilyet meccsen is. Olyat mint a Sneijderé, még nem nagyon.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Tegnap Welbeck góljánál majdnem levertem unokatesómnál a csillárt :rolleyes: 😀

annyira tudtam hogyha lesz 1 helyzete azt belövi, nem volt mégis belőtte :cool:davemayer
szerintem tök poén, hogy szinte ugyanilyen gólt lőtt Sneijder a hollandok egyik edzésén, és már azt hogy mutogatták páran 😊 Welbeck mellett legalább voltak védők is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha volt már bocs, csak most keveredtem haza barátom esküvőjéről, ami csütörtök délután kezdődött 😀

http://www.youtube.com/watch?v=xNVv_B1EasQ&feature=player_embedded#!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Tegnap Welbeck góljánál majdnem levertem unokatesómnál a csillárt :rolleyes: 😀

annyira tudtam hogyha lesz 1 helyzete azt belövi, nem volt mégis belőtte :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal