NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Fogadjunk hogy cserélni sem fog Fergie a szünetben... Ilyen meccsen nem kezd Welbs arra azt mondom beáldoztuk, de hogy Valencia se kezdjen az már luxus. Nem hiszem hogy rosszabbul védekezne mint Giggs viszont gyorsabb már mint az öreg. Én félidőben csinálnék egy Park Valencia cserét, aztán ha nincs gól az első negyed órában hoznám Giggs helyett Welbecket, aztán meg Evra helyett Chicha-t 😉 csak a 2-4-4 😂

2 gólt lőnünk kell egy félidő alatt mert a Rio egyedül marad Agüeroval egy kontránál az 90% hogy gól... Rühellem ha azt hisszük hogy csak védekezéssel megy, itt az eredmény b+ (és ez volt tavaly a BL-döntőben is dettó)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Már pont írni akartam,hogy Ferdinand a légtér ura volt az első félidőben :/ 3-4 méterről azért csak nem kéne,hogy gólt fejeljenek...A védő aki Tevezt fogja szögleteknél lökdösse már onnan ki a picsába :rolleyes:

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
hát persze hogy a hosszabbításban és persze hogy ez a tajparaszt :mad: :mad: :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Benunesz eddig 14 percet játszott összesen 😊 Ordas nagy Eger bandwagoner vagyokHöri
a faszt, a honvéd ellen is tolt 18 percet legutóbb 😀
Isten az az ember, puszta jelenléte a padon elrettenti az ellenfelet 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Ejj de félek én ettől a City meccstől... UNITED!!!

(ha ők rúgják az első gólt a múltkori védelemre alapozva még egy kiütés is lehet sajnos)

4-5-1 b+ , sose bontottam volna meg most a Welbs&Roo kettőst, Giggs nálam nem kezd az tuti

Kezdő: De Gea, Jones, Smalling, Ferdinand, Evra, Carrick, Scholes, Nani, Giggs, Park, Rooneydavemayer
Néztem én is, h ez a kezdő mi a tököm??? Jones, Park, Giggs... jézusom.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Ejj de félek én ettől a City meccstől... UNITED!!!

(ha ők rúgják az első gólt a múltkori védelemre alapozva még egy kiütés is lehet sajnos)

4-5-1 b+ , sose bontottam volna meg most a Welbs&Roo kettőst, Giggs nálam nem kezd az tuti

Kezdő: De Gea, Jones, Smalling, Ferdinand, Evra, Carrick, Scholes, Nani, Giggs, Park, Rooney

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Benunesz eddig 14 percet játszott összesen 😊 Ordas nagy Eger bandwagoner vagyok

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Erre a Szolnokra semmi szükség amúgy, tavaly 60 év után feljutottak, azt a pályájuk libalegelő volt, meg 1000 néző kb. végig. Akkor 100szor inkább egy Békéscsaba, vagy esetleg Eger!zavi27
Itt a megyében azt rebesgetik,hogy a csaba nem akar feljutni,ahogy hallottam Szolnokon sem nagyon lenne rá lóvé,így egyedül az Eger maradt,aki valamilyen csoda folytán 6-os winning streaket nyomott az utóbbi fordulókban és rögtön fel is jött 2 pontra :rolleyes:JoeyPorter
benunesszel és pisánjukkal könnyű 😀eaglesmcnabb
Még Jusuf kellene és összeállna a csodatrió :o

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vezet is az OFC a Szolnok ellen 😀 😀 😀 Megy a bunda rendesen,hogy az Eger menyjen fel NB1-be :/JoeyPorter
Erre a Szolnokra semmi szükség amúgy, tavaly 60 év után feljutottak, azt a pályájuk libalegelő volt, meg 1000 néző kb. végig. Akkor 100szor inkább egy Békéscsaba, vagy esetleg Eger!zavi27
Itt a megyében azt rebesgetik,hogy a csaba nem akar feljutni,ahogy hallottam Szolnokon sem nagyon lenne rá lóvé,így egyedül az Eger maradt,aki valamilyen csoda folytán 6-os winning streaket nyomott az utóbbi fordulókban és rögtön fel is jött 2 pontra :rolleyes:JoeyPorter
benunesszel és pisánjukkal könnyű 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Végül csak behúzta a Szolnok,pedig meg voltam győződve,hogy az utolsó 5 percben kiegyenlít az OFC :/

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Végül csak behúzta a Szolnok,pedig meg voltam győződve,hogy az utolsó 5 percben kiegyenlít az OFC :/

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayer
a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6
:rolleyes:eaglesmcnabb
három gól + kamu tizi ami v bemegy vagy nem, mi a gond?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Vezet is az OFC a Szolnok ellen 😀 😀 😀 Megy a bunda rendesen,hogy az Eger menyjen fel NB1-be :/JoeyPorter
Erre a Szolnokra semmi szükség amúgy, tavaly 60 év után feljutottak, azt a pályájuk libalegelő volt, meg 1000 néző kb. végig. Akkor 100szor inkább egy Békéscsaba, vagy esetleg Eger!zavi27
Itt a megyében azt rebesgetik,hogy a csaba nem akar feljutni,ahogy hallottam Szolnokon sem nagyon lenne rá lóvé,így egyedül az Eger maradt,aki valamilyen csoda folytán 6-os winning streaket nyomott az utóbbi fordulókban és rögtön fel is jött 2 pontra :rolleyes:

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egerben sem lenne több néző, mint Szolnokon.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Vezet is az OFC a Szolnok ellen 😀 😀 😀 Megy a bunda rendesen,hogy az Eger menyjen fel NB1-be :/JoeyPorter
Erre a Szolnokra semmi szükség amúgy, tavaly 60 év után feljutottak, azt a pályájuk libalegelő volt, meg 1000 néző kb. végig. Akkor 100szor inkább egy Békéscsaba, vagy esetleg Eger!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Vezet is az OFC a Szolnok ellen 😀 😀 😀 Megy a bunda rendesen,hogy az Eger menyjen fel NB1-be :/

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hivatalos Podolski-->Arsenal. nagyon nem szeretem őt, egyik legutálatosabb játékosnak tartom, ettől függetlenül remélem nem egy Chamack féle "karriert" fog befutni az Arsenalnál, és tehermentesíteni tudja RvP-t, mert az látszik, hogy a szezon végére a holland elfáradt sajnos.kisvanek4
Szerintem ő ebben a három csatáros játékban nem a középcsatár lesz. Inkább a szélső posztra tudom elképzelni Walcott és Gervinho helyére, akiknél mérföldekkel jobb játékosnak tartom amúgy.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6
:rolleyes:eaglesmcnabb
3 tizi meg egy szöglet,mit nem értesz ezen? :oJoeyPorter
Az a Chelsea ellen kb megvolt mégis kevés 😀
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
hivatalos Podolski-->Arsenal. nagyon nem szeretem őt, egyik legutálatosabb játékosnak tartom, ettől függetlenül remélem nem egy Chamack féle "karriert" fog befutni az Arsenalnál, és tehermentesíteni tudja RvP-t, mert az látszik, hogy a szezon végére a holland elfáradt sajnos.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayer
a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6
:rolleyes:eaglesmcnabb
3 tizi meg egy szöglet,mit nem értesz ezen? :o

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...JC6
nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayer
a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6
:rolleyes:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...JC6
nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayer
a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2008

2012


alig oregedett par evet tenyleg ...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...JC6
nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...