NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Zúg az N-D-K a Puskásban 😀 Remélem meg is nyerik 😊

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Nem voltál.Nem írtam ilyet!Csak tudtam,hogy feldobtam a lasztit... 😉

Mindenhol Csak a Lila !! 😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Sejtettem,hogy kapok egy ilyet! 😂 :rolleyes:

ZoliZoltán
milyet? Se sértő se bunkó nem voltam vsz. De ha igen sorry, Hajrá Fradi! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Sejtettem,hogy kapok egy ilyet! 😂 :rolleyes:

Na mindegy...nb1 idén már nem nagyon hoz lázba...nincs kiesési gond 😂 😂 😂

még a WHU-n kell izgulnom a PO miatt..... 😕

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
5 év múlva Citysek lesztek mert az lesz a divat!csak nyugalom! 😀 😀 😀ZoliZoltán
tudom hogy vicces meg minden, de aki 25 éve drukkol a Unitednak annak nem kell ugye?!

Egyébként meg mennyivel könnyebb lenne divatdrukkernek lenni, hiszen mindig sikeres klubnak szurkolsz 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
5 év múlva Citysek lesztek mert az lesz a divat!csak nyugalom! 😀 😀 😀

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
megérdemelte a city, és ha megnyerik a hátralévő két meccset, akkor a bajnokságot is. de mindettől függetlenül, az angol bajnokság szégyene, hogy egy ilyen parvenü, senkiházi cigányválogatott, egy nímanddal a kispadon képes megnyerni. hihetetlen, hogy egyik karakteres csapat se volt képes feléjük kerekedni.gabtsi
azért idén nyáron be kell látni hogy nagyon okosan igazoltak, a MU-ról ez kevésbé mondható el de ezt még így is illett volna behúzni 8 pontról úgy hogy ez az egy rangadód van. Továbbra sem értem Giggs tegnap miért játszotta végig a meccset. Na mind1, pár embernek (köztük sajnos Rionak is) ez volt az utolsó esélye hogy nyerjenek még egy bajnoki címet.

Nem tudom elképzelni hogy az a City aki ekkora lendületet kap pontokat veszítsen egy nagyon szétesett Newcastle ellen.davemayer
Miért jövőre nem nyerhetünk???? MEGALOL 😂 😂 😂 😂 . Komolyan dave, ne haragudj, de ez szánalmas. Scholesynak az uccsó, mert nem marad valószínűleg, Ryan marad még 1et (bár már lehet nem kellene, de játszhat bármilyen rosszul számomra öröm, ha láthatom). Rioban meg van még 1-2 év.
City nagy lökést kap, de nem tehetünk más, mint bízunk abban a Newcastleban, akik 5 pontot vettek el a ManUtdtől. Meglátjuk.tüsi91
Már ne is haragudj de Rio-ban szvsz már nincs 2 év, max 1. Sajnos, mert az egyik kedvencem, de már nem tudja azt megcsinálni mint korábban. Persze most neki is többet kellett játszani Vidic sérülése miatt, ez is lehetett a gond. Scholes sztem még simán maradhatna 1 évet, ha nem is kéne minden meccsen játszania, de hasznos lenne ha maradna. Giggs egy isten, ha nekem kéne dönteni 70 évesen is a keretben maradna, de hogy őszinte legyek nem tudom melyik posztra... Középső középpályásként sajnos elszürkült, szélső középpályásként hamar elfárad, wingerként meg a kora miatt nem lehet már. Örülök hogy marad egy évet, de ezt a csapatot el kell kezdeni frissíteni, a váz megvan, a kiegészítő emberek megvannak, ki kell nyitni a pénztárcát és kell igazolni egy szervezőt + 1 csatárt, azonnal bevethető klasszis játékosokat. Én igazolnék egy új jobb hátvédet is de ez csak az én megítélésem. A szervezőre van tippem, a csatárra viszont halvány gőzöm sincs, egy nevet nem tudnék hirtelen mondani (Shearer meg Batigol ugrik be mindig 😀 ).


Nem gáz a helyzet cseppet sem, nem is izgat ha nem nyerünk idén semmit, a játék ami izgat, és az a számunkra fontos mérkőzéseken idén nem volt.

Ja és kérdésedre válaszolva: persze, jövőre is nyerhetünk, de nem hiszem hogy ez a City-keret innen meredeken elindulna lefelé minőségben...

Videóbíró és fizetési sapka - 1 vagy 2 szezon és mennyivel jobb lenne mindenkinek. Akkor is lennének kis csapatok meg nagyok de nem lehetne világválogatottat összehozni. Remélem hogy a United nem kezdi el másolni a City-t, inkább szívjunk tőlük 2-3 szezonon keresztül de ne veszítsük el az arcunkat. Aztán meg verjük szét őket, csapatként tegnap sem voltak nagy eresztés és nem is lesznek.

Akit érdekel olvassa el ezt az írást, szóról szóra egyetértek vele:

http://manunited.blog.nepsport.hu/archives/2012/05/01/Nyolc_kep_egy_bukas_margojara/

Ebből is látszik hogy néha egyszerűen fel kell menni a pályára és meg kell nyerni a mérkőzést, nem eltaktikázni. Nem volt mire rápihenni, olyanok voltunk mintha egy boxmeccsen a egyik végé a sarokban védekezik, aztán amikor meg akarja mutatni hogy mit szólnak neki hogy nincs több menet. Itt még talán van, de már nem a United játssza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
megérdemelte a city, és ha megnyerik a hátralévő két meccset, akkor a bajnokságot is. de mindettől függetlenül, az angol bajnokság szégyene, hogy egy ilyen parvenü, senkiházi cigányválogatott, egy nímanddal a kispadon képes megnyerni. hihetetlen, hogy egyik karakteres csapat se volt képes feléjük kerekedni.gabtsi
azért idén nyáron be kell látni hogy nagyon okosan igazoltak, a MU-ról ez kevésbé mondható el de ezt még így is illett volna behúzni 8 pontról úgy hogy ez az egy rangadód van. Továbbra sem értem Giggs tegnap miért játszotta végig a meccset. Na mind1, pár embernek (köztük sajnos Rionak is) ez volt az utolsó esélye hogy nyerjenek még egy bajnoki címet.

Nem tudom elképzelni hogy az a City aki ekkora lendületet kap pontokat veszítsen egy nagyon szétesett Newcastle ellen.davemayer
Miért jövőre nem nyerhetünk???? MEGALOL 😂 😂 😂 😂 . Komolyan dave, ne haragudj, de ez szánalmas. Scholesynak az uccsó, mert nem marad valószínűleg, Ryan marad még 1et (bár már lehet nem kellene, de játszhat bármilyen rosszul számomra öröm, ha láthatom). Rioban meg van még 1-2 év.
City nagy lökést kap, de nem tehetünk más, mint bízunk abban a Newcastleban, akik 5 pontot vettek el a ManUtdtől. Meglátjuk.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
megérdemelte a city, és ha megnyerik a hátralévő két meccset, akkor a bajnokságot is. de mindettől függetlenül, az angol bajnokság szégyene, hogy egy ilyen parvenü, senkiházi cigányválogatott, egy nímanddal a kispadon képes megnyerni. hihetetlen, hogy egyik karakteres csapat se volt képes feléjük kerekedni.gabtsi
Pénz,pénz,pénz....mint minden sportban...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Mondjuk nekem mondhatna bármit egy SAF a mérkőzés hevében, aki ennyi mindent tett egy klubért vagy akár országért, s adott örömet több milliárd embernek, sok sok év alatt, az mindent megérdemel, csak azokat a szavakat, illetve azt a viselkedést nem, amit Mancini mutatott be tegnap.
A hányinger kerülgetett...JC6
Mancini egy faszfej de attól függetlenül az 1.mondatodnak semmi értelme.
Ilyen adok kapok eddig is ment az edzők között Wengerrrel leműveltek már cifrábbat is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nekem mondhatna bármit egy SAF a mérkőzés hevében, aki ennyi mindent tett egy klubért vagy akár országért, s adott örömet több milliárd embernek, sok sok év alatt, az mindent megérdemel, csak azokat a szavakat, illetve azt a viselkedést nem, amit Mancini mutatott be tegnap.
A hányinger kerülgetett...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
sztem meg igenis sztár igazolás kell a unitedba, mert rooneyn kívül nincs más, és ez bizony karcsú...peach
Lisztesnek lejár a szerződése!Divat
Bárányos - Németh Norbi tandem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
megérdemelte a city, és ha megnyerik a hátralévő két meccset, akkor a bajnokságot is. de mindettől függetlenül, az angol bajnokság szégyene, hogy egy ilyen parvenü, senkiházi cigányválogatott, egy nímanddal a kispadon képes megnyerni. hihetetlen, hogy egyik karakteres csapat se volt képes feléjük kerekedni.gabtsi
azért idén nyáron be kell látni hogy nagyon okosan igazoltak, a MU-ról ez kevésbé mondható el de ezt még így is illett volna behúzni 8 pontról úgy hogy ez az egy rangadód van. Továbbra sem értem Giggs tegnap miért játszotta végig a meccset. Na mind1, pár embernek (köztük sajnos Rionak is) ez volt az utolsó esélye hogy nyerjenek még egy bajnoki címet.

Nem tudom elképzelni hogy az a City aki ekkora lendületet kap pontokat veszítsen egy nagyon szétesett Newcastle ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megérdemelte a city, és ha megnyerik a hátralévő két meccset, akkor a bajnokságot is. de mindettől függetlenül, az angol bajnokság szégyene, hogy egy ilyen parvenü, senkiházi cigányválogatott, egy nímanddal a kispadon képes megnyerni. hihetetlen, hogy egyik karakteres csapat se volt képes feléjük kerekedni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem meg igenis sztár igazolás kell a unitedba, mert rooneyn kívül nincs más, és ez bizony karcsú...peach
Lisztesnek lejár a szerződése!

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
sztem meg igenis sztár igazolás kell a unitedba, mert rooneyn kívül nincs más, és ez bizony karcsú...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem szabadott volna ide 3 pont előnnyel jönni.tüsi91
Így van, a 8 pontos előnyt nem ezen az egy meccsen pocsékoltuk el. De tény, hogy a tegnapi produkció is értékelhetetlen.

Egyedül a Newcastle-ben bízhatunk, de kétlem, hogy a City hibázna az utolsó két fordulóban.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
3 éve is megannyi meccsen játszottuk ezt a stabil védekezést. Igazából az utolsó negyedórán kívül a Citynek nem volt különösebb helyzete, az Agüero kapáson kívül. Egy pontrúgás eldöntötte. Pedig azt simán lekéne védekezni.
SAF hibázott vagy nem? Lehet, mondjuk fogalmam sincs miért várod a félidei cserét, mikor egyeltalán nem szokása...

Ez van. Átalakulóban lévő csapat van, tegnap próbált az öregekhez, a csapategységhez nyúlni a Mester. Vereség lett. Ami a City otthonában benne van. Nem szabadott volna ide 3 pont előnnyel jönni.

A City pedig, amennyiben legyőzi a Newcastlet teljesen megérdemelten bajnok, mert 8 pontról visszajönni parádés teljesítmény.
Jövőre jobb lesz ez a United, 2-3 okos igazolás kell (nem sztár, de mindenképp posztra).
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Na ez van akkor amikor úgy küldesz egy csapatot pályára hogy borítékolhatóan futhatsz az eredmény után. A meccsről mindent elmond hogy Giggs végig a pályán volt. Fent van Scholes és Giggs is a kezdőben úgy hogy elvileg (az első 10 percet leszámítva) végig kontrázni akartunk. Valencia gyorsasága ilyenkor nem ér semmit b+??? Nani "kreativitása" (értsd: elrúg minden labdát a picsába) mit ér ha NINCS NÁLUNK A LABDA ÉS NEM TÁMADUNK???

Úgy mint az eddigi vereségeink legalább felét ( a fontosakon eddig mindig) nálam ezt is Fergie bukta el egyértelműen. Ezt a City-t ha odaadod nekik 90 percen keresztül a labdát szinte kizárt hogy gól nélkül megúszd. Persze amikor kapunk egy gólt akkor sem azonnal vált, hagy negyed órát a SEMMIRE, majd nem a labdafelhozatalt ill. annak megtartását elősegítő cserét csinál (Valencia és Welbs Giggs és Park helyett) hanem egy kamu felküldökegycsatátaztánleszvalami-t húz meg.

Ez tipikusan olyan meccs volt mint egy egyetemi vizsgaidőszak: ha rámész a 2esre tutira elbuksz.

És még egyszer utoljára: FERGUSON A FASZOM A KURVA SERIE A ÖSSZEFOGLALÓIDDAL!
Ezt a meccset (csakúgy mint a Barca elleni BL-döntőt) vagy atomvédekezéssel és nem kevés mákkal (lsd Chelsea) vagy JÁTÉKKAL, az ellenfél elbizonytalanításával lehet lehozni. Ma a Unitednak nincs Red Wallja, de támadni sem akar. Ki hitte hogy ez meglesz? Jobban örültem volna ha egy szép góllal vernek minket, ez így még fájóbb sajnos.

Sokszor kifizetődő és okos döntés a támadást feladva védekezni, de ez a meccs nem az volt előzetesen sem. Óriási csalódás nekem ez a szezon és nem az eredmények miatt (ez a csapat ha nem nyer sosem már akkor is a legjobb + ilyen év mindig előfordul) hanem hogy a döntő szituációkban először fordult elő Fergie-nél hogy nem bízott a játékosaiban, csak a taktikában. Nem ez jellemzi a gyöztes United-et és a jövőben sem ez fogja. 3 éve ezt a meccset még egy ilyen bivalyerős keretű City ellen is meg akartuk volna nyerni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Közünk nem volt a meccshez. Valószínűleg buktuk a bajnoki címet, de ha így is lesz, nem ezen a találkozón ment el.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyszerű éveket töltött a Barcánál Pep, most hogy elment, azonnal kérjük vissza Yayat. Több 1az1-es párharcot nyert meg, mint Messin kívül az egész csapat áprilisban....

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az MU már csak a Newcastle-ban bízhat...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
1 kapura lövéssel sajna ritkán lehet nyerni,ezt ma is láthattuk 😕

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Duff 3 éve a Red Wall-al azt mondtam volna hogy ez egy teljesen korrekt taktika, de ez előtt a meccs előtt azért lehetett borítékolni hogy legalább 1 gólt kapunk. Ha meg nem rúgunk (márpedig ebben a felállásban sok minden benne van csak a gól nem) akkor ha elvégezzük a matekot elég távoli az X.

Megcsinálja azt Fergie amit írtam csak negyed órával le van maradva... Bár ha arra gondol hogy a spori ad nekünk egy negyed órás hosszabbítást a végén akkor teljesen rendben van 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Fogadjunk hogy cserélni sem fog Fergie a szünetben... Ilyen meccsen nem kezd Welbs arra azt mondom beáldoztuk, de hogy Valencia se kezdjen az már luxus. Nem hiszem hogy rosszabbul védekezne mint Giggs viszont gyorsabb már mint az öreg. Én félidőben csinálnék egy Park Valencia cserét, aztán ha nincs gól az első negyed órában hoznám Giggs helyett Welbecket, aztán meg Evra helyett Chicha-t 😉 csak a 2-4-4 😂

2 gólt lőnünk kell egy félidő alatt mert a Rio egyedül marad Agüeroval egy kontránál az 90% hogy gól... Rühellem ha azt hisszük hogy csak védekezéssel megy, itt az eredmény b+ (és ez volt tavaly a BL-döntőben is dettó)davemayer
Egy X ma bőven elég lenne. A Swanseat aztán lenyomjuk, a Sunderlandel meg lebeszélünk egy X-et, mint tavaly a Blackburnnel 😉