NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
index, wolfe és coulibaly képe alatt: "összecsap az afrikai különítmény"
nem baj hogy wolfe jamaikai, coulibaly meg párizsi 😀eaglesmcnabb
"színes, színes, hátakkómeg" gondolhatták a szerkesztőségben...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
index, wolfe és coulibaly képe alatt: "összecsap az afrikai különítmény"
nem baj hogy wolfe jamaikai, coulibaly meg párizsi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/12/84/20/cikk_2128420/button540.jpg

legalább lesz egy szélvész gyors szélsőnk... 😀

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Come on England! 😂

http://www.buzzfeed.com/greggdd69/10-owls-that-look-like-roy-hodgson-england-footbal-5v0w

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
csak bemákolták...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kétszer is lehet lájkolni? 😀
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Sajnálom az MTk-t, mert jobbak voltak.FViktor93
+1

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
halvány remény a bajnoki címre: howard webb vezeti a newcastle - cityt 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
liverpool már megint mit művel? ennyire leszarják már a bajnokságot? pff... igaz, az EL (selejtező) már megvan nekik, tavalyhoz képest az is előrelépés 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Akit te leírtál Gabtsi az Roy Keane. Ő nagyon hiányzik a Unitedból, a balhéival együtt is. Rooney lehet ilyen vezér? Talán, nem hiszem, de neki elsősorban az kéne ha elfelejtenénk végre a 10-es posztot és felküldenénk gólokat lőni. Modric tényleg jó lenne, más kérdés hogy a Tottenham nem fogja a kedvünkért odaadni vsz. Majd nyáron ráérünk ezzel foglalkozni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hihetetlen hogy a vidi ellen 60 percen át tudunk védekezni, itt meg 3 percet nem bírunk ki.
Az első loki gól nekem potyának tűnt, az utolsóról lemaradtam, meg kell néznem az ismétlést.

roppant mód csalódott vagyok, Tischler és Nikházi nagyon hiányzott onnan, de helyt állt a csapat. Sajnos 90%-ban a tizenegyespárbajt az a csapat bukja akinek drukkolok. Pál azért hova lőtte a tizit te jó ég 😀😀😀

ja és baszd meg MLSZ hogy ilyen fos helyre adtad a jegyeket, a túloldal ahonnan látni lehetett volna nyilván full üres volt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gabtsi: zömmel egyetértek. Rooney kérdésben nem. Régen egy állat volt, Fergie lenyugtatta és ez bizony nem feltétlenül előny. Szerintem.tüsi91
nálam az év eleji sírással, a nagyobb fizetésért, teljesen leírta magát, és megmondom őszintén, hogy fergusonban is csalódtam kicsit, hogy engedett neki. persze valahol érthető, mert nem akarta a második prominens játékosát elbukni "gyors" egymásutánban. de nem ehhez vagyok szokva, hogy itt jött-ment liverpooli parasztgyerekek ugráljanak. és akkor ehhez jön még, hogy kimaradozunk éjszakánként, a kimondott tiltás ellenére, és társai. hogy vársz el fegyelmet a többitől ha neki mindent szabad ? hova vezet ez ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sajnálom az MTk-t, mert jobbak voltak.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De rühellem ezt a Kondást...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gabtsi: zömmel egyetértek. Rooney kérdésben nem. Régen egy állat volt, Fergie lenyugtatta és ez bizony nem feltétlenül előny. Szerintem.
Ole elment szerencsét próbálni haza, s hosszú idő után rögön győzelemre vezette a Moldet. Nagyon sokat tanult elmondása szerint SAFtól, mind magában futball szaktudásban, de mint ahogy említetted emberileg. Én hihetetlenül örülnék neki, borzalmasan szerethető figura.

Welbeckről pedig nekem is ez a véleményem. EZ a srác óriási tálentum, játékban nagyon erős, fizikailag rendben van, s ha a kapu előtt határozottabb lesz... S ami neki nagy előnye, hogy saját nevelés.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mindig az hagyja ki aki egy lépésről fut neki...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Kulabáá 😂

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A fehéreknek jobban megy ez a műfaj. 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amíg SAF az edző ez a klub nem veszíti el az arcát. Ezért félek, hogy ki lesz az utód. Nem bírnák elviselni egy Mourinhot pl a kispadon.
tüsi91
szerintem:
a legfontosabb dolog az kell legyen az utód kiválasztásánál, hogy olyan embert hozzanak aki megkérdőjelezhetetlen vezetője nem csak a csapatnak, hanem az egész szakmai munkának. szerintem azért nyert megszámolni se tudom hány kupát ferguson, mert ismeri az utolsó kertészfiú magánéleti problémáit is, és nem azért mert jó érzékkel cserélt 99ben a BL döntőn. nem kell ide olyan ember aki máshol agyonnyerte magát, olyan ember kell aki keményen fogja a gyeplőt. ilyen nem sok van. inkább kevés, és ebbe a körbe tartozik murinho is, ha tetszik, ha nem (nekem nagyon tetszene, sőt, még egy palack Brugalt is nyerek, ha ő lesz). és pl wenger is, bár ő természetesen elképzelhetetlennek tartom. babyface killert imádnám, rajongok érte, de fogalmam nincs a vezetési készségeiről, de ha olyan könyörtelen mint a kapu előtt, akkor jöjjön. roy keane is akár, bár ő lehet már elrúgta a pettyest.

igazolás:
lehet nem leszek népszerű, de én elgondolkodnék azon, hogy túladjunk rooney-n. nagyon jó játékos, de egyszerűen felháborító a hozzáállása, tegnap is amit leművelt, félő volt h lerúgom a tv-t idegből. és akkor itt kanyarodok vissza, az igazolshoz, mert bizony olyan embert kell hozni, vagy nevelni aki vezér a pályán, mert ennek vagyunk nagyon csúnyán híján. aki pl tegnap bentről ordítja le a társai fejét, hogy mi ez az elképesztő szemét amit az első félidőben produkálnak. aki odabaszna a patkány ellenfélnek ha túlcsordul az arca. nincs ilyen ember. scholes sose volt, bár ő legalább odabasz, giggs szintén, ferdinand lehetne vagy rooney lehetne, de egyik folyamatos sérülés miatt utóbbi hozzáállása miatt sem vindikálhatja a jogot, hogy ezt mindenki feltétel nélkül elfogadja. így lehet cigánykodni álá nani, meg hasonló dolgok amitől egy 90-es években unitedet megszerető,agyfaszt kap.
modric jó, kérdés, h mibe kerül, ha rooney mozdításába, még úgy is. eden hazardot nagyon nézegeti ferguson, ő is beleillik.
wellbeck pedig isten lesz meglásd.

és sztem meg lesz a 20.
bár én ezt is hittem tegnap:
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/49476000/jpg/_49476878_until_we_score.jpg

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
napalmot a pályára.Joci
Nagy derby,az a rossz érzésem,hogy a bu*i konda bemákolja a végén :/JoeyPorter
egyik csapat se nyerjen,az lenne a legjobbJoci
Vagy a kupaátadásnál a Haladás indulót játszanák be 😀

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Zúg az N-D-K a Puskásban 😀 Remélem meg is nyerik 😊JoeyPorter
napalmot a pályára.Joci
Nagy derby,az a rossz érzésem,hogy a bu*i konda bemákolja a végén :/JoeyPorter
egyik csapat se nyerjen,az lenne a legjobb


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Zúg az N-D-K a Puskásban 😀 Remélem meg is nyerik 😊JoeyPorter
napalmot a pályára.Joci
Nagy derby,az a rossz érzésem,hogy a bu*i konda bemákolja a végén :/

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Zúg az N-D-K a Puskásban 😀 Remélem meg is nyerik 😊JoeyPorter
napalmot a pályára.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Amíg SAF az edző ez a klub nem veszíti el az arcát. Ezért félek, hogy ki lesz az utód. Nem bírnák elviselni egy Mourinhot pl a kispadon. Jó edző, de egyszerűen nem oda való. Mindenképp brit edzőt hoznék (ugye Dohertyn kívül mindenki brt volt, ő is ír). Viszont attól félek beruháznak egy olyanra, aki leszarja a klub filozófiáját. Na attól fogok hányni. Titkon remélem ha meg is szakad ez a sorozat és külföldi manager lesz, akkor az a legutóbbi norvég bajnok edzője lesz, aki ismeri a klubot, hisz maga is tökéletes példája annak, amit ez a csapat a múltban képviselt, s ami azért picit már múlik, bár ez a futball világ miatt elkerülhetetlen.

Igazolni kell, de ésszel, nem ahogy 1-2 drukker gondolja. Jobb bekk nálam is kérdés, Rafaelt nem tartom megoldásnak, ügyes srác, de hihetetlen felelőtlen, a tesó ebből a szempontból jobb. Jonest kellene erőltetni ott, mert csórikám össze-vissza játszik, nincs 3 meccse zsinórban egy szerepkörben. 19 évesen ez még sok neki. Nathaniel Clyne nagyon ügyes gyerek (Palace jobb bekk), én őt szívesen látnám itt. Fiatal még és olcsó is, nem mellesleg angol. Visszatér Vidic, Rionak nem kell végigrobotolnia az évet, 2 év simán van benne, Smalling, Evans megfelelő helyettesek.

Ha Fabiot kölcsön adják kellene egy balvédő is.

Belülre egyértelműen kellenek emberek. 442ben viszont nincs tipikus szervező, kell védekezni is. Na ezt pl a sokak által említett Sneijder nem fog nálunk belsőt játszani. Helyesbítek nem tud. Fletcherről nagyon rossz hírek érkeznek sajnos. anderson remélem elmegy. Marad Carrick, aki tegnap is a legjobb volt és brutálisan dolgozta végig pihenő nélkül a szezont, marad Clev, aki egyelőre üveglábú. Én örülnék neki ha maradna Scholes, még mindig az egyik legjobb belsője Angliának, ha nem a legjobb. Nekem az egyértelműen legjobb célpont az Modric. Tud védekezni, szervezni, igazi box-to box kp, a régi Scholes stílusú. Érte nem sajnálnám a lóvét. Aztán elfogytak. A legjobban mondjuk Norwood beépítésének örülnék, jobbnak tartom, mint pl Cleverleyt, remek lába van, csak szoknia kell még a közeget. Berba Owen megy, egy erős fizikumú, jól fejelő, összjátékban is használható (ellentétben a mexikói rugófallal). Mint pl Dwight Yorke, vagy Andy Cole, vagy Ruud.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 173 — E/1
Mindkettőt utálom... :/

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC