NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ez a húgymeleg sör is sok volt a zöld majmoknak 😀 sósperecet kellett volna dobálni nektek a rácson át 😂petey
tényleg rohadt vicces hogy emberek majdnem elájulnak mert nem tudnak még vizet sem inni csak azt a meleg szart


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
ez a húgymeleg sör is sok volt a zöld majmoknak 😀 sósperecet kellett volna dobálni nektek a rácson át 😂

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
moslék szar székletfehérvár! már az első félidő lefújása előtt elfogyott mindenféle üdítő és a víz is,és csak a hugymeleg sörük maradt 450forintért.engem és még sokan másokat annyira kiütött a nap hogy állni alig bírtunk,de semmit nem lehetett inni,csak a hugymeleg sörüket..rohadjanak meg.

a meccs előtt az a mikrofonos forma aki járkált körbe a lelátón,az elég száni volt 😀 tette fel a retard kérdéseit mindenkinek

a játékunkról nem lehet sokat írni,bőven elég annyi hogy a 90.percben volt az első támadásunk,és hogy képtelenek vagyunk szögletet rúgni. ha nincs Jova megint kaptunk volna egy 5-öst.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
Döme azért Döme maradt a végén 😀
még hogy 5. hely a Fradinak, haha

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ezt a moslékot megint hogy lehetett összehozni? Tény,hogy a Vidi játékosállományban sokkal jobb,mint a Fradi,de azért két helyzetnél én egy kicsit többet vártam.Ha Jova átlagosan véd csak,akkor kb 4-5 van közte,így megúsztuk 2-vel,de persze majd jön a nyilatkozat,hogy nagyszerűen játszottunk és büszke vagyok a fiúkra :mad:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
El Nino is back :oJoeyPorter
betalált a camp nouban, visszajött az ereje 😀 retteghet a bayern asszem 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
El Nino is back :o

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nagyon gyenge ez a Real védelem. Ezen javítani kell, mert a nagy meccseken kevés lesz, pl a Bayern ellen volt.FViktor93
Albiol szerintem bőven elférne kezdő belső védőként és akkor Ramos mehetne ki eredeti helyére :rolleyes:

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon gyenge ez a Real védelem. Ezen javítani kell, mert a nagy meccseken kevés lesz, pl a Bayern ellen volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csóri Dzsudzsákot még az ág is húzza...kezdem sajnálni 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Még ekkora Kulabá homorítást így megenni, sima sárga és szabadrúgás kifelé.

A már kiesett ZTE megszerzi első győzelmét 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=xBmOH8hoQD0&feature=youtu.be
azt hiszem megfelelő csapat jut fel a PL-be 😊
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Guardiola elköszönt, távozik.
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊Stez
SZAKÉRTŐ

ez a liktáp gól nagyon lol volt,a retard vasas védők azt se tudták mi történik."sajnos" ki fog esni az angyalföldi brigád 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na jólvan a 3 sérülés után is behúztuk a Vasas ellen, mostmár megvan a bentmaradás, és ha még a Vasas-t is kilökjük, dupla lesz az öröm ezáltal! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Marko Marin nyártól a Chelseban folytatja pályafutását 😊
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Na így legyen ötösöm lottón, illetve teljesüljenek a kívánságaim jön Villanova 😀 Remélem jó lesz és beleviszi azt a pluszt ami tovább lendíti a csapatot. A kupát még azért légyszi nyerjük meg 😊dande
Nagy gratula a tippedhez! 😊

Bennem fel sem merült Vilanova, mert azt gondoltam, hogy Őt viszi magával Pep.
Nekem Lucho volt a favoritom.
A lényeg, hogy Barca kötődésű edző legyen...
... ezt megkaptuk!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Lehet, hogy 10 kupát nem, de 3-at tuti nyertem volna ezzel a csapattal én is. Az utóbbi egy-másfél évben semmilyen taktikai variációt nem tudtam felfedezni az együttesnél. Szinte mindig ugyanaz. A legnagyobb az volt, amikor Alvest feltolta egyel...JC6
Azert enyhe tulzasnak erzem meg igy Madridi szemszogbol is. Lehet hogy nem tudott ugy belenyulni a csapatba, lehet hogy szar jatekosokat preferalt mostansag (Telo...) . De azert remek taktikat epitett fel, amit 1,5 ev utan is nagyjabol 2 csapatot lattunk ami masszivan megtudja fogni. Persze brutal makja is van mert ilyen csapattal nem nehez de azert nem volt o rossz edzo .Toca
Csak elég furcsa,hogy most lép le,mikor ég a ház.Ha tavaly tette volna mikor megnyertek mindent, akkor érthető is lett volna,de így :/

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Lehet, hogy 10 kupát nem, de 3-at tuti nyertem volna ezzel a csapattal én is. Az utóbbi egy-másfél évben semmilyen taktikai variációt nem tudtam felfedezni az együttesnél. Szinte mindig ugyanaz. A legnagyobb az volt, amikor Alvest feltolta egyel...JC6
Azert enyhe tulzasnak erzem meg igy Madridi szemszogbol is. Lehet hogy nem tudott ugy belenyulni a csapatba, lehet hogy szar jatekosokat preferalt mostansag (Telo...) . De azert remek taktikat epitett fel, amit 1,5 ev utan is nagyjabol 2 csapatot lattunk ami masszivan megtudja fogni. Persze brutal makja is van mert ilyen csapattal nem nehez de azert nem volt o rossz edzo .
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Láttam a bl serleget közvetlen közelről. Gondolkozram hogy ellopom csak túl sokan voltak 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy 10 kupát nem, de 3-at tuti nyertem volna ezzel a csapattal én is. Az utóbbi egy-másfél évben semmilyen taktikai variációt nem tudtam felfedezni az együttesnél. Szinte mindig ugyanaz. A legnagyobb az volt, amikor Alvest feltolta egyel...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na így legyen ötösöm lottón, illetve teljesüljenek a kívánságaim jön Villanova 😀 Remélem jó lesz és beleviszi azt a pluszt ami tovább lendíti a csapatot. A kupát még azért légyszi nyerjük meg 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Guardiola elköszönt, távozik.
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊Stez
múltkor még azt mondtad h kizárt h Ő jön... 😛Divat
nem tudom elképzelni, de Moratti egy fasz, Ő minden edzőt felkarol, akibe lát akár egy kicsit is
alapesetben az Interhez Capello volna a tippem, de ha a Milan nem nyeri meg a bajnokságot, biztos vagyok benne, hogy a Milanba megy Capello...
így meg nevesebbek közül az Internek maradna Villas Boas vagy Pep.. Én meg így Pepre tippelek.
bár Berlusconi nem titkoltan szívesen látná nálunk Pepet, szóval egyelőre ez sem elképzelhetetlen, bár én eret vágnék, ha nálunk kötne ki
és egyébként meg ha idejön Pep, az max 1, nagyon talán 2 éves karrier lenne, mert Berlusconi mellett fél év alatt elvesztené az életkedvét is
és egyébként maximáléisan Berlusconi a hibás, minden edzőt elüldöz a csapattól, aki nem hajlandó totálisan azt tenni, amit Ő akar, kér és elvár és aki nem akar a bábja lenni.. mindezt úgy, hogy a csapatra semmit sem költ szinte, de eredményeket folyton elvár, nem is keveset, Ő idén is a BL-t akarta
hát a faszom, na azt megkaphatja a szájába, pont annyit érdemel

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Guardiola elköszönt, távozik.
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊Stez
múltkor még azt mondtad h kizárt h Ő jön... 😛

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszönünk mindent Pep és sok sikert bárhová mész! Bár most lett volna igazi még egy évet maradni de az amit e négy évben adott ez felejtehetetlen.

Az meg baromság, hogy ő nem kellett ehhez elég volt felküldeni a játékosokat azt csókolom.

Bár úgysem így lesz de én Villanovát léptetném elő de őt meg lehet viszi magával. Bielsának tudnék örülni de sztem ő sem jön. AVB-től óvakodnék.dande
A fogadóirodák is Bielsát tartják a legesélyesebbnek, szerintem ő jó is lenne nagyon. A második helyen lévő Luis Enrique mondjuk viccesebb. 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönünk mindent Pep és sok sikert bárhová mész! Bár most lett volna igazi még egy évet maradni de az amit e négy évben adott ez felejtehetetlen.

Az meg baromság, hogy ő nem kellett ehhez elég volt felküldeni a játékosokat azt csókolom.

Bár úgysem így lesz de én Villanovát léptetném elő de őt meg lehet viszi magával. Bielsának tudnék örülni de sztem ő sem jön. AVB-től óvakodnék.