NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Guardiola elköszönt, távozik.
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊Stez
ha igazán ambíciózus szakember, akkor eljön kis hazánkba. Azt hiszem 1-1 gyengébb meccs után kapná a savat a többi kétségkívül zseniális edzői kvalitásokkal rendelkező magyar kollegáktól, szakkommentátoroktóltüsi91
A Diósgyőr annyira adja magát, hogy az nem kifejezés. Bár Messi nem tudom, hogy mennyire illene a csapat játékrendszerébe. :/

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Guardiola elköszönt, távozik.
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊Stez
ha igazán ambíciózus szakember, akkor eljön kis hazánkba. Azt hiszem 1-1 gyengébb meccs után kapná a savat a többi kétségkívül zseniális edzői kvalitásokkal rendelkező magyar kollegáktól, szakkommentátoroktól
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Guardiola elköszönt, távozik.
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sajnálom a csapatom...de gratulálok a Bilbaonak! Az egész EL szezont figyelembe véve remélem a végén be is húzzák a kupát, főleg a szemre is igen tetszetős és eredményes játékuk miatt.
Az első meccs utolsó 5-10 percében el kellett volna dönteni a párharcot, de nem jött össze. A második gól a legszarabb pillanatban jött, de utána a francért "álltunk" be védekezni? Von egyedül sz*rt sem ért...

Megkockáztatom, hogy jó hosszú ideig nem jut ilyen lehetőséghez az egyik kedvenc csapatom.

SPORTING!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na még a végén a Bilbao lesz a legeredményesebb spanyol csapat 11/12ben. Azért a Király kupát nyerjük mi az EL-t meg nyerjék ők. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
készen van az Athletic-Atlético döntő!Habi
Llorrente 2 gólpassz+ 1 gól.
Jobb mint bárki.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
készen van az Athletic-Atlético döntő!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
lefújja a kezezést, mutat a 11-es pontra, kioszt a balhé után egy pirosat+ egy sárgát majd folytatódik a mezőnyben a játék.

EZ MI???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kurvaannnyát 1-1.

Picsát 2-1. 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nagyon kéne egy Valencia gól még a szünet előtt,a lehetőségek eddig bőven megvoltak :rolleyes: :rolleyes:

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Athleeeeeeeeetic!
Gyerünk, legyen meg a döntő.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fHYWI8bjDRY

😂 😂 😂Stez
Itt a top komment is üt 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fHYWI8bjDRY

😂 😂 😂Stez
http://www.youtube.com/watch?v=2Y7f2mjYDSk&feature=related

😀

http://www.youtube.com/watch?v=0LZTCDp3hZ8&feature=related


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fHYWI8bjDRY

😂 😂 😂

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Megérdemelt bayern továbbjutás, nincs mit ragozni, gratula a németeknek.

nem ramost hibáztatom, illetve a többieket akik kihagyták a tizit, mert ez benne van. Mout aki 2-0-nál beáll védekezni, és tizenegyesekre játszik egy NÉMET csapat ellen. nem is tudom hogy gondolta hogy németek ellen van esély tizenegyespárbajban.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"a szerencsétlen Kroos kihagyta a tizit,ugyanolyan alibifocistának tartom,mint Khedirát."

Child Pls....

Hans Sarpei jóvoltából

"Kaka 65 million euros
Ronaldo 94 million euros
Being German in a penalty shootout Priceless."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 297 — Ajmo Vatreni
Megérdemelt Bayern továbbjutás volt sajnos ...de elfogadhatatlannak tartom,hogy hosszabbításra álló párharcnál hazai pályán egy Real beálljon védekezni...kezd elegem lenni ebből a szarból,hogy még a sereghajtók ellen is 1 vagy 2 gólos vezetés után beállunk teljesen védekezni.JoeyPorter
Gyakorlatilag ez az én véleményem is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Haverom rendelt egy retro Tottenham-es XL-es felsőt, de kicsi rá.
Ma jött meg, 32 font volt.
30-ért odaadja, ha kell valakinek. Nem tudom mennyi most a font.

off.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Megérdemelt Bayern továbbjutás volt sajnos 😕 Meccsünk volt 20:00tól,de ahogy vége lett hallottam ott a nézőktől,hogy már 2-0ra visza a Madrid,mondom ez sima lesz akkor :rolleyes: A második félidőt láttam csak teljes egészében,de elfogadhatatlannak tartom,hogy hosszabbításra álló párharcnál hazai pályán egy Real beálljon védekezni...Jövőre valami új taktikát kellene kitalálni (Mondjuk 1 védekező középpályással és a másik helyett +1 támadóbb szellemű),mert kezd elegem lenni ebből a szarból,hogy még a sereghajtók ellen is 1 vagy 2 gólos vezetés után beállunk teljesen védekezni :/ Szemmel láthatóan nem fekszik ez a stílus a csapatnak,most azt hagyjuk figyelmen kívül,hogy szombaton bejött.A hosszabbítás első félidejében próbálkoztak valami tamadásszerűséggel,de ott is csak lehetőségek voltak nem helyzetek.Mondjuk annak örültem,hogy a szerencsétlen Kroos kihagyta a tizit,ugyanolyan alibifocistának tartom,mint Khedirát.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Annyira lehetett tudni hogy csak belebikaz egy nagyot szerencsetlen.
Ikert sajnalom mert ő is kettot fogott mint Neuer csak neki falabubb csapattarsa volt.
Tokre nem ertem miert lett higany behozva ha nem lohetett akkor inkabb Benzema kezdett volna o meg nem szarozik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez így nem igaz.
Ramos tizije is kurva jól volt eltalálva, csak a mocskos csaló Neuer lejjebb tolta a kapufát.
Egyébként Jani elbújhat mögötte, ez simán 65-70 yardos mezőnygól volt!Stez
Amikor lelassították a rúgását, azon röhögtem, hogy elmehetne rúgónak, de tényleg... Csodaszép technika 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez így nem igaz.
Ramos tizije is kurva jól volt eltalálva, csak a mocskos csaló Neuer lejjebb tolta a kapufát.
Egyébként Jani elbújhat mögötte, ez simán 65-70 yardos mezőnygól volt!

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én végtelenül örülök a Bayern győzelmének, mivel ezer éve nekik drukkolok. Mindenki a következő el clascicót várta, erre pont egyik csapat sincs ott. Kicsit unalmas is lett volna.
De ahogy szokták mondani: Tizenegyest csak rosszul lehet lőni, a kapusnak meg szerencséje van. De azért Neuer érdemeit nem kicsinyítsük, nagy kapus.
Jó kis döntő lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó látni, hogy Neuer kezd egyre inkább belenőni Kahn cipőjébe. Bár annyira nem izgat a BL egy ideje, csodásan alakult a 2 elődöntő. Grat a 2 underdognak.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.bild.de/sport/fussball/werder-bremen/babbel-verraet-real-madrid-an-wiese-dran-23847944.bild.html

eh.. Hoffenheim, Real, és a két milánói klub akarja Wiese-t. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?