NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tejóég milyen két gólt akasztott Cissé...az év gólja volt ez a PL-ben de akár Puskás díjas is lehet simánkisvanek4
hát ja, a második gól eszméletlen volt, el se akartam hinni... 😀 tegnap mondjuk nagyon gyengén játszottunk, megérdemeltük, hogy két ilyen góllal kaptunk ki. na majd az fa kupában meg a blben megmutatjuk! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A Juve nem fog hibazni, mi meg az Inter ellen max dontetlent jatszunk. Szamomra sajnos nem lerdes a scudettoo sorsa iden, en az offseasonra leszek kivancsi. Hova megy Guardiola, Allegrit valoban valtjuk-e? Mert ha igen, johet Capello, van Basten, Guardiola is akar... Kik erkeznek a mercatoban? Eddig egy tuti tavozo van, az pedig van Bommel, Bar Flamini sem fog uj szerzodest kapni, ez tuti. Eddig pedig jon Montolivo es azt beszelik, hogy a Barcas Keita is megegyezett Gallianival es ala fog irni hamarosan.Stez
Allegri marad, érvényes szerződése van, ha kirúgnánk kapna végkielégítést 😊
Mercato ami kb. reális:
Ami sztem kb. fix: Aquilani, Muntari, Maxi opció lehívás, Sári másik felét megvesszük
Bosman: Montolivo
Hosszabbít: Gatta, Ambro, Zamb (mondjuk ez utóbbi az agyrém kategória)
Érkezik Keita bagóért, Strootman vmivel többért
Lejáró és távozik: Bommel, Nesta, Seedorf, Flamini
Gyanítom idén is a védelembe Bosmanról akarunk cápázni, így kerülhet szóba Srna v. Douglas pl.
Taiwo gyaníthatóan el, Didac-Mesbah kettős vmelyike szintén megy (mondjuk lehet csak kölcsönbe)
Csatár akk jön ha Pato v Robinho távozik mégpedig akk valszeg Balotelli szvsz.
Plusz még asszem kukázunk egy 3. kapust.
Legújabb pletyi egyébként h KPB-t vinné a Margit (képzeljetek ide egy ízléses elutasítást) 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A Juve nem fog hibazni, mi meg az Inter ellen max dontetlent jatszunk. Szamomra sajnos nem lerdes a scudettoo sorsa iden, en az offseasonra leszek kivancsi. Hova megy Guardiola, Allegrit valoban valtjuk-e? Mert ha igen, johet Capello, van Basten, Guardiola is akar... Kik erkeznek a mercatoban? Eddig egy tuti tavozo van, az pedig van Bommel, Bar Flamini sem fog uj szerzodest kapni, ez tuti. Eddig pedig jon Montolivo es azt beszelik, hogy a Barcas Keita is megegyezett Gallianival es ala fog irni hamarosan.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
113 éve ezen a napon alakult meg a Ferencvárosi Torna Club. 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Egészségedre én nem örülök mákos Milán :o

Azért az durva, hogy több mint 40 lőtt góllal valaki nem lehet gólkirály..... gratula a Realnak remélem a Király kupa azért meglesz, a Bilbaó lehet az EL és mindenki boldog 😊dande
sorry minden juve érzelműtől, azért még mindig ti vagytok a favoritok a bajnokságban.davemayer
Hátralévő meccsek:
Juve: Cagliari (i), Atalanta (o)
Milan: Inter (i 😀), Novara (o)
Érdekes lesz, a Juve idén a kis csapatok ellen nem eredményes, a Milan meg a rangadókon.
Szardínián simán benne van h pontokat veszít a Juve, az Atalantát pedig pont tegnap volt szerencsém látni h egy masszív csapat.
Túloldalt a Sintertől ősszel - amikor még szarabbak voltak, mint most - is sikerült kikapni, a Novara otthon viszont nagyképűség nélkül merem mondani h fix 1-es, idén jók vagyunk a kicsik ellen és ők már ki is estek.empty taxi
Hát annak nagyon örülnék ha Szardíniára menne a Juve, mert a meccset Triesztben rendezik 😀
Amúgy meg most már kell, hogy érezzék a nyomást, összejöhet a végén az a scudetto 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok minden itteni Real Madrid szurkolónak a bajnoki címhez. Megérdemelt!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
ÉS BEJÖTT! egész nap valamiért azon agyaltam hogy nem nyer a Juve, végül megtettem a Lecce vagy x-et 4-es oddsért 😂davemayer
Egészségedre én nem örülök mákos Milán :o

Azért az durva, hogy több mint 40 lőtt góllal valaki nem lehet gólkirály..... gratula a Realnak remélem a Király kupa azért meglesz, a Bilbaó lehet az EL és mindenki boldog 😊dande
sorry minden juve érzelműtől, azért még mindig ti vagytok a favoritok a bajnokságban.davemayer
Hátralévő meccsek:
Juve: Cagliari (i), Atalanta (o)
Milan: Inter (i 😀), Novara (o)
Érdekes lesz, a Juve idén a kis csapatok ellen nem eredményes, a Milan meg a rangadókon.
Szardínián simán benne van h pontokat veszít a Juve, az Atalantát pedig pont tegnap volt szerencsém látni h egy masszív csapat.
Túloldalt a Sintertől ősszel - amikor még szarabbak voltak, mint most - is sikerült kikapni, a Novara otthon viszont nagyképűség nélkül merem mondani h fix 1-es, idén jók vagyunk a kicsik ellen és ők már ki is estek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Remélem a spanyol sporikat benevezik valami tovább képzésre, mert ezt az idei teljesítményt nem lehet kirakni az ablakba. Egész idényben iszonyat gyengék voltak.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÉS BEJÖTT! egész nap valamiért azon agyaltam hogy nem nyer a Juve, végül megtettem a Lecce vagy x-et 4-es oddsért 😂davemayer
Egészségedre én nem örülök mákos Milán :o

Azért az durva, hogy több mint 40 lőtt góllal valaki nem lehet gólkirály..... gratula a Realnak remélem a Király kupa azért meglesz, a Bilbaó lehet az EL és mindenki boldog 😊dande
sorry minden juve érzelműtől, azért még mindig ti vagytok a favoritok a bajnokságban.davemayer
No problem 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
ÉS BEJÖTT! egész nap valamiért azon agyaltam hogy nem nyer a Juve, végül megtettem a Lecce vagy x-et 4-es oddsért 😂davemayer
Egészségedre én nem örülök mákos Milán :o

Azért az durva, hogy több mint 40 lőtt góllal valaki nem lehet gólkirály..... gratula a Realnak remélem a Király kupa azért meglesz, a Bilbaó lehet az EL és mindenki boldog 😊dande
sorry minden juve érzelműtől, azért még mindig ti vagytok a favoritok a bajnokságban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÉS BEJÖTT! egész nap valamiért azon agyaltam hogy nem nyer a Juve, végül megtettem a Lecce vagy x-et 4-es oddsért 😂davemayer
Egészségedre én nem örülök mákos Milán :o

Azért az durva, hogy több mint 40 lőtt góllal valaki nem lehet gólkirály..... gratula a Realnak remélem a Király kupa azért meglesz, a Bilbaó lehet az EL és mindenki boldog 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
ÉS BEJÖTT! egész nap valamiért azon agyaltam hogy nem nyer a Juve, végül megtettem a Lecce vagy x-et 4-es oddsért 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
tejóég milyen két gólt akasztott Cissé...az év gólja volt ez a PL-ben de akár Puskás díjas is lehet simán
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Roni 😂 😂 😂JC6
az élet apró örömei egy barca szurkoló számára 😛eaglesmcnabb
like 😊
elég nagyarc volt, de van mire.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Roni 😂 😂 😂JC6
az élet apró örömei egy barca szurkoló számára 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Roni 😂 😂 😂
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Te eagles!
Ez a Wolfe hogy játszhat nálatok? Tegnap valami iszonyat rossz volt...JC6
kihagyta a tizenegyest, attól szvsz voltak nála szarabbak is, nem volt vele gond a szezon során, NB2-ben simán elment, a balajti-vukmir duo volt gyengécske tegnap, tischler és nikházi nagyon hiányzott főleg az előző...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ez lassan kivégzés lesz,ha így halad :/ (Malaga)

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen ez a 'Castle. Eladják 36 millióért Andy Carrollt és megveszik összesen 10 millióért Demba Bát és Papiss Cissét, aránylag jó üzletnek tűnik.Schleck
az elmúlt napokban nem megy nekünk a Cissék ellen 😊 btw mindketten tényleg nagyon jók, borzalmasan jó scoutjaik lehetnek (meg persze üzleti érzékük)kristof
Azért nem a namíbiai másodosztályból igazolták őket, mindketten elég durván termeltek a Bundesligában korábban. Inkább az a durva, hogy ilyen áron megtudták szerezni őket, úgy hogy azért Newcastle nem a legdivatosabb hely a világsztárság ajtaján kopogtató focisták körében. 😀
Nem baj, Torres vág hármat és egyenlítünk is, bár szegény megint semmi támogatást nem kap a középpályáról...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hihetetlen ez a 'Castle. Eladják 36 millióért Andy Carrollt és megveszik összesen 10 millióért Demba Bát és Papiss Cissét, aránylag jó üzletnek tűnik.Schleck
az elmúlt napokban nem megy nekünk a Cissék ellen 😊 btw mindketten tényleg nagyon jók, borzalmasan jó scoutjaik lehetnek (meg persze üzleti érzékük)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Te eagles!
Ez a Wolfe hogy játszhat nálatok? Tegnap valami iszonyat rossz volt...JC6
ne szidd, ő az a játékos akinek a teljesítményét egy kihagyott 11es felfelé javítja 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihetetlen ez a 'Castle. Eladják 36 millióért Andy Carrollt és megveszik összesen 10 millióért Demba Bát és Papiss Cissét, aránylag jó üzletnek tűnik.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Nem tudom volt-e már:
Az Arsenal Football Club örömmel jelenti be, hogy megegyeztek egy hosszútávú szerződés keretében a német válogatott játékosával, Lukas Podolskival.

Nagyon örülök neki! Remélem ez nem azt jelenti, hogy RvP távozik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te eagles!
Ez a Wolfe hogy játszhat nálatok? Tegnap valami iszonyat rossz volt...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/12/84/20/cikk_2128420/button540.jpg

legalább lesz egy szélvész gyors szélsőnk... 😀Divat
Mi ez a fos?csak nem egy fagyi mez? 😂ZoliZoltán
te is dózsás vagy? 😂

|