Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jó vastag gyerek ez is 😀JC6
direkt raktam be, gondoltam ugranak rá a trollok egyből... 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó vastag gyerek ez is 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megérkezett a 3. B is:


Batik, Beliczky, Busai, vmeik fiatal csak beválik a 3 közül, de legjobb lenne ha mind3...a tehetségük megvan hozzá! (igaz Tóth Bencének is megvolt) 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bla bla bla. Tudtommal semmi sem tiltja játékosokért fizetni. Akkor meg tök8, honnan vannak a lényeg, hogy nyerjenek.FViktor93
Ezt mondjuk imádom, hogy ilyenkor valahogy le se szarja senki sem ezt a költekezés dolgot, és akkor két hét múlva meg itt mindenki odáig és vissza van attól, hogy a City mennyire undorítóan felvásárol minden játékost és mekkora egy köcsögség ez.
De persze, a két dolog mindig teljesen más. 😊Stez
Én meg azt utalom hogy a Barcasok dumalnak a penzrol amikor az utobbi idoben ők költöttek többet . Rendben értem én hogy mekkora királyak hogy volt egy jó generaciós utanpótlásuk meg Messit meg fiatalon megvették , de ez a Real Mourinho ota okosan költi a pénzt . Pl. A barcánál biztos okosabban ...Toca
Azért a Barcának ez a játékrendszere nem most lett ám kialakitva, kb 20 évvel ezelőttre tehető, ezt alkalmazzák minden utánpótlás korosztályban is, ezért is tudnak ilyen jól beilleszkedni a fiatalok amikor megérkeznek a nagycsapatba.

Egyébként a tegnapi meccsről annyit hogy ez a Leverkusen egyszerűen nem tudja felvenni a lépést a Barcával, az első félidőben nyújtott defenziv játékon látszott hogy a taktika része, teljesen betömöritették a pálya középső részét, a négy védő mögött vonalban védekeztek négyen a középpályán, több teret adva ezzel a katalánoknak a pálya szélein, ami ugye nem annyira a Barca erőssége, elég jól is működött ez az első félidőben, ( egyébként én nem értem egy edző hogy képes hazai pályán ilyen taktikával pályára küldeni a csapatát, még akkor is ha az ellenfél a rettegett Barcelona ) de gyakorlatilag ezzel adták fel a továbbjutást...

A második félidőben kinyiltak és meg is lett az eredménye, rúgtak de kaptak is kettőt, és minden bizonnyal elbúcsúznak a BL-től...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
előbb utobb kedhetne vmit a bl-lel, mert az utolso nehány meccsig nezhetetlen a torna. a csoport meccs mar évek ota vicc kategória, de ez a mostani playoff kínálat is iszonyat verszegeny.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Félgőzzel Leverkusen is bevéve.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, a szakértő viszont kárpótol mindenért. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezért kell tv paprikát nézni, mint sem holmi tróger futballmeccseket :cool:Stez
ja csak az igazi ril arcok ezeket a kitchen nightmares reszeket mar 5-6 eve lattak
igy inkabb az aktualisabb tvprogramokat nezik 😉
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezért kell tv paprikát nézni, mint sem holmi tróger futballmeccseket :cool:Stez
Csak 21:50-kor kezdődik a Bódi Margó ízvilága, addig ki kell bírnom valahogy. :/

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Leverkusennél volt 10 percet a labda a félidőben? Sztem nem.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
ezért kell tv paprikát nézni, mint sem holmi tróger futballmeccseket :cool:

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hajdu B-nek dobjon már valaki pár ekit...JayB
Szánalmasan kommentálta le a gólt, de már az utóbbi években egyre jobban ilyen.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Hajdu B-nek dobjon már valaki pár ekit...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Vitát lezárandó mind2 csapat mondjon le...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg azt utalom hogy a Barcasok dumalnak a penzrol amikor az utobbi idoben ők költöttek többet . Rendben értem én hogy mekkora királyak hogy volt egy jó generaciós utanpótlásuk meg Messit meg fiatalon megvették , de ez a Real Mourinho ota okosan költi a pénzt . Pl. A barcánál biztos okosabban ...Toca
Én meg ezt a szaros Real - Barca vitát utálom...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezt nem hiszem el, hogy a Sienat nem tudjuk megverni...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
bla bla bla. Tudtommal semmi sem tiltja játékosokért fizetni. Akkor meg tök8, honnan vannak a lényeg, hogy nyerjenek.FViktor93
Ezt mondjuk imádom, hogy ilyenkor valahogy le se szarja senki sem ezt a költekezés dolgot, és akkor két hét múlva meg itt mindenki odáig és vissza van attól, hogy a City mennyire undorítóan felvásárol minden játékost és mekkora egy köcsögség ez.
De persze, a két dolog mindig teljesen más. 😊Stez
Én meg azt utalom hogy a Barcasok dumalnak a penzrol amikor az utobbi idoben ők költöttek többet . Rendben értem én hogy mekkora királyak hogy volt egy jó generaciós utanpótlásuk meg Messit meg fiatalon megvették , de ez a Real Mourinho ota okosan költi a pénzt . Pl. A barcánál biztos okosabban ...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
dehát hisze ő már Mr. X., Mr. Y., után szóban aláírta, h már pedig rossoneri lesz...hát iet, v majd jövőre? 😀Divat
A nyáron megint rá fogunk menni, azt már megmondta a kopasz.
Gondolom van még néhány trükk a tarsolyában neki is és a Zsicinek is. Először kölcsönbe megpróbáljuk, majd ha az nem jön össze, akkor rábeszéljük a Cityt, hogy adja el nekünk 15 milláért, mert Berlusconi küld néhány kurvát a Citynek. Vagy a végén még azt is el akarjuk majd érni, hogy még a City fizessen, mert Tevez egy fos és mi megszabadítjuk Őket! Mi leszünk a hősök majd, hogyne, a Zsici annyira nagy fasszopó, hogy még képes és ezt el is játssza, aztán majd felháborodik, ha a mocskos City nem engedi el kölcsönbe vagy óccsóét tevezt, a Milan meg leszopja a fél Serie A pöcsét és majd jó esetben a dobogóért fog küzdeni. Na ja, aztán majd kiderül, hogy minden Allegri hibája, mert a Zsici le akarta igazolni a fél spanyol válogatottat, de Allegri nem hagyta. Neki kell a kihívás, Ő szar kerettel akar bajnokságot, BL-t és kupát nyerni!

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Istenem ez a Mancini mekkora egy birka. Így lehet tekintélyt szerezni az öltözőben:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/szent-a-beke-a-man-citynel-tevez-ujra-jatszhat-2117290Matthew99
És tisztában vagy vele, hogy mindez miért történt?
Azért, mert Tevez szerződésében van egy olyan záradék, mely szerint ingyen igazolhatóvá válik nyáron, ha X számú meccset nem játszik le a szezon folyamán. 😉
Tevez meg túl jó játékos ahhoz, hogy a City ingyen elengedje néhány hónap múlva, nem annyira hülyék ám. Ráadásul a bajnokságban is egyre inkább fárad a csapat, Tevez továbbra is a világ egyik legjobb támadója, nagyon kell a frissessége és a góljai a csapatnak, ha PL-t akarnak nyerni.
Nagyon is jó döntés volt ez Mancinitől.Stez
Végén onnan vonul vissza


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
dehát hisze ő már Mr. X., Mr. Y., után szóban aláírta, h már pedig rossoneri lesz...hát iet, v majd jövőre? 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Istenem ez a Mancini mekkora egy birka. Így lehet tekintélyt szerezni az öltözőben:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/szent-a-beke-a-man-citynel-tevez-ujra-jatszhat-2117290Matthew99
És tisztában vagy vele, hogy mindez miért történt?
Azért, mert Tevez szerződésében van egy olyan záradék, mely szerint ingyen igazolhatóvá válik nyáron, ha X számú meccset nem játszik le a szezon folyamán. 😉
Tevez meg túl jó játékos ahhoz, hogy a City ingyen elengedje néhány hónap múlva, nem annyira hülyék ám. Ráadásul a bajnokságban is egyre inkább fárad a csapat, Tevez továbbra is a világ egyik legjobb támadója, nagyon kell a frissessége és a góljai a csapatnak, ha PL-t akarnak nyerni.
Nagyon is jó döntés volt ez Mancinitől.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
bla bla bla. Tudtommal semmi sem tiltja játékosokért fizetni. Akkor meg tök8, honnan vannak a lényeg, hogy nyerjenek.FViktor93
Ezt mondjuk imádom, hogy ilyenkor valahogy le se szarja senki sem ezt a költekezés dolgot, és akkor két hét múlva meg itt mindenki odáig és vissza van attól, hogy a City mennyire undorítóan felvásárol minden játékost és mekkora egy köcsögség ez.
De persze, a két dolog mindig teljesen más. 😊Stez
Én speciel pont leszarom, hogy ki mennyit költ. Ha valaki megteheti, hogy 100 milliót adjon egy játékosért, hát rajta. Nekem attól nem lesz rosszabb. Ha az én csapatom így tud versenyben lenni a másikkal, akkor tegyen így.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
...Stez
Még tán ez lenne a legink OK: Amelia - Abate, Mexés, TS, Mesbah - Urby, MvB, Noce - KPB - Ibra, Sári
Urby borzasztó ha jobb2-t játszik de láttuk h Noce bal2-ből mozdíthatatlan akk is ha Urbyt kell jobbra rakni, viszont Urby legalább nem lassú segíthet a védekezésben. A védelemben én még nem kezdetném Nestát, idénre tényleg visszaesett és Mexésnek jó szezonja van. Balbekk érdekes Zamb régóta nem volt pályán, Antonini meg olyan amilyen (bár mostanában komolyan mondom ink ő mint Abate aki vmi félelmetesen szar az utóbbi 1-2 hónapban). Elől meg Sári formája a legjobb, Ibra meg ugye mozdíthatatlan. Patonak azért örülök mert BL-meccseken ált. jobb mint bajnokikon (bár idén a BL-be is volt néhány alibije). Binhonál meg azt már elfogadtam h 10 helyzetből 14-et hagy ki, de mostanában összjátékban is ócska. Komolyan mondom Foxi Maxi (mondjuk nem tom nevezték-e a BL-be) lenne nálam az 1. számú csatárcsere akárhányszor bejött mindig hasznos volt. A kp-án meg ugye a kispad az úgy nézni ki h See meg Ambro, fiatalság bolondság...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Istenem ez a Mancini mekkora egy birka. Így lehet tekintélyt szerezni az öltözőben:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/szent-a-beke-a-man-citynel-tevez-ujra-jatszhat-2117290


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben 10 pont az előny, ez a bajnokság már a zsebben 😊eaglesmcnabb
elore is gratulalunk ennek a remek real madridnak h kepes nyarankent 90 millio eurobol 5 evente bajnoksagot nyerni !Fake
bla bla bla. Tudtommal semmi sem tiltja játékosokért fizetni. Akkor meg tök8, honnan vannak a lényeg, hogy nyerjenek.FViktor93
Ezt mondjuk imádom, hogy ilyenkor valahogy le se szarja senki sem ezt a költekezés dolgot, és akkor két hét múlva meg itt mindenki odáig és vissza van attól, hogy a City mennyire undorítóan felvásárol minden játékost és mekkora egy köcsögség ez.
De persze, a két dolog mindig teljesen más. 😊