NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...Asbee
Luca Toni!Stez
van rá 1 ebédem, hogy Lewandowski.... (h a fene vinné el)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...Asbee
Luca Toni!

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bayern meg igazolt valami támadó játékost :rolleyes: 2-kor mutatják be...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
NK9: Waalwijk.

Vajon meddig bírja? Bár szvsz a holland bajnokság nagyon jó döntés lehet.tüsi91
félév.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát az se túl nagy csapat, de legalább normális bajnokságba ment. Meg hát ott legalább ha jó lesz, fel tudnak rá figyelni, szóval ez nem tűnik egyelőre rossz döntésnek 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 889 — Patriots fan
Pedig görögöknél jobb az időjárás... 😀Asbee
Az lehet, de a holland bajnokság ugródeszka Oroszországba 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pedig görögöknél jobb az időjárás... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 864 — Illegális gyakorló
Hosszú idő után az első normális döntése lehet.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
NK9: Waalwijk.

Vajon meddig bírja? Bár szvsz a holland bajnokság nagyon jó döntés lehet.tüsi91
hiphiphurrá...csak nehogy ez is kacsa legyen 😊Divat
most beírom hogy örülök 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
NK9: Waalwijk.

Vajon meddig bírja? Bár szvsz a holland bajnokság nagyon jó döntés lehet.tüsi91
hiphiphurrá...csak nehogy ez is kacsa legyen 😊

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
NK9: Waalwijk.

Vajon meddig bírja? Bár szvsz a holland bajnokság nagyon jó döntés lehet.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ma tényleg jó volt a Real csak nem értem miért nem lehet ezt így mindig. A védelmünk látszik, hogy gyenge ha a középpályán nem koncentrálunk eléggé és lendültből hozzák. Biz el kéne a fiatalítás. Pepét meg ma is ki lehetett volna állítani Fabragast csak úgy arcon vágta bár ma még szolíd volt, nem Ramost kellet volna mindegy a bíró tévedett szépen mindkét oldalra bár azért hálásak lehetünk, hogy észre vette Alves lerántását mint Puhl Sanyi az Angol Németen 96-ban az EB-n, kár hogy abból úgy is a németek mentek tovább. Na nálam az volt az évszázad mérkőzése ha még emlékeztek 😊
Izgalmas Classicoc jöhetnek tavasszal bár sztem jobban fogunk kokncentrálni ez a meccs ébresztő kellett, hogy legyen a fiúknak.dande
Azért ez a tévedett mindkét oldalra kicsit ferde,a 3 tizi és az egy meg nem adott gól tükrében :rolleyes:
Azér grat a Barcának,jobbak voltak 😂 😂 😂JoeyPorter
Na azért a meg nem adott gól jogosan meg nem adott volt Alexnek meg kétszer nem adtak meg tizit egyszer felrúgták amiből nem tudom hogy lett szöglet mert akkor kirúgás kellett volna lennie 😛 a másik meg ugye Pepe csípő mozdulata amit ha befújnak Benzema pici billetnése sincs úgyhogy akár hogy nézem nagyjából akkor is egál és valóban jobbak voltunk na 😉 (igaz nem a mai meccsen 😀 )
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na ma tényleg jó volt a Real csak nem értem miért nem lehet ezt így mindig. A védelmünk látszik, hogy gyenge ha a középpályán nem koncentrálunk eléggé és lendültből hozzák. Biz el kéne a fiatalítás. Pepét meg ma is ki lehetett volna állítani Fabragast csak úgy arcon vágta bár ma még szolíd volt, nem Ramost kellet volna mindegy a bíró tévedett szépen mindkét oldalra bár azért hálásak lehetünk, hogy észre vette Alves lerántását mint Puhl Sanyi az Angol Németen 96-ban az EB-n, kár hogy abból úgy is a németek mentek tovább. Na nálam az volt az évszázad mérkőzése ha még emlékeztek 😊
Izgalmas Classicoc jöhetnek tavasszal bár sztem jobban fogunk kokncentrálni ez a meccs ébresztő kellett, hogy legyen a fiúknak.dande
Itt a védelmetekkel tényleg komoly gondok vannak/lesznek. Puyol iszonyúan belassult, Abidal pedig egyszerűen rossz lett. Özil úgy szívatta szegényt, mintha valami gyengébb NB I-es védő állt volna vele szemben.
Bár még így sem tudok esélyesebbet mondani az idei BL-re. Az Arsenal gyenge, a Chelsea szétesve, a Milant és az Intert nem érzem eléggé erősnek. Talán a Bayern, vagy a Real, hogyha kiveri valaki a Barcát előlük.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Na ma tényleg jó volt a Real csak nem értem miért nem lehet ezt így mindig. A védelmünk látszik, hogy gyenge ha a középpályán nem koncentrálunk eléggé és lendültből hozzák. Biz el kéne a fiatalítás. Pepét meg ma is ki lehetett volna állítani Fabragast csak úgy arcon vágta bár ma még szolíd volt, nem Ramost kellet volna mindegy a bíró tévedett szépen mindkét oldalra bár azért hálásak lehetünk, hogy észre vette Alves lerántását mint Puhl Sanyi az Angol Németen 96-ban az EB-n, kár hogy abból úgy is a németek mentek tovább. Na nálam az volt az évszázad mérkőzése ha még emlékeztek 😊
Izgalmas Classicoc jöhetnek tavasszal bár sztem jobban fogunk kokncentrálni ez a meccs ébresztő kellett, hogy legyen a fiúknak.dande
Azért ez a tévedett mindkét oldalra kicsit ferde,a 3 tizi és az egy meg nem adott gól tükrében :rolleyes:
Azér grat a Barcának,jobbak voltak 😂 😂 😂

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Busquets takarodj Barcelonából! Szégyent hozol a címerre! De utállak, Istenem...JC6
Emiatt a majom miatt adtuk el Yayát. Rossz belegondolni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ma tényleg jó volt a Real csak nem értem miért nem lehet ezt így mindig. A védelmünk látszik, hogy gyenge ha a középpályán nem koncentrálunk eléggé és lendültből hozzák. Biz el kéne a fiatalítás. Pepét meg ma is ki lehetett volna állítani Fabragast csak úgy arcon vágta bár ma még szolíd volt, nem Ramost kellet volna mindegy a bíró tévedett szépen mindkét oldalra bár azért hálásak lehetünk, hogy észre vette Alves lerántását mint Puhl Sanyi az Angol Németen 96-ban az EB-n, kár hogy abból úgy is a németek mentek tovább. Na nálam az volt az évszázad mérkőzése ha még emlékeztek 😊
Izgalmas Classicoc jöhetnek tavasszal bár sztem jobban fogunk kokncentrálni ez a meccs ébresztő kellett, hogy legyen a fiúknak.
több mint 12 éve
eloel 3 211 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a ki fetreng többet c. rangadót láthatták.. spanyol foci sux

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Busquets takarodj Barcelonából! Szégyent hozol a címerre! De utállak, Istenem...
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Szerintem a Real szurkolók ma büszkék lehetnek a csapatukra, a másik csapat meg csak hozta a szokásos formáját.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amikor hallottam a szenegáli kapitány nyilatkozatát a meccs előtt, hogy erre a tornára "érett be" a válogatott, akkor már biztosra vettem a mai vereségüketJJ
annyira beérett a csapat, hogy kettőből kettőt buktak (ma a házigazda Egyenlítői-Guineától sikerült kikapni) és ki is estek 😀
érdekes végjáték volt szó se róla...JJ
Ráadásul Burkina is ki fog esni a picsába :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Legalább Casillas normális.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Jó, hogy kicsit belenézek egy-két clasicóba, rájövök, miért NEM nézek már soccert.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Pedro nagy buzi.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Na innentől vágják a fát.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Buszkecc kicsalta a pirosat.szaba
nagy kutyaütő az az ember 😀

"Granero épphogy eltalálta Piqué lábát... aki szörnyethalt" 😂