NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
NK9: A dráma folytatódik http://www.nemzetisport.hu/legiosok/nemeth-krisztian-nem-lesz-a-pasz-jatekosa-2114078tüsi91
Süllyesztő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Boateng csaja nagy forma.
Lenyilatkozta, hogy Prince azért sérült ennyit, mert heti 7-10 alkalommal kefélnek.
Komoly csaj. 😀Stez
Rákerestem a csajra, nincs több kérdésem. 😀Hanni
Te minden szezont IR-en töltenél?szaba
Én azt a heti 10-et keveslem 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na akkor eldőlt, hogy Gabbonnak fogok a továbbiakban szurkolni
2-0, a gólszerző Ondo 😊JJ
Nah, ugye, hogy megmondtam, hogy korrekt csapat ez a gaboni? 😉
Bár ennél a Nigernél csak erősebb csapattal fognak találkozni, de helyenként nagyon szép összjátékokat mutattak be agabonic párducok.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Na akkor eldőlt, hogy Gabbonnak fogok a továbbiakban szurkolni
2-0, a gólszerző Ondo 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Gabon vs. Niger az eurosporton! 😊 nézzétek, jó meccs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
NK9: A dráma folytatódik http://www.nemzetisport.hu/legiosok/nemeth-krisztian-nem-lesz-a-pasz-jatekosa-2114078
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Maxi Lopez ma aláírhat a Milanhoz, Tevez érkezését meg továbbra is mindenki tutira veszi január végén.
Állítólag van egy olyan pont a szerződésében, hogy ha bizonyos számú meccsen nem lép pályára, ingyen igazolhatóvá válik és ezért utasít vissza mindenkit, hogy a City kénytelen legyen eladni a milannak. VIcces.
Jöjjön még Montolivo a két csatár mellé és elégedett leszek. haha, jó vicc, elvégre Zsicié a klub még mindig.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Boateng csaja nagy forma.
Lenyilatkozta, hogy Prince azért sérült ennyit, mert heti 7-10 alkalommal kefélnek.
Komoly csaj. 😀Stez
Rákerestem a csajra, nincs több kérdésem. 😀Hanni
hát igen, elég ronda, nem is értem szegény Boateng h bírja...dehát piros-fekete szal hadd szenvedjen csak miatta...amúgy sztem azért "sérült", mert látja h az igazi Herceg kezd újra formába lendülni!!!

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Boateng csaja nagy forma.
Lenyilatkozta, hogy Prince azért sérült ennyit, mert heti 7-10 alkalommal kefélnek.
Komoly csaj. 😀Stez
Rákerestem a csajra, nincs több kérdésem. 😀Hanni
Te minden szezont IR-en töltenél?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Boateng csaja nagy forma.
Lenyilatkozta, hogy Prince azért sérült ennyit, mert heti 7-10 alkalommal kefélnek.
Komoly csaj. 😀Stez
Rákerestem a csajra, nincs több kérdésem. 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
akkor egy kis OFF:
ismét sinter győzelem egy lesgóllal, a Herceg megint betalált, és végre Pazzo is...és továbbra is BÜSZKE vagyok milánó szebbik felére!!! 😛 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Boateng csaja nagy forma.
Lenyilatkozta, hogy Prince azért sérült ennyit, mert heti 7-10 alkalommal kefélnek.
Komoly csaj. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szánalmas angliai bíráskodás.
Balotellinek rég nem kéne a pályán lennie, erre összehoz egy 11est, majd be is veri... szégyen.JC6
Lescott Pepét megszégyenítő sunyi könyököséről nem is beszélve... mondjuk valljuk be igazából ha az egész meccset nézzük x-t érdemeltünk volna de annyit legalább igen! Viszont a Malaga simábban megvan mint gondoltam remélem a Bilbao este odateszi magát.dande
A Bilbao-nak esélye sincs. Főleg, úgy nem, hogy 1 az 1-be ziccert rontanak...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 715 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szánalmas angliai bíráskodás.
Balotellinek rég nem kéne a pályán lennie, erre összehoz egy 11est, majd be is veri... szégyen.JC6
Lescott Pepét megszégyenítő sunyi könyököséről nem is beszélve... mondjuk valljuk be igazából ha az egész meccset nézzük x-t érdemeltünk volna de annyit legalább igen! Viszont a Malaga simábban megvan mint gondoltam remélem a Bilbao este odateszi magát.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szánalmas angliai bíráskodás.
Balotellinek rég nem kéne a pályán lennie, erre összehoz egy 11est, majd be is veri... szégyen.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 916 — Gràcies Pep!
Egyszerű játék ez a foci:
Futni kell a labdával kb. 50 métert, aztán elrúgni a kapus mellett...
(Messi)

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szalai visszatért a Mainzban, jó lesz ő. Fejelhetett volna 1-2 gólt, a végén meg nem adtak meg egy tizenegyest aminél felrúgták


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na jó baszki, Wenger takarodj!!!Lehozza a csapat legjobbját, úgy, hogy a fáradtság apró szikrája sem látszott rajta.Newman
Váá, nem vagyok Arsenal szurkoló, de ez rohadtul felbaszott. Ekkora egy kreténséget, hogy a faszba lehet csinálni, érthetetlen...

több mint 12 éve
eloel 3 211 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Na jó baszki, Wenger takarodj!!!Lehozza a csapat legjobbját, úgy, hogy a fáradtság apró szikrája sem látszott rajta.Newman
az agyára ment a fiatalítás, most az oldboys-al próbálja kompenzálni

Rosicky, Arsha, Almunia, Squillaci nyugodtan mehetnének már nyugdíjba

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na jó baszki, Wenger takarodj!!!Lehozza a csapat legjobbját, úgy, hogy a fáradtság apró szikrája sem látszott rajta.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
na most az a baj hogy támadásban kell maradni nehogy összehozza Evans a következőt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eloel 3 211 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
és megint összehozta a védelem 😊

faszomért kellett Arsha-t behozni..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 211 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
RvP!!!!!lol
köszönd meg a védelmünknek + Valenciának aki akkor vette észre hogy fel kell venni Rafael pozícióját amikor a fiatal angol már befelé húzott. Ja és Evans b+ ilyen gyámoltalanul odamenni, Vidic vagy Ferdinand nem engedi el a lábai között. Már tudom hogy azért támadtunk eddig hogy ne tűnjön fel hogy Evans& Smalling van középen... viccdavemayer
az első gólnál ugyanez volt a szitu csak Djorou főszereplésével

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 657 — "Grammar maci"
RvP!!!!!lol
köszönd meg a védelmünknek + Valenciának aki akkor vette észre hogy fel kell venni Rafael pozícióját amikor a fiatal angol már befelé húzott. Ja és Evans b+ ilyen gyámoltalanul odamenni, Vidic vagy Ferdinand nem engedi el a lábai között. Már tudom hogy azért támadtunk eddig hogy ne tűnjön fel hogy Evans& Smalling van középen... vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal