Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
Rengeteg rossz meccset láttam már életem 31 éve során...nem tudott volt-e rosszabb, mint ez a mai Fradi-Pécs.

Ez az Alison meg egy féreg. Az ilyet miért nem kapta el a BOPE fiatal korában?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
meg tegyük fel Sousa befürdik(dobogó nuku, netán középmezőny) és elzavarják, akkor "ezek" mind itt maradnak...meg akkor ne legyen agyonhypeolva az akadémia se...az meg megint a fiatal tehetséges magyarok hibája h korán kimennek bohóckodni külföldre...meg lehet nézni Gerát, Rudolfot, Husztit(jó ő közbe fekete bárány is lett),h márpedig bizony NB1-be is bizonyítani kell és nem fél évig.

azt hiszem andrezinho után, menni fog a másik 2 agyhalott brazil is(alison+felix)...kabaré

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Nézd, miután a csapatunkban megtalálható magyar játékosok 80%-a alig várta -már Sousa előtt is-, hogy elmenjen, nem annyira gáz. Horváth szinte még vissza se jött, már el akart menni külföldre, Lipták már hónapok óta rinyál, hogy el akar menni a picsába - ha a DVTK-ba megy tényleg, akkor mondjuk érdekes, nem tudtam, hogy Miskolc más ország -, aki meg nem akar elmenni, az meg gyenge.

Egyébként meg vagy az legyen, hogy vidi nevelésekkel legyünk, és akkor követjük az úttest meg az mtk útját, vagy akkor már mindegy, hogy magyar-e vagy sem. Legalábbis én semmivel nem örülök jobban annak, hogy a fél kezdő újpesti, minthogy külföldi. Vidi szurkolók is csomóan rinyálnak, hogy majd a külföldieknek nem jelent semmit a klub, bezzeg a magyarok. Komolyan, mintha Horváthon meg Nagy Danin kívül lenne a keretünkben saját nevelés. Hozzáteszem, tavaly se volt, nem Sousa zavarta el őket és egyikük pedig mint írtam hiába saját nevelés, alig várta, hogy távozhasson.

Az meg a másik, hogy magyart kit hozzunk? Senki nem akar itthon játszani, aki meg igen az is csak azért, mert annyira szar, hogy nem kell külföldre. Persze hozhatnánk ilyen Tököli, Lipcsei, Dragóner fémjelezte 40 éves vonulatot, vagy éppen NK9-eket, csak sehol nem lennénk velük. Amelyik magyar játékos tud focizni elfogadható szinten, az nem hajlandó itthon játszani. Ha meg mégis, akkor ott van a saját csapatánál, ahol nevelkedett. Az meg a másik, hogy európai mentalitás kell, ha akarunk valamit, nem magyar alibifoci.

Nyilván örülnék annak, ha több magyar lenne, de ameddig nem alibiznek, hajtanak, nem is rosszak többnyire, és nem rinyálnak egyfolytában, hogy mikor hagyhatják itt a csapatot a picsába, addig engem nem érdekel honnan jött.

Persze lehet csak azért látom így, mert mint Inter fan hozzá vagyok szokva az internacionális kerethez 😛fetomy
Rég szóltam már hozzá a témához, meg tételesen mindent megtudtál magyarázni (sokszor elnagyoltam a dolgokat, és a statjait megcáfoltak jogosan), de azóta megint jött kb. 3 külföldi pár hét alatt, ez már tényleg a vicc kategória. Látod erről beszéltem pár hónapja, hogy az értelmes épülgetés helyett hogy van/lesz fokozatosan szétbarmolva az alap amire lehetett, kellett volna építeni, főleg ennyi pénzből értelmesen fejlődni már a BL selejtezőkre. Mert persze most lehet azt mondani, hogy aki jobb magyar az már rég nem itthon játszik, persze így is lehet csűrni-csavarni, dehát akkor erre meg jöhet az, hogy szeritned aki értlemesebb, minőségibb külföldi az mikor fog ide jönni a magyar bajnokságba játszani, főleg tömegével? Az hogy 10/2 kifogtok jobbat az elég nagy pazarlás, és gyér mutató.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hajrá pécs...azt hiszem ennyi elég is volt nekem ebből....

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyönyörű 😀 Durica tényleg visszajött 😀

"31. perc ÖNGÓL (1-1, Hector)
Nem mindennapi (ön)góllal egyenlített a Gyirmót. Egy teljesen ártalmatlan szituációban a 16-osról akart hazaadni Hector, azonban nem figyelt arra, hogy közben Bozsovics kimozdult a kapujából, így védőnk "Bozso" mellett a kapunkba gurított."
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nézd, miután a csapatunkban megtalálható magyar játékosok 80%-a alig várta -már Sousa előtt is-, hogy elmenjen, nem annyira gáz. Horváth szinte még vissza se jött, már el akart menni külföldre, Lipták már hónapok óta rinyál, hogy el akar menni a picsába - ha a DVTK-ba megy tényleg, akkor mondjuk érdekes, nem tudtam, hogy Miskolc más ország -, aki meg nem akar elmenni, az meg gyenge.

Egyébként meg vagy az legyen, hogy vidi nevelésekkel legyünk, és akkor követjük az úttest meg az mtk útját, vagy akkor már mindegy, hogy magyar-e vagy sem. Legalábbis én semmivel nem örülök jobban annak, hogy a fél kezdő újpesti, minthogy külföldi. Vidi szurkolók is csomóan rinyálnak, hogy majd a külföldieknek nem jelent semmit a klub, bezzeg a magyarok. Komolyan, mintha Horváthon meg Nagy Danin kívül lenne a keretünkben saját nevelés. Hozzáteszem, tavaly se volt, nem Sousa zavarta el őket és egyikük pedig mint írtam hiába saját nevelés, alig várta, hogy távozhasson.

Az meg a másik, hogy magyart kit hozzunk? Senki nem akar itthon játszani, aki meg igen az is csak azért, mert annyira szar, hogy nem kell külföldre. Persze hozhatnánk ilyen Tököli, Lipcsei, Dragóner fémjelezte 40 éves vonulatot, vagy éppen NK9-eket, csak sehol nem lennénk velük. Amelyik magyar játékos tud focizni elfogadható szinten, az nem hajlandó itthon játszani. Ha meg mégis, akkor ott van a saját csapatánál, ahol nevelkedett. Az meg a másik, hogy európai mentalitás kell, ha akarunk valamit, nem magyar alibifoci.

Nyilván örülnék annak, ha több magyar lenne, de ameddig nem alibiznek, hajtanak, nem is rosszak többnyire, és nem rinyálnak egyfolytában, hogy mikor hagyhatják itt a csapatot a picsába, addig engem nem érdekel honnan jött.

Persze lehet csak azért látom így, mert mint Inter fan hozzá vagyok szokva az internacionális kerethez 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Huhhh hála istennek! Arról suttogtak, hogy Németh Krisztiánt igazoltuk le, de szerencsére nem őt. Valami görög védőt hoztunk. Vasilios Apostolopoulos néven. Nemtom, hogy Apostol milyen erőt képvisel, de minél többől lehet válogatni annál jobb.fetomy
és szted ez nem qrva gáz? jövő héten meg vmi macedón jön majd v bosnyák?Divat
+1
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Huhhh hála istennek! Arról suttogtak, hogy Németh Krisztiánt igazoltuk le, de szerencsére nem őt. Valami görög védőt hoztunk. Vasilios Apostolopoulos néven. Nemtom, hogy Apostol milyen erőt képvisel, de minél többől lehet válogatni annál jobb.fetomy
és szted ez nem qrva gáz? jövő héten meg vmi macedón jön majd v bosnyák?

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
tudom hogy tétnélküli meccs, de kibaszott jó ez az MTK2.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/torghelle-a-legutobbi-idenyem-egy-nagy-rakas-szr-volt-2093878
Nagyon jó és szimpatikus interjú, tisztában van a képességeivel stb. Soha nem értettem azokat akik szidták közben meg azt mondogatták, hogy nekik elég ha valaki kihajtja magát. Senki nem mondhatja, hogy nem teszi oda magát teljesen...ok, csinál hülyeségeket is 😀zolika26
Azért zseniális, hogy Ibrához hasonlítja magát. 😀Zsoca
Hemi miért nem tesz neki egy ajánlatot, ha már nálunk edz? Daniloval (vagy akár a felgyógyult Herczegfalvival!) milyen csatárduót alkotnának.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Huhhh hála istennek! Arról suttogtak, hogy Németh Krisztiánt igazoltuk le, de szerencsére nem őt. Valami görög védőt hoztunk. Vasilios Apostolopoulos néven. Nemtom, hogy Apostol milyen erőt képvisel, de minél többől lehet válogatni annál jobb.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
v Rui Costa, netán Nuno Gomes...de az is lehet h fetomy elintézte h Figo újra levezessen.

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alumona visszajött Duricával kézenfogva

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://indavideo.hu/video/Megeteti_a_kapust_majd_hasraesik_a_csatar

nice... 😊

mia baj Tamás? vitya kiszáll? leigazoltátok Air Sanyit?? Csányi ződ lett??? 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nabazmeg, ha igaz amit hallottam, akkor mérges leszek...fetomy
Lipták to Diósgyőr? mert akkor nyugi, már csak egyszer játszunk veletek és nélküle is mi nyernénk 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nabazmeg, ha igaz amit hallottam, akkor mérges leszek...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 603 — "Grammar maci"
a bűvös dátum október 7. !
ha valamelyik csatorna megtudná oldani hogy adja a meccset
tuti szép nézettséget hozna!!! 😊yooker
látod, ha egy kicsit is van érzéke hozzá a sport tv-nek (a magyar meccsek jogai náluk vannak, gondolom az egész selejtező-sorozaté is főleg h más meccset is adtak már) tutira berakja a napi programba hiszen felér ez nekünk egy +1 selejtezővel 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
Na kihúztunk egy X-et a kötsög románok otthonában, így ők el is szálltak végleg 😛JoeyPorter
Azért nem semmi hogy egy 4. Kalapos Románia ellen 0-0t ért el a Francia válogatott . Fergeteges védelme lehet ha ezt ki sikerült hozni. Támadásra gondolom mar erő sem maradt.Toca
Nem győzni mentünk 😛 Majd a 2 utolsó hazai meccset hozzuk az albánok meg a bosnyákok ellen 😊

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/torghelle-a-legutobbi-idenyem-egy-nagy-rakas-szr-volt-2093878
Nagyon jó és szimpatikus interjú, tisztában van a képességeivel stb. Soha nem értettem azokat akik szidták közben meg azt mondogatták, hogy nekik elég ha valaki kihajtja magát. Senki nem mondhatja, hogy nem teszi oda magát teljesen...ok, csinál hülyeségeket is 😀zolika26
Azért zseniális, hogy Ibrához hasonlítja magát. 😀

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
a bűvös dátum október 7. !
ha valamelyik csatorna megtudná oldani hogy adja a meccset
tuti szép nézettséget hozna!!! 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Larentowicz tegnap csereként játszhatott a Team USA-ben, viszont harmadszor is kiszoptak Klinsmann-nal, most Costa Rica és Belgium ellen, tudtommal egyik sem igazán veretes ellenfél.

Egy bővebb Rapids-összefoglaló: MLS-meccsről, CCL-meccsről, reserve meccsekről, és denveri válogatott-szereplésekről. 😊
http://denversports.blog.hu/2011/09/07/rapids_mozgalmas_idoszakon_vagyunk_tul

Torghellet ne szidjátok, én nagyon bírom a stílusát, most hogy nincs Casey, kéne is egy ilyen paraszt előre, Folan annyira nem az igazi, hiába mondták, hogy mekkora EPL-fenegyerek volt, inkább csak villanásai vannak. Smith helyében felvenném vele a kapcsolatot, és nem csak sokadosztályú angol senkiket üldöznék.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Látszik,hogy nem látták a meccset 😀 Juhász akkor már 6szor jobban megérdemelte volnafetomy
Vargáról nem is beszélve...Divat
Ő semmiképpnem érdemelte ki, mert volt egy felesleges becsúszása..:/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Látszik,hogy nem látták a meccset 😀 Juhász akkor már 6szor jobban megérdemelte volnafetomy
Vargáról nem is beszélve...

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Látszik,hogy nem látták a meccset 😀 Juhász akkor már 6szor jobban megérdemelte volna