NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó ez a Madrid. De miért nem így játszanak otthon?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 492 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na takarodjanak már.......

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Mióta kineveztük Pareja-t az új edzőnek, kiderült, hogy az egész coaching staff kolumbiaiakból fog állni, és stílszerűen az első játékos-igazolás is egy kolumbiai válogatott ember volt. Még Valderrama visszajöhetne, őt legalább már ismerjük. Azért remélem nem fognak sok kokót csempészni a városba, és heti vérengzések sem lesznek miattuk Colorado-ban, mert akkor inkább húzzon a picsába az egész pereputty, nem értem miért kellett ez a nagy kolumbiaiasítás.TheMileHighCity
Kimura meg Mastroeni még mindig a Rapidsba van ? 😊 meg volt aza kopasz csávó is Casey talán 😀
több mint 12 éve
eloel 3 211 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
0-2 is lehetne már..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
ez nem sokon múlott rögtön az elején 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Banyek, Pool-nak 11-es - amit kérdéses, az én olvasatomban - a City-nek meg egy 100%-os be nem fújása.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mióta kineveztük Pareja-t az új edzőnek, kiderült, hogy az egész coaching staff kolumbiaiakból fog állni, és stílszerűen az első játékos-igazolás is egy kolumbiai válogatott ember volt. Még Valderrama visszajöhetne, őt legalább már ismerjük. Azért remélem nem fognak sok kokót csempészni a városba, és heti vérengzések sem lesznek miattuk Colorado-ban, mert akkor inkább húzzon a picsába az egész pereputty, nem értem miért kellett ez a nagy kolumbiaiasítás.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Zizu 2 😀
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/25/Posztot_tevesztett_az_algeriai_kapus/
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
június 4-én Magyarország vs. Írország, három nappal a csehek elleni mérkőzés után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Király cikk 😀
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/24/Fabio_Coentrao_a_30_millio_euros_BFF/

hú, öcsém 😀
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/23/A_kotenyek_Aston_Martinja/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
Ezúton is szeretnék elnézést kérni, hogy nem áradoztam, midőn kiderült, hogy a nagyböcsű görög bajnokság egyik kiesőjelöltjéhez igazolhat, a maja naptárat és az év végi világvégét figyelembe véve majdnem lifetime contracttal.

Őszintén szólva nem tartom olyan sokra a görög bajnokságot, de még ha egy listavezetőhöz ment volna, és mondjuk 2 évre, akkor azt mondom, hogy beírtam volna, hogy na talán még bizonyíthat is. De hogy 6 hónapra aláír egy nem túl erős bajnokság kiesőjelöltjéhez, az szerintem nem sokkal nagyobb cucc, minthogy kiderült, hogy 2 hétre az MTK-ba szerződik. Jó, kevésbé megmosolyogtató, de attól még sokkal előrébb nincsen vele. Tehát igazából azért nem írtam, mert kb. annyit tudtam volna beírni, hogy LOL, amitől meg megintcsak köcsög lettem volna, hogy szegény gyereket megszánja valami szar csapat, aztán pár hónapig adnak neki ebédpénzt én meg csak röhögök rajta.

De nem is ez a vicces, hanem az, hogy még egy nem túl erős bajnokság kiesőjelöltjének sem kell fél évre sem a srác igazából. Persze lehet csak azért, mert nekik is Crespo a no1 opció, és mögötte no2 NK9, ezesetben megkövetem magam.fetomy
nem kell elnézést kérni, én csak megállapítottam egy tényt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
De azóta sokat gyúrt, hogy elég legyen a görög bajnokságra, gondolom ezért is írt volna alá oda.fetomy
23 éves?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De azóta sokat gyúrt, hogy elég legyen a görög bajnokságra, gondolom ezért is írt volna alá oda.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
Ezúton is szeretnék elnézést kérni, hogy nem áradoztam, midőn kiderült, hogy a nagyböcsű görög bajnokság egyik kiesőjelöltjéhez igazolhat, a maja naptárat és az év végi világvégét figyelembe véve majdnem lifetime contracttal.

Őszintén szólva nem tartom olyan sokra a görög bajnokságot, de még ha egy listavezetőhöz ment volna, és mondjuk 2 évre, akkor azt mondom, hogy beírtam volna, hogy na talán még bizonyíthat is. De hogy 6 hónapra aláír egy nem túl erős bajnokság kiesőjelöltjéhez, az szerintem nem sokkal nagyobb cucc, minthogy kiderült, hogy 2 hétre az MTK-ba szerződik. Jó, kevésbé megmosolyogtató, de attól még sokkal előrébb nincsen vele. Tehát igazából azért nem írtam, mert kb. annyit tudtam volna beírni, hogy LOL, amitől meg megintcsak köcsög lettem volna, hogy szegény gyereket megszánja valami szar csapat, aztán pár hónapig adnak neki ebédpénzt én meg csak röhögök rajta.

De nem is ez a vicces, hanem az, hogy még egy nem túl erős bajnokság kiesőjelöltjének sem kell fél évre sem a srác igazából. Persze lehet csak azért, mert nekik is Crespo a no1 opció, és mögötte no2 NK9, ezesetben megkövetem magam.fetomy
ott már volt és nem jött be. 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
Ezúton is szeretnék elnézést kérni, hogy nem áradoztam, midőn kiderült, hogy a nagyböcsű görög bajnokság egyik kiesőjelöltjéhez igazolhat, a maja naptárat és az év végi világvégét figyelembe véve majdnem lifetime contracttal.

Őszintén szólva nem tartom olyan sokra a görög bajnokságot, de még ha egy listavezetőhöz ment volna, és mondjuk 2 évre, akkor azt mondom, hogy beírtam volna, hogy na talán még bizonyíthat is. De hogy 6 hónapra aláír egy nem túl erős bajnokság kiesőjelöltjéhez, az szerintem nem sokkal nagyobb cucc, minthogy kiderült, hogy 2 hétre az MTK-ba szerződik. Jó, kevésbé megmosolyogtató, de attól még sokkal előrébb nincsen vele. Tehát igazából azért nem írtam, mert kb. annyit tudtam volna beírni, hogy LOL, amitől meg megintcsak köcsög lettem volna, hogy szegény gyereket megszánja valami szar csapat, aztán pár hónapig adnak neki ebédpénzt én meg csak röhögök rajta.

De nem is ez a vicces, hanem az, hogy még egy nem túl erős bajnokság kiesőjelöltjének sem kell fél évre sem a srác igazából. Persze lehet csak azért, mert nekik is Crespo a no1 opció, és mögötte no2 NK9, ezesetben megkövetem magam.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihi, pont a mindenki által szidott észak-afrikai csapatok játszották az eddigi legjobb meccset. 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
azért Te is érdekes vagy, nem írtunk Némó kapitány átigazolásáról, akkor az volt a baj...most h reagáltunk h mégse igazolják le, ez is baj...Neked is aztán a kedvedbe járni! 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
Mert tudtuk, hogy ez lesz...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
sikerült már mtk mezt szerezned?JJ
Azóta nem is kerestem, következő karácsonyig van még idő 😀eaglesmcnabb
ha esetleg kell, jelezz nyugodtan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
sikerült már mtk mezt szerezned?JJ
Azóta nem is kerestem, következő karácsonyig van még idő 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊eaglesmcnabb
sikerült már mtk mezt szerezned?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hihetetlen, amikor belinkeltem hogy úgy néz ki aláír, senki nem reagált, most hogy meghiúsult többen is idejönnek károgni. Tényleg ilyenek vagyunk mi magyarok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Süllyesztő.Amadeus91
Már 5 éve.JC6
nem, még nem. Nagy játékos lesz ő még.fetomy
Fifában?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
NK9: A dráma folytatódik http://www.nemzetisport.hu/legiosok/nemeth-krisztian-nem-lesz-a-pasz-jatekosa-2114078tüsi91
Süllyesztő.Amadeus91
Már 5 éve.JC6
nem, még nem. Nagy játékos lesz ő még.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NK9: A dráma folytatódik http://www.nemzetisport.hu/legiosok/nemeth-krisztian-nem-lesz-a-pasz-jatekosa-2114078tüsi91
Süllyesztő.Amadeus91
Már 5 éve.