Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Innentől sztem egy cél van. Megverni a finneket. Ha ezt megtennénk tökéletesen elégedettek lehetünk. 10 meccsből nyernénk 7et. Svédországban, meg a hollandoktól 2szer ki lehet kapni.

Őszintén mondva ez meghaladna bármilyen várakozást.tüsi91
sztem már egy X is bőven, de még akár a mostani teljesítmény is...csak ne az legyen megint, h most 3. hely, vb selejtező felénél meg kapitány váltás...Divat
Azért otthon csapjuk meg a finneket. Amúgy igaz, lehet, hogy Egervári sem jön be, de legalább kapna 3 selejtező sorozatot.

Szlovákok kaptak otthon egy laza 4est. 😂 . De jó ilyenkor magyarnak lenni.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Innentől sztem egy cél van. Megverni a finneket. Ha ezt megtennénk tökéletesen elégedettek lehetünk. 10 meccsből nyernénk 7et. Svédországban, meg a hollandoktól 2szer ki lehet kapni.

Őszintén mondva ez meghaladna bármilyen várakozást.tüsi91
sztem már egy X is bőven, de még akár a mostani teljesítmény is...csak ne az legyen megint, h most 3. hely, vb selejtező felénél meg kapitány váltás...

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Innentől sztem egy cél van. Megverni a finneket. Ha ezt megtennénk tökéletesen elégedettek lehetünk. 10 meccsből nyernénk 7et. Svédországban, meg a hollandoktól 2szer ki lehet kapni.

Őszintén mondva ez meghaladna bármilyen várakozást.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gyerünk San Marino, kell ott a csoda! 😊

Azért ez is jelzésértékű, még ha esetleg 4-5 góllal is nyernek majd a svédek, hogy 45 perc alatt nincsenek előnyben...

Nyilván nem erre kell építeni, a lényeg, hogy otthon megverjük a finneket, és bízni a hollandokban, hogy legalább egy döntetlenre jók Stockholmban.Vrijbloed
Az még kevés, előbb a finneknek is meg kell verni a svédeket.. 5%-nál nincs több a második helyreSzesze
Tudtam, hogy az én verzióm viszonylag egyszerűnek hangzott. :/
Franc, ezt elfelejtettem. Az necces...Vrijbloed
Fordítva is jó, finnekkel ikszelnek, kikapnak a hollandoktól. Sőt két x is jó. Szóval, a finnek istenéhez kell imádkozni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pont most akartam írni, hogy a világ 8. csodája lenne, ha 0-0 maradna...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Vége a bulinak😕((( Azé szép 64 percig ellenállni a svéd rohamoknak 😀
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Na vezetnek a svédek..


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
hátul azért nagy kavarodások voltak (minden variációban) de megúsztuk...
Sándor György szerepeltetését továbbra sem értem , de mindegy meghajlok Sanyi bá tudása előtt...
😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szar játékkal három pont még mindig optimálisabb mint jó játékkal nulla, szóval nem sipákolok, de Hajnal és Koman megint katasztrófa volt...
a hollandok 2-0-ra verték a finneket és csoportelsők, míg az 50. percben még mindig tart a san marinoi retesz 😂JJ
azt mondjuk tegyük hozzá, h Hajnal qrvára nem egy balszélső, Vili meg lószart se segített neki támadásba...

Sanyi Bá! köszönöm, h laczkó végre nem volt kezdő, Vili meg is hálálta! de hihetetlen h milyen gyenge az állóképességünk, sérülések is ezért voltak 70.perctől fél percenként....

|
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyerünk San Marino, kell ott a csoda! 😊

Azért ez is jelzésértékű, még ha esetleg 4-5 góllal is nyernek majd a svédek, hogy 45 perc alatt nincsenek előnyben...

Nyilván nem erre kell építeni, a lényeg, hogy otthon megverjük a finneket, és bízni a hollandokban, hogy legalább egy döntetlenre jók Stockholmban.Vrijbloed
Az még kevés, előbb a finneknek is meg kell verni a svédeket.. 5%-nál nincs több a második helyreSzesze
Tudtam, hogy az én verzióm viszonylag egyszerűnek hangzott. :/
Franc, ezt elfelejtettem. Az necces...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
szar játékkal három pont még mindig optimálisabb mint jó játékkal nulla, szóval nem sipákolok, de Hajnal és Koman megint katasztrófa volt...
a hollandok 2-0-ra verték a finneket és csoportelsők, míg az 50. percben még mindig tart a san marinoi retesz 😂JJ
Hajnal sztem most nem volt rossz, sőt Koman sem. Én is többet várnék tőlük, de a katasztrófa azért erős túlzás erre a meccsre. A svédek ellen tényleg gyengék voltak, de az a középpályás sor sokkal erősebb, mint a miénk, így nem túl meglepő.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Gyerünk San Marino, kell ott a csoda! 😊

Azért ez is jelzésértékű, még ha esetleg 4-5 góllal is nyernek majd a svédek, hogy 45 perc alatt nincsenek előnyben...

Nyilván nem erre kell építeni, a lényeg, hogy otthon megverjük a finneket, és bízni a hollandokban, hogy legalább egy döntetlenre jók Stockholmban.Vrijbloed
Az még kevés, előbb a finneknek is meg kell verni a svédeket.. 5%-nál nincs több a második helyre
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ááá neeee marinoi piros lap 😐
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gyerünk San Marino, kell ott a csoda! 😊

Azért ez is jelzésértékű, még ha esetleg 4-5 góllal is nyernek majd a svédek, hogy 45 perc alatt nincsenek előnyben...

Nyilván nem erre kell építeni, a lényeg, hogy otthon megverjük a finneket, és bízni a hollandokban, hogy legalább egy döntetlenre jók Stockholmban.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
szar játékkal három pont még mindig optimálisabb mint jó játékkal nulla, szóval nem sipákolok, de Hajnal és Koman megint katasztrófa volt...
a hollandok 2-0-ra verték a finneket és csoportelsők, míg az 50. percben még mindig tart a san marinoi retesz 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
am az első gólnál Juhász nem volt lesen?Divat
sztem moldáv fejről csúszott oda.

Amúgy a moldáv cigányok is kedveskedtek nekünk egy "gyűlölünk titeket" felirattal. Mi meg elhoztuk a 3 pontot. A svédek majd a 96. percben kotornak egyet 😀.

Amúgy a szlovákok is buknak otthon, eddig... Remek nap lenne, ha így maradna. 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
am az első gólnál Juhász nem volt lesen?

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Megjegyezném for fun San MArino - Svédország 1 félidő után 0-0 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Am San Marino kibekkelte az első félidőt, lehet nekik szurkolni 😀😀😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
am ez a horvát spori csak nekem rohadt irritáló?

kellett nekünk beszélni a zártkapus meccsekről, asszem moldávoknál lesz pár... 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Varga...megmondtam simán jó lesz. Rudolf hiába qrva jó meg küzd meg minden, rohadt önző...PótGyurka ért már labdába? 😀

|
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A jó kis régi DVSC duó 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Vanczák visszakerül a kezdőbe? Anyám borogassHöri
Kell egy góllövő.szaba
elmész ám a picsába SzabaHöri
Úgylátszik jelentkeznem kéne az asztro-showba 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Francba... :/
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 603 — "Grammar maci"
Newman egyre gondoltunk ugyanabban a másodpercben 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal