Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
am Dömével feltörünk, mint a talajvíz...v nem 😀Divat
jobban járnátok az igazival

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ja, addig jól hangzik míg nem kell játszani.
majd úgy mutatkoznak be, hogy hello mi vagyunk a Paks, akik lenyomtuk a fradit oda-vissza.Höri
majd meglássuk, előbb-utóbb onnan is vki vérszemet kap, h lenyúlja az egészet...Divat
nyilván ez minden kisvárosban így van. Dunaújvárosban és Tiszakécskén is akkor esett ki a csapat, mikor elkészült az új stadion 😀 mivel Pakson még nem építenek semmit, így pár évig nem kell izgulni.Höri
pedig aza Dunaferr elég jó volt...lehet már a stadionra félretett lovénak is lába kelt. 😊

am Dömével feltörünk, mint a talajvíz...v nem 😀

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és aza durva, h akár még évekig is lehet ilyen fos a helyzet, akkor is jobban fog csengeni a világon bárhol a Ferencváros, mint egy Paks v egy Kecskemét...Divat
ja, addig jól hangzik míg nem kell játszani.
majd úgy mutatkoznak be, hogy hello mi vagyunk a Paks, akik lenyomtuk a fradit oda-vissza.Höri
majd meglássuk, előbb-utóbb onnan is vki vérszemet kap, h lenyúlja az egészet...Divat
nyilván ez minden kisvárosban így van. Dunaújvárosban és Tiszakécskén is akkor esett ki a csapat, mikor elkészült az új stadion 😀 mivel Pakson még nem építenek semmit, így pár évig nem kell izgulni.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és aza durva, h akár még évekig is lehet ilyen fos a helyzet, akkor is jobban fog csengeni a világon bárhol a Ferencváros, mint egy Paks v egy Kecskemét...Divat
ja, addig jól hangzik míg nem kell játszani.
majd úgy mutatkoznak be, hogy hello mi vagyunk a Paks, akik lenyomtuk a fradit oda-vissza.Höri
majd meglássuk, előbb-utóbb onnan is vki vérszemet kap, h lenyúlja az egészet...

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és aza durva, h akár még évekig is lehet ilyen fos a helyzet, akkor is jobban fog csengeni a világon bárhol a Ferencváros, mint egy Paks v egy Kecskemét...Divat
ja, addig jól hangzik míg nem kell játszani.
majd úgy mutatkoznak be, hogy hello mi vagyunk a Paks, akik lenyomtuk a fradit oda-vissza.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát igen, qrva boldogok lehettek h ilyen "komolytalan pesti kiesési rangadókat" kell várnotok egy zártkapus meccsért...azért kíváncsi lennék hány csapat élte volna túl azt a száműzetést amit pl a Fradi kapott a kistuloki érában...válogatottban most is akad azért pár Fradi nevelés, sajna mostanra elfogyott, meg egyeseknek a pénz is fontosabb volt akkor, mint a klub...........és aza durva, h akár még évekig is lehet ilyen fos a helyzet, akkor is jobban fog csengeni a világon bárhol a Ferencváros, mint egy Paks v egy Kecskemét........pénz nélkül nulla támogatással is meglett tavaly a bronz(ez mondjuk a magyar posványt minősíti). ennél akkor is már csak jobb lehet. egy a lényeg: FRADI VOLT, FRADI LESZ, MÍG A FÖLDÖN EMBER LESZ!!!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mekkora pofátlanság már több ezer forintot elkérni egy olyan ülő/álló helyért, ahonnan SEMMIT nem látsz. Csóri magyar szurkolók mekkora fáziskéséssel ordítanak már gólt a fan videókon.... Nevetséges. Miért nem viszik Győrbe a meccset, vagy Újpestre? Ott legalább van stadion. Nem romhalmaz.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem is tök mindegy,ki nem tudja otthon játszani a meccset, pesti vagy nem pesti, semmiképp nem jó.

Egyébként meg én örülök neki. Ideje volt már,hogy ne csak a pesti csapatokba pumpálják a pénzt, hanem a vidékiekbe is.
Ha meg megnézed az európai kupaindulást, láthatod, hogy inkább a vidékiek jeleskednek. 12 indulásból 3 pesti van csak.
2011/2012: Videoton, Kecskemét, Paks, Ferencváros.
2010/2011: Debrecen, Videoton, Győr, Zalaegerszeg.
2009/2010: Debrecen, Honvéd, Újpest, Haladás
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
JJ sztem az ha a pl a Vasas a hazai BL-meccsét a Puskásban játssza kevésbé gáz mintha a Debrecen teszi ezt de ahogy érzed 😛davemayer
bárki játszik nemzetközi meccset a romos puskásban, az ugyanúgy gáz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 139 — Steelers fan
azért azok az igazi huligánok már eltűntek(némelyik börtönbe) akik miatt ilyen lehet, pár még biztos van, de sztem az sokat elárul, h idén semmi balhé nem volt még se az üllői szentélybe se megyeri csárdába.(rem el is kiabáltam és felgyújtják majd egymást 😊 )Divat
Majd októberben a kiesési rangadón.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 356
talán mert komolytalanok a pesti csapatok? Fradi? Újpest? VASAS 😀 ? Honvéd? Nevéből él az összes, míg (a Honvéd kivételével) úsznak az adósságban. Ezalatt Debrecenben és Székesfehérváron (Magyar szinten) futball van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE szponzori szerződést kötött a Szerencsejáték Zrt-vel, aminek értelmében a 2011–2012-es bajnoki szezonban a Szerencsejáték Zrt. lesz a klub főszponzora – adta hírül a hivatalos honlapján a lila-fehér klub.

könyörgöm vki mondja már el, h mi eza hadjárat a pesti csapatok ellen??? bár biztos bennem van a hiba, és mki MVM vs. MOL vs. Szerencsejáték bajnoki csatákat vár a jövőben, a régi derbyk helyett...hajrá vidék, de azért ez sztem qrva gáz...Divat
Mondjuk az valószínűbb, hogy Kecskeméten nem kell tartani a zárt kapus meccsektől egy-egy rangadó után.szaba
azért azok az igazi huligánok már eltűntek(némelyik börtönbe) akik miatt ilyen lehet, pár még biztos van, de sztem az sokat elárul, h idén semmi balhé nem volt még se az üllői szentélybe se megyeri csárdába.(rem el is kiabáltam és felgyújtják majd egymást 😊 )

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
JJ sztem az ha a pl a Vasas a hazai BL-meccsét a Puskásban játssza kevésbé gáz mintha a Debrecen teszi ezt de ahogy érzed 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE szponzori szerződést kötött a Szerencsejáték Zrt-vel, aminek értelmében a 2011–2012-es bajnoki szezonban a Szerencsejáték Zrt. lesz a klub főszponzora – adta hírül a hivatalos honlapján a lila-fehér klub.

könyörgöm vki mondja már el, h mi eza hadjárat a pesti csapatok ellen??? bár biztos bennem van a hiba, és mki MVM vs. MOL vs. Szerencsejáték bajnoki csatákat vár a jövőben, a régi derbyk helyett...hajrá vidék, de azért ez sztem qrva gáz...Divat
ráadásul pár napon/héten belül bejelenthetik az új stadion felépítésének terveit

Nekem sincs semmi bajom a vidékkel, de az infrastruktúra sok helyen romokban van, nálam az meg űbergáz hogy ha valaki kijut a nemzetközi porondra nem tudja otthon játszani a meccseit...davemayer
hány pesti csapat tudja?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
A terv valószínűleg 2 budapesti csapat létrehozása, ahogy így nézem ez lehet az oka kb. Anno voltak is fúziós tervek.
Nekem sincs semmi bajom a vidékkel, de az infrastruktúra sok helyen romokban van, nálam az meg űbergáz hogy ha valaki kijut a nemzetközi porondra nem tudja otthon játszani a meccseit... A pesti csapatok kinyírása ésszerű csak hosszútávon a teljes sportág leépülésével jár. pest + vidék nem lehet meg egymás nélkül vsz.

Semmi baj nem lenne ezzel ha annyi pénzt pumpálnának bele hogy lehessen csapatot csinálni és stadiont is fejleszteni - na ez nem lesz soha...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE szponzori szerződést kötött a Szerencsejáték Zrt-vel, aminek értelmében a 2011–2012-es bajnoki szezonban a Szerencsejáték Zrt. lesz a klub főszponzora – adta hírül a hivatalos honlapján a lila-fehér klub.

könyörgöm vki mondja már el, h mi eza hadjárat a pesti csapatok ellen??? bár biztos bennem van a hiba, és mki MVM vs. MOL vs. Szerencsejáték bajnoki csatákat vár a jövőben, a régi derbyk helyett...hajrá vidék, de azért ez sztem qrva gáz...Divat
Mondjuk az valószínűbb, hogy Kecskeméten nem kell tartani a zárt kapus meccsektől egy-egy rangadó után.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A labdarúgó NB I-ben szereplő Kecskeméti TE szponzori szerződést kötött a Szerencsejáték Zrt-vel, aminek értelmében a 2011–2012-es bajnoki szezonban a Szerencsejáték Zrt. lesz a klub főszponzora – adta hírül a hivatalos honlapján a lila-fehér klub.

könyörgöm vki mondja már el, h mi eza hadjárat a pesti csapatok ellen??? bár biztos bennem van a hiba, és mki MVM vs. MOL vs. Szerencsejáték bajnoki csatákat vár a jövőben, a régi derbyk helyett...hajrá vidék, de azért ez sztem qrva gáz...

|
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 341 — Expect the Best !
Elsőként grat a csapatnak , szép volt fiúk!Megérdemeltük már ezt!
Mindegy milyen játékkal , mindegy van-e még reális esély a továbbjutásra!
A mi mhelyzetünkben örülni kell, és elismerni hogy (apránként )de lépünk előre!
hozzuk a kötelezőket,hozunk idegenbeli nehezebb meccseket,és most hoztunk egyet egy
komoly (kérem nem belekötni 😊 ) csapat ellen....
én optimistán 😊 döntetlent vártam !
nagyon csalódnék viszont ha ezt elrontanánk egy Moldáv vereséggel ,döntetlennel, (és nem a továbbjutás miatt....)

amit viszont nem lehet nem szóvá tenni az Sándor György kritikán aluli teljesítménye!
szervezőként aposztrofálta a kommentátor...
volt két 40m-es hazaadása ,illetve egy reménytelen ívelése,kontrázási lehetőség közben...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó ez a Samp Gubbio meccs.
Két piros a "Genoa mezes" vendégeknél.
3-0 a Dorianak ebből kettő tizi.
A hangulat szenzációs.
Magyarjaink is biztos streamen nézik Telkiben. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szentes jelenleg Diósgyőrben szakmai igazgató, nyilván neki is köze van hozzá, hogy nálunk kötött ki.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 704
Tisza -> Diósgyőrkristof
Bár nem tudtam, hogy szabadon igazolható, de nem értem miért nem próbáltuk meg haza csalogatni, szerintem szívesen jött volna, hisz innen talán könnyebben vissza tudna menni külföldre meg hát azért csak debreceni a srác.
Persze az is igaz, hogy DVTK-ban lett először NB1-es játékos, szóval nekik is sokat köszönhet. De ilyenkor gondolkozok el azon, hogy Szentes Lázárnak milyen jó megfigyelő képessége volt hisz sikerült neki két éven belül Tőzsért, és Tiszát is rávenni arra, hogy igazoljanak el, mert itt nem kapnak lehetőséget. Bár az igaz, hogy Tőzsér a Galatasarayhoz ment, de akkor viszont legalább visszahívhattuk volna, de nekünk nem kellett se ő se Tisza.
Szerencsére mostmár jobban megbecsüljük a játékosainkat, bár azért Lázár Pált sikerült szintén elengednünk 0 meccsel.
Ja erről jut eszembe azért vicces lenne, ha behívnák végre Tőzsért, lenne 3 Loki nevelés a kezdő 11-ben, és akkor még ott van Lázár, meg a szerintem nagyon nagy tehetség Bódi (meg Ferenczi, akiből szintén nagy játékos lesz, csak majd egy kicsit később)... És akkor az MTK akadémiájától van az egész ország elájulva, nálunk meg csak most lesz az első év mikor működni fog. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Diósgyőr ma 25-0ra nyert, Carreno megijedt az érkező konkurenciától (Tisza) úgyhogy vágott gyorsban 9 gólt 😀
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Kurva bíró :mad: :mad: :mad:valaki2
Legszívesebben levágnám a mocskos holland faszát, a maradék testét pedig 200 fokos üstben főzném meg. :mad: :mad: :mad: Az egyik cseh összekeverte Glasgowt Hollywooddal, erre 11-es. Két percre rá meg kéne ítéljen egy jogos 11-est a skótoknak, erre sárga Berrának színészkedésért. :mad: :mad: :mad:

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Kurva bíró :mad: :mad: :mad:

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól! Tisztára mind a mi meccsünk a svédekkel. 😀