Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 076
Aqulani már orvosin. Tehát 99%, h pirosfekete lesz. De miafasznak jött az a gyökér?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a kulcs az, hogy 30 éves
azért ritkán dobálóznak már ilyen pénzekkel 30 éves játékosokértStez
de akkor aza fasz nem mondja, h elutasíthatatlan ajánlat miatt megy el...ez max csak Samunak volt az...bár ki tudja mi hova csurrant cseppent még... 😀

szerk: én se vettem meg Samut,mert iet télleg nem lehet nem aláírni...amúgy már szezon végén megmondta, h nem akar maradni az Interben, úgy meg fölös is itt tartani...de ettől függetlenül akkor is futballqrva lett 😀

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újpest: Böőr Zoltánnal szerződést bontottak a Megyeri úton

Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere.
Nem egy nagy spíler,de ilyen alapon az egész csapatot el kellene küldeni.
Dolgozik a Leo-Bartha álomduó.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vadócznak is fizetne az Osasuna, hogy lelépjen... van ennél lejjebb? 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
hát az már jó pár éve volt.. manapság szerintem ilyen 27-30 milliókkal sem dobálóznak a 30 éves csatárokért..
de Sevcsenkónál mondjuk az is eléggé közrejátszott, hogy Abramovics egyenesen szerelmes volt belé, amit Berlusconi tudott is és jól feltornászta az árátStez
ezért írtam hogy más volt a helyzet, bár a válság előtt se sűrűn adtak játékosért 30 milliót a 3. X-en túl. Akkor az ukránért egy nem őrült milliárdos reális körülmények között is adott volna legalább negyvenet. Ennyit Eto is érhetett volna valakinek, más kérdés hogy pont oda akart-e volna menni, továbbá ekkora transzfernél a játékos korábbi fizetése is tényező mindig. Ha jól tudom Eto bére a top3-ban volt az olasz bajokságban. Akárki vette volna meg, még azt a fizut is emelni kellett volna.atapapa
szerintem Eto'o nem akart volna menni alapesetben, de ilyen brutális éves fizetésre már nem akart nemet mondani így 30 évesen, amikor ő tulajdonképpen klubszinten már mindent megnyert.. szerintem jól döntött, okosan.Stez
a pénzen kívül nem volt oka elmenni.
De ez nem csak az ő döntése. illetve neki is alá kell írnia az új csapatnál a szerződését, vagyis rajta is áll. de ha látja, hogy az Inter nem ragaszkodik hozzá és eladja mondjuk a B.Münchennek 40-ért (na és természetesen nagyobb fizetésért), akkor szvsz rajta nem múlt volna az üzlet.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze más volt kicsit a szitu, de pont Sevcsenkót annak idején több mint kétszer ennyiért vitték el, szintén 30 évesen.atapapa
hát az már jó pár éve volt.. manapság szerintem ilyen 27-30 milliókkal sem dobálóznak a 30 éves csatárokért..
de Sevcsenkónál mondjuk az is eléggé közrejátszott, hogy Abramovics egyenesen szerelmes volt belé, amit Berlusconi tudott is és jól feltornászta az árátStez
ezért írtam hogy más volt a helyzet, bár a válság előtt se sűrűn adtak játékosért 30 milliót a 3. X-en túl. Akkor az ukránért egy nem őrült milliárdos reális körülmények között is adott volna legalább negyvenet. Ennyit Eto is érhetett volna valakinek, más kérdés hogy pont oda akart-e volna menni, továbbá ekkora transzfernél a játékos korábbi fizetése is tényező mindig. Ha jól tudom Eto bére a top3-ban volt az olasz bajokságban. Akárki vette volna meg, még azt a fizut is emelni kellett volna.atapapa
szerintem Eto'o nem akart volna menni alapesetben, de ilyen brutális éves fizetésre már nem akart nemet mondani így 30 évesen, amikor ő tulajdonképpen klubszinten már mindent megnyert.. szerintem jól döntött, okosan.

több mint 12 éve
a kulcs az, hogy 30 éves
Persze más volt kicsit a szitu, de pont Sevcsenkót annak idején több mint kétszer ennyiért vitték el, szintén 30 évesen.atapapa
ezért írtam hogy más volt a helyzet, bár a válság előtt se sűrűn adtak játékosért 30 milliót a 3. X-en túl. Akkor az ukránért egy nem őrült milliárdos reális körülmények között is adott volna legalább negyvenet. Ennyit Eto is érhetett volna valakinek, más kérdés hogy pont oda akart-e volna menni, továbbá ekkora transzfernél a játékos korábbi fizetése is tényező mindig. Ha jól tudom Eto bére a top3-ban volt az olasz bajokságban. Akárki vette volna meg, még azt a fizut is emelni kellett volna.

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Adebayort sem értem, hogy olyan csapatba megy, ahol tutira kezdő sem lesz..Stez
Ebben nem lennék annyira biztos.vassadi
Én meg de.
Egyértelműen Defoe és Crouch fognak kezdeni, ha két csatárral játszanak.
Keane is azért ment el, mert kiszorult a kezdőből. Abban az esetben nem hülyeség Londonba mennie, ha Crouch elmegy, mivel nála azért pletykálják, hogy még a Milan is érdeklődik iránta, Ibra helyetteseként. De amúgy hülyeségnek tartom ezt Adebayortól.Stez
Defoe és Crouch 8db gólt lőttek ketten együtt a PL-ben tavaly. A csapatban max az tarthatja benn őket, hogy Harry kedvencei. Mivel, ha VdV nem sérült, akkor 4-4-1-1-t játszanak, ezért szerintem Adebayor tökéletes lesz előre, de még nincs hivatalos bejelentés, addig meg minden csak feltételezés.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 718 — Amerikai sportok rajongója
maradjunk annyiban, hogy bár 1-2 éve úgy tűnt, a hagyományosan erős kapusposzton is adódnak majd gondjaink, e téren talán megnyugodhatunk, és a Bogdán-Gulácsi-Köteles triónak sok ideig automatikusan mehet majd a meghívó a válogatottbaJJ
Azert en egyiknel se vagyok ennyire nyugodt. Gulacsit ide-oda dobaljak evek ota nem ved rendszeresen elso osztalyban, Koteles eddig sehol nem volt, Bogdan csere nagyreszt eddig.zavi27
Idén ebből Gulácsi 1. számú kapus lesz a Championshipben, Kötél védeni fog a Genkben, Bogdán előtt meg az igencsak leépülő félben lévő Jääskeläinen véd...empty taxi
Hat meglatjuk, remeljuk.
több mint 12 éve
a kulcs az, hogy 30 éves
de Sevcsenkónál mondjuk az is eléggé közrejátszott, hogy Abramovics egyenesen szerelmes volt belé, amit Berlusconi tudott is és jól feltornászta az árát

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Visszaolvasva: zavi! hogy mondhatsz ilyet, hogy benne volt az első gólban? még Casillas-nak sem lett volna esélye...
több mint 12 éve
a kulcs az, hogy 30 éves
Persze más volt kicsit a szitu, de pont Sevcsenkót annak idején több mint kétszer ennyiért vitték el, szintén 30 évesen.

több mint 12 éve
Ebben nem lennék annyira biztos.vassadi
Én meg de.
Egyértelműen Defoe és Crouch fognak kezdeni, ha két csatárral játszanak.
Keane is azért ment el, mert kiszorult a kezdőből. Abban az esetben nem hülyeség Londonba mennie, ha Crouch elmegy, mivel nála azért pletykálják, hogy még a Milan is érdeklődik iránta, Ibra helyetteseként. De amúgy hülyeségnek tartom ezt Adebayortól.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Ebben nem lennék annyira biztos.
több mint 12 éve
Adebayort sem értem, hogy olyan csapatba megy, ahol tutira kezdő sem lesz..

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 168 — capitaine du château de Vienne 1487
amúgy Eto'o csak sztem kelt el áron alul?? Morattinak ez a 25-27m h a pitsába volt elutasíthatatlan? értem én h 30 éves, de simán az egyik, ha nem a legjobb csatár jelenleg, aki még a tavalyi fos intert is a hátán vitte(már amennyire tudta)...Divat
szerintem van zsebbe pénz is 😛 tudod

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 793 — Scream and scout
Adebayor->Spurs Nem hittem volna h jobban utal6ják még az Arsenal szurkerek de sikerült neki 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
a kulcs az, hogy 30 éves
azért ritkán dobálóznak már ilyen pénzekkel 30 éves játékosokért

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 793 — Scream and scout
maradjunk annyiban, hogy bár 1-2 éve úgy tűnt, a hagyományosan erős kapusposzton is adódnak majd gondjaink, e téren talán megnyugodhatunk, és a Bogdán-Gulácsi-Köteles triónak sok ideig automatikusan mehet majd a meghívó a válogatottbaJJ
Azert en egyiknel se vagyok ennyire nyugodt. Gulacsit ide-oda dobaljak evek ota nem ved rendszeresen elso osztalyban, Koteles eddig sehol nem volt, Bogdan csere nagyreszt eddig.zavi27
Idén ebből Gulácsi 1. számú kapus lesz a Championshipben, Kötél védeni fog a Genkben, Bogdán előtt meg az igencsak leépülő félben lévő Jääskeläinen véd...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
amúgy Eto'o csak sztem kelt el áron alul?? Morattinak ez a 25-27m h a pitsába volt elutasíthatatlan? értem én h 30 éves, de simán az egyik, ha nem a legjobb csatár jelenleg, aki még a tavalyi fos intert is a hátán vitte(már amennyire tudta)...

|
több mint 12 éve
Azert en egyiknel se vagyok ennyire nyugodt. Gulacsit ide-oda dobaljak evek ota nem ved rendszeresen elso osztalyban, Koteles eddig sehol nem volt, Bogdan csere nagyreszt eddig.
több mint 12 éve
Azert nem essunk mar at jo magyar szokas szerint a lo tuloldalara, mert elakadt benne 2 tizi. Eddis sehol nem volt, 1 eve csere 1 Genkben, az elso golban is benne volt, eladtak akezdo kapusukat, akit hoztak az meg nem vedhet a nemzetkozi kupakban. szoval azert varjunk meg ezzel Kotelest a valogatottba ajnarozasokkal szeritnem.zavi27
Olvasd el mégegyszer, amit írtam.vassadi
Bocsi, igen nem neked kellett volna reagalnom, hasonlot irtal, inkabb akkor az elotte levo irasokra gondoltam.
több mint 12 éve
Kitörölhetjük velük, ha a kedves, épp aktuális szövetségi kapitány vakegér és a már "bevált" Király, Babos aggastyán duót erőlteti.
Visszahívhatnánk Halmait is a középpályára akkor már.

Más:

Cristiano Ruiu a TeleLombardia szakértője és újságírója teljes magabiztossággal azt nyilatkozta, hogy jövő hét hétfőn vagy kedden Kaká a Milan játékosa lesz. Azt is felvázolta, hogy ez egy kölcsönszerződéssel fog létrejönni, amennyiben addig a Real nem talál vevőt a brazil játékosra.

Azért a hatalmas Mr.X mizéria eléggé nevetséges lett, de tényleg. Kaká-Aquilani, üvegcsapat.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 107 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
maradjunk annyiban, hogy bár 1-2 éve úgy tűnt, a hagyományosan erős kapusposzton is adódnak majd gondjaink, e téren talán megnyugodhatunk, és a Bogdán-Gulácsi-Köteles triónak sok ideig automatikusan mehet majd a meghívó a válogatottba

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Azert nem essunk mar at jo magyar szokas szerint a lo tuloldalara, mert elakadt benne 2 tizi. Eddis sehol nem volt, 1 eve csere 1 Genkben, az elso golban is benne volt, eladtak akezdo kapusukat, akit hoztak az meg nem vedhet a nemzetkozi kupakban. szoval azert varjunk meg ezzel Kotelest a valogatottba ajnarozasokkal szeritnem.zavi27
Olvasd el mégegyszer, amit írtam.