NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem tudom volt e már de ez rohadt jó 😀

"After this failure, Mezey Gyuri bácsi signed a contract with Dynamo in December 2009, with Hungarian coaches Egervári Sanyi bácsi and Mr Tibor Sisa also joining the Russian club.

In the summer transfer window of 2010, Gyuri bácsi made his first signings: forward Vendel Rugovics came from Pécsi MFC; defender Zoltán Zahorán from Békéscsabai Előre; Pongor, Szkunc, Kanál, Vonyigás, Nagy I and others from Hajdúnánás; and Tamás Móri from Felcsút SE. 3 October 2010, Dynamo lost against Spartak Nalchik to set another Russian First League record for most consecutive games going defeated, with 21 games since the start of the league season.

On January 18, 2011, the club was purchased by a personal friend of Viktor Orbán, billionare István Garancsi.[4] Garancsi ran faster in the Cooper test than any of the players. The press then hailed him as a hero and as a benefactor of Russian and international football.

On January 12, 2012, the club gained Balázs Dzsudzsák (alias Dzsudzsi) from FC Anzhi Makhachkala. Dzsudzsák (who is mentioned in Moscow press as "Bala$z Dz$udz$ak") was very satisfied with his new contract. To quote his own words: "This is the biggest money... I mean biggest moment in my life. Who says Dynamo was not a good choice, is not a Hungarian man and is a liar." So this „little man from Nyírlugos”[5] probably will have a good time in Makhachkala, because of the numberless Hungarian players too (and some of them, for example Péter Deszatnik and Vendel Hornyák was born in Nyírlugos)."

részlet a dinamo moszkva wiki oldaláról 😀
http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Dynamo_Moscow


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
zavi: hú de nehezen találtam meg, hogy mit írtál 😀
Jó hát a Barcás példa helyzetben teljesen más, csak magára a játékosra értem, hogy Dzs milyen szituban van. Az Anji helyzete azért más, mert most jött egy faszi aki úgy gondolta jól bevásárol aztán fasza lesz minden. Nem tudták, hogy szar lesz az egész, mert gondolom azt várták, hogy majd jön pár ember, aztán szilárdul az egység szerintem. Persze nem tudom mi volt bennük, de őket azért nem lehet "komoly klubként" kezelni, mivel nem normális szakmázgatós munka ment ott, hanem egy idióta bevásárolt jobbra-balra, aztán kiderült, hogy ész nélkül nem nagyon működik a téma. De nem tudom egyébként a védelem milyen volt korábban, mert ugye csak utána láttam meccsüket, hogy Dzs odament, és akkor már szar volt a védelem. Vagy legalábbis szaródott el folyamatosan.fetomy
Ja, bocsi én se találtam előszőr hova a fenébe írtam. 😊 Aha értem. Hát meglátjuk tényleg, mint ahogy a Vidinél is vitáztunk anno sokat, az idő, meg a következő szezonok eldöntik majd, hogy megérte-e, jobb lesz-e Balázsnak ott a Dinamonál, drukkolok azért, mert a PSV-ben milyen örömöm volt hétről-hétre olvasni a szuper teljesítményét. Csak már tudod, magyar foci ügyekben előszőr mindig inkább szkeptikus, pesszimista vagyok, mert az esetek 90%ban be is jön a rosszabbik verzió folyamatosan.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
45 milláért felőlem oda megy Pato, ahová akar.
28-ért nincs eladni viszont eladni. Ezt a bizonyításos dolgot értem, ellenben azt is bizonyítottA, hogy kurva fos formában van jó ideje, ráadásul sérülésmentesen sem tudja lehúzni még a hónapokat sem, nem hogy egy egész idényt
Egyébként Gallianék hatalémas faszkalapok. Jó, ezt már tudjuk. A Pato biznisz valszeg Barbara miatt lehetett lefújva, mivel ugye nem titok, hogy Pato keféli a Berlusconi lányt. 😀 Ettől függetlenül viszont koránt sem lennék biztos benne, hogy ez a Tevez biznisz le van fújva, lehet ez is csak terelés. Mivel Gallianék folyton ilyenekkel próbálkoznak.
Személy szerint letojom tevezt, sőt talán előnyösnek is vélem, mert végre nem vele foglalkozik az egész klub, hanem végre talán Montolivora is rászánunk egy napot, mert kb. ennyibe telne a leigazolása. 5 milláért lazán a miénk lenne, Ő meg arra vár fél éve, hogy aláírhasson hozzánk.
Jó, mondjuk ez a Pato-Ibra-Robinho támadósor egy rossz vicc, mivel Ibra a BL-t nem képes nyerni és a fontos meccseken betalálni, Pato meg alibizik, Robinho meg nem tud berúgni semmit sem.
A bajnokság talán reális elvárás lesz, de akkor is szánalom és nevetséges, ami nálunk folyik átigazolási szezon és politika címszóval.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Pato: A Milan az otthonom. Nem akartam megtörni a karrieremet a piros-feketéknél azután, hogy megnyertem az első két trófeámat ebben a mezben. Hozzá akarok járulni a Milan történelméhez, és a jövőbeli sikereihez jó kedvvel, harmóniában a környezettel. Ez a jókedv ad nekem energiát, hogy szembenézzek az elkövetkezendő meccsekkel, nagyobb lelkesedéssel, győzni akarással, gólokat szerezve. A mai nap egy különleges nap számomra. Szeretném megköszönni az elnökünknek, Berlusconinak, a klubnak és a szurkolóknak, akik mindig hittek bennem.”

Ezzel egy időben Galliani bejelentette, hogy a Milan eláll a Tevez-üzlettől. Szavaiból az derült ki, hogy Tevezt Pato pótlására szánta a klubvezetés, de azzal, hogy a brazil a kész francia szerződés ellenére a Milanban maradt, a rossonerinek nincs szüksége az argentin játékosra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Pato -> PSG, már majdnem biztos.empty taxi
mégse?empty taxi
a legfrissebb szerint mégse.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
zavi: hú de nehezen találtam meg, hogy mit írtál 😀
Jó hát a Barcás példa helyzetben teljesen más, csak magára a játékosra értem, hogy Dzs milyen szituban van. Az Anji helyzete azért más, mert most jött egy faszi aki úgy gondolta jól bevásárol aztán fasza lesz minden. Nem tudták, hogy szar lesz az egész, mert gondolom azt várták, hogy majd jön pár ember, aztán szilárdul az egység szerintem. Persze nem tudom mi volt bennük, de őket azért nem lehet "komoly klubként" kezelni, mivel nem normális szakmázgatós munka ment ott, hanem egy idióta bevásárolt jobbra-balra, aztán kiderült, hogy ész nélkül nem nagyon működik a téma. De nem tudom egyébként a védelem milyen volt korábban, mert ugye csak utána láttam meccsüket, hogy Dzs odament, és akkor már szar volt a védelem. Vagy legalábbis szaródott el folyamatosan.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Pato -> PSG, már majdnem biztos.empty taxi
mégse?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
A macskásokat elsiette, de ezt miért? korábban leírtam, hogy az anzsiban alapból nincs szükség támadó kp-ra, tehát inkább padozzon/játszon tőle idegen poszton, minthogy máshol próbálkozzon?fetomy
Akkor minek ment oda, minek vittek oda? Akkor errol nem tudott senki, hogy nem kell tamado kp, erdekes. Most hirtelen fel ev utan kiderul es dejo hogy akkor kimenekitette a Dinamo?! Eddig errol szo sem volt, hogy nem illik bele es azert nem jatszik, minden rendben volt allitolag meghogy az alakulo nagycsapat kulcsembere lesz majd akit nagy penzert igazolt az anzsi es ngay tervei vannak vele is. Most akkor ez mint kamu volt?zavi27
Gazsi Gazsijev nyomatta a 4-5-1-et az Anzhinál szeptember végéig, míg ki nem b.ták a picsába. Eleinte még Gordeyev is próbálta, de utána átállt 4-4-2-re. De már a 4-5-1-ben sem tudott támadó szerepe lenni Dzsudzsáknak, mivel a meccsek közben kiderült, hogy szar a védelem, ezért a szélsők is elsősorban védekeznek, nempedig támadnak. Éppen ezért álltak át 4-4-2-re, mert ha a szélsők nem támadnak, akkor az 1 csatár kevés, ha 2 csatár van akkor viszont nem gond, ha a széljáték nem jelentős.

Najo ezt taktikailag ertem, de most egy komoly klubnal nem tudjak milyen kepesegu hatvedek vannak, meg milyen karakteruek?! Azok mar ott voltak gondolom amikor Balazst hoztak es akkor jottek ra hogy nicns vedo es akkor ot is engedjuk el? Akkor a Bracanal nem Messit engedik el, hanem jobb vedoket igazolnak, hamar ilyen ertekes kp. van allitolag.

Mindemellett játszott, míg meg nem sérült, csak szinte szélső hátvédet játszott, szerepkörben legalábbis mindenképpen. De mégegyszer mondom, nem így tervezte az anzsi, csak kénytelenek voltak változtatni a szar védelem miatt. Nagyjából az a szitu, mintha a Barcánál kiderülne, hogy a védelem nagyon gyenge, ezért Messit hátraraknák szélső hátvédnek, és meccsenként egyszer lépné át a félpályát. Kurvajó lenne, de erre pazarlás, mert a csapatnak is jobb lenne olyan akinek alapból az a szerepe, és Messinek is jobb lenne, ha ott játszhat ahol szeret és tud.fetomy
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
A macskásokat elsiette, de ezt miért? korábban leírtam, hogy az anzsiban alapból nincs szükség támadó kp-ra, tehát inkább padozzon/játszon tőle idegen poszton, minthogy máshol próbálkozzon?fetomy
Akkor minek ment oda, minek vittek oda? Akkor errol nem tudott senki, hogy nem kell tamado kp, erdekes. Most hirtelen fel ev utan kiderul es dejo hogy akkor kimenekitette a Dinamo?! Eddig errol szo sem volt, hogy nem illik bele es azert nem jatszik, minden rendben volt allitolag meghogy az alakulo nagycsapat kulcsembere lesz majd akit nagy penzert igazolt az anzsi es ngay tervei vannak vele is. Most akkor ez mint kamu volt?zavi27
Gazsi Gazsijev nyomatta a 4-5-1-et az Anzhinál szeptember végéig, míg ki nem b.ták a picsába. Eleinte még Gordeyev is próbálta, de utána átállt 4-4-2-re. De már a 4-5-1-ben sem tudott támadó szerepe lenni Dzsudzsáknak, mivel a meccsek közben kiderült, hogy szar a védelem, ezért a szélsők is elsősorban védekeznek, nempedig támadnak. Éppen ezért álltak át 4-4-2-re, mert ha a szélsők nem támadnak, akkor az 1 csatár kevés, ha 2 csatár van akkor viszont nem gond, ha a széljáték nem jelentős.

Najo ezt taktikailag ertem, de most egy komoly klubnal nem tudjak milyen kepesegu hatvedek vannak, meg milyen karakteruek?! Azok mar ott voltak gondolom amikor Balazst hoztak es akkor jottek ra hogy nicns vedo es akkor ot is engedjuk el? Akkor a Bracanal nem Messit engedik el, hanem jobb vedoket igazolnak, hamar ilyen ertekes kp. van allitolag.

Mindemellett játszott, míg meg nem sérült, csak szinte szélső hátvédet játszott, szerepkörben legalábbis mindenképpen. De mégegyszer mondom, nem így tervezte az anzsi, csak kénytelenek voltak változtatni a szar védelem miatt. Nagyjából az a szitu, mintha a Barcánál kiderülne, hogy a védelem nagyon gyenge, ezért Messit hátraraknák szélső hátvédnek, és meccsenként egyszer lépné át a félpályát. Kurvajó lenne, de erre pazarlás, mert a csapatnak is jobb lenne olyan akinek alapból az a szerepe, és Messinek is jobb lenne, ha ott játszhat ahol szeret és tud.fetomy
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A macskásokat elsiette, de ezt miért? korábban leírtam, hogy az anzsiban alapból nincs szükség támadó kp-ra, tehát inkább padozzon/játszon tőle idegen poszton, minthogy máshol próbálkozzon?fetomy
Akkor minek ment oda, minek vittek oda? Akkor errol nem tudott senki, hogy nem kell tamado kp, erdekes. Most hirtelen fel ev utan kiderul es dejo hogy akkor kimenekitette a Dinamo?! Eddig errol szo sem volt, hogy nem illik bele es azert nem jatszik, minden rendben volt allitolag meghogy az alakulo nagycsapat kulcsembere lesz majd akit nagy penzert igazolt az anzsi es ngay tervei vannak vele is. Most akkor ez mint kamu volt?zavi27
Gazsi Gazsijev nyomatta a 4-5-1-et az Anzhinál szeptember végéig, míg ki nem b.ták a picsába. Eleinte még Gordeyev is próbálta, de utána átállt 4-4-2-re. De már a 4-5-1-ben sem tudott támadó szerepe lenni Dzsudzsáknak, mivel a meccsek közben kiderült, hogy szar a védelem, ezért a szélsők is elsősorban védekeznek, nempedig támadnak. Éppen ezért álltak át 4-4-2-re, mert ha a szélsők nem támadnak, akkor az 1 csatár kevés, ha 2 csatár van akkor viszont nem gond, ha a széljáték nem jelentős.

Mindemellett játszott, míg meg nem sérült, csak szinte szélső hátvédet játszott, szerepkörben legalábbis mindenképpen. De mégegyszer mondom, nem így tervezte az anzsi, csak kénytelenek voltak változtatni a szar védelem miatt. Nagyjából az a szitu, mintha a Barcánál kiderülne, hogy a védelem nagyon gyenge, ezért Messit hátraraknák szélső hátvédnek, és meccsenként egyszer lépné át a félpályát. Kurvajó lenne, de erre pazarlás, mert a csapatnak is jobb lenne olyan akinek alapból az a szerepe, és Messinek is jobb lenne, ha ott játszhat ahol szeret és tud.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Pato -> PSG, már majdnem biztos.empty taxi
Eladják az egyetlen fiatal csatárukat aki már azért bizonyított... hát érdekes döntés, de elvileg hozzák a helyére Leandro Damiãot
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Pato -> PSG, már majdnem biztos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
ui.: Azt meg azt hiszem már kitárgyaltuk, hogy aPSV-ből anzsiba mennie hülyeség volt, azt hittem most nem ez a téma, abban én sem védeném, minthogy nem is védtem anno. Amúgy az anzsi nyilván szélre akarta, csak a meccseken kiderült, hogy nem működik, mert a szélsőknek is védekezni kell, különben szopás van.fetomy
Az ilyen csapatokat jobb kerülni. Hirtelen felfutnak, ott a pénzük, meghülyülnek tőle. Össze-vissza veszik a játékosokat, sokszor semmi logikus elgondolás, ráadásul edzőkből is simán elfogyaszthatnak párat egy év alatt. Alapból ruszkikhoz baromság volt menni, PSV-ben sztár volt, jól ment neki a játék, mindenki szerette. Akkor már valami rangosabb bajnokság csapatába igazoltam volna. Fogtam a fejemet mikor anno szóba került Dzsudzsák neve a Lille-nél, hát mennyivel jobb lett volna... :rolleyes:Asbee
Hat ezzel is egyetertek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezeket Te komolyan is gondolod, amiket leírsz ?gabtsi
sajnos
szerk.: de legalabb nincs egyedul
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
A macskásokat elsiette, de ezt miért? korábban leírtam, hogy az anzsiban alapból nincs szükség támadó kp-ra, tehát inkább padozzon/játszon tőle idegen poszton, minthogy máshol próbálkozzon?fetomy
Akkor minek ment oda, minek vittek oda? Akkor errol nem tudott senki, hogy nem kell tamado kp, erdekes. Most hirtelen fel ev utan kiderul es dejo hogy akkor kimenekitette a Dinamo?! Eddig errol szo sem volt, hogy nem illik bele es azert nem jatszik, minden rendben volt allitolag meghogy az alakulo nagycsapat kulcsembere lesz majd akit nagy penzert igazolt az anzsi es ngay tervei vannak vele is. Most akkor ez mint kamu volt?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
ui.: Azt meg azt hiszem már kitárgyaltuk, hogy aPSV-ből anzsiba mennie hülyeség volt, azt hittem most nem ez a téma, abban én sem védeném, minthogy nem is védtem anno. Amúgy az anzsi nyilván szélre akarta, csak a meccseken kiderült, hogy nem működik, mert a szélsőknek is védekezni kell, különben szopás van.fetomy
Az ilyen csapatokat jobb kerülni. Hirtelen felfutnak, ott a pénzük, meghülyülnek tőle. Össze-vissza veszik a játékosokat, sokszor semmi logikus elgondolás, ráadásul edzőkből is simán elfogyaszthatnak párat egy év alatt. Alapból ruszkikhoz baromság volt menni, PSV-ben sztár volt, jól ment neki a játék, mindenki szerette. Akkor már valami rangosabb bajnokság csapatába igazoltam volna. Fogtam a fejemet mikor anno szóba került Dzsudzsák neve a Lille-nél, hát mennyivel jobb lett volna... :rolleyes:Asbee
A francia bajnokság momentán szerintem nem erősebb a hollandnál, vagy ha igen is, a Lillet végképp nem véltem volna előrelépésnek.

Új hír, amit már egyre több lap és oldal lehoz, hogy a PSG és a Milan megegyezett Patorol. 28+7 millió euróért megy, 3,5 évre.
Szánalmasan kis pénz, faszkalapok vagyunk, ha ez igaz. Gratulálok Berlusconi, Galliani!

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ui.: Azt meg azt hiszem már kitárgyaltuk, hogy aPSV-ből anzsiba mennie hülyeség volt, azt hittem most nem ez a téma, abban én sem védeném, minthogy nem is védtem anno. Amúgy az anzsi nyilván szélre akarta, csak a meccseken kiderült, hogy nem működik, mert a szélsőknek is védekezni kell, különben szopás van.fetomy
Az ilyen csapatokat jobb kerülni. Hirtelen felfutnak, ott a pénzük, meghülyülnek tőle. Össze-vissza veszik a játékosokat, sokszor semmi logikus elgondolás, ráadásul edzőkből is simán elfogyaszthatnak párat egy év alatt. Alapból ruszkikhoz baromság volt menni, PSV-ben sztár volt, jól ment neki a játék, mindenki szerette. Akkor már valami rangosabb bajnokság csapatába igazoltam volna. Fogtam a fejemet mikor anno szóba került Dzsudzsák neve a Lille-nél, hát mennyivel jobb lett volna... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 888
Most komolyan már megint az a téma, hogy Dzsudzsák mennyire hülye? Nemhogy örülnétek, hogy a mindenki által lenézett Anzhi Macskakaja helyett elment az egyik leghíresebb Moszkvai klubba. Egyébként érdekes dolgokat sikerült megtudnom, de ezért jó olvasgatni a soccer topikot.

Mint megtudtam Balázs teljesen visszalépett, hiszen az erős holland bajnokságból átigazolt a gyengécske oroszokhoz, és az hogy az orosz liga a világ 7. legerősebb bajnoksága 3 hellyel megelőzve a holland bajnokságot az teljesen mellékes. És pláne most döntött rosszul, mikor a 8. helyezettől a 3.-ba igazolt át. Végülis érthető…

Következő érdekes fejlemény, hogy mint empty taxi-tól megtudtam a PSV stabil BL résztvevő, és ha eltekintünk attól, hogy ez nem igaz még jól is hangzik… 😊 Dzsudzsák 4 szezonja alatt, egyszer voltak BL résztvevők, Dzsudzsák első teljes idényében (1 győzelemmel, 5 vereséggel utolsók lettek). A következő évek egy 4. és két 3. helyet hoztak a bajnokságban. Így tehát jött az EL, ahol összejött egy legjobb 32-s helyezés, és egy negyeddöntő. Idén továbbjutottak a csoportkörből, de már Dzsudzsák nélkül.

Következő sarkalatos kérdés az, hogy Dzsudzsákot kiszorította egy vénember Zhirkov személyében (28 éves is elmúlt, amikor a legtöbb ember már csak levezetni szokott, ja nem 😉 ), amit egyébként nem is tudom, miből gondoltok. De ha így is lenne akkor is, ha tényszerűen nézzük Zhirkov egy jobb védekező játékos, talán kicsivel rosszabb támadó játékos, mint Dzsu, és ráadásul még orosz is, ami nem keveset számít egy ilyen nemzetközi csapat szurkolóinak, mint az Anzhi. De még nem jelenthetjük ki, hogy egyértelműen kiszorította volna, ugyanis Dzsudzsák mindössze 8 meccset játszott, amiből mind a 8-on együtt voltak pályán, igaz Dzsu 3x csere volt, de az a sérülése miatt volt.

Mindenki bírálja azért is, mert elment az Anzhihoz, nos bár igazából erről senki nem tud semmit, de én ezért sem hibáztatnám, bár én se örültem neki, és nem is értek vele egyet. De lehet, hogy a PSV döntött úgy, hogy ők bizony csak ide engedik el, mert nekik kell a pénz, és más nem fog nekik ennyit fizetni. És ha ez nem is volt így akkor is érthető szerintem, hogy Dzsudzsák, aki nem egy gazdag családból származik, úgy gondolta, hogy lehet ez élete utolsó lehetősége arra, hogy nagy pénzt keressen, hisz bármikor jöhet egy nagy sérülés (hozzáteszem ahogy jött is). Ezért úgy döntött, hogy pár évig halálra keresi magát, aztán kitudja még lehet, hogy lesz nagyobb lehetősége is, mert még mindig fiatal. 😉

És ha minden kötél szakad mi visszavárjuk Debrecenbe, nálunk majd játszat ezt garantáljuk. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
-Miért kell óvatosan kinyitni a Nemzeti Sportot?

-???

-Nehogy kiessen az Újpest. 😉

most küldte 1 volt osztálytársam. 😀Amadeus91
LOL!Elég lassan terjednek az ilyesfajta infók arra felé úgy látom 😀 Mi már vagy 10 éve ezzel szoktuk piszkálni egymást 😊JoeyPorter
messze lakik, a levél meg el is keveredett útközben 😂
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
-Miért kell óvatosan kinyitni a Nemzeti Sportot?

-???

-Nehogy kiessen az Újpest. 😉

most küldte 1 volt osztálytársam. 😀Amadeus91
LOL!Elég lassan terjednek az ilyesfajta infók arra felé úgy látom 😀 Mi már vagy 10 éve ezzel szoktuk piszkálni egymást 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Az biztos, hogy a Moszkva taktikája sokkal testhezállóbb lesz Bazsinak.
Kíváncsian várom, mit művel majd a maradék meccseken az idényben. De szerintem alapból az orosz bajnokság nem neki való és nincs is szem előtt. De kívánom Neki a legjobbakat.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az nyilván benne van hogy beképzelt, erről nem is kívánok vitatkozni, de nem csak azért ment el, mert az Anzsiban kiszorította Zhirkov. De most ha Te pl. támadó szélső vagy, akkor küzdesz minden erőddel, hogy beküzdd magadat abba a kezdőbe, ahol védekezni fogsz csak? Nem azért tartom jó döntésnek, hogy elment, mert itt padozott, hanem mert az Anzsi játékrendszerébe ő egyáltalán nem illik bele. Zhirkov pont azért szorította ki, mert rá van szabva az a poszt, amire az anzsi a szélsőket használja.

Ha lehet találni a neten anzsi meccset, szedj le 1-2-t és nézd meg. Meg fogod látni miről beszélek. Nincs náluk szélső támadás konkrétan. Vagy csak nézd meg transfermarkton a pozíciókat. Látni fogod, hogy egyetlen Wingerük van/volt: Dzsudzsák. Szerinted ha náluk mondjuk jobbat akartak mint Dzsudzsák, akkor miért egy full védekező kp-t, Zhirkovot hozták a helyére, és nem egy támadó szelleműt? Azért jó döntés elmennie innen, mert nem használják az ő posztját. Ha pl. a Real kitalálná, hogy Ronaldo legyen inkább szélső hátvéd, mert olyan rendszerben játszanak, ős se sokáig maradna ott.

Anzsi Dynamo


Hogy túl hamar ment el az nyilván igaz, de azért ők biztos jobban tudják, hogy mennyire volt/lett volna keresett. Mondom én nem hiszem, hogy kapkodtak utána a menő európai klubok, ő mégis inkább ott maradt a semmi közepén úgymond és nem várta ki míg jön a Barcelona.


ui.: Azt meg azt hiszem már kitárgyaltuk, hogy aPSV-ből anzsiba mennie hülyeség volt, azt hittem most nem ez a téma, abban én sem védeném, minthogy nem is védtem anno. Amúgy az anzsi nyilván szélre akarta, csak a meccseken kiderült, hogy nem működik, mert a szélsőknek is védekezni kell, különben szopás van.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
-Miért kell óvatosan kinyitni a Nemzeti Sportot?

-???

-Nehogy kiessen az Újpest. 😉

most küldte 1 volt osztálytársam. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Huszti se siette el, most is tárt karokkal várja 3 premier ligás csapat. (gondolom ebben a sorrendben: mancity-mu-dinamo london). a kétkedők csak irigykednek! Zimányné Zsuzsi a legbesztebb!Divat
Hát szvsz Huszti sose volt olyan jó mint Dzsudzsák, plusz össze nem lehet hasonlítani, tekintve hogy Husztinak a németeknél bérelt helye volt kb.fetomy
mer zsuzsinak a PSV-be nem 😀

|
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezeket Te komolyan is gondolod, amiket leírsz ?

ami nem hajlik, az törik!