Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem helyes. Van de és van viszont, de viszont nincs, és bekapott gól sincs, bekapni egészen mást kell. Jösztökkel meg ne fárasszatok már 😀
Amúgy meg: Csak szopatunk! 😀Wyatt
Van ám és van bár, de helyes az ámbár is. A de viszont is helyes, nyugodtan keress rá.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a pestiek is utálják a jösztök-öt 😀eaglesmcnabb
Csak a jösztök az helyes nyelvtanilag, míg az a névelő használta nevek előtt fölösleges. 😛Sebii
nem mondtam hogy nem helyes, de tény hogy utálják 😀

amúgy a de viszontot is utálja mindenki és az is helyes 😀


szerk.: hehe Rudi 😀eaglesmcnabb
Nem helyes. Van de és van viszont, de viszont nincs, és bekapott gól sincs, bekapni egészen mást kell. Jösztökkel meg ne fárasszatok már 😀
Amúgy meg: Csak szopatunk! 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
a magyar- norvég meccs szünetében kiraktak a stadionból anno, azóta sem tudja senki h miért... talán mert félmeztelenül ordítottam a szekusoknak 😀 aztán éjfélkor felhívtak a haverok hol vagyok már, én meg csak annyit mondtam "valahol újpesten..." 😂

de aztán fél 2kor hazaértem a koleszba a nagyvárad téren :cool:

ezt nem űbereli nálam semmidavemayer
nagykirály vagybraxa88
jól van na nem vagyok rá büszke, ma már nyugdíjas vagyok ahhoz képest

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a magyar- norvég meccs szünetében kiraktak a stadionból anno, azóta sem tudja senki h miért... talán mert félmeztelenül ordítottam a szekusoknak 😀 aztán éjfélkor felhívtak a haverok hol vagyok már, én meg csak annyit mondtam "valahol újpesten..." 😂

de aztán fél 2kor hazaértem a koleszba a nagyvárad téren :cool:

ezt nem űbereli nálam semmidavemayer
nagykirály vagy
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 739 — Illegális gyakorló
Hihetetlen jó érzés a péló jó oldalán lenni a meccs végi szopatásnál 😀

Ha nem is lesz meg a második hely, de a maradék kettőt hozzuk, szerintem sok rossz szavunk nem lehet. A hollandoktól nem volt reális a pontszerzés (és mégis majdnem...), Svédországban is mondhatni papírforma a L, de végre nagy meccset nyertünk itthon és a kötelezőket is hoztuk eddig. Mindenesetre remélem a rokonok megtréfálják a svédeket 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Itt a google translete-es változata az egyik svéd portál cikkének:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=sv&tl=hu&twu=1&u=http://www.dn.se/sport/fotboll/lang-vag-kvar-till-em-for-sverige&usg=ALkJrhjC4OaSSwKhbKcldRJ6IfRHkluarw

Nagy részt nem túl érthető, de végén a Hamrén nyilatkozat fordítása kifektetett. 😀

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fasza egy nap, kerti sütögetés haverokkal, majd közös meccsnézés, és így hogy nyertünk, a sör is jobban csúszott. 😊 😂

Zaklatott egy meccs volt, érződött a feszültség. Úgy érzem, a svédek kicsit nagyobb mellénnyel jöttek ma ki, úgy gondolták, hogy Ibra majd bekotor nekünk egyet, esetleg kettőt.

Még él az a remény. 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
törökök viszont egy 97.percbe szerzett góllal verték csak kazahsztánt....igaz akkor már 10 emberrel voltak pár percig.Divat
a kazahok az utóbbi 5 évben nagyon sokat fejlődtek játékban, egyedül az eredményekben nem látszik (még annyira).

a helyükben én átigazolnék az ázsiai régióba, ott kijutnának 5 éven belül egy világversenyre.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
törökök viszont egy 97.percbe szerzett góllal verték csak kazahsztánt....igaz akkor már 10 emberrel voltak pár percig.

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
tényleg Korda kéne ide: "11-es! MEGADJA! " 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Én életemben kb először elmentem a lottózóba kitölteni egy totószelvénytDexxter Tailor
remélem csak azért tetted ezt, mert nagyon fiatal vagyJJ
Jaja, még csak fél éve vagyok legális 😀 De amúgy meg 9 találatom lett, és 10 találattól fizetnek. Szóval a köcsög magyarok miatt nem dől a lé 😕 😀Dexxter Tailor
anno 17 évesen volt egy 12-esem, ha a Gázszer(!!!)-Győr meccs 1es (ahol 11-est hibázott a Gázszer és 0:0 lett) akkor 13+1 ami akkor volt 2 millió forint (most kb érne 8-10-et). Így "csak" 22 ezer lett 25 forintból 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én életemben kb először elmentem a lottózóba kitölteni egy totószelvénytDexxter Tailor
remélem csak azért tetted ezt, mert nagyon fiatal vagyJJ
Jaja, még csak fél éve vagyok legális 😀 De amúgy meg 9 találatom lett, és 10 találattól fizetnek. Szóval a köcsög magyarok miatt nem dől a lé 😕 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Sztem kell semmit mondani se Egervárira se a válogatottra csak örülni hogy végre nyertünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szaba: Én meg nem mondom, hogy húderosszul válogat, vagy mittudomén, csak megint kezdünk átesni a ló túloldalára. Lehet úszni az örömmámorban, mert jól játszottunk ráadásul még nyertünk is, és ha lehet ezt mondani életben maradtak a remények. De nem kell úgy kezelni, hogy mostantól mindenki jó játékos és Egervári dejó edző. Ha ez stabilan megmarad, akkor igen, de egy meccsből ne kövessük el azt a hibát, amit mindig elkövetünk. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez igen jó volt. belegondolni is durva, hogy ezt ~20 emberrel néztem egy kocsmában és mi lenne ha kijutnánk az eb-re és ott a stadionban :cool:

ja azt kihagytam h egervári meg varga jóska mongyanak le !!!4!!!4!!!44!NÉGY!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Köcsög Egervári. Milyen válogatott ez, pfejj... Ilyen hülyét, nem tud válogatni. stb, stb.szaba
Már vártam ezt a hozzászólást... 😊fetomy
Nem azt mondom, hogy én megmondtam, hanem azt, hogy kicsit már sok a károgás.












Amúgy meg, én megmondtam. 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Jughead: Varga Józsi volt a mezőny legjobbja

(lehet hogy volt olyan szitu ahol elvitte a hév de ő volt a legjobb a pályán ez tuti, mindenkinek feltűnt hogy bejátszotta a jobb oldalt)davemayer
igen, az irónia felismerésében viszont nem te vagy a mezőny legjobbja 😀Hurka
nem érted hogy forr a vérem!!!! 😂 😛

ja amúgy totál felismertem a hszben az iróniát, nincs az a helyzet sztem amikor kifütyüljék a Jóskát :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
Jughead: Varga Józsi volt a mezőny legjobbja

(lehet hogy volt olyan szitu ahol elvitte a hév de ő volt a legjobb a pályán ez tuti, mindenkinek feltűnt hogy bejátszotta a jobb oldalt)davemayer
igen, az irónia felismerésében viszont nem te vagy a mezőny legjobbja 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Jughead: Varga Józsi volt a mezőny legjobbja

(lehet hogy volt olyan szitu ahol elvitte a hév de ő volt a legjobb a pályán ez tuti, mindenkinek feltűnt hogy bejátszotta a jobb oldalt)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
Emberek... Hát ez kurva jó volt 😀 😀 😀

sajnálom aki vidéken "ragadt" és nem tudott eljönni, priceless volt. Rudolf góljánál képszakadás volt de kijózanodtam egy perc alatt 😂 Magyaroszág- Svájc 1:0 asszem 1997. Azóta várjuk azt hogy megverjünk tétmeccsen egy nálunk előrébb kvalifikált válogatottat - és végre megtörtént! Mondtam, kikaphatnak 5:0 felőlem Moldovában mert ezt akartam h üssük itthon a svédeket. A bközépből nekem úgy tűnt nem játszottunk jól, főleg nem a második félidőben. Oda is szóltam haveromnak a 85. percben hogy "lesz-e Ibra-gól a végén" de csak fintorgott... VÉGRE mi rúgjuk a végén a gólt!!!
Remélem eredményt követni legalább olyan jó volt mint a helyszínen megélni...

Eddig utáltam a HAJRÁ...MAGYAROK-at a tv-n keresztül de a b-középből ÓRIÁSI volt 😉 beleborzong az ember, és ez csak cirka 30 ezer ember volt, mi lenne ha 80 lenne... remélem megérem. Mindenkinek aki drukkolt a csapatnak köszönet jár!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a szarnak magyarázzam, a HA ugye nem játszik, de HA abból gól születik, akkor nem lenne most itt szent tehén... Istenítsük őket, szálljanak el, aztán majd le Moldova ellen.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 704
de nem ment fel a támadással, hanem egy hosszú zsugára csúszott rá, hogy lássák ő meghal a pályán. közben meg, amikor kelt fel, Ibra már a 16-os oldalvonalán kapta a bedobást. ezért kellene egy értelmes, igazi jobb bekk.JC6
Igazából ekkor én is elgondolkoztam, hogy a kövi Loki meccsre megbeszélem a Sz.U.D-osokkal hogy fütyüljük ki vagy vmi mert tényleg óriási hiba volt hisz gondoljunk bele emberek megpróbált labdát szerezni (igen régebben minimum halálbüntetést kapott volna).
Húú az ilyen embereket nem értem, nem a saját posztján hozta le azt a szintet amit egyik jobb hátvédünk se tud, jobban játszott életében előszőr igazi tétmeccse egy idegen poszton mint a bal oldali védőnk. Igen egyet értek veled tényleg őt kell szídni...
A magyar válogatottnak meg óriási gratuláció jár, és egyszerűen félelmetes belegondolni, hogy mindezt az 5 legjobb magyar labdarugó nélkül értük el.... (persze lehet ha játszanak minden más lett volna) 😉
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köcsög Egervári. Milyen válogatott ez, pfejj... Ilyen hülyét, nem tud válogatni. stb, stb.szaba
Már vártam ezt a hozzászólást... 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Köcsög Egervári. Milyen válogatott ez, pfejj... Ilyen hülyét, nem tud válogatni. stb, stb.
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 722 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre Fortunának a jó oldalán voltunk és nekünk jött ki a lépés !
Szép volt Fiúk!
Remek estét szerzett a MAGYAR CSAPAT bár a kocsmában a 2. gólnál az asztal majdnem felborult!!! 😀
Felesleges számolgatni ki kell élvezni maximálisan ezt a régóta várt sikert!!! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!