Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na akkor lassan kezdődik a 2. meccs, a hangulat elképesztő lesz 😊Hurka
Ebbe én is belenézek, hajrá Diósgyőr, aztán este szép lila bemutatkozást várok élőben a helyszínen jó hangulatban!zavi27
60 perc után elmegy az összes drukker elvileg
egyébként nem lesz a liláknak szép bemutatkozása 😛Hurka
Nem az összes,csak az ultrák.
Szép gyásszünet volt, csak az egész stadion énekelt. :o

Viszont erről a stadionfelújításról lemaradtam.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de égő basszus... megy a gyászszünet, erre nem állítják le a Diósgyőr indulóját, ami ilyen "lá lá lá"-ból áll, hihetetlen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez mi a fasz? 😀
Szól az induló, mikor gyászszünet van elvileg.

több mint 12 éve
Ebbe én is belenézek, hajrá Diósgyőr, aztán este szép lila bemutatkozást várok élőben a helyszínen jó hangulatban!zavi27
60 perc után elmegy az összes drukker elvileg
egyébként nem lesz a liláknak szép bemutatkozása 😛
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Ebbe én is belenézek, hajrá Diósgyőr, aztán este szép lila bemutatkozást várok élőben a helyszínen jó hangulatban!
több mint 12 éve
na akkor lassan kezdődik a 2. meccs, a hangulat elképesztő lesz 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 056
Szánalmas.
Gondok Kecskeméten, Szivics az asztalra csapott
Az ember nem is hinné, hogy ezek a fociból élnek, mert inkább úgy viselkednek, mint egy marék nagycsoportos.

😀 😀
Pécsen meg ravasz a gazdasági igazgató:
"A tavalyi, NB2-es jegyárakhoz képest laza 150%-os emelkedés van, sőt, van olyan kategória, ahol az éves bérlet drágább, mint a jegyek külön-külön."
(Innen az infó)Gogo
egyszerűen röhej. Komolytalan.... 30.000..annyiból jegyet veszel egy Bundesliga meccsre..nem is akármilyet. És akkor nem is ezt kapod érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szánalmas.
Gondok Kecskeméten, Szivics az asztalra csapott
Az ember nem is hinné, hogy ezek a fociból élnek, mert inkább úgy viselkednek, mint egy marék nagycsoportos.

😀 😀
Pécsen meg ravasz a gazdasági igazgató:
"A tavalyi, NB2-es jegyárakhoz képest laza 150%-os emelkedés van, sőt, van olyan kategória, ahol az éves bérlet drágább, mint a jegyek külön-külön."
(Innen az infó)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Döme részeg, másnapos, vagy beteg? :/
http://www.pixter.hu/video?id=28642Gergőbácsi
A mágus is azt jósolta,hogy a Fradi lesz a bajnok 😀

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Aztán Adam gyönyörűt védett a kaputól 20 m-re. 😀

szerk.: ha a mai meccse után eladjuk Insúát, durci leszek.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
carroll ezt a wolverine szakállat igazán elfelejthetné...

adam első gólja. ohh yeah
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tipikusan az a helyzet, amikor a kamerás már szédeleghetett a tömény pálinkaszagtól...
több mint 12 éve
http://www.pixter.hu/video?id=28642Gergőbácsi
full gatya ez az ember....

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
http://www.pixter.hu/video?id=28642

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért én örülnék ha ngog maradna. tökéletes cserecsatár lenne, és sztem azért van benne potenciál bőven, jó tudom sokat nem fog játszani
több mint 12 éve
BTW, Comolli azt nyilatkozta, hogy Downing szerződtetésével már megvannak azok a játékosok, akiket nagyon akartak Dalglishék, szóval nagy igazolás már nem várható - de persze bármi lehet. Néhány eladás, ill. kölcsönbeadás azonban biztosan lesz még.Mikey
Azért remélem még érkezik két védő, középre és balra (bár ha Insua-val elégedett a stáb, akkor ez nem olyan fontos), és N'gog-ot is lecserélhetnék egy képzettebb támadóra.Zolika
Szerintem védő poszton megvan a csapat. Nem kell oda senki. Szerencsére a szélső védők (Johnson, Kelly, Flanagan) olyan jók, hogy mindkét oldalon magas szinten képesek játszani, és Insúával kiegészítve (nagyon remélem, hogy marad) négyen (ill. öten, ha Aurélio éppen nem sérült) vannak két posztra. Az pedig éppen elég. Középre is van 3 kezdő szintű, és két backup ember...
Ngog... hát ő akár mehet is, de ez részletkérdés már. Úgysem fog sok szerephez jutni, mert előbb fog Suárez és Kuyt is centert játszani, mert jobbak, és eredeti helyükre ott van Downing valamint Henderson beugrónak.

Engem inkább az érdekel, hogy a szemetet rakjuk ki mindenképpen. Cole, Poulsen, Jovanovic...Mikey
Valszeg Jovanovic fog repülni, jelenleg mezszáma sincs.

több mint 12 éve
BTW, Comolli azt nyilatkozta, hogy Downing szerződtetésével már megvannak azok a játékosok, akiket nagyon akartak Dalglishék, szóval nagy igazolás már nem várható - de persze bármi lehet. Néhány eladás, ill. kölcsönbeadás azonban biztosan lesz még.Mikey
Azért remélem még érkezik két védő, középre és balra (bár ha Insua-val elégedett a stáb, akkor ez nem olyan fontos), és N'gog-ot is lecserélhetnék egy képzettebb támadóra.Zolika
Szerintem védő poszton megvan a csapat. Nem kell oda senki. Szerencsére a szélső védők (Johnson, Kelly, Flanagan) olyan jók, hogy mindkét oldalon magas szinten képesek játszani, és Insúával kiegészítve (nagyon remélem, hogy marad) négyen (ill. öten, ha Aurélio éppen nem sérült) vannak két posztra. Az pedig éppen elég. Középre is van 3 kezdő szintű, és két backup ember...
Ngog... hát ő akár mehet is, de ez részletkérdés már. Úgysem fog sok szerephez jutni, mert előbb fog Suárez és Kuyt is centert játszani, mert jobbak, és eredeti helyükre ott van Downing valamint Henderson beugrónak.

Engem inkább az érdekel, hogy a szemetet rakjuk ki mindenképpen. Cole, Poulsen, Jovanovic...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
The Gunners have made a £14m bid for teenage striker sensation Romelu Lukaku from Anderlecht, and they met with the player's agent, Christophe Henrotay, in London yesterday. (The Sun)
ha igaz, akkor nagyon jó lenne az Arsenalba. Jobban illeszkedne oda, mint a Chelseabe. Viszont 14 millió fontot és is ajánlanék érte a Róma helyében.
Vucinic pedig 17 millió euróért lehet a Tottenham új játékosa. Állítólag közel a megegyezés.

JT Daniels fan
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Azért remélem még érkezik két védő, középre és balra (bár ha Insua-val elégedett a stáb, akkor ez nem olyan fontos), és N'gog-ot is lecserélhetnék egy képzettebb támadóra.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
őt kezdőbe vettétek vagy padra? Azon kevés brazil játékosok egyike akiket kedvelek. Mondjuk csak BL-ben láttam védeni meg néha a bajnokságban, de akkor nem volt olyan rossz. Nem értem, miért került perifériára.Amadeus91
2,5 millió eurót keresett! voltak jó meccsei nem mondom, de Julio Sergio is simán kiszorította, pedig aztán ám Ő sem egy zseniális portás. Amúgy elég annyit mondanom, hogy Sabatiniék annyira elégedettek voltak a kapus felhozatalunkkal, hogy hozzák Kamenit (eleinte arról szóltak a hírek, hogy KEZDŐ KAPUSNAK, de most már úgyfest nem) és hozzák mellé még Stekelenburgot is. És akkor még ott lesz 3. számúnak a saját nevelésű Curci, aki 2 éve a Sienaval esett ki, idén meg a Samp kapusaként esett meg ez vele. Ehhez hozzáteszem, Curci még tűrhető kis kapus is. Viszont a Stekelenburg+Kameni kapus duó ha tényleg összejön, az nagyon kemény lesz.
José Angel egyébként aláírt már, Lamela és Bojan is hamarosan hivatalos lesz. Haladunk.Habi
Nem lenne sok az kicsit?Asbee
nekem bőven elég lenne ha, csak Stekelenburg érkezne, de Kameni is eléggé jó áron van. Sabatini és LE tudja. Lamela meg egy nagyon ígéretes fiatal, meglátjuk, hogy mit fog mutatni. Én bizakodó vagyok. Sabatini vitte el Pastoret a Palermohoz, 19 millió euróért anno és hát vele sem jártak éppen rosszul. Van szeme az öregnek az ilyenekhez.

JT Daniels fan
több mint 12 éve
Az első fél éve alapján én nem mondanék ítéletet.
Eleve sérülten érkezett, aztán pedig teljesen más taktikát (pass-and-move) játszott a csapat, mint amibe Carroll beleillik.
Majd idén kiderül, jó igazolás volt-e.
De az biztos, hogy nagyjából MVP szinten kell játszania, hogy a 35 millió font ne tűnjön soknak érte.
több mint 12 éve
Tényleg, Andy Carroll bevált aztán? Anno kicsit soknak tűnt a pénz, amit érte kiadtak.

több mint 12 éve
Welcome to Liverpool, Stewart!

😊

BTW, Comolli azt nyilatkozta, hogy Downing szerződtetésével már megvannak azok a játékosok, akiket nagyon akartak Dalglishék, szóval nagy igazolás már nem várható - de persze bármi lehet. Néhány eladás, ill. kölcsönbeadás azonban biztosan lesz még.
több mint 12 éve
"Liverpool today confirmed they have completed the signing of Alexander Doni from AS Roma."

Habi örülhet, Jones csomagolhat.Mikey
őt kezdőbe vettétek vagy padra? Azon kevés brazil játékosok egyike akiket kedvelek. Mondjuk csak BL-ben láttam védeni meg néha a bajnokságban, de akkor nem volt olyan rossz. Nem értem, miért került perifériára.Amadeus91
2,5 millió eurót keresett! voltak jó meccsei nem mondom, de Julio Sergio is simán kiszorította, pedig aztán ám Ő sem egy zseniális portás. Amúgy elég annyit mondanom, hogy Sabatiniék annyira elégedettek voltak a kapus felhozatalunkkal, hogy hozzák Kamenit (eleinte arról szóltak a hírek, hogy KEZDŐ KAPUSNAK, de most már úgyfest nem) és hozzák mellé még Stekelenburgot is. És akkor még ott lesz 3. számúnak a saját nevelésű Curci, aki 2 éve a Sienaval esett ki, idén meg a Samp kapusaként esett meg ez vele. Ehhez hozzáteszem, Curci még tűrhető kis kapus is. Viszont a Stekelenburg+Kameni kapus duó ha tényleg összejön, az nagyon kemény lesz.
José Angel egyébként aláírt már, Lamela és Bojan is hamarosan hivatalos lesz. Haladunk.Habi
azért csínján Lamela-val..nem mutatott még semmit. Viszont Stekelenburg hatalmas húzás lenne.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Liverpool today confirmed they have completed the signing of Alexander Doni from AS Roma."

Habi örülhet, Jones csomagolhat.Mikey
Nem lenne sok az kicsit?

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER