NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
talán sikerül összevásárolnia a Dinamonak egy olyan csapatot amelyik becsúszik a BL-be... ugyanott van most Dzsudzsi mint ahol a PSV -val volt.Amadeus91
azért a PSV stabil BL-résztvevő volt.empty taxi
akkor meg csak ott tartunk, hogy az egész orosz turné visszalépés.Amadeus91
az.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Maniche-ért is egy vagyont fizettek, aztán játszott 10 meccset. A Dynamo mögött a (egyik) legnagyobb orosz bank áll. (=egy nagyon gazdag és befolyásos pali)Amadeus91
a Dinamo mögött nem az Orosz vasutak állnak?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki a tököm írta, hogy visszalépés? Mert minden második hsz-ben ezt a szót olvasom....
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nálam viszont nem. Nálam az lett volna pozitív, ha elmegy Spanyolországba egy Atletico szintű csapatba, a világ egyik legjobb bajnokságába, ahol a lehető legjobb játékosok ellen játszhat folyamatosan és a legjobb védők ellen fejlődhet.
Azért, mert egy BL esélyes csapatba mentm, ez nálam nem előrelépés, a PSV is az volt.Stez
Az a PSV széthullot onnan menni kellett volna. Honnan tudod hogy az Atletico vitte volna főleg hogy hajlandó lett volna kifizetni az összeget. Lehet itt szidni de a PSV is azért adta el Mahalacskába mert annyi pénzt más ne madott érte , Mahalacska is azért adja el mert ennyi pénzért hülye lenne nem eladni. EL-ben lesz ,jó csapatban, még érhet is el eredmény ráadásul szem előtt lesz.Toca
Az Atletico 2 éve érdeklődik Dzsudzsák iránt. És ha lett volna esze Dzsudzsáknak és a karrierje a fontosabb, mint sem a pénz, akkor Spanyolországba megy..Stez
Kövezzetek meg de énis ruszkilendet választottam volna a helyében. Real ellen nem tudtam volna 100%-ig hajtani, a Barca ellen kiállítottak volna, a hideget meg szeretem. 😀

szerk.: "Nagyképűen lefitymált minket" 😀 LOL egyébként 1 év alatt annyit keres mint a nagy Gera 😉
Elment volna Angliába mindenki azzal bazsogatta volna hogy nagyképű, úgysem tud érvényesülni a fizikális fociban, ha spanyolba ment volna hogy nem elég technikás, nem hogy örülnénk hogy egy MAGYAR focista ennyire vitte. Dehát ez magyar szokás.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
De szerinted egy Dinamo Moszkva szintű csapat kiadna egy potenciális cseréért 19 millát? És ott még egy kattant oligarcha sincs, aki össze-vissza szórná a pénzét. Ráadásul emiatt ott értelmes csapatépítés is folyik és Dzsudzsáknak a posztján sincs komoly riválisa. Szóval szó mi szó, az Anzsiba igazolása szerintem is minimum vitatható értelmességű lépés volt, de ez a mostani nálam egyértelműen pozitív.Schleck
Nálam viszont nem. Nálam az lett volna pozitív, ha elmegy Spanyolországba egy Atletico szintű csapatba, a világ egyik legjobb bajnokságába, ahol a lehető legjobb játékosok ellen játszhat folyamatosan és a legjobb védők ellen fejlődhet.
Azért, mert egy BL esélyes csapatba mentm, ez nálam nem előrelépés, a PSV is az volt.Stez
Az a PSV széthullot onnan menni kellett volna. Honnan tudod hogy az Atletico vitte volna főleg hogy hajlandó lett volna kifizetni az összeget. Lehet itt szidni de a PSV is azért adta el Mahalacskába mert annyi pénzt más ne madott érte , Mahalacska is azért adja el mert ennyi pénzért hülye lenne nem eladni. EL-ben lesz ,jó csapatban, még érhet is el eredmény ráadásul szem előtt lesz.Toca
Az Atletico 2 éve érdeklődik Dzsudzsák iránt. És ha lett volna esze Dzsudzsáknak és a karrierje a fontosabb, mint sem a pénz, akkor Spanyolországba megy..

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Emberek! 19 milliót adtak egy MAGYAR játékosért. Ez hol visszalépés? Kíváncsi lennék a téli átigazolásokra, de szvsz. ez top10 világszerte. Visszalépés. LOL. A Dinamo mind a PSVnél, mind az Anzsinál sokkal jobb csapat, azt ne is nézzük hogy mind a klubja, mind pedig Dzsudzsák kurva jól járt ezzel az üzlettel. Ez az ember 1 év alatt annyit keresett, amennyit én a büdös életben nem fogok egész életem során... Végre olyan csapatba jutott amelyik Európában is névnek számít, erre visszalépésről beszéltek.eaglesmcnabb
talán sikerül összevásárolnia a Dinamonak egy olyan csapatot amelyik becsúszik a BL-be... ugyanott van most Dzsudzsi mint ahol a PSV -val volt.Amadeus91
azért a PSV stabil BL-résztvevő volt.empty taxi
A CFR Cluj is stabil BL résztvevő 😂 pénzügyileg sokkal előrébb van mint a PSV-ben, egyedüli ballábas a csapatában, riválisai nem lesznek. Szakmailag hátrébb nem lépett, pénzügyileg meg ha csak a 2 szerződés aláírásáért kapott pénzt nézzük már megérte neki.
Ráadásul most az Anzsit kell hasonlítgatni a Dinamoval, ami minden csak nem visszalépés. Arról nem beszélve hogy egy olyan játékos akinek elvileg fél év alatt 5 millióval esett az ára, erre tessék 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
A Dinamo Moszkvával kb. annyit ér el a mi majmunk, mint Huszti a Zenittel. Faszuk választott és nem elég, hogy még elégedett is vele, de folytatja a hülyeségeket.
Ahelyett, hogy most ha már belátta, hogy az Anji nem volt jó ötlet végül, akkor normális helyre menne, ahol játszani is fog és a világ szeme előtt maradhatna, de nem, Ő marad kint a fenébe, és csak vesztegeti karrierje legszebb éveit. Ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt, ugyanúgy elhamarkodta, mint anno Huszti a Zenittel is. És úgy is fog járni, mint Huszti, vagy legalábbis baromi jó úton halad.Stez
De szerinted egy Dinamo Moszkva szintű csapat kiadna egy potenciális cseréért 19 millát? És ott még egy kattant oligarcha sincs, aki össze-vissza szórná a pénzét. Ráadásul emiatt ott értelmes csapatépítés is folyik és Dzsudzsáknak a posztján sincs komoly riválisa. Szóval szó mi szó, az Anzsiba igazolása szerintem is minimum vitatható értelmességű lépés volt, de ez a mostani nálam egyértelműen pozitív.Schleck
Nálam viszont nem. Nálam az lett volna pozitív, ha elmegy Spanyolországba egy Atletico szintű csapatba, a világ egyik legjobb bajnokságába, ahol a lehető legjobb játékosok ellen játszhat folyamatosan és a legjobb védők ellen fejlődhet.
Azért, mert egy BL esélyes csapatba mentm, ez nálam nem előrelépés, a PSV is az volt.Stez
Az a PSV széthullot onnan menni kellett volna. Honnan tudod hogy az Atletico vitte volna főleg hogy hajlandó lett volna kifizetni az összeget. Lehet itt szidni de a PSV is azért adta el Mahalacskába mert annyi pénzt más ne madott érte , Mahalacska is azért adja el mert ennyi pénzért hülye lenne nem eladni. EL-ben lesz ,jó csapatban, még érhet is el eredmény ráadásul szem előtt lesz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
A Dinamo Moszkvával kb. annyit ér el a mi majmunk, mint Huszti a Zenittel. Faszuk választott és nem elég, hogy még elégedett is vele, de folytatja a hülyeségeket.
Ahelyett, hogy most ha már belátta, hogy az Anji nem volt jó ötlet végül, akkor normális helyre menne, ahol játszani is fog és a világ szeme előtt maradhatna, de nem, Ő marad kint a fenébe, és csak vesztegeti karrierje legszebb éveit. Ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt, ugyanúgy elhamarkodta, mint anno Huszti a Zenittel is. És úgy is fog járni, mint Huszti, vagy legalábbis baromi jó úton halad.Stez
De szerinted egy Dinamo Moszkva szintű csapat kiadna egy potenciális cseréért 19 millát? És ott még egy kattant oligarcha sincs, aki össze-vissza szórná a pénzét. Ráadásul emiatt ott értelmes csapatépítés is folyik és Dzsudzsáknak a posztján sincs komoly riválisa. Szóval szó mi szó, az Anzsiba igazolása szerintem is minimum vitatható értelmességű lépés volt, de ez a mostani nálam egyértelműen pozitív.Schleck
Nálam viszont nem. Nálam az lett volna pozitív, ha elmegy Spanyolországba egy Atletico szintű csapatba, a világ egyik legjobb bajnokságába, ahol a lehető legjobb játékosok ellen játszhat folyamatosan és a legjobb védők ellen fejlődhet.
Azért, mert egy BL esélyes csapatba mentm, ez nálam nem előrelépés, a PSV is az volt.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
A Dinamo Moszkvával kb. annyit ér el a mi majmunk, mint Huszti a Zenittel. Faszuk választott és nem elég, hogy még elégedett is vele, de folytatja a hülyeségeket.
Ahelyett, hogy most ha már belátta, hogy az Anji nem volt jó ötlet végül, akkor normális helyre menne, ahol játszani is fog és a világ szeme előtt maradhatna, de nem, Ő marad kint a fenébe, és csak vesztegeti karrierje legszebb éveit. Ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt, ugyanúgy elhamarkodta, mint anno Huszti a Zenittel is. És úgy is fog járni, mint Huszti, vagy legalábbis baromi jó úton halad.Stez
De szerinted egy Dinamo Moszkva szintű csapat kiadna egy potenciális cseréért 19 millát? És ott még egy kattant oligarcha sincs, aki össze-vissza szórná a pénzét. Ráadásul emiatt ott értelmes csapatépítés is folyik és Dzsudzsáknak a posztján sincs komoly riválisa. Szóval szó mi szó, az Anzsiba igazolása szerintem is minimum vitatható értelmességű lépés volt, de ez a mostani nálam egyértelműen pozitív.Schleck
Maniche-ért is egy vagyont fizettek, aztán játszott 10 meccset. A Dynamo mögött a (egyik) legnagyobb orosz bank áll. (=egy nagyon gazdag és befolyásos pali)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Dinamo Moszkvával kb. annyit ér el a mi majmunk, mint Huszti a Zenittel. Faszuk választott és nem elég, hogy még elégedett is vele, de folytatja a hülyeségeket.
Ahelyett, hogy most ha már belátta, hogy az Anji nem volt jó ötlet végül, akkor normális helyre menne, ahol játszani is fog és a világ szeme előtt maradhatna, de nem, Ő marad kint a fenébe, és csak vesztegeti karrierje legszebb éveit. Ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt, ugyanúgy elhamarkodta, mint anno Huszti a Zenittel is. És úgy is fog járni, mint Huszti, vagy legalábbis baromi jó úton halad.Stez
De szerinted egy Dinamo Moszkva szintű csapat kiadna egy potenciális cseréért 19 millát? És ott még egy kattant oligarcha sincs, aki össze-vissza szórná a pénzét. Ráadásul emiatt ott értelmes csapatépítés is folyik és Dzsudzsáknak a posztján sincs komoly riválisa. Szóval szó mi szó, az Anzsiba igazolása szerintem is minimum vitatható értelmességű lépés volt, de ez a mostani nálam egyértelműen pozitív.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Oscar Pareja lett a Rapids új edzője. Meglátjuk mi lesz belőle... 😊

http://denversports.blog.hu/2012/01/10/rapids_oscar_pareja_az_uj_vezetoedzo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Emberek! 19 milliót adtak egy MAGYAR játékosért. Ez hol visszalépés? Kíváncsi lennék a téli átigazolásokra, de szvsz. ez top10 világszerte. Visszalépés. LOL. A Dinamo mind a PSVnél, mind az Anzsinál sokkal jobb csapat, azt ne is nézzük hogy mind a klubja, mind pedig Dzsudzsák kurva jól járt ezzel az üzlettel. Ez az ember 1 év alatt annyit keresett, amennyit én a büdös életben nem fogok egész életem során... Végre olyan csapatba jutott amelyik Európában is névnek számít, erre visszalépésről beszéltek.eaglesmcnabb
talán sikerül összevásárolnia a Dinamonak egy olyan csapatot amelyik becsúszik a BL-be... ugyanott van most Dzsudzsi mint ahol a PSV -val volt.Amadeus91
azért a PSV stabil BL-résztvevő volt.empty taxi
akkor meg csak ott tartunk, hogy az egész orosz turné visszalépés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Emberek! 19 milliót adtak egy MAGYAR játékosért. Ez hol visszalépés? Kíváncsi lennék a téli átigazolásokra, de szvsz. ez top10 világszerte. Visszalépés. LOL. A Dinamo mind a PSVnél, mind az Anzsinál sokkal jobb csapat, azt ne is nézzük hogy mind a klubja, mind pedig Dzsudzsák kurva jól járt ezzel az üzlettel. Ez az ember 1 év alatt annyit keresett, amennyit én a büdös életben nem fogok egész életem során... Végre olyan csapatba jutott amelyik Európában is névnek számít, erre visszalépésről beszéltek.eaglesmcnabb
talán sikerül összevásárolnia a Dinamonak egy olyan csapatot amelyik becsúszik a BL-be... ugyanott van most Dzsudzsi mint ahol a PSV -val volt.Amadeus91
azért a PSV stabil BL-résztvevő volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Emberek! 19 milliót adtak egy MAGYAR játékosért. Ez hol visszalépés? Kíváncsi lennék a téli átigazolásokra, de szvsz. ez top10 világszerte. Visszalépés. LOL. A Dinamo mind a PSVnél, mind az Anzsinál sokkal jobb csapat, azt ne is nézzük hogy mind a klubja, mind pedig Dzsudzsák kurva jól járt ezzel az üzlettel. Ez az ember 1 év alatt annyit keresett, amennyit én a büdös életben nem fogok egész életem során... Végre olyan csapatba jutott amelyik Európában is névnek számít, erre visszalépésről beszéltek.eaglesmcnabb
talán sikerül összevásárolnia a Dinamonak egy olyan csapatot amelyik becsúszik a BL-be... ugyanott van most Dzsudzsi mint ahol a PSV -val volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Dinamo Moszkva miért visszalépés az Anzsihoz képest?Schleck
Na látom nem én vagyok az egyetlen...
Mindenki úgy kezeli, hogy ezzel eligazol szibériába orosz hatodosztályba, miközben a Dynamo jobb csapat mint az AM.fetomy
Jó szezont fut idén a Dinamo, és Moszkvában sokkal jobban szem előtt lesz, mint az ANzsiban...

Ami meg Torghellét illeti. No comment.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
A Dinamo Moszkva miért visszalépés az Anzsihoz képest?Schleck
Na látom nem én vagyok az egyetlen...
Mindenki úgy kezeli, hogy ezzel eligazol szibériába orosz hatodosztályba, miközben a Dynamo jobb csapat mint az AM.fetomy
Ráadásul 11 millióért vette a Mahalacska ahonnan kivásárolták 16 ért ,mert nekik ballábas támadó kell. Mondjuk azért Dzsudzsi is mondta hogy Mahalacska mennyire megéri stb stb. mennyire jó csapat, BL, világmegváltás meg minden azért kicsit besült és így hogy nem is maradt a cspatba a károgóknak is igaza van. Be kéne látnia, hogy azo rosz foci még gyerekcipőben jár ha Európai szinten akar durrantani nem ott kellett volna próbálkozni, de hát ennyi pénzért...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Emberek! 19 milliót adtak egy MAGYAR játékosért. Ez hol visszalépés? Kíváncsi lennék a téli átigazolásokra, de szvsz. ez top10 világszerte. Visszalépés. LOL. A Dinamo mind a PSVnél, mind az Anzsinál sokkal jobb csapat, azt ne is nézzük hogy mind a klubja, mind pedig Dzsudzsák kurva jól járt ezzel az üzlettel. Ez az ember 1 év alatt annyit keresett, amennyit én a büdös életben nem fogok egész életem során... Végre olyan csapatba jutott amelyik Európában is névnek számít, erre visszalépésről beszéltek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
A Dinamo Moszkvával kb. annyit ér el a mi majmunk, mint Huszti a Zenittel. Faszuk választott és nem elég, hogy még elégedett is vele, de folytatja a hülyeségeket.
Ahelyett, hogy most ha már belátta, hogy az Anji nem volt jó ötlet végül, akkor normális helyre menne, ahol játszani is fog és a világ szeme előtt maradhatna, de nem, Ő marad kint a fenébe, és csak vesztegeti karrierje legszebb éveit. Ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt, ugyanúgy elhamarkodta, mint anno Huszti a Zenittel is. És úgy is fog járni, mint Huszti, vagy legalábbis baromi jó úton halad.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Dinamo Moszkva miért visszalépés az Anzsihoz képest?Schleck
Na látom nem én vagyok az egyetlen...
Mindenki úgy kezeli, hogy ezzel eligazol szibériába orosz hatodosztályba, miközben a Dynamo jobb csapat mint az AM.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Dzsudzsák egy ostoba fasz. Ennyit róla és az igazolása utáni majomkodásáról. És még Ő volt felháborodva, hogy itthon röhögnek rajta, hogy miért nem egy Atleticoba igazolt mondjuk, hanem egy Macskapöcsbe.
Megérdemelte. Aki hülye, haljon meg. Valahogy így szól a találó mondás.Stez
Adom.
De az eligazolása előtt az volt a siralmas, hogy egyetlen egy komoly kérője sem volt. Be volt ott harangozva a Pool, aztán az Arsenal, Madrid 😀 lárifári... Utána meg nagyképűen lefitymált minket, kritikusokat, hogy ő ott mennyit fog fejlődni meg minden adott, blablabla. Nézd meg Bazsika fél év után hova jutottál...

Helyedbe visszavennék...JC6
Én egy olyan nyilatkozatát nem olvastam amiben nagyképű lett volna. Az más, hogy gyakorlatilag olyan emberek rúgtak bele akiknek semmi köze hozzá. Jó, hogy kiakadt én is kiakadtam volna, ha jött-ment senkik akarták volna megmondani mit csináljak a karrieremmel. Egyébként ez a Dinamói szerződés nem visszalépés, mert egy erősebb csapatba került, velük több esélye van európai kupára mint az Anjival.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Dinamo Moszkva miért visszalépés az Anzsihoz képest?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dzsudzsák egy ostoba fasz. Ennyit róla és az igazolása utáni majomkodásáról. És még Ő volt felháborodva, hogy itthon röhögnek rajta, hogy miért nem egy Atleticoba igazolt mondjuk, hanem egy Macskapöcsbe.
Megérdemelte. Aki hülye, haljon meg. Valahogy így szól a találó mondás.Stez
Adom.
De az eligazolása előtt az volt a siralmas, hogy egyetlen egy komoly kérője sem volt. Be volt ott harangozva a Pool, aztán az Arsenal, Madrid 😀 lárifári... Utána meg nagyképűen lefitymált minket, kritikusokat, hogy ő ott mennyit fog fejlődni meg minden adott, blablabla. Nézd meg Bazsika fél év után hova jutottál...

Helyedbe visszavennék...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 556 — Invisible man
Elég korrekt:

http://partatlanfoci.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/10/Tevuton_a_tradicio/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Dzsudzsák egy ostoba fasz. Ennyit róla és az igazolása utáni majomkodásáról. És még Ő volt felháborodva, hogy itthon röhögnek rajta, hogy miért nem egy Atleticoba igazolt mondjuk, hanem egy Macskapöcsbe.
Megérdemelte. Aki hülye, haljon meg. Valahogy így szól a találó mondás.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/a-wolfsburg-mellett-oroszok-is-erdeklodnek-megyeri-irant-2112137
Fogadunk, hogy ebből nem a Wolfsburg lesz? 😛 😀zolika26
Hát én nagyon remélem. Bár lehet az lenne a legjobb, ha maradna az Olimpiakoszban, de a Wolfsburg szerintem nagy hülyeség lenne. Benaglio mögött soha nem védene.