Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 704
Tisza -> Diósgyőrkristof
Bár nem tudtam, hogy szabadon igazolható, de nem értem miért nem próbáltuk meg haza csalogatni, szerintem szívesen jött volna, hisz innen talán könnyebben vissza tudna menni külföldre meg hát azért csak debreceni a srác.
Persze az is igaz, hogy DVTK-ban lett először NB1-es játékos, szóval nekik is sokat köszönhet. De ilyenkor gondolkozok el azon, hogy Szentes Lázárnak milyen jó megfigyelő képessége volt hisz sikerült neki két éven belül Tőzsért, és Tiszát is rávenni arra, hogy igazoljanak el, mert itt nem kapnak lehetőséget. Bár az igaz, hogy Tőzsér a Galatasarayhoz ment, de akkor viszont legalább visszahívhattuk volna, de nekünk nem kellett se ő se Tisza.
Szerencsére mostmár jobban megbecsüljük a játékosainkat, bár azért Lázár Pált sikerült szintén elengednünk 0 meccsel.
Ja erről jut eszembe azért vicces lenne, ha behívnák végre Tőzsért, lenne 3 Loki nevelés a kezdő 11-ben, és akkor még ott van Lázár, meg a szerintem nagyon nagy tehetség Bódi (meg Ferenczi, akiből szintén nagy játékos lesz, csak majd egy kicsit később)... És akkor az MTK akadémiájától van az egész ország elájulva, nálunk meg csak most lesz az első év mikor működni fog. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Diósgyőr ma 25-0ra nyert, Carreno megijedt az érkező konkurenciától (Tisza) úgyhogy vágott gyorsban 9 gólt 😀
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Kurva bíró :mad: :mad: :mad:valaki2
Legszívesebben levágnám a mocskos holland faszát, a maradék testét pedig 200 fokos üstben főzném meg. :mad: :mad: :mad: Az egyik cseh összekeverte Glasgowt Hollywooddal, erre 11-es. Két percre rá meg kéne ítéljen egy jogos 11-est a skótoknak, erre sárga Berrának színészkedésért. :mad: :mad: :mad:

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Kurva bíró :mad: :mad: :mad:

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól! Tisztára mind a mi meccsünk a svédekkel. 😀

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
A kurva csehek egyenlítettek. :mad: Megint nem jut ki az egyik kedvenc válogatottam...

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajnos csak ma tudtam megnézni a meccset rendesen, sorry, de nem olvastam vissza biztos volt nagy öröm, csak két dolog:
1) VÉGRE A KURVA ÉLETBE VÉGREE!!!!!
2) bár nk9-ben tized annyi elkötelezettség lenne az ügy iránt, mint rudolfban. messze a legjobb játékosunk ez a kis töpszli.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tisza -> Diósgyőr
hétfőig aláírhat. imádom a mostani vezetőséget :cool:kristof
A másik opció azért ütősebb lett volna. 😉

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Valaki magyarázza már el mi köze ehhez az UEFÁnak. Én azt gondoltam ez egy ország belügye. Ha nem tetszik nekik az eljárás tiltsák el a válogatottságtól.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/portugalia-a-valogatottat-elhagyo-carvalhot-bl-meccsekrol-is-eltilthatjak-2093421


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biza, egész Borsod felkapja a fejét 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tisza -> Diósgyőr
hétfőig aláírhat. imádom a mostani vezetőséget :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értelmetlen és nem helytelen - évszázadok óta használjuk, és értjük, utálni ettől még lehet. De viszont az felháborító, hogy a huszadik századi nyelvtan nácik mindenkinek meg akarták mondani, hogy beszéljen, és jó munkát is végeztek.
Hopp, mit csináltam 😊

On topik: ki találta ki azt a baromságot, hogy ez a svéd csapat az utóbbi tíz év legjobbja? Gondolom, valamelyik magyar újságíró. Egy gyenge közepes játékkal vertük meg őket, jobban kihasználtuk a hibáikat, mint ők a mieinket.Jakehomer
De helytelen, és attól, hogy mióta használjuk (rosszul) még helytelen marad. Nem szoktam „nyelvtannáciskodni”, mert itt kb minden 2. oldalon legkésőbb lenne olyan hozzászólás, de ez egy fórum. Ettől függetlenül, ha valami nem helyes, és kardoskodnak mellette, beírom, hogy nem úgy van.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 973 — Vikings fan
Fölösleges számolgatni meg képzelődni. Csodálatos diadal volt tegnap, de a 3. hely a max. Jobb, ha mindenki a földön jár.JC6
Értem a fenenagy pesszimizmusodat , de ettől meg hagy remenykedjunk mar . Nyilván irreális hogy Xelnek a finnekkel , de addig amíg nem történik ez meg addig epekedve várom a csodát .
Persze jó lenne ha nem mi egnenk be es buknank úgy .
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Akinek nincs jobb dolga, így szombat délután, négytől skót-cseh.Aki nézi, drukkoljon a skótoknak! 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fölösleges számolgatni meg képzelődni. Csodálatos diadal volt tegnap, de a 3. hely a max. Jobb, ha mindenki a földön jár.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Ha a finnek hoznak egy x-et a svédek ellen, az már elég lehet, mert abban reménykedek h a hollandok b vagy c csapata majd szarrá hajtja magát Stockholmban, mert mindenki a válogatottba kerülésért játsszik majd,és nyernek vagy elég az X is. De a finn-svéd legalább x kell legyen, nekünk meg ugye hozni kell a hátralevő kettőt.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 973 — Vikings fan
szép győzelem, de nem túl sok esély van az Eb-re így sem... 15-15 pont, svédeknek még visszavan a finn derbi, akiket svédhonban 5-0-ra tömtek, de még ha ki is kapnak, akkor is a +16 vs. +6tal nem sok esély maradt.sapka
De a hollandokkal is játszanak még,ez a lényeg nem a finnekJoeyPorter
igen de Stockholmban, és a hollandoknak mindegy lesz a meccssapka
Illetve ne felejtsetek el hogy a svédek 1 el kegesebbet játszottak . 3 meccsből nekik 4 pontot kell veszeteniuk. A holland meccs nem lesz meg nekik szóval a finnek elleni X-ért kell imátkozni.
A gól különbség meg nem számít mert ha egyenlőség van 3-2-es egymás elleni gólkülönbséggel ők lesznek a masodikak.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
szép győzelem, de nem túl sok esély van az Eb-re így sem... 15-15 pont, svédeknek még visszavan a finn derbi, akiket svédhonban 5-0-ra tömtek, de még ha ki is kapnak, akkor is a +16 vs. +6tal nem sok esély maradt.sapka
De a hollandokkal is játszanak még,ez a lényeg nem a finnekJoeyPorter
igen de Stockholmban, és a hollandoknak mindegy lesz a meccs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Na hazakeveredtem én is a meccsről. Hangszálaimat ott hagytam a Puskásban, pár ezer emberrel együtt..hihetetlen élmény volt! 😊 Hatalmas gratula a csapatnak! Rég nem láthattunk ilyen szép győzelmet. Azért már látszik hogy nem beszariként megyünk ki a pályára, így kell mindig küzdeni!

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
szép győzelem, de nem túl sok esély van az Eb-re így sem... 15-15 pont, svédeknek még visszavan a finn derbi, akiket svédhonban 5-0-ra tömtek, de még ha ki is kapnak, akkor is a +16 vs. +6tal nem sok esély maradt.sapka
De a hollandokkal is játszanak még,ez a lényeg nem a finnekJoeyPorter
Nekik még 9 megszerezhető pont van, nekünk 6. San Marinot és a Finneket legyűrik akár ki is kaphatnak a Hollandoktól annyival jobb a gólkülönbségük.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 435 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
pont egyenlőségnél először egymás elleni eredmény dönt? utána mi?😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
szép győzelem, de nem túl sok esély van az Eb-re így sem... 15-15 pont, svédeknek még visszavan a finn derbi, akiket svédhonban 5-0-ra tömtek, de még ha ki is kapnak, akkor is a +16 vs. +6tal nem sok esély maradt.sapka
De a hollandokkal is játszanak még,ez a lényeg nem a finnek

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az USA megint kikapott Klinsmann-nal, 0-1 Costa Rica ellen, Larentowicz nem játszott, ezért történt. Kedden a belgák ellen kéne javítani.

Haiti 6-0-ra nyerte az első VB-selejtezőjét a karibi zónában, sajnos nem találtam statisztikákat a meccsről, de remélem, hogy Steward Ceus, a harmadik számú kapusunk hozta a shutout-ot. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Le a kalappal az egész csapat előtt.

Höri: Szabics. És még hogy a vésztartalékok úgysem lépnek pályára. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
On topik: ki találta ki azt a baromságot, hogy ez a svéd csapat az utóbbi tíz év legjobbja?Jakehomer
Bognár Gyuri 😀