Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 602 — "Grammar maci"
fetomy nekem ebből csak az jön le hogy beteg világban élünk 😀

írtam, hogy nem értek hozzá és biztos igazatok van de most komolyan mi az a vacsoracsata???? tanulni lehet abból hogy ennyien nézik? :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dave: Ha a BL-nek 25% volt a nézettsége, akkor ha berakják pl. a Dallast, annak attól még bőven lehet akár 50-60 vagy teljesen szürreális esetben 95% is.

Mert aki így nem tud BL-t nézni, mert nincs ilyen csatornája - ez egy nagyobb réteg szvsz -, az nem feltétlenül fog elkapcsolni máshova. Hiszen ha már úgysem nézheti a BL-t, akkor más témájú műsort keres, ami éppenséggel az is lehet, ami a TV2-n van. Az meg a másik, hogy a BL-t ha nézte mittudomén 500.000 ember, ebből tegyük fel 400.000 ilyen-olyan okból elmegy -szerintem közel sem fog ennyi elkapcsolni-, akkor egy reality, vagy egy új/népszerű sorozat, esetleg valami teljesen új, megfelelően felvezetett projekt lazán hozhat még akár újabb 500.000-t is, amivel máris 100 pluszban vannak a BL-től. Ha jól emlékszem a való világnak ilyen 40+ %-os volt konstansan a nézettsége, néha 50-et is elérve.

És jön a látványos valóság. Amikor loki meccs volt a tv-ben, akkor 30%-ot picit túllépte a nézettség, de a vacsoracsata és a Halálos Fegyver 120 majdnem megverte. Ez még így oké lenne a tv2-nek. Ellenben a Celtic-Arsenal mérkőzést 14.5 % nézte, miközben az rtl klubon futó Vacsoracsata nézettsége közel 30%-os volt. Ez a teljes lakosság. A nagyon fontos 18-49-es korosztályban ez csak 13,1%ra sikeredett, miközben az RTL klubon futó Halálos Fegyver 240 39,6%-ot ért el. De ez nem csak a Celtic Arsenal, az rtl megverte a Chelsea-Lyont és a MU-Atléticot is.

2011 május végén Pénteken a Nagy Duett 35% teljes, 30% 18-49-es nézettséget produkált 1.17 milliós (454e "fiatal") számmal. Szombaton a BL döntője 1.177 milliós teljes nézettséget 25,7%, 505ezres 18-49es nézettséget 27% teljesített, miközben a Csillag Születik az rtl-en a teljes lakosságot tekintve 39%-ot érő, 1,735 millió, a 1849 körében pedig 660ezres számmal 36,4%-ot hozott. Vasárnap egyébként Alekosz feleségkeresőjével 35,5%-os teljes és ugyanekkora 18-49-es nézettséget ért el.

Az adott héten a Nagy Duett, az Alekosz, a Showder Klub és a Csillag születik ért el legalább 30%-ot, a Heti Hetes, Dr. Csont, CSI, BL döntő kvartett pedig a 25%-ot, de itt sem lóg ki felfelé a BL, sőt, a Dr. Csont lóg ki éppen felfelé. Ráadásul mögöttük 20-23%-okkal van csomó más sorozat (SZF, House, ER, Grace, CM, ...)

A konklúzió tehát az, hogy ha magyar csapat BL meccsét adják, akkor van értelme megtartani a BL-t, ellenkező esetben még a Bajnokok Ligája döntője sem érhet nyomába sem egy Csillag Születiknek így még akkor is jobban járnak, ha kipróbálnak egy új projektet, vagy beraknak egy agyonismételt, ámde népszerű filmet, mert ott legalább a sansz megvan, hogy megszorítják az RTL-t. A BL - vagy bármi, nem magyarokat érintő sportesemény - pedig egyáltalán nem éri meg, kifejezetten veszteséges.

(Természetesen nem örülök, hogy nem lesz ott BL, de sajnos egyáltalán nem olyan érthetetlen, hiszen szimpla pénzpazarlás, nem is kevés és stabilan az.)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Róth Antal: " – Az írek dinamikusabb, erőteljesebb futballt játszottak, látszott, hogy játékosaim lassabb tempójú meccseken edződtek, nincsenek hozzászokva ehhez az iramhoz. "

AKKOR TEGYETEK ELLENE B+!!!JC6
😂

ez lenne a normális, csak sajnos magyarországon már a kérdést sem értik 😀peach
volt egyáltalán ilyen kérdés az elmúlt ~20 évbe? 😀

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 436 — a new hope (again)
Róth Antal: " – Az írek dinamikusabb, erőteljesebb futballt játszottak, látszott, hogy játékosaim lassabb tempójú meccseken edződtek, nincsenek hozzászokva ehhez az iramhoz. "

AKKOR TEGYETEK ELLENE B+!!!JC6
😂

ez lenne a normális, csak sajnos magyarországon már a kérdést sem értik 😀

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
tomi-tomi tökéletesen igazad van, kisebbségben vagyok ebben a dologban, de említed a "visszacsábított nézők sokasága"-t, na ez az ami nem fér az én agyamba. Aki elkezdett egy konkurens csatornán nézni egy sorozatot (vagy bármit) és adott esetben szereti és az a célja hogy tudja hogy mi történik az miért pártolna át a másik csatornához? miért lenne olyan nagy szám ez? de mindegy, nem értek hozzá és mint ahogy említetted ezt a kérdést csak a saját nézőpontomból tudom felmérni.

Ne felejtsük el sztem hogy a kedd estét 2 éve a BL teszi ki a TV2-őn. Aki ez ellen menekül valószínűleg már "berendezkedett" erre az időszakra. Mi lesz az a műsor ami ezt drasztikusan meg tudja változtatni? egy 265. sorozat? nem tudom...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ja és amúgy a BL-döntő is ezek szerint egy olyan adón lesz látható ami csak az egyik szolgáltatónál van jelenleg?

arra akartam rávilágítani az előbb hogy noha lehetséges hogy a BL minden esetben kikapott a másik adós sorozattól, mivel többé-kevésbé különböző a célközönség (aki néz BL-t nem feltétlenül nézi a sorozatot is és fordítva) amit ezzel a döntéssel elveszít nem feltétlenül "nyeri vissza" az új műsorral. Biztos volt nem egy olyan ember aki leült és megnézte a keddi focit de pl egy tv-s sorozatra nem kíváncsi. Ha folytatom a példámat és azt mondom hogy a 25%-os nézettségéből 10%-ot érdekel az adott sorozat (ami sztem reális arány ha azt vesszük hogy többnyire férfiak néznek focit) akkor az helyből -15% amit CSAK a másik adós sorozat nézettségéből lehet behozni - és akkor még mindig csak 0-nál vagyunk... Nem hiszem hogy lesz olyan az a keddi műsor amiért az RTL-től átpártolnak ennyien. A példám kritériuma az hogy aki nézte a focit annak csak kb a felét érdekli a helyette lévő műsor, ez reális? Tehát ha vettem a focit 25%-nak akkor a helyette berakott bármilyen műsor nézettsége (az elpártoló sportszeretők miatt) vsz max. 20%-os lehet, veszíthet az RTL is nézettséget de nem hiszem hogy számottevőt. Azt a szeletet veszíti el ezzel a TV2 akit ezzel kiszolgált, de újakat (nagyrészt) csak a riválistól tud elszedni, azt meg megnézem... Ez nálam ilyen szempontok szerint is még nagyobb bukta mint amit a BL jelentett.davemayer
Néhány tényezőt nem veszel figyelembe. A példád szerinti 25%-ból nem mindenki - sőt, nagyon kevés! (Ezt mérik ki például fókuszcsoportos vizsgálattal) -, aki a BL miatt kapcsolt oda. A többség bármit megnéz, amit elé tesznek. Ráadásul sokan (többségében az eredeti fő célcsoportjuk) menekülnek a foci elöl - a konkurens csatornára. Így az elpártoló sportszeretők (TV2 szempontjából: akik kifejezetten a BL-t akarták nézni) alacsony számát bőven kompenzálja a visszacsábított nézők sokasága.
A Te érzékelésedet a témában erősen torzítja a fociszereteteden kívül, hogy az egészet egy sport honlapon beszéljük meg. Rögtön éreznéd, hogy mekkora kisebbségben vagy, ha a nők lapja cafén vezetnéd elő a problémádat. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
be fogom írni a kedvedért minden héten a nézettségi adatokat 😀Höri
bocs hogy szétoffolom meg itt trollkodok csak egyszerűen ez a nézettségi harc az agyamra megy: nem látsz mást mint marakodnak azért a bizonyos számú mob-ért ami bármit megnéz de arra egyik sem gondol hogy a többi részt is kiszolgálja.

Inkább lead egy olyan műsort ami elvesz pl 200 ezer embert a másik csatornától de pl ott van másik 1 millió aki meg be sem kapcsolja a tv-t mert nincs neki szóló műsor. Engem csak ez zavar. De majd őket is zavarni fogja 20-30 év múlva amikor már senkit sem fog érdekelni a tv mert mindent a neten fog megvenni 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
be fogom írni a kedvedért minden héten a nézettségi adatokat 😀

több mint 12 éve
ja és amúgy a BL-döntő is ezek szerint egy olyan adón lesz látható ami csak az egyik szolgáltatónál van jelenleg?

arra akartam rávilágítani az előbb hogy noha lehetséges hogy a BL minden esetben kikapott a másik adós sorozattól, mivel többé-kevésbé különböző a célközönség (aki néz BL-t nem feltétlenül nézi a sorozatot is és fordítva) amit ezzel a döntéssel elveszít nem feltétlenül "nyeri vissza" az új műsorral. Biztos volt nem egy olyan ember aki leült és megnézte a keddi focit de pl egy tv-s sorozatra nem kíváncsi. Ha folytatom a példámat és azt mondom hogy a 25%-os nézettségéből 10%-ot érdekel az adott sorozat (ami sztem reális arány ha azt vesszük hogy többnyire férfiak néznek focit) akkor az helyből -15% amit CSAK a másik adós sorozat nézettségéből lehet behozni - és akkor még mindig csak 0-nál vagyunk... Nem hiszem hogy lesz olyan az a keddi műsor amiért az RTL-től átpártolnak ennyien. A példám kritériuma az hogy aki nézte a focit annak csak kb a felét érdekli a helyette lévő műsor, ez reális? Tehát ha vettem a focit 25%-nak akkor a helyette berakott bármilyen műsor nézettsége (az elpártoló sportszeretők miatt) vsz max. 20%-os lehet, veszíthet az RTL is nézettséget de nem hiszem hogy számottevőt. Azt a szeletet veszíti el ezzel a TV2 akit ezzel kiszolgált, de újakat (nagyrészt) csak a riválistól tud elszedni, azt meg megnézem... Ez nálam ilyen szempontok szerint is még nagyobb bukta mint amit a BL jelentett.

tomi-tomi nézek TV2-őt, persze nem az esti műsorsávban amiről most beszélünk, de többek között az RTL-t sem nézem ilyenkor, tehát én "senkiföldi" vagyok. Viszont ha BL volt a tv-ben akkor azt megnéztem: nem kellett megküzdenie az RTL-el értem, megnyert egyből 😀 itt az a kérdés hogy mekkora az aránya a BL-től elmenekülőké és az amiatt maradóké. Ha a menekülőké nagyobb is (...) akkor sem hiszem hogy azt vissza lehet csábítani számottevően az RTL-től, főleg ha vki megszerette már az ottani sorozatot pl. Magyarul vsz még nagyobb bukást csinál ezzel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
elhiszem hogy igazatok van és így anyagilag jobban jár a TV2 (bár ha jól értem a Pro4 is az ő érdekeltségük tehát a számla is marad náluk). Ha abból indulok ki amit tomi-tomi írt (női csatorna) és ez egy kísérlet volt akkor minek költöttek rá ennyit? Pont fordítva kellett volna: először itteni "stúdió" kommentátorok, ha látod hogy BL lesz a tv-ben és érdekel akkor nem azért ülsz le mert a helyszínről közvetítenek (sőt a csúszó hang kifejezetten idegesít...) hanem mert BL.

Nem értek egyet azzal hogy bármilyen más sorozattal vagy filmmel jobban járnak, anyagilag biztos (bár a számlás dolgot még mindig nem értem) de hogy nézettségben is? ami sportkedvelőt azonnal elveszít azt maximum az RTL nézettségéből tudja leszakítani, az meg nem hinném hogy ugyanannyi lenne mint amit így elveszít. Persze a saját példámból indulok ki mivel én így kedden (mint ahogy máskor sem) nem fogok oda kapcsolni, adhatnak bármit. Fetomy amit meg az online sportközvetítésekről írtál tökéletesen igaz, de a filmekre is dettó 😉 nem fogom megnézni 70 reklámmal az adott filmet ha benyomom a gépet és 5 perc alatt letöltöm. 😀davemayer
Igen, a Pro4 is az övék. A számlát így is-úgy is fizetik, most kárelhárítás/veszteségminimalizálás folyik. Az anyacsatorna nagyobb nézettséget ér el egy konzervműsorral és az új csatornájukat is megtámogatják egy prémium termékkel.
Egy új műsort nem indíthatsz be félgőzzel, ui. akkor nagyon alacsony lesz a kezdeti csúcsod, ami bármit teszel, csökkenni fog. (Csak a csökkenés mértékét csökkentheted.) Tehát az elején be kell dobni apait-anyait, tűzijáték, meztelen nő, kutyát simogató gyerek stb.
Na látod, eddig se néztél TV2-t, ezután sem fogsz. Ellenben - reményeik szerint - rengetegen lesznek, akik eddig a BL miatt menekültek az RTL-re, ezeket kell visszacsábítani. Pont, ahogy írtad. Az olyan reménytelenül megveszekedett BL-fan meg majd veri a kábelszolgáltató asztalát, hogy Pro4-et akar nézni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri, a legnagyobb hírt le sem ragálod? Benunesz visszatért a Vasashoz. Championship?Bálesz
reméltem, hogy senki sem írja be a fantasy waiver határidőig

btw http://yamm.hu/H0RIggins/109305602102140928-benunesz-visszajott-championship-hajravasas

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 730 — Illegális gyakorló
Höri, a legnagyobb hírt le sem ragálod? Benunesz visszatért a Vasashoz. Championship?

több mint 12 éve
itt vissza tudod keresni az összes keddi nézettséget, és megbizonyosodhatsz, hogy a random sorozat minden bizonnyal verné a BL-t https://www.sorozatjunkie.hu/category/magyar-nezettseg/

több mint 12 éve
elhiszem hogy igazatok van és így anyagilag jobban jár a TV2 (bár ha jól értem a Pro4 is az ő érdekeltségük tehát a számla is marad náluk). Ha abból indulok ki amit tomi-tomi írt (női csatorna) és ez egy kísérlet volt akkor minek költöttek rá ennyit? Pont fordítva kellett volna: először itteni "stúdió" kommentátorok, ha látod hogy BL lesz a tv-ben és érdekel akkor nem azért ülsz le mert a helyszínről közvetítenek (sőt a csúszó hang kifejezetten idegesít...) hanem mert BL.

Nem értek egyet azzal hogy bármilyen más sorozattal vagy filmmel jobban járnak, anyagilag biztos (bár a számlás dolgot még mindig nem értem) de hogy nézettségben is? ami sportkedvelőt azonnal elveszít azt maximum az RTL nézettségéből tudja leszakítani, az meg nem hinném hogy ugyanannyi lenne mint amit így elveszít. Persze a saját példámból indulok ki mivel én így kedden (mint ahogy máskor sem) nem fogok oda kapcsolni, adhatnak bármit. Fetomy amit meg az online sportközvetítésekről írtál tökéletesen igaz, de a filmekre is dettó 😉 nem fogom megnézni 70 reklámmal az adott filmet ha benyomom a gépet és 5 perc alatt letöltöm. 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A médiatörvény kapcsán nem tudom mely részére gondolsz, de az tudtommal csak azt szabályozza, hogy magyar érdekeltségű meccset (sőt nem is minden magyar, hanem amit kiemeltnek ítélnek meg) csak olyan adón lehet adni, aminek nemtom hány százalékos minimum a lefedettsége.

Egyébként meg a sportközvetítések is leáldozóban vannak, mivel a sportrajongók nagy része megtalálható az interneten. Aki nem, annak is csak egyszer kell rátalálnia. Az hagyján, hogy egy párezer forintos előfizetéssel szó szerint HD minőségben nézhetnek meccseket, ráadásul utólag is nyugodtan, plusz nem muszáj amit közvetítenek, hanem akármit, de manapság már ingyen stream-ből is k.vajó minőségűek vannak nagyobb csapatok meccseinél. Amihez már csak egy tv kábel kell - szerencsére nekem van hdmi😊 -, és simán nézheted TV-n fasza minőségben a meccset, aztán szarsz a csatornákra. Csak amiatt nem hódít ez még annyira, mert azok többnyire nem magyar nyelvű közvetítések.

A tv2-nek meg tök mindegy, hogy mit rak oda, mert sose verik meg az rtlt 😊 Főleg, hogy jön a valóvilág.
több mint 12 éve
Kurvára nem fogok megérteni egy ilyen döntést: van egy országos lefedettségű csatornám ahol van egy európai hírű műsor, ami (ezek szerint) ha nem is veri meg a rivális országos adó aktuális sorozatát de biztosan jobban versenyben van vele mint BÁRMELY új sorozatom. Erre mit csinálok? Félrehajítom egy 1% alatti kis zsákutcának aminek a létjogosultsága 0 mivel senkit nem érdekel + a lefedettsége is 0 és beállítok helyette valami szart. Nem lesz BL, lesz egy sorozat vagy vmi faszom reality - melyik az a műsor ami jobban felveszi a versenyt egy sorozat ellen (a mentalista az a sorozat ami ennyire ott van ezek szerint??? :o ), egy másik vagy egy egész más műfaj KOMOLY képviselője ami még mindig sok embert érdekel. Nem tudom mi lehet az a műsor amivel nagyobb esélye van a TV2-nek de remélem megdöglik az összes büdös zsidó.davemayer
elmondom, hogy bármilyen sorozatot adnak, jobban járnak. Mondjuk az a célszerű, hogy epizódikus legyen, mert a magyarok nem szeretik az átívelő szálat, mert nehéz követni 😀

Általában olyan 500e és 1M között van a teljes nézettség körében minden műsor a 2 nagy csatornán. A BL közvetítés mindig kikapott az RTL-től. Tehát hiába néznek egy nagyobb rangadót mondjuk 900 ezren, ha amazt meg nézik egymillióan.

Egy film ráadásul olcsóbb is, mint a BL sokkal és legalább akkora nézettséget hoz, de valószínű, hogy jobbat. A tv2-nek ne azért vette meg a BL-t, hogy lehessen focit nézni, hanem, hogy jöjjön a nézettség. Bukta lett belőle. Én már tavaly átraktam volna valami másik tévére.

szerk: jó már leírták hárman előtten, de elfelejtettem lapozni.

több mint 12 éve
tüsi kiváncsi leszek mi lesz az az Y műsor ami nagyobb eséllyel vonul harcba a nézettségért mint az X (BL). Lehet már tudni esetleg hogy mi lesz az a megváltó dolog amitől reméli a TV2 a javulást?

Az egyetlen olyan TV2-ős műsor ami kapásból eszembe jut a palettáról az a House lenne de az standard-en szerdán van nem?

Amúgy meg leszarom magasról már ezt az egész TV dolgot, nem értem hogy normális szolgáltatás nélkül hogyan akarnak hosszú távon fennmaradni az internettel szemben... Remélem megrohad az összes pénzéhes görény, megfojtanám az ilyen parasztokat. 10 milliós országnak 80 csatorna köztük kb 8 sportcsatorna meg még legalább 5 amelyik néha ad- aki ettől nem hányja el magát átment a fogyasztói rostán.davemayer
Most szerinted, ha a tv2 nem tudna találni helyére valami nagyobb nézettségű műsort, akkor is ledobná a pro4-re? Ez egy kereskedelmi csatorna, ami azt adja amit leegyszerűsítve egyetlen célja van, hogy minél többet nézzék. Hülyék lennének ezzel ellentétesen cselekedni. Egyébként ha megnézed a nézettségedet, tényleg a BL az egyik leggyengébb műsora a tv2-nek és tényleg kb. bármivel jobban hoznának a helyén. Az csak a ráadás, hogy azt tippelem, hogy valami sorozatismétléssel olcsóbban is jönnének ki.

Egyébként ez a lépés nem ellenkezik az új médiatörvénnyel?Schleck
na ne már... fogadjunk, mindenki elkapcsol, ahogy meghallja a BL himnuszt.... én kb évek óta csak akkor nézek TV2-t ha BL meccset ad. (M1 dettó).Amadeus91
Ne fogadj, mert elbukod. Ha visszaemlékszel, hogy honnan indultak (külön stúdió, "szakértők", helyszínen két-három kommentátor, meccs után show műsor) és hogy hová érkeztek, akkor teljesen logikus ez a lépésük. A TV2 alapvetően és eredetileg inkább női csatornaként pozicionálta magát, a BL kísérlet (volt) ennek megváltoztatására. Ezzel a lépéssel plusz érvet teremtettek maguknak, hogy a kábelszolgáltatók felvegyék a Pro4-et a kínálatukba.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 327
tüsi kiváncsi leszek mi lesz az az Y műsor ami nagyobb eséllyel vonul harcba a nézettségért mint az X (BL). Lehet már tudni esetleg hogy mi lesz az a megváltó dolog amitől reméli a TV2 a javulást?

Az egyetlen olyan TV2-ős műsor ami kapásból eszembe jut a palettáról az a House lenne de az standard-en szerdán van nem?

Amúgy meg leszarom magasról már ezt az egész TV dolgot, nem értem hogy normális szolgáltatás nélkül hogyan akarnak hosszú távon fennmaradni az internettel szemben... Remélem megrohad az összes pénzéhes görény, megfojtanám az ilyen parasztokat. 10 milliós országnak 80 csatorna köztük kb 8 sportcsatorna meg még legalább 5 amelyik néha ad- aki ettől nem hányja el magát átment a fogyasztói rostán.davemayer
Most szerinted, ha a tv2 nem tudna találni helyére valami nagyobb nézettségű műsort, akkor is ledobná a pro4-re? Ez egy kereskedelmi csatorna, ami azt adja amit leegyszerűsítve egyetlen célja van, hogy minél többet nézzék. Hülyék lennének ezzel ellentétesen cselekedni. Egyébként ha megnézed a nézettségedet, tényleg a BL az egyik leggyengébb műsora a tv2-nek és tényleg kb. bármivel jobban hoznának a helyén. Az csak a ráadás, hogy azt tippelem, hogy valami sorozatismétléssel olcsóbban is jönnének ki.

Egyébként ez a lépés nem ellenkezik az új médiatörvénnyel?Schleck
na ne már... fogadjunk, mindenki elkapcsol, ahogy meghallja a BL himnuszt.... én kb évek óta csak akkor nézek TV2-t ha BL meccset ad. (M1 dettó).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Egyébként ez a lépés nem ellenkezik az új médiatörvénnyel?

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 215 — Csodabogár
ezen szénné röhögtem magam. Fradi nyilvános edzés 😂

http://sportgeza.hu/futball/2011/09/01/erre_egy_kisgazda_is_kepes_lenne/

Szegény, képességbeli és pszichés problémákkal egyszerre küzdő Oláht itt már kifejezetten sajnálom, úgy kell elmagyarázni neki az elején, hogy egy csatárnak a kapu közelébe kell állnia és nem a középpálya közepén az oldalvonalra tapadnia.

több mint 12 éve

Amúgy meg leszarom magasról már ezt az egész TV dolgot, nem értem hogy normális szolgáltatás nélkül hogyan akarnak hosszú távon fennmaradni az internettel szemben... Remélem megrohad az összes pénzéhes görény, megfojtanám az ilyen parasztokat. 10 milliós országnak 80 csatorna köztük kb 8 sportcsatorna meg még legalább 5 amelyik néha ad- aki ettől nem hányja el magát átment a fogyasztói rostán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

AKKOR TEGYETEK ELLENE B+!!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Itt minden a pénzen múlik. Ha X műsor népszerűbb lesz Y-nál egyértelmű melyiket adják. Főleg ha a rivális csatorna vezet a nézettséget illetően. Az már jóval nagyobb geciség, hogy egy kis segédcsatornának lepasszolják, amit jó ha az ország 1%-a tud nézni. A Digi az másik dolog. Nekem van. De sokaknak nincs. Nincs BL, nincs PL, nincs Seria A és még sorolhatnám.

A pénz. Bezzeg milyen jó volt, mikor minden a Sport 1-en és 2-n ment. Azok is az NFL-en és a spanyol bajnokin (no meg az NB1) kívül elvesztettek minden jó műsorukat.

Rettenetesen szét vannak szórva a sport események. Mindenki igényeit a szolgáltatók meg nem tudják kielégíteni.
több mint 12 éve
Kurvára nem fogok megérteni egy ilyen döntést: van egy országos lefedettségű csatornám ahol van egy európai hírű műsor, ami (ezek szerint) ha nem is veri meg a rivális országos adó aktuális sorozatát de biztosan jobban versenyben van vele mint BÁRMELY új sorozatom. Erre mit csinálok? Félrehajítom egy 1% alatti kis zsákutcának aminek a létjogosultsága 0 mivel senkit nem érdekel + a lefedettsége is 0 és beállítok helyette valami szart. Nem lesz BL, lesz egy sorozat vagy vmi faszom reality - melyik az a műsor ami jobban felveszi a versenyt egy sorozat ellen (a mentalista az a sorozat ami ennyire ott van ezek szerint??? :o ), egy másik vagy egy egész más műfaj KOMOLY képviselője ami még mindig sok embert érdekel. Nem tudom mi lehet az a műsor amivel nagyobb esélye van a TV2-nek de remélem megdöglik az összes büdös zsidó.

Ha józan paraszti ésszel végig gondolom ez így fog alakulni: a BL a TV2-n mondjuk 25%-os nézettséggel ment. Ezt odaadja a Pro4-nek, lesz így a Pro4en kb 5%, a random műsor amit meg beraknak helyette a TV2-re csinál nekik 15%-ot HÁT GZ.

ÉS EZÉRT A DÖNTÉSÉRT VALAKI FIZETÉST KAP ÉS JÓL ÉL????

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Fasza, ez meg csak T-home-osoknak van... Hihetetlen bazmeg. Akkor jó lenne ha indulna egy UPCKING nevű csatorna kizárólag UPC-seknek, esetleg csak fehérvári upcseknek, ami meg szakosodhatna amerikai sportokra. Mert már lassan öreganyám is indít egy csatornát magának meg a szomszédoknak aztán lefoglalja maguknak a következő foci vbt.fetomy
Tányéroson a 13-as csatorna 😊