Soccer

40 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
téves
ha a jobbhátvéd felmegy a támadással, a szűrőnek kell visszazárnia a helyére.. és Koman ma nem irányítót, hanem jobbszélsőt játszott, de akkor ezt nem fedezted fel a 90 perc alattHurka
de nem ment fel a támadással, hanem egy hosszú zsugára csúszott rá, hogy lássák ő meghal a pályán. közben meg, amikor kelt fel, Ibra már a 16-os oldalvonalán kapta a bedobást. ezért kellene egy értelmes, igazi jobb bekk.JC6
azonnal le kellett volna cserélni, mit képzel hogy megpróbálta elérni, igazad van
igazából undorító, hogy ezt a meccset megnyertük ilyen Elek meg Varga féle szar játékosokkal
de majd Moldovában úgyis megégünk, gondolom ezt várodHurka
+ nyolcmilliárd

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
téves
ha a jobbhátvéd felmegy a támadással, a szűrőnek kell visszazárnia a helyére.. és Koman ma nem irányítót, hanem jobbszélsőt játszott, de akkor ezt nem fedezted fel a 90 perc alattHurka
de nem ment fel a támadással, hanem egy hosszú zsugára csúszott rá, hogy lássák ő meghal a pályán. közben meg, amikor kelt fel, Ibra már a 16-os oldalvonalán kapta a bedobást. ezért kellene egy értelmes, igazi jobb bekk.JC6
azonnal le kellett volna cserélni, mit képzel hogy megpróbálta elérni, igazad van
igazából undorító, hogy ezt a meccset megnyertük ilyen Elek meg Varga féle szar játékosokkal
de majd Moldovában úgyis megégünk, gondolom ezt várod
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
téves
ha a jobbhátvéd felmegy a támadással, a szűrőnek kell visszazárnia a helyére.. és Koman ma nem irányítót, hanem jobbszélsőt játszott, de akkor ezt nem fedezted fel a 90 perc alattHurka
de nem ment fel a támadással, hanem egy hosszú zsugára csúszott rá, hogy lássák ő meghal a pályán. közben meg, amikor kelt fel, Ibra már a 16-os oldalvonalán kapta a bedobást. ezért kellene egy értelmes, igazi jobb bekk.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
egy veszett labdára rácsúszik, majd azonnal, a bedobásból beindítanak a helyére és majdnem gól...JC6
az nem az ő hibája, ha a csapattársa (Koman) b@szik hátramenni védekezni... a váltásoknál, tolódásoknál látszott igazán, hogy szegény Varga mennyire egyedült volt a jobb oldalon, egyszer majdnem kaptunk ebből is egy gólt, mikor Ibra a hosszún teljesen üresen maradt, mert Komanék azt hitték, hogy ő egyszerre két embert is tud fogniJJ
láttad már Xavit, mint irányítót védekezni? visszafutni jobb védőbe? Koman nem védő, hanem irányító. Ilyenkor a közelebb játszó középhátvédnek kellene kitolódni, majd annak a helyére be a másik kp védőnek, és Laczkó zár... de a lényeg a győzelem.JC6
téves
ha a jobbhátvéd felmegy a támadással, a szűrőnek kell visszazárnia a helyére.. és Koman ma nem irányítót, hanem jobbszélsőt játszott, de akkor ezt nem fedezted fel a 90 perc alatt
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egy veszett labdára rácsúszik, majd azonnal, a bedobásból beindítanak a helyére és majdnem gól...JC6
az nem az ő hibája, ha a csapattársa (Koman) b@szik hátramenni védekezni... a váltásoknál, tolódásoknál látszott igazán, hogy szegény Varga mennyire egyedült volt a jobb oldalon, egyszer majdnem kaptunk ebből is egy gólt, mikor Ibra a hosszún teljesen üresen maradt, mert Komanék azt hitték, hogy ő egyszerre két embert is tud fogniJJ
láttad már Xavit, mint irányítót védekezni? visszafutni jobb védőbe? Koman nem védő, hanem irányító. Ilyenkor a közelebb játszó középhátvédnek kellene kitolódni, majd annak a helyére be a másik kp védőnek, és Laczkó zár... de a lényeg a győzelem.
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Korcsmár 😛 Komló ááléé! Büszkék vagyunk rá!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
egy veszett labdára rácsúszik, majd azonnal, a bedobásból beindítanak a helyére és majdnem gól...JC6
az nem az ő hibája, ha a csapattársa (Koman) b@szik hátramenni védekezni... a váltásoknál, tolódásoknál látszott igazán, hogy szegény Varga mennyire egyedült volt a jobb oldalon, egyszer majdnem kaptunk ebből is egy gólt, mikor Ibra a hosszún teljesen üresen maradt, mert Komanék azt hitték, hogy ő egyszerre két embert is tud fogni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
a védelemre szerintem nem lehet panasz, tény hogy a 60-65. perctől iszonyat mód elfáradtunk és akkor a svédek simán megszórhattak volna minket, de a "hagyományosan" gyenge pontjaink kifejezetten jól szuperáltak, Varga jobb bekként való játszatása miatt meg egyenesen meghajtom a kalapom a kapitány előtt

Koman és Hajnal volt sajnos a fő kerékkötő, a Pintér-Elek duó viszont szenzációsat játszottJJ
Ha Komant és Hajnalt megemlíted, akkor szerintem ide jöhet Stieber is. Nekem körülményesnek és lassúnak tűnt most, egyáltalán nem tetszett a játéka, de hátha még csak az összeszokatlanság.
És a védelembe szerintem megtaláltuk Juhász párját hosszabb időre is Korcsmár személyében, legalábbis nagyon remélem. 😊Schleck
Stiebert csak azért nem írtam, mert csereként állt be, de a mai meccsen pont az volt szimbolikus momentum, mikor Sándor Gyuri mértani keresztpasszát a válogatottba követelt Stieber olyan rosszul kezelte le, hogy méterekre elpattant tőle a labda... 😊 ne sebaj, fog ő még jól focizni, egy Juhász-Korcsmár kettőst én is el tudnék viselni, és véleményem szerint a Rudolf igazán akkor teljesedne ki, ha egy 100%-os Szalai mellett játszhatna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sokan dicsérik Vargát, oké. De ha tökösebbek a svédek, hármat rúghattak volna róla. Hála Istennek, hogy nem rúgtak, de ne dicsérjünk már egy olyan játékost, akit kényszerből tesznek jobb védőnek és 15 éve focizva durván olyan hibát követ el a Magyar Válogatottban, hogy egy veszett labdára rácsúszik, majd azonnal, a bedobásból beindítanak a helyére és majdnem gól... thanks God! Na meg az a Labda, amit Priskinnek akart 😀 Gundel: mekkora meglátás 😀 Stieberrrrrrrrr............stb. 😀
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 545 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Aztakurva. Szép volt, fiúk, csak így tovább! 😊 Kb ennyit tudok írni, még mindig a meccs hatása alatt vagyok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a védelemre szerintem nem lehet panasz, tény hogy a 60-65. perctől iszonyat mód elfáradtunk és akkor a svédek simán megszórhattak volna minket, de a "hagyományosan" gyenge pontjaink kifejezetten jól szuperáltak, Varga jobb bekként való játszatása miatt meg egyenesen meghajtom a kalapom a kapitány előtt

Koman és Hajnal volt sajnos a fő kerékkötő, a Pintér-Elek duó viszont szenzációsat játszottJJ
Ha Komant és Hajnalt megemlíted, akkor szerintem ide jöhet Stieber is. Nekem körülményesnek és lassúnak tűnt most, egyáltalán nem tetszett a játéka, de hátha még csak az összeszokatlanság.
És a védelembe szerintem megtaláltuk Juhász párját hosszabb időre is Korcsmár személyében, legalábbis nagyon remélem. 😊

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ááá mekkora meccs volt te jóég!! Le a kalappal a fiúk előtt!!! És Respekt Sanyibának hogy végre tökösen cserélt! Legnagyobb Big Up pedig a szurkolóknak! Nem tudom mi lesz ezek után de le is szarom, mert most kurva BÜSZKE vagyok a csapatra! RIA RIA HUNGÁRIA!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
szép győzelem, de nem túl sok esély van az Eb-re így sem... 15-15 pont, svédeknek még visszavan a finn derbi, akiket svédhonban 5-0-ra tömtek, de még ha ki is kapnak, akkor is a +16 vs. +6tal nem sok esély maradt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Faterral volt alkalmam nézni a meccset. 2-1 után ilyet szól: "na most tartsátok a labdát, amolyan brazilosan" - no, ezen elvitatkoztunk, ekkor én a jó magyar b...d előre stílust szorgalmaztam. A lényeg, hogy epic win, tovább kérdés, hogy kezeli a srácok a must win szitut.Gergőbácsi
ha képesek lennénk rá akkor igaza lett volna faterodnak 😊Szesze
Pontosan. Bár akkor talán merészebb álmokat szövögethetnénk. Az. hogy a svédeknek 3 meccsből kevesebbet kell szerezniük, mint nekünk kettőből, kicsit nehézzé teszi az ábrándozást, de a lényeg, hogy az elejétől fogva kurva jó volt látni egy KÜZDŐ magyar válogatottat. Ki tudja, ha a hollandok nyernének, a finnek ikszelnének a svédek ellen, mi hoznánk a meccseinket.... á, egyelőre örüljünk ennek a kis (?) sikernek.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Azé Sanyi bácsi meg Priskin nagyon be volt oltva pár napja, erre megnyerik a meccset 😀eaglesmcnabb
Stieber meg fordítva...viszont ezt a fasz laczkót, de utálom...elveszi a labdát a támadótól, aztán az előtte 2m-re álló csapattársnak nem képes odapasszolni....Volinak se nagyon ment, többiek viszont jók voltak(elején Vargának volt pár hibája, de utána feljavult ő is)! SZÉP VOLT FIÚK!!! Moldovában nem megégni....Divat
a védelemre szerintem nem lehet panasz, tény hogy a 60-65. perctől iszonyat mód elfáradtunk és akkor a svédek simán megszórhattak volna minket, de a "hagyományosan" gyenge pontjaink kifejezetten jól szuperáltak, Varga jobb bekként való játszatása miatt meg egyenesen meghajtom a kalapom a kapitány előtt

Koman és Hajnal volt sajnos a fő kerékkötő, a Pintér-Elek duó viszont szenzációsat játszott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pont ilyen töketlen kapitánynak sikerült ez a történelmi siker...

Gratula a fiúknak, Rudolfból eszméletlen jó játékos lett! Pár éve rühelltem, de rengeteget fejlődött.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Faterral volt alkalmam nézni a meccset. 2-1 után ilyet szól: "na most tartsátok a labdát, amolyan brazilosan" - no, ezen elvitatkoztunk, ekkor én a jó magyar b...d előre stílust szorgalmaztam. A lényeg, hogy epic win, tovább kérdés, hogy kezeli a srácok a must win szitut.Gergőbácsi
ha képesek lennénk rá akkor igaza lett volna faterodnak 😊
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Faterral volt alkalmam nézni a meccset. 2-1 után ilyet szól: "na most tartsátok a labdát, amolyan brazilosan" - no, ezen elvitatkoztunk, ekkor én a jó magyar b...d előre stílust szorgalmaztam. A lényeg, hogy epic win, tovább kérdés, hogy kezeli a srácok a must win szitut.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azé Sanyi bácsi meg Priskin nagyon be volt oltva pár napja, erre megnyerik a meccset 😀eaglesmcnabb
Stieber meg fordítva...viszont ezt a fasz laczkót, de utálom...elveszi a labdát a támadótól, aztán az előtte 2m-re álló csapattársnak nem képes odapasszolni....Volinak se nagyon ment, többiek viszont jók voltak(elején Vargának volt pár hibája, de utána feljavult ő is)! SZÉP VOLT FIÚK!!! Moldovában nem megégni....

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kurva jók voltunk, vááááá!!! 😊
Elment az összes hangom, nagyon nagy meccs volt. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Azé Sanyi bácsi meg Priskin nagyon be volt oltva pár napja, erre megnyerik a meccset 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Gyerekek, mi lett a magyar-svéd végeredménye? 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 435 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
VÉGRE!!!! nem hiszem el hogy megtört az átok, végre mi tudtunk a semmiből gólt rúgni, Moldovában KÖTELEZŐ a győzelem, félek nem lesz egyszerű!

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
MEGVAAAAN!!! Hihetetlen, és végre jól játszunk és eredménye is van! Végre valami eredmény, akkor is ha nem jutunk ki az ebre, akkor is végre van egy kis igazi siker. 😊 Jó lenne, ha pár nap alatt nem kúrnák el 😊

Sokkal előrébb lennétek Liktáppal Divat 😂fetomy
az biztos, de mi beérjük vele is...Gyurka mezt intézed? :rolleyes:

|
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
na a párak által jósolt 2-1 bejött, innentől a moldovai vendégjáték még nehezebb lesz szerintem is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal