NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szünetbe sinter-Parma 3-0, a Herceg duplázott 2 remek góllal...játszik a csapat, igaz ehhez kell ez a gyenge Parma is.

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 822 — Amerikai sportok rajongója
Nikolics persze 😀 Úgy Messi áráért kb. elengedjük.fetomy
hmm, hát kezdjük ott h ugye az új Messit(190/50) most igazoltuk le...de egyebassza fel tudjuk Niko-ért ajánlani az alábbiakat: Rósa, Lisztes, Maróti, v a Szóza vonal fenntartásáért: Junior(érte még azért nektek kéne adni vkit, pl Gosztonyi), Morales, Ranilovic, Jovanovic és ezek akár pakkba is... 😀Divat
bazeg nem úgy gondoltam, hogy Messi árában odaadtok minden szemetet amit találtok 😂 Az éves szutyokadagot beszerezzük a lilákoktól, nem kell ide ződ is. Max ha dollárról van szó 😂fetomy
Már hallottam is az új pletykát, Lázárért kapjuk vasiljevic, polonkai, elek kombót. 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem értelek, ezek igazi csiszolatlan gyémántok... 😀Divat
ja,csak mire megcsiszoljuk őket, lekopnak a picsába 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem értelek, ezek igazi csiszolatlan gyémántok... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
beérjük Nikolic-al is...egy álves elég volt nekünk! 😉Divat
Nikolics persze 😀 Úgy Messi áráért kb. elengedjük.fetomy
hmm, hát kezdjük ott h ugye az új Messit(190/50) most igazoltuk le...de egyebassza fel tudjuk Niko-ért ajánlani az alábbiakat: Rósa, Lisztes, Maróti, v a Szóza vonal fenntartásáért: Junior(érte még azért nektek kéne adni vkit, pl Gosztonyi), Morales, Ranilovic, Jovanovic és ezek akár pakkba is... 😀Divat
bazeg nem úgy gondoltam, hogy Messi árában odaadtok minden szemetet amit találtok 😂 Az éves szutyokadagot beszerezzük a lilákoktól, nem kell ide ződ is. Max ha dollárról van szó 😂
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vagy odaadjuk nektek Andrét. 4 olyan meccs lesz mikor gólt rúg, de azokon 15-öt, úgyhogy legalább azokon nyertek 😀fetomy
beérjük Nikolic-al is...egy álves elég volt nekünk! 😉Divat
Nikolics persze 😀 Úgy Messi áráért kb. elengedjük.fetomy
hmm, hát kezdjük ott h ugye az új Messit(190/50) most igazoltuk le...de egyebassza fel tudjuk Niko-ért ajánlani az alábbiakat: Rósa, Lisztes, Maróti, v a Szóza vonal fenntartásáért: Junior(érte még azért nektek kéne adni vkit, pl Gosztonyi), Morales, Ranilovic, Jovanovic és ezek akár pakkba is... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem lenne jó, mert akkor Nikolic vígan rugdoshatná a gólokat, úgyh nyugodtan maradjon csak... 😊Divat
vagy odaadjuk nektek Andrét. 4 olyan meccs lesz mikor gólt rúg, de azokon 15-öt, úgyhogy legalább azokon nyertek 😀fetomy
beérjük Nikolic-al is...egy álves elég volt nekünk! 😉Divat
Nikolics persze 😀 Úgy Messi áráért kb. elengedjük.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem lenne jó, mert akkor Nikolic vígan rugdoshatná a gólokat, úgyh nyugodtan maradjon csak... 😊Divat
vagy odaadjuk nektek Andrét. 4 olyan meccs lesz mikor gólt rúg, de azokon 15-öt, úgyhogy legalább azokon nyertek 😀fetomy
beérjük Nikolic-al is...egy álves elég volt nekünk! 😉

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem lenne jó, mert akkor Nikolic vígan rugdoshatná a gólokat, úgyh nyugodtan maradjon csak... 😊Divat
vagy odaadjuk nektek Andrét. 4 olyan meccs lesz mikor gólt rúg, de azokon 15-öt, úgyhogy legalább azokon nyertek 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem lenne jó, mert akkor Nikolic vígan rugdoshatná a gólokat, úgyh nyugodtan maradjon csak... 😊

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meglássuk Lázár mit csinál. Bár gondolom Lázár Bence neve csak magyarosított, mert ugye Póló Szósza nem igazol magyart ám... Remélhetőleg jó lesz a csávó itt és szerepe is lesz, a három távozó meg sokat úgyse játszott és így, hogy kölcsönbe mennek jó biznic.

Divat: Jó lenne. Legalább nem kellene arra várni hogy mikor van kedve gólt lőni.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
álves meg akkor ciprus? 😊

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lázár Bence megy a Vidibe.
Cerébe (fél évre kölcsön) Polonkai, Elek és vasiljevic meg Újpestre.
Pletyka egyelőre.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Találós kérdések:
Melyik csapatot szolgálta legtovább Henry?
Illetve, melyikkel nyerte a legtöbb kupát?
Mennyit?

😊 😛
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Legenda visszatért az Arsenalhoz, rohadtul örülök neki, Henry egy igazi ágyús. 😊Newman
Tényleg az Arsenalnál csak ST-t építenek h mindenki gunner?empty taxi
Neee... 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
A Legenda visszatért az Arsenalhoz, rohadtul örülök neki, Henry egy igazi ágyús. 😊Newman
Tényleg az Arsenalnál csak ST-t építenek h mindenki gunner?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Legenda visszatért az Arsenalhoz, rohadtul örülök neki, Henry egy igazi ágyús. 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
állítólag oláhlórika is csak a Milanba akar focizni, és a zsici Patót adná érte + még persze némi lovét.

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Az meg még szimpatikusabb dolog, hogy egy szerződésben lévő játékossal a szerződés lejárta előtt 1 évvel megegyezik egy másik csapat.
nem az első ilyen eset, lesz is még, csak gáz. Ezért is kezdem megutálni a focit.Habi
A foci szépsége.
Meg lehet csinálni, így meg is fogják. Mondjuk ez elég általános olyan playánál, akinek egy vagy fél év van a szerződéséből. Zsidó és fos dolog, de manapság nálunk ez a módszer, hiszen avgy így, vagy pedig ingyen esetleg kölcsönbe hozunk játékosokat, így halogatjuk a nagy kiadásokat, és a drága fizetéseket.
Csak hát Kopiék nem jönnek rá, hogy ez hosszútávon nem lehet megoldás, eredményes csapatot nem fognak tudni így építeni. Márpedig egy Milanhoz hasonló, nagynevű klubnál ez eléggé tré összességében.
Minden évben kapjuk a nagy ígéreteket, de semmit sem látunk ezekből, csak néha egy-egy olyan játékost hozunk el, akik kiutáltatják magukat a csapatból. Ez volt Ibránál, Robinhonál, és most Teveznél is. Ettől függetlenül a Kopi nagy zsugás ám, mert amit Ibrával is csinált, az hihetetlen volt, de túl kevés ilyen üzlete van és annál az 1-2 esetnél, mikor pénzt kéne kiadni, akkor is így próbál üzletelni, ez pedig a legtöbb esetben hatalmas öngól lesz.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az meg még szimpatikusabb dolog, hogy egy szerződésben lévő játékossal a szerződés lejárta előtt 1 évvel megegyezik egy másik csapat.
nem az első ilyen eset, lesz is még, csak gáz. Ezért is kezdem megutálni a focit.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak vicceltem. Én vagyok Mr X. és kapusnak megyek. Félek a labdától, nem merek kifutni és nem vetődök mert az fáj. De majd 2 méter magas vagyok, és kb. ilyen széles is ráadásul occsón megússzátok úgyhogy jó vétel vagyok ^^

Ja, de psszt!fetomy
Akkor már egy szinten vagy Didával. Ja nem, Ő csak két méter magas volt. Akkor nyertél. Kölcsönveszünk téged, mert senkiért sem fizetünk.

Montolivohoz:
Montolivo azért nem volt hajlandó sehová sem menni a Fiobol, mert szóban már rég megállapodott velünk és megmondta, hogy a Milanba akar focizni. Gondolom ezek után Gallianiék megmondták neki, hogy a Fionak mennyit adnak érte, de ha nem fogadja el a Fio akkor még legyen türelemmel egy évet vagy felet és utána maximum ingyen csatlakozhat hozzánk. Meg hát ugye azzal, hogy máshová nem hajlandó fél éve aláírni, azzal egyfajta patthelyzetbe hozta a Fio-t, akik vagy hajlandóak lesznek 4-5 milláért eladni nekünk, vagy pedig makacskodnak és fél év múlva még ennyit sem látnak Montolivobol. Nagyon sok mindenre képes, hogy ha egy játékos makacs és ragaszkodik a kinézett csapatához.. Mint ugye esetünkben is Montolivo hozzánk.

Közben megint előkerült De Rossi is, bár annyit írnak csak róla, hogy már a nyáron meg akartuk szerezni és nem hosszabbított, és azóta is versenyben vagyunk érte, főleg most, hogy bonyolódik a helyzete és igazolni is lehet, valamint a Cityből Kolarovot is el akarnánk hozni, legkésőbb nyáron. Abban mondjuk nem hiszek, Ő jó játékos, mi olyanokat nem veszünk, fizetni kéne értük. 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 588 — a new hope (again)
Csak vicceltem. Én vagyok Mr X. és kapusnak megyek. Félek a labdától, nem merek kifutni és nem vetődök mert az fáj. De majd 2 méter magas vagyok, és kb. ilyen széles is ráadásul occsón megússzátok úgyhogy jó vétel vagyok ^^

Ja, de psszt!fetomy
jéghokiban 1/1nek draftolnálak kapusnak 😂 "csak feküdj! és meg se mozdulj... nyugi nem fog fájni!!!" jeligével 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy Gansot mostanság a Tottenhammel boronálják össze úton útfélen.Double B
abból nem lesz semmi.

‘Who is Ganso? I have never even heard of him' - Harry Redknapp

aztán persze lehet csak terel az öreg. wheeler dealer.miilann
Egyébként az ilyen nyilatkozatok mindig is nagyon ellenszenvesek voltak számomra...

több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Amúgy Gansot mostanság a Tottenhammel boronálják össze úton útfélen.Double B
abból nem lesz semmi.

‘Who is Ganso? I have never even heard of him' - Harry Redknapp

aztán persze lehet csak terel az öreg. wheeler dealer.

child please!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak vicceltem. Én vagyok Mr X. és kapusnak megyek. Félek a labdától, nem merek kifutni és nem vetődök mert az fáj. De majd 2 méter magas vagyok, és kb. ilyen széles is ráadásul occsón megússzátok úgyhogy jó vétel vagyok ^^

Ja, de psszt!