Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
meccs elején kicsit megnyugodtam én is, mert tisztában vagyok azzal h mi nem tudunk gólt lőni, de az h kb a muban egyedül welbecktől kellett tartani és ő is sazr volt, sokat javított a helyzetünkön
lényeg h továbbmentünk, boldog vagyok 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Azért az érdekes,hogy nem találta el a kaput a MU,mikor Reinának kisütötte a szemét a nap az utolsó 20 percben...Wellbeck sem megoldás, ha egy csatárral akarnak játszani :/ :/JoeyPorter
pont ez az amin teljesen kiakadtam, semmi nyomást nem tettünk a Pool kapujára amikor nemcsak Reina hanem a védők szemét is zavarta a nap, helyette megszálltuk a középpályát de ha valaki 10 métert előrement már passzolt is vissza...

Elég lett volna csak 20 méterre a kaputól tüzelgetniük, helyzeteket kialakítaniuk és meglett volna simán a meccs, ebbe a Poolba semmi átütő erő nem volt. Roo és Nani nélkül az Anfielden is simán meglehetett volna a továbbjutás, nem értem a taktikánkat komolyan mondom. De Gea-t meg nem értem, semmi nyomást nem helyeztek rá és mégis több bosszantó hibája is volt, mi lett volna ha Suarez (és Kuyt végig) játszik..?

Mikor megláttam a kezdőt sejtettem hogy feladjuk a támadást de a meccs közben azért rá kellett volna érezni hogy mennyire fogható lett volna ez a Pool. És kikapnak te jó ég...

Még a félidőben is reménykedtem benne hogy behozza Chicha-t agy Berba-t a 60. percben kb Scholes vagy Giggs helyett és nyerünk 3-1re. Nem tudom azért Ferguson is eltaktikázta ezt, legkésőbb a félidőben váltani kellett volna szerintem és akkor most mi örülünk. Giggs mekkora homály volt amúgy, elkeserítő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azért az érdekes,hogy nem találta el a kaput a MU,mikor Reinának kisütötte a szemét a nap az utolsó 20 percben...Wellbeck sem megoldás, ha egy csatárral akarnak játszani :/ :/

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Uccsó 30 percet láttam, akkor kicsit fölénybe került a Pool. Helyzetek nélkül.

Ilyen amatőr egy gólt kapni. Kapuskirúgás, lefejelik és ziccer. Evra faszán elnézegetett.

No most megnéztem az első Pool gólt is.... Parádés az is. De inkább nem mondok semmit mert megint leugatnak. 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Ferguson is kezdi elővenni ezt a "csak akkor támadok ha baj van" mentalitást, nem értem miért nem lehetett a 90 perc alatt egyszer sem 4 ember a támadó harmadban, ez egy vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
annyira utálom ezt a rohadt makker Poolt hogy az elképzelhetetlen

még 1-0ról is simán kellett volna hozni ezt a meccset, vicc hogy ennyire biztonságira játszottunk egész meccsen az utóbbi 10 év leggyengébb Poolja ellen. Megérdemli a United a vereséget de a Pool a győzelmet egyáltalán nem, olyanok voltak ma is mint egy közepes Championship csapat

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Suárez biztos mondta a nézőtérről, hogy "Hihi, buta néger." 😀

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
naná hogy Valencia kapufa után először jön előre a pool és 1-0. :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Rooney nélkül, Scholes-al... háááát 😐

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tottenham!!! 😛
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
mekkora meccs volt ez a Gabon-Marokkó 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
szabadrúgásgóóóól a 97. percben 😀
Gabon továbbjutott, micsoda gól volt 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
az Afrika Kupa újra a régi 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
izraelFake
hülye
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Mióta vagytok közel Tevezhez? 😀FViktor93
Tekintve, hogy Tevez már több klubot és 10 millás fizetést is visszautasított, mert velünk szóban megegyezett, valamint, hogy Tevez maga utazott Manchesterbe, hogy a Cityt meggyőzze, hogy elengedje hozzánk, így azért végig közel vagyunk hozzá, már egy hónapja legalább. Csak a City többet akar, mint amennyit mi adnánk, illetve kölcsönről hallani sem akarnak, de mivel ma este 19:00-ra volt mondva, hogy véglegesen megmondják, melyik argentín jön hozzánk, így azért most valami csak történik. A milannews.it percről-percre beszámol a friss hírekről, pont ahogy Ibránál is, ők írják azt is, hogy Galliani már 3 órája beszél a City vezetőivel és nagyon közeledni látszanak az álláspontok egymáshoz..
Mondjuk ettől függetlenül nem jön szerintem Tevez, megszoktam már, hogy a mi két zsidó cigány vezetőnk hülyét csinál belőlünk. Éljen 😊
És jöjjön Montolivo végre!Stez
te - nem offenz - de hónapok óta közel vagytok hozzá aztán semmi. A Milan-nal kapcs már amúgy is úgy vagyok a hondurasi srác óta, hogy akkor hiszem el az igazolásaikat amikor kifutnak Milan mezben a pályára.Amadeus91
Remek. Akkor ezt mondd el Berlusconinak és Gallianinak. Én Milan szurkolóként naponta, hetente, havonta csalódom a sok nyilatkozatukban és a folyamatos átigazolási politikájukban. De nekem, mint Milan szurkolónak ettől függetlenül a remény hal meg utoljára és bizakodnom kell, hogy habár ezerszer bohócot csinálunk magunkból, ezeregyedszerre húzunk egy nagyot. Lásd Ibra igazolás.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 626
Galliani 3 órája beszél telefonon a Cityvel, azt mondják, nagyon közel vagyunk Tevezhez.
Ergo Maxi Lopez fog egyedül érkezni, el is dőlt. 😊Stez
Mióta vagytok közel Tevezhez? 😀FViktor93
Tekintve, hogy Tevez már több klubot és 10 millás fizetést is visszautasított, mert velünk szóban megegyezett, valamint, hogy Tevez maga utazott Manchesterbe, hogy a Cityt meggyőzze, hogy elengedje hozzánk, így azért végig közel vagyunk hozzá, már egy hónapja legalább. Csak a City többet akar, mint amennyit mi adnánk, illetve kölcsönről hallani sem akarnak, de mivel ma este 19:00-ra volt mondva, hogy véglegesen megmondják, melyik argentín jön hozzánk, így azért most valami csak történik. A milannews.it percről-percre beszámol a friss hírekről, pont ahogy Ibránál is, ők írják azt is, hogy Galliani már 3 órája beszél a City vezetőivel és nagyon közeledni látszanak az álláspontok egymáshoz..
Mondjuk ettől függetlenül nem jön szerintem Tevez, megszoktam már, hogy a mi két zsidó cigány vezetőnk hülyét csinál belőlünk. Éljen 😊
És jöjjön Montolivo végre!Stez
te - nem offenz - de hónapok óta közel vagytok hozzá aztán semmi. A Milan-nal kapcs már amúgy is úgy vagyok a hondurasi srác óta, hogy akkor hiszem el az igazolásaikat amikor kifutnak Milan mezben a pályára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://sportgeza.hu/futball/2012/01/27/kamuvideo_alapjan_adtak_erte_22_millio_eurot/
Persze ez a hír nem teljesen igaz, sőt. De azért csuda dolgokat képesek nyilatkozni ezek az 'poolos amerikai tulajdonosok. 😀Schleck

😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/futball/2012/01/27/kamuvideo_alapjan_adtak_erte_22_millio_eurot/
Persze ez a hír nem teljesen igaz, sőt. De azért csuda dolgokat képesek nyilatkozni ezek az 'poolos amerikai tulajdonosok. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Maxi Lopezt be is jelentette a Milan Channel, Ő már tutira a miénk.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Galliani 3 órája beszél telefonon a Cityvel, azt mondják, nagyon közel vagyunk Tevezhez.
Ergo Maxi Lopez fog egyedül érkezni, el is dőlt. 😊Stez
Mióta vagytok közel Tevezhez? 😀FViktor93
Tekintve, hogy Tevez már több klubot és 10 millás fizetést is visszautasított, mert velünk szóban megegyezett, valamint, hogy Tevez maga utazott Manchesterbe, hogy a Cityt meggyőzze, hogy elengedje hozzánk, így azért végig közel vagyunk hozzá, már egy hónapja legalább. Csak a City többet akar, mint amennyit mi adnánk, illetve kölcsönről hallani sem akarnak, de mivel ma este 19:00-ra volt mondva, hogy véglegesen megmondják, melyik argentín jön hozzánk, így azért most valami csak történik. A milannews.it percről-percre beszámol a friss hírekről, pont ahogy Ibránál is, ők írják azt is, hogy Galliani már 3 órája beszél a City vezetőivel és nagyon közeledni látszanak az álláspontok egymáshoz..
Mondjuk ettől függetlenül nem jön szerintem Tevez, megszoktam már, hogy a mi két zsidó cigány vezetőnk hülyét csinál belőlünk. Éljen 😊
És jöjjön Montolivo végre!

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Galliani 3 órája beszél telefonon a Cityvel, azt mondják, nagyon közel vagyunk Tevezhez.
Ergo Maxi Lopez fog egyedül érkezni, el is dőlt. 😊Stez
Mióta vagytok közel Tevezhez? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Galliani 3 órája beszél telefonon a Cityvel, azt mondják, nagyon közel vagyunk Tevezhez.
Ergo Maxi Lopez fog egyedül érkezni, el is dőlt. 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 626
izraelFake
rasszista

(nem ám komolyan venni.. 😉 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
izrael
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Augusztus 15-ei válogatott meccsen sokan gondban lesznek melyik csapatnak is szurkoljanak....

Magyarország - izraeltüsi91
A mondatod nem értem, Izrael pedig nagy betű. Respect.