Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
http://dvtk.eu/hirek/spanyol-kupagyoztest-igazoltunk/4216/
elvileg nem ő mr.X de ha csak ennyi igazolásunk lesz én már elégedett vagyok 😊kristof
az öreg Kúper csaknem akar jönni, mi ?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
seydi kirobbanthatatlan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most, hogy elment Carreno, ez tökéletes igazolás, de több spanyolt remélem nem hoznak. Amiről beszélt Bencés tavaly, hogy nem akar annyi spanyolt, hogy klikkesedjenek, remélem betartja, mert biztos, hogy nem lesz jó vége, ha még hozna hármat szerintem.
Schleck
nagyon egyetértek, de kétlem, hogy sikerül tartani, mert ugye Paunoch a napokban hozott egy listát a szabadon igazolható spanyolokról akik szívesen játszanának Mo.-n, a Pécs és a DVTK jelentkezett érte, az első ember ugye Fernando aki le is igazolt. Kérdés, kik vannak még a listán (Morientest rebesgetik, őt azért kétlem). Meg ugye van még mr.X aki nem Európában futott be, de sanszosan Dél-Amerikában szal nagy eséllyel ő is spanyol ajkú, nem tudom mennyire lenne jó dolog.
azért a védelmet leszámítva nem rossz a csapat:
Abdou
Gallardo - Fernando - Luque
Tisza - Seydi/Mr.X

szerk. na mégse, Fernando-t a (spanyol) erőnléti edzőnk ajánlotta, Paunoch őt hozhatja az nb1-be (pl Pécs)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Elfelejtettük megemlíteni hogy NK9 lett az elsőszámú csatár Waalwijk-ben, az első meccsén rögtön 84 percet kapott, kiharcolt egy tizit és nyertek is lazán 4-0-ra. 😊eaglesmcnabb
S azóta meg is sérült. Micsoda váratlan fordulat... 😀tüsi91
Questionable, elvileg nevezik is a holnapi meccsre, úgyhogy annyira nem lehet sérült.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://dvtk.eu/hirek/spanyol-kupagyoztest-igazoltunk/4216/
elvileg nem ő mr.X de ha csak ennyi igazolásunk lesz én már elégedett vagyok 😊kristof
Most, hogy elment Carreno, ez tökéletes igazolás, de több spanyolt remélem nem hoznak. Amiről beszélt Bencés tavaly, hogy nem akar annyi spanyolt, hogy klikkesedjenek, remélem betartja, mert biztos, hogy nem lesz jó vége, ha még hozna hármat szerintem.

NK9 meg no comment, nagyon sajnálom, hogy ilyen sérülékeny.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elfelejtettük megemlíteni hogy NK9 lett az elsőszámú csatár Waalwijk-ben, az első meccsén rögtön 84 percet kapott, kiharcolt egy tizit és nyertek is lazán 4-0-ra. 😊eaglesmcnabb
S azóta meg is sérült. Micsoda váratlan fordulat... 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Elfelejtettük megemlíteni hogy NK9 lett az elsőszámú csatár Waalwijk-ben, az első meccsén rögtön 84 percet kapott, kiharcolt egy tizit és nyertek is lazán 4-0-ra. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://dvtk.eu/hirek/spanyol-kupagyoztest-igazoltunk/4216/
elvileg nem ő mr.X de ha csak ennyi igazolásunk lesz én már elégedett vagyok 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
air sanyi helye veszélyben: Peric a fidibe...kiv leszek Szóza mit akar velük, v Nikolity továbbra is csak beugró lesz??Divat
hát őszintén szólva nem tudom, mert a logikus lenne a 2 csatárra átállás 3 ilyen csatárral, de ezt nem tartom valószínűnek, azt viszont nem szeretném, hogy 1 csatár rotálódjon, mert nyilván Sanyit előrébb rakja mint Nikót, ami meg már azért fos szitu...

Mindenesetre szvsz - vagyis reményeim szerint - nem lesz senki csak beugrós. Ugye Alves volt akit nem lehetett kirobbantani se a keretből, most itt van 2 új, meg Nikolics, egyiknek sem hiszem, hogy bérelt helye lesz. Legalábbis én nagyon örülnék, ha úgy csinálnánk, hogy ha valamelyik nem jó az nem játszik, mert akkor megéri hogy 3 ilyen csatárunk van, de ha most pl. Sanyi bebetonozódik mert ő a buta faltörőkos akkor nem leszek boldog.

Egyébként jó bő kis keret lett azért itt már 😊 Sok jó játékos van, kíváncsi leszek mire megyünk vele. Meg az se ritka, hogy több a + mint a - az igazolási szezonban 😀 Márpedig Alves (->) és Perics (<-) nagy pluszok nálam, de még Gyurcsó is, egyedül Sanyi mínusz, de hát egye fene, most az egyszer lőheti itt is a gólokat 😂


ui.: Nem Nikolity, hanem NYENYANYAAAAAAAA!!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
air sanyi helye veszélyben: Peric a fidibe...kiv leszek Szóza mit akar velük, v Nikolity továbbra is csak beugró lesz??

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha esetleg van itt Chelsea szurkoló, vagy valakit érdekel , Drogba és Essien március 10-én Újvidékre látogat. ( kb 130 km a magyar-szerb határtól, autópályán egy órás laza út ) Valószinűleg el lehet őket csipni egy fotó erejéig, vagy a szállodánál, vagy a stadionban + a hangulat sem utolsó egy Vojvodina meccsen 😊

http://www.youtube.com/watch?v=-20zEERshV0
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ismerve a csapat sérülékenységét a depth sem lényegtelen kérdés. Kell 2 kezdő kp azt adom (bár Noce-Acq-KPB lehet elég 1 is, de lsd 1. mondat). Viszont úgy nekimenni egy idénynek h a T. Silva - Mexés páros mögött (az ő korlapjuk sem rövid) az 1. számú backup Bonera háááááát enyhén szólva is meredek.empty taxi
Most komolyan, nem mindegy?
Olyan ordas needekre nem vagyunk hajlandóak hozni 3-5 millióért olasz válogatott játékost, mint a középpálya, ez számomra mindent elmond. Vicc, hogy várunk még fél évet, hogy Montolivo inkább ingyen jöhessen, ez már a szarrágás legmélyebb foka, főleg azután, hogy tavaly Gallianinak mi volt az első mondata, miután Berlusconit megbaszták sokszázmillára?Stez
Nevetséges az egész, amíg Silvioé a klub ez lesz, nincs mit szépíteni. Márpedig amíg ő él addig jelentkezhet itt akárki h beszállna a klubba még kisebbségi tulajdonosnak sem fog megtűrni senkit.
Btw Montolivot te hol játszatnád ebben a 4-3-1-2-ben?empty taxi
Montolivo támadóként is bevethető a középpályán, de akár Pirlo módjéra, hátratolt irányítóként is ki lehetne próbálni. Teljesen mindegy, mindkét poszton tud játszani. Annyi a sérült, próbálkozni lett volna lehetősége Allegrinek, aki egyébként az elmúlt hónapban háromszor nyilatkozta le, hogy Montolivot még a télen szeretné a csapatába tudni. Majd február elsején azt mondta, örül Muntarinak, remek igazolás. Hát lófaszt, de mit mondjon, Berlusconi megint mindenbe bele akar pofázni.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hülyeség, Mexés jól tolta eddig mindig Silva mellett. Belső védő need emiatt azért nem vészes, nem kezdőjátékos fog kelleni. Nesta viszont manapság eléggé betompult... És te most a depthről beszélsz, ami teljesen lényegtelen addig, amíg még kb. 2-3 kezdőjátékosra lenne égető szükségünk, de hát így elég nehézkes lesz ez, van egy olyan érzésem, hogy senki sem lesz olyan arc, hogy majd ingyen vagy kölcsönbe idead nekünk használható, sőt minőségi játékost... A mocskos szemetek.Stez
Ismerve a csapat sérülékenységét a depth sem lényegtelen kérdés. Kell 2 kezdő kp azt adom (bár Noce-Acq-KPB lehet elég 1 is, de lsd 1. mondat). Viszont úgy nekimenni egy idénynek h a T. Silva - Mexés páros mögött (az ő korlapjuk sem rövid) az 1. számú backup Bonera háááááát enyhén szólva is meredek.empty taxi
Most komolyan, nem mindegy?
Olyan ordas needekre nem vagyunk hajlandóak hozni 3-5 millióért olasz válogatott játékost, mint a középpálya, ez számomra mindent elmond. Vicc, hogy várunk még fél évet, hogy Montolivo inkább ingyen jöhessen, ez már a szarrágás legmélyebb foka, főleg azután, hogy tavaly Gallianinak mi volt az első mondata, miután Berlusconit megbaszták sokszázmillára?Stez
Nevetséges az egész, amíg Silvioé a klub ez lesz, nincs mit szépíteni. Márpedig amíg ő él addig jelentkezhet itt akárki h beszállna a klubba még kisebbségi tulajdonosnak sem fog megtűrni senkit.
Btw Montolivot te hol játszatnád ebben a 4-3-1-2-ben?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Akk még 0-0 volt, szal máshogy alakult volna a meccs, mindenesetre megérdemelten nyert a Lazio. A poén az h kreatív kp need mellé, a nyáron keletkezni fog egy belső védő és egy vkp is... plusz ha Zamb visszavonul akk Abate mögé/mellé kéne még egy használható jobbhátvéd isempty taxi
Hülyeség, Mexés jól tolta eddig mindig Silva mellett. Belső védő need emiatt azért nem vészes, nem kezdőjátékos fog kelleni. Nesta viszont manapság eléggé betompult... És te most a depthről beszélsz, ami teljesen lényegtelen addig, amíg még kb. 2-3 kezdőjátékosra lenne égető szükségünk, de hát így elég nehézkes lesz ez, van egy olyan érzésem, hogy senki sem lesz olyan arc, hogy majd ingyen vagy kölcsönbe idead nekünk használható, sőt minőségi játékost... A mocskos szemetek.Stez
Ismerve a csapat sérülékenységét a depth sem lényegtelen kérdés. Kell 2 kezdő kp azt adom (bár Noce-Acq-KPB lehet elég 1 is, de lsd 1. mondat). Viszont úgy nekimenni egy idénynek h a T. Silva - Mexés páros mögött (az ő korlapjuk sem rövid) az 1. számú backup Bonera háááááát enyhén szólva is meredek.empty taxi
Most komolyan, nem mindegy?
Olyan ordas needekre nem vagyunk hajlandóak hozni 3-5 millióért olasz válogatott játékost, mint a középpálya, ez számomra mindent elmond. Vicc, hogy várunk még fél évet, hogy Montolivo inkább ingyen jöhessen, ez már a szarrágás legmélyebb foka, főleg azután, hogy tavaly Gallianinak mi volt az első mondata, miután Berlusconit megbaszták sokszázmillára?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tök mindegy, nem azon múlt a meccs. Szánalmas volt a középpályánk, gyengék voltunk igazából mindenhol. Köszönjük szépen Montolivot! Ja, hogy Ő drága volt 5 millióért? Akkor nem szóltam.Stez
Akk még 0-0 volt, szal máshogy alakult volna a meccs, mindenesetre megérdemelten nyert a Lazio. A poén az h kreatív kp need mellé, a nyáron keletkezni fog egy belső védő és egy vkp is... plusz ha Zamb visszavonul akk Abate mögé/mellé kéne még egy használható jobbhátvéd isempty taxi
Hülyeség, Mexés jól tolta eddig mindig Silva mellett. Belső védő need emiatt azért nem vészes, nem kezdőjátékos fog kelleni. Nesta viszont manapság eléggé betompult... És te most a depthről beszélsz, ami teljesen lényegtelen addig, amíg még kb. 2-3 kezdőjátékosra lenne égető szükségünk, de hát így elég nehézkes lesz ez, van egy olyan érzésem, hogy senki sem lesz olyan arc, hogy majd ingyen vagy kölcsönbe idead nekünk használható, sőt minőségi játékost... A mocskos szemetek.Stez
Ismerve a csapat sérülékenységét a depth sem lényegtelen kérdés. Kell 2 kezdő kp azt adom (bár Noce-Acq-KPB lehet elég 1 is, de lsd 1. mondat). Viszont úgy nekimenni egy idénynek h a T. Silva - Mexés páros mögött (az ő korlapjuk sem rövid) az 1. számú backup Bonera háááááát enyhén szólva is meredek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a jogos tizit amit befúj a bíró a partjelző integetésére jogtalanul érvénytelenítik az mindig priceless :/empty taxi
Tök mindegy, nem azon múlt a meccs. Szánalmas volt a középpályánk, gyengék voltunk igazából mindenhol. Köszönjük szépen Montolivot! Ja, hogy Ő drága volt 5 millióért? Akkor nem szóltam.Stez
Akk még 0-0 volt, szal máshogy alakult volna a meccs, mindenesetre megérdemelten nyert a Lazio. A poén az h kreatív kp need mellé, a nyáron keletkezni fog egy belső védő és egy vkp is... plusz ha Zamb visszavonul akk Abate mögé/mellé kéne még egy használható jobbhátvéd isempty taxi
Hülyeség, Mexés jól tolta eddig mindig Silva mellett. Belső védő need emiatt azért nem vészes, nem kezdőjátékos fog kelleni. Nesta viszont manapság eléggé betompult... És te most a depthről beszélsz, ami teljesen lényegtelen addig, amíg még kb. 2-3 kezdőjátékosra lenne égető szükségünk, de hát így elég nehézkes lesz ez, van egy olyan érzésem, hogy senki sem lesz olyan arc, hogy majd ingyen vagy kölcsönbe idead nekünk használható, sőt minőségi játékost... A mocskos szemetek.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha a jogos tizit amit befúj a bíró a partjelző integetésére jogtalanul érvénytelenítik az mindig priceless :/empty taxi
Tök mindegy, nem azon múlt a meccs. Szánalmas volt a középpályánk, gyengék voltunk igazából mindenhol. Köszönjük szépen Montolivot! Ja, hogy Ő drága volt 5 millióért? Akkor nem szóltam.Stez
Akk még 0-0 volt, szal máshogy alakult volna a meccs, mindenesetre megérdemelten nyert a Lazio. A poén az h kreatív kp need mellé, a nyáron keletkezni fog egy belső védő és egy vkp is... plusz ha Zamb visszavonul akk Abate mögé/mellé kéne még egy használható jobbhátvéd is


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a jogos tizit amit befúj a bíró a partjelző integetésére jogtalanul érvénytelenítik az mindig priceless :/empty taxi
Tök mindegy, nem azon múlt a meccs. Szánalmas volt a középpályánk, gyengék voltunk igazából mindenhol. Köszönjük szépen Montolivot! Ja, hogy Ő drága volt 5 millióért? Akkor nem szóltam.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nomenestomen! Apia!sutianap
? 😊 Nem értem az elejét 😊gravedigger
nomen est omen: latinul azt jelenti h a név intő jel.empty taxi
Köszönöm 😊 Az a gond hogy a bajnokság megnyerésére már igy sincs nagyon esélyük, sőt, egyáltalán nincs, de remélem behúzzák a második helyet, és indulnak európa ligában 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha valakit érdekel egy érdekes átigazolási hir, Stephen Appiah az egykori Juventus játékos aláirt két évre az újvidéki Vojvodina csapatáhozgravedigger
nomenestomen! Apia!sutianap
? 😊 Nem értem az elejét 😊gravedigger
nomen est omen: latinul azt jelenti h a név intő jel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha valakit érdekel egy érdekes átigazolási hir, Stephen Appiah az egykori Juventus játékos aláirt két évre az újvidéki Vojvodina csapatáhozgravedigger
nomenestomen! Apia!sutianap
? 😊 Nem értem az elejét 😊
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ezen a címen hangosan felnevettem:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ujpest-rajczi-peteren-kijott-az-elmult-hetek-munkaja-fure-vagyik-2115561


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha valakit érdekel egy érdekes átigazolási hir, Stephen Appiah az egykori Juventus játékos aláirt két évre az újvidéki Vojvodina csapatáhozgravedigger
nomenestomen! Apia!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha valakit érdekel egy érdekes átigazolási hir, Stephen Appiah az egykori Juventus játékos aláirt két évre az újvidéki Vojvodina csapatához
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azt hallottam,hogy a visszavágón Nagy Laci is kezdeni fog :rolleyes: :mad: