Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ezt se gondoltam volna.. Walcott is csak akkor lő gólt, ha szidom. 😀
ettől függetlenül az első félidő borzalmas volt.lol
azért a "lő gólt" erős kifejezés 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezt se gondoltam volna.. Walcott is csak akkor lő gólt, ha szidom. 😀
ettől függetlenül az első félidő borzalmas volt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
balfasz arsenal, nekem ég a pofám..lol
hopp, kis comeback.... 😀

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
balfasz arsenal, nekem ég a pofám..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
örülhet a spanyol dózsa,
leikszelt a Barcelona

sajnos 😕Joci
Végre, már unalmas volt! Annak ellenére hoyg a világ legjobb csapata évek óta a Barca. Mourinho azért itt is elvégzi a dolgát, 2. évben bajnoki cím remélem.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a BL így is simán meglehet, szerintem fontosabb, mint a bajnokság, így pár év után

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
örülhet a spanyol dózsa,
leikszelt a Barcelona

sajnos 😕Joci
Ez van elfogytunk mint a jóféle gulyásleves a Mari néni táljából idén örülhetünk ha egy kupa meglesz de 3 év után belefér csak aztán jövőre legyen megújulás A Classicokat-t azért még ha egy mód van rá nyerjük meg 😛 bár egyre közelebb a Real.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
örülhet a spanyol dózsa,
leikszelt a Barcelona

sajnos 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Mi is lett az eredmény? :rolleyes: Zolika
6-1 Guineának, de legalább Botswana megszerezte kupatörténete első gólját 😛 😊
20-tól Mali-Ghána, jó meccs lehetJJ
Látom teljesen Afrika lázban égsz! 😀Zolika
és még vuvuzela sincs 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Mi is lett az eredmény? :rolleyes: Zolika
6-1 Guineának, de legalább Botswana megszerezte kupatörténete első gólját 😛 😊
20-tól Mali-Ghána, jó meccs lehetJJ
Látom teljesen Afrika lázban égsz! 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Mi is lett az eredmény? :rolleyes: Zolika
6-1 Guineának, de legalább Botswana megszerezte kupatörténete első gólját 😛 😊
20-tól Mali-Ghána, jó meccs lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a mi szempontunkbol az a legnagyobb baj ezzel, hogy rajtunk kívül egy riválist se tudtok "soha" megverni. kész csoda volt a Chelsea meccs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a szemet kocsog biro elcsalta a meccset a szinten szemet kocsog liverpoolnak.
szegeny artatlan man utd.
8 ev alatt vegre egyszer nem nekik kedvezett a szerencse.Mikey
hatalmas +1.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
a szemet kocsog biro elcsalta a meccset a szinten szemet kocsog liverpoolnak.
szegeny artatlan man utd.
8 ev alatt vegre egyszer nem nekik kedvezett a szerencse.

ilyen is akkor tortenik, amikor mar egyaltalan nem erdekel a liverpool sem. 😕

de azert jar a szam, pedig azt se tudtam h lfc-mu meccs van ma. 😀
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Én a Liverpoolnak drukkoltam de az első Pool gól elég véleményes volt szvsz ugyanis Caroll esélyt sem adott De Geanak kimozdulni a következő szögletnél le is fújta csak akkor már 1-0 volt. Persze ettől még örülök csak a korrektség kedvéért bár ez a MU szurkolókat gondolom nem vigasztalja 😛dande
Angliában sokszor nem látják ezt, ez benne van, dominálnia kell a kapusnak az ötös környékén, nekem azzal a góllal semmi bajom. Azzal sokkal inkább hogy simán 3-1re nyerni kellett volna.

Ja amúgy remélem King Kenny mindig ilyen jó taktikával (hazai pályán 0 dominancia) és kiváló játékosokkal (Carroll) küldi fel a csapatát a pályára, MU szurkolóként akkor öröm lesz Pool meccset nézni 😛davemayer
Mi is lett az eredmény? :rolleyes:
Ja 2:1 ! Köszönöm szépen! 😊

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Én a Liverpoolnak drukkoltam de az első Pool gól elég véleményes volt szvsz ugyanis Caroll esélyt sem adott De Geanak kimozdulni a következő szögletnél le is fújta csak akkor már 1-0 volt. Persze ettől még örülök csak a korrektség kedvéért bár ez a MU szurkolókat gondolom nem vigasztalja 😛dande
Angliában sokszor nem látják ezt, ez benne van, dominálnia kell a kapusnak az ötös környékén, nekem azzal a góllal semmi bajom. Azzal sokkal inkább hogy simán 3-1re nyerni kellett volna.

Ja amúgy remélem King Kenny mindig ilyen jó taktikával (hazai pályán 0 dominancia) és kiváló játékosokkal (Carroll) küldi fel a csapatát a pályára, MU szurkolóként akkor öröm lesz Pool meccset nézni 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Én a Liverpoolnak drukkoltam de az első Pool gól elég véleményes volt szvsz ugyanis Caroll esélyt sem adott De Geanak kimozdulni a következő szögletnél le is fújta csak akkor már 1-0 volt. Persze ettől még örülök csak a korrektség kedvéért bár ez a MU szurkolókat gondolom nem vigasztalja 😛dande
Ha ott szabálytalanság volt, akkor azt a spanyol kapus követte el. Szerintem.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 827 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én a Liverpoolnak drukkoltam de az első Pool gól elég véleményes volt szvsz ugyanis Caroll esélyt sem adott De Geanak kimozdulni a következő szögletnél le is fújta csak akkor már 1-0 volt. Persze ettől még örülök csak a korrektség kedvéért bár ez a MU szurkolókat gondolom nem vigasztalja 😛
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
A "rohadt makker Pool" teljesen megérdemelte a továbbjutást. 😉
Semmi mák nem volt benne. King Kenny taktikája érvényesült majdnem az egész meccsen, és mentálisan is jobbak voltak. A Pool meg akarta nyerni ezt a meccset, és meg is lett az eredménye!
Egy hét alatt két továbbjutás a két manchesteri csapat ellen, úgyhogy most örülünk! 😊

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
meccs elején kicsit megnyugodtam én is, mert tisztában vagyok azzal h mi nem tudunk gólt lőni, de az h kb a muban egyedül welbecktől kellett tartani és ő is sazr volt, sokat javított a helyzetünkön
lényeg h továbbmentünk, boldog vagyok 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Azért az érdekes,hogy nem találta el a kaput a MU,mikor Reinának kisütötte a szemét a nap az utolsó 20 percben...Wellbeck sem megoldás, ha egy csatárral akarnak játszani :/ :/JoeyPorter
pont ez az amin teljesen kiakadtam, semmi nyomást nem tettünk a Pool kapujára amikor nemcsak Reina hanem a védők szemét is zavarta a nap, helyette megszálltuk a középpályát de ha valaki 10 métert előrement már passzolt is vissza...

Elég lett volna csak 20 méterre a kaputól tüzelgetniük, helyzeteket kialakítaniuk és meglett volna simán a meccs, ebbe a Poolba semmi átütő erő nem volt. Roo és Nani nélkül az Anfielden is simán meglehetett volna a továbbjutás, nem értem a taktikánkat komolyan mondom. De Gea-t meg nem értem, semmi nyomást nem helyeztek rá és mégis több bosszantó hibája is volt, mi lett volna ha Suarez (és Kuyt végig) játszik..?

Mikor megláttam a kezdőt sejtettem hogy feladjuk a támadást de a meccs közben azért rá kellett volna érezni hogy mennyire fogható lett volna ez a Pool. És kikapnak te jó ég...

Még a félidőben is reménykedtem benne hogy behozza Chicha-t agy Berba-t a 60. percben kb Scholes vagy Giggs helyett és nyerünk 3-1re. Nem tudom azért Ferguson is eltaktikázta ezt, legkésőbb a félidőben váltani kellett volna szerintem és akkor most mi örülünk. Giggs mekkora homály volt amúgy, elkeserítő.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Azért az érdekes,hogy nem találta el a kaput a MU,mikor Reinának kisütötte a szemét a nap az utolsó 20 percben...Wellbeck sem megoldás, ha egy csatárral akarnak játszani :/ :/

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Uccsó 30 percet láttam, akkor kicsit fölénybe került a Pool. Helyzetek nélkül.

Ilyen amatőr egy gólt kapni. Kapuskirúgás, lefejelik és ziccer. Evra faszán elnézegetett.

No most megnéztem az első Pool gólt is.... Parádés az is. De inkább nem mondok semmit mert megint leugatnak. 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Ferguson is kezdi elővenni ezt a "csak akkor támadok ha baj van" mentalitást, nem értem miért nem lehetett a 90 perc alatt egyszer sem 4 ember a támadó harmadban, ez egy vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
annyira utálom ezt a rohadt makker Poolt hogy az elképzelhetetlen

még 1-0ról is simán kellett volna hozni ezt a meccset, vicc hogy ennyire biztonságira játszottunk egész meccsen az utóbbi 10 év leggyengébb Poolja ellen. Megérdemli a United a vereséget de a Pool a győzelmet egyáltalán nem, olyanok voltak ma is mint egy közepes Championship csapat

BEARS BABY!

Sir Alex immortal