Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
király, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀
mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellekStez
sohasem értettem a Robinhofikázásodat. 😊 Lassan eljön az idő mikor te sem fogod 😀eaglesmcnabb
nézd meg a Serie A-s meccseken és amúgy minden meccsen Őt és meglátod
azért, mert most valóban a legjobbkor villant és egy rettentő fontos meccsen vágott 2-t, azért még nem lesz hirtelen hú de zseniális, mert nála ilyen néha van, de aztán hónapokig megint visszasüllyed a szürkeségébe.. és a helyzetkihasználása egyébként vicc, ma az elsőt Ibra rúgatta vele, na kb. minden hétvégén 2-3 100%-os gólhelyzetet kihagy, hihetetlen, elképeszt lasztikat kap pedig

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
király, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀
mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellekStez
sohasem értettem a Robinhofikázásodat. 😊 Lassan eljön az idő mikor te sem fogod 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
király, ma Robinho egy éves gólmennyiségét meglőtte 😀
mondjuk most jön majd egy támadó-védő/kp csere és beállunk védekezni, amit rühellek

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 794 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Robinho tényleg tud focizni 😊 ha nem rúg gólt az Arsenal s nem úgytűnik akkor ez eldőlt
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nem azé tudom mint Barca fan sok kötekedni való jogom itten nincs 😛 de azt a második gól előtti szitut sajna Kassai sporttársék benézték Ibra lesről indult. Mondjuk nem ezen fog múlni csak nem jó látni, hogy a mieink is hibáznak néha nadande
Nem hibáztak, sőt jótét lelkek voltak Kassaiék, gondolták, hogy ha Robinho meglövi a szokásos évi egy gólját, akkor azt hiszi, hogy tud focizni. :cool:
Csak az a baj, hogy ha jön Henry, akkor egy gólt biztosan vágni fog nekünk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép emlékek törtek fel, 4 éve ugyan ez volt a párosítás és ott tomboltam a Rossonerik felett 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 794 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nem azé tudom mint Barca fan sok kötekedni való jogom itten nincs 😛 de azt a második gól előtti szitut sajna Kassai sporttársék benézték Ibra lesről indult. Mondjuk nem ezen fog múlni csak nem jó látni, hogy a mieink is hibáznak néha na
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Boaaaaaa, huhu, mekkora játék volt, be kellet volna lőni
Ibrát azt hiszem leszólhatjuk a komoly meccseken való gyenge játéka miatt, de ma kibaszottul nagyot játszik, az fix
hatalmas lasztijai vannak

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Na ennyi volt a BL. Jól játszik a Milan, de hihetetlen, hogy 2 veszélyes játékos van a pályán és nem tudunk rájuk figyelni! Most is Sagna integet ahelyett hogy futna. Azt meg megkérdezném, hogy miért Rosicky játszik szélen(!), amikor ott van a csúcsformában lévő Oxlade-Chamberlain, vagy Arshavin, aki talán önbizalmat nyert a Sunderland elleni gólpasszából.
Arteta meg mint egy nyeretlen kétéves, annyit hibázik.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra hogy odatette 😀
ROBINHOOO golgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgoooooooooooooooooooooooooooooool

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinho bazdmeg

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Princeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
hű nagy kefe lesz itt a meccs után az asszonnyal, megint egy hét out lesz

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
imádom, hogy egyszer akarok kibaszott streamen nézni valamit, akkor hal meg pont mindenStez
Ez egész jó minőségi, csak francia:
http://atdhenet.tv/43635/watch-ac-milan-vs-arsenal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
imádom, hogy egyszer akarok kibaszott streamen nézni valamit, akkor hal meg pont minden

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
ennyit a scuddetorol. conte nagy edző, de nagyon hülye is. egy eliat 0-0kor miért nem lehet berakni? ne mondja már nekem h nem tud nagyobb lendületet hozni mint egy giaccherini?!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.blikk.hu/blikk_rovidhir/megszunik-a-bkv-elore-sc-2080614

RIPAmadeus91
várható volt. hamarosan a BKV is a Malév sorsára jut.
off vége.

on
jó meccs volt ez a Zenit - Benfica.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 625
http://www.blikk.hu/blikk_rovidhir/megszunik-a-bkv-elore-sc-2080614

RIP

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
milyen tehetségek ezek, de ne haragudj.

a gyerek 21 évesen rúgott egy gólt ősszel. 21 évesen csak nálunk tehetség valalki, bárhol máshol mar kész kell lenned akarmire. aki meg ebből a posvany magyar nb1bol 17-18 évesen nem emelkedik ki, és nem meghatározó ember, az egy középszerű palyafutasnak jó ha örülhet.

szal nice ez a duma h magyarok meg fiatalok, de én inkabb néznek 8 korosodó niggert a kezdőben egy bl egyenes kiesesben.gabtsi
igazad van akkor maradjunk maróti,csizmadia,bartholomew, adnan, doherty, felix és társai vonalnál, velük tuti BL csoportkör lenne...elhihetted h én is szívesebben néznék kis Gerákat és kis Lipcseiket, de róluk se hiszem, h már az elején gondoltad volna, h igazi vezérek lesznek...de qrva jó h még nem is láttad zöld-fehérbe őket, de már inkább 8 korosodó niggerre vágysz.(morrison+wolfe jó lesz?? hívjuk már vissza őket is, hadd nézhessük őket a Barca ellen majd) én azért adok nekik egy esélyt. én kérek elnézést, h tehetségeknek mertem nevezni őket......

a majd jövőre szlogenre sajnos már a lilákok jó ideje lecsaptak...pedig jól hangzik 😕

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Batik 170 cm 49kg, Beliczky a Vasasba se fért be, Busai többszörös korosztályos-válogatott mégis bárhol volt sose kellett, de nembaj jövőre BL 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 825 — Amerikai sportok rajongója
milyen tehetségek ezek, de ne haragudj.

a gyerek 21 évesen rúgott egy gólt ősszel. 21 évesen csak nálunk tehetség valalki, bárhol máshol mar kész kell lenned akarmire. aki meg ebből a posvany magyar nb1bol 17-18 évesen nem emelkedik ki, és nem meghatározó ember, az egy középszerű palyafutasnak jó ha örülhet.

szal nice ez a duma h magyarok meg fiatalok, de én inkabb néznek 8 korosodó niggert a kezdőben egy bl egyenes kiesesben.gabtsi
Szószerint egyetértek, én is így gondolom. Nálunk még 22 évesen is fel kell építeni, meg óvatósan kezelni a válogatottba.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
milyen tehetségek ezek, de ne haragudj.

a gyerek 21 évesen rúgott egy gólt ősszel. 21 évesen csak nálunk tehetség valalki, bárhol máshol mar kész kell lenned akarmire. aki meg ebből a posvany magyar nb1bol 17-18 évesen nem emelkedik ki, és nem meghatározó ember, az egy középszerű palyafutasnak jó ha örülhet.

szal nice ez a duma h magyarok meg fiatalok, de én inkabb néznek 8 korosodó niggert a kezdőben egy bl egyenes kiesesben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az igazi Ronaldot, v a pehelysúlyú Adrianot kéne leigazolnunk, v télleg vmi bokszolókat, akkor talán szélbe is játszhatnánk... 😀

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Mondjuk Gera is jó Tebow-méret volt bármikor is 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó vastag gyerek ez is 😀JC6
direkt raktam be, gondoltam ugranak rá a trollok egyből... 😀Divat
Troll vagy te 😀 Nem is kiköpött futballista 😀 Ja, ez Magyarország, bocs 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó vastag gyerek ez is 😀JC6
Jó, hát figyelj, baseballban esőben nem játszanak, a fradi meg majd nagyobb szélben nem fog, és akkor nem lesz gond 😀