Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Jó az öreg a háznál 😀

Giggs a gólja előtt úgy ront rá az az alapvonalra mint 20 éve se, minden mozdulatán látszott hogy akarja a gólt - meg is lett az eredménye. Nem tudom miért kell 1-0nál csak a védekezésre figyelni, valaki szólhatna Fergie-nek hogy a Red Wall Vidic nélkül nem megy őt meg 4 hónapja elvesztettük egy olyan meccsen amire azt hitte nyári felkészülési. Tessék bevenni a gyógyszert 😛davemayer
Mostanában nem tesz jót, ha korán megszerezzük a vezetést. Bár az Ajax elleni EL-visszavágó engem nem hatott meg annyira, az ilyen comebackek nélkül, mint a mai, pedig nem lenne United a United.

Azzal, amit az Arsenalról írtál, maximálisan egyetértek. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szeged - Szolnok 4-0

Ennyit a listavezetőről 😛 irány az nb1Höri
Bárcsak ne a Szolnok-MTK páros jönne vissza. Semmi szükség a hangulattalan 500 nézős csapatokra. Mekkora idén a Pécs, és a Diósgyőr is.zavi27
Gyirmót-Balmazújváros jobb lenne? 😊

|
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kings of north london!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Szeged - Szolnok 4-0

Ennyit a listavezetőről 😛 irány az nb1Höri
Bárcsak ne a Szolnok-MTK páros jönne vissza. Semmi szükség a hangulattalan 500 nézős csapatokra. Mekkora idén a Pécs, és a Diósgyőr is.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Jó az öreg a háznál 😀

Giggs a gólja előtt úgy ront rá az az alapvonalra mint 20 éve se, minden mozdulatán látszott hogy akarja a gólt - meg is lett az eredménye. Nem tudom miért kell 1-0nál csak a védekezésre figyelni, valaki szólhatna Fergie-nek hogy a Red Wall Vidic nélkül nem megy őt meg 4 hónapja elvesztettük egy olyan meccsen amire azt hitte nyári felkészülési. Tessék bevenni a gyógyszert 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
NB II: Peric gólt lőtt a Vidi II-ben

jó igazolás! 😊

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Giggs a 900. meccsén a 91. percben győztes gólt szerez. Szokásos United.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szeged - Szolnok 4-0

Ennyit a listavezetőről 😛 irány az nb1Höri
Orosz állítólag villogott, képet inkább nem linkelek róla, mert megint jön a szeles banda... 😀

|
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
amit viszont nem értek Wengerben, hogy RvP-t miért nem pihenteti? már megvan a győzelem, simán lemehetne pl Ox helyére, és Walcott lenne középen, vagy pedig bejöhetne Park is. Ugyanaz lesz ebből mint Wilshere-ből, szét fogják hajtani és beszed egy sérülést ami miatt kihagyja a következő szezont...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Welbeck b+ ezt én befejelem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
De angliában nem szaroznak, ott szemtől-szembe egymásnak megy 100 ember, azt csókolom. 😀Stez
ustawka rulez
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szeged - Szolnok 4-0

Ennyit a listavezetőről 😛 irány az nb1

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
mekkora meccs!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Ezt szeretem az Arsenalban: minden szezonban megmentik annyira Wenger seggét hogy ne rúgják ki így el tudja baszni a következő szezonjukat is 😂 😂 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ennyi.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Káprázatos meccs ez az Arsenal-Tottenham!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
van igazság!

mocskos csirkék

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De angliában nem szaroznak, ott szemtől-szembe egymásnak megy 100 ember, azt csókolom. 😀

több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
de legalább nyertünk! 😊 A rendbontás gáz, és sajnálom. 😕zavi27
2db 16 éves gyereket meg is vertek, 6 "szurkolót" (huligánt) elő is állítottak...tudnám mit ártottak nekik a srácok!Divat
Olvastam nagyon szomorú ez. Sajnos soha nem fog ez megváltozni semelyik csapatnál. Nem is értem. 😐 Annyi amerikai közvetítést nézek, és egyszerűen érthetetlen ez, micsoda különbség van, felfoghatatlan. De jópár európai országhoz képst is nagyon elkeserítő.zavi27
Állítólag fradi sálban voltak és mutogattak/ugattak a buszon lévőknek. Persze elítélendő cselekmény, hogy így megverték őket, az lett volna a korrekt ha kapnak két pofont és elveszik a sáljukat. Szóval az esetek nagyrészében aki nem akar balhézni, az nem fog belekerülni. 😊

Huliganizmus Európa nagy részében sokkal durvább, mint nálunk. Angliát hozzák fel mindig példaként, hogy ők megoldották... de azok akik ezt mondják, nem tudják mi megy a másodosztályban például.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
volt értelme lejönni az újpesti csűrhének bajára...autók ablakait baszták be, randalíroznak a városban és csodálkoznak hogy utálják őket mindenfeleHabi
de legalább nyertünk! 😊 A rendbontás gáz, és sajnálom. 😕zavi27
2db 16 éves gyereket meg is vertek, 6 "szurkolót" (huligánt) elő is állítottak...tudnám mit ártottak nekik a srácok!Divat
Olvastam nagyon szomorú ez. Sajnos soha nem fog ez megváltozni semelyik csapatnál. Nem is értem. 😐 Annyi amerikai közvetítést nézek, és egyszerűen érthetetlen ez, micsoda különbség van, felfoghatatlan. De jópár európai országhoz képst is nagyon elkeserítő.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
2-0 az nem 1-0, és azért valszeg egészen más a játék, ha nagyobb az előny. Szóval senki ne jöjjön, az "ott is elnézett egy gólt" szöveggel. Ráadásul az a leshelyzet simán benézhető, ellentétben a gólunkkal.
De egyébként tudtommal a Juve balhézott és köcsögölt a meccs előtt végig a játékvezetőkkel kapcsolatosan, lehet ezek után annyira nem véletlen, hogy ilyen bírói baki/bakik történt.
De ezen mondjuk a bajnokságunk is simán elmehet, szóval kár érte. De ez van sajnos. Innen is a bajnokság megnyerése lesz a cél, reméljük sikerülni is fog és a Juve hibázni fog.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Megnéztem ezt a tegnapi Milan meccs összefoglalóját, hát megnéztem volna azt a Juvét amelyik 25 perc alatt 2 gólos hátrányt szed össze majd feláll ez ellen a Milan ellen...

Amúgy meg elég gáz hogy nem látták hogy Muntari fejese után fél méterrel van beljebb a labda mikor kiüti Buffon

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gyepi se csinálhatta volna szebben: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b0BtHswetXw
😊

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
volt értelme lejönni az újpesti csűrhének bajára...autók ablakait baszták be, randalíroznak a városban és csodálkoznak hogy utálják őket mindenfeleHabi
de legalább nyertünk! 😊 A rendbontás gáz, és sajnálom. 😕zavi27
2db 16 éves gyereket meg is vertek, 6 "szurkolót" (huligánt) elő is állítottak...tudnám mit ártottak nekik a srácok!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tiszta szégyen ez az olasz játékvezetés. Partjelző full egy vonalban, csak áll és les, bambul, a labda meg fél méterrel bent...
A másik meg nem adott gól is kabaré...