Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ha már mentek a Mou képek a Real-Barca után akkor itt egy kis válasz 😊 :

1. Real Madrid - 43p
2. Barcelona - 38p

JoeyPorter
Ez mind szép és jó, de ne feledjük van egy Barca-Real még és ha az megint Real blama lesz akkor az a 2 pnot nem életbiztosítás. Lehet kárörvendeni ,de közel sincs ez zsebben és ha BL ben kicsit tovébb jut a Real akkor még becsúszhat a bajnokságban 1-1 döntetlen/vereség is.Toca
Idáig nem az a trend,hogy a Real több pontot bukna a bajnokságban,mint a Barca...Sőt,lehet mire a visszavágóig jutunk már szinte mindegy is lesz,bár ez elég valószínűtlen 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Ha már mentek a Mou képek a Real-Barca után akkor itt egy kis válasz 😊 :

1. Real Madrid - 43p
2. Barcelona - 38p

JoeyPorter
Ez mind szép és jó, de ne feledjük van egy Barca-Real még és ha az megint Real blama lesz akkor az a 2 pnot nem életbiztosítás. Lehet kárörvendeni ,de közel sincs ez zsebben és ha BL ben kicsit tovébb jut a Real akkor még becsúszhat a bajnokságban 1-1 döntetlen/vereség is.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már mentek a Mou képek a Real-Barca után akkor itt egy kis válasz 😊 :

1. Real Madrid - 43p
2. Barcelona - 38p

JoeyPorter
Hát ja tegnap elszórakoztuk rendesen pedig az Osasuna elleni meccset látva kezdtem bízni, hogy felpörögnek vhogy nem jött be s az Espanyol nagyon ügyesen lelkesen játszott. Ez van idén a Madrid akkor is simán nyer ha bénán megy nekik mi meg szívunk. Nem fogom a bíróra a 11 nélkül is nyerni kellett volna. Nembaj a kuap meg a BL remélem meglesz mert a bajnokságban nem nagyon látom, hogy a Madrid hol bukik majd mi meg nem... de mindegy élvezzük a szép éveket amíg lehet 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Ha már mentek a Mou képek a Real-Barca után akkor itt egy kis válasz 😊 :

1. Real Madrid - 43p
2. Barcelona - 38p


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pfff Pool - ManUtd az FA 4. körében... 😀
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Ilyen szar játékot, amit a 2. félidőben bemutattunk... nem hiszem el... Fergie mit mondott a szünetben? Azt, h tilos kapura lőni, csak hátrapasszolni szabad? Komolyan csomószor az ellenfél 16osán voltunk, azt inkább hazaadtuk... Örülök, h Scholes visszatért, de nem hiszem, h pont egy ilyen meccsen kellett volna beállítani, a PL (második) legjobb csapata ellen, amely épp gólt lőtt azt vérszemet kapott. Csak biztonsági megoldása volt, nem volt hozzászokva az iramhoz. De a PL-ben még jól fog jönni. A bíró meg a végén már annyit tévedett a city javára, h kiegyenlítette a számlát...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Jones kezezése sztem azért nem tizi mert először a lábát érte a labda, a testéről a letámasztott kezére pattant.
Ahogy Puhl (...) mondaná "nem kereste a kéz a labdát". Valencia tizijénél Kolarov munkásságát továbbengedni még megye 3-ban is óriási hiba, élőképen is látszódott hogy elüti a lábat - 1-4 ha bemegy és akkor még a Ginger Ninja 30 perce is jogos 😛

Aludni akartam egyet a második félidő alatt erre vertem a párnát az ágyamban és totál felpörögtem, remélem nem lesz szar a Pittsburgh-Denver mert azon nem akarok bealudni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az, hogy Bánki dodesz szakértő, mindent elmond a digiről. Kajak, a csávó ott él. Van neki egy külön szobája...minden meccsen ott van. De ez a gondolkodásmód és megnyilvánulás, ez a rengeteg hülyeség...már fáj.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ennyire nagyképűen, félvállról venni egy félidőt.... Visszaengedtünk egy olyan csapatot meccsbe, akinek köze nem volt még így se a félidőhöz.

S ebben SAF keze van benne. Scholest nem szabadott volna betenni félórára. Bármennyit is edz lassan 38 évesen 7 hónap után nem lehet beállni egy éles meccsen. Nagy hasznára lesz még ő a csapatnak, ha belelendül, mert 30 percekre még mindig remek megoldás.

huh. Amennyire meggyőzött engem Lindegaard azokon a meccseken, amiken itt-ott beugróként védett... Annyira nem a main. Én avszte őt pártolom, mert de geat nem tartom túl sokra, de nem védett jól. Kolarov szabadjánál hát nem tom. Nem volt közel. A másodikban sztem nem vlt benne.

Szerintem a stílus mindenképp szabálytalan volt. Páros lábbal becsúszni nem lehet. Egy sárgát megért, pirosat tán azért nem, mert a labdát vitte el. Ettől függetlenül az angol játékvezetés botrány. Végén Jones kezezése egyértelmű tizi. A második City gól előtt 1 perccel Valenciát eltörölte Kolarov az is tizi. A Kolarov szabd előtt inkább Richards rántotta le evrat. city kap szabit, gól. Kompany piros. Akárhogy is nézem ez 4-5 komoly tévedés.

S persze tényleg jöhet a megint az MUt segítik a bírók. Jöjjön. Szar helyzetben vagyunk, de a csapat 2 rossz meccs után megint megmutatta. Bírók ide-bírók oda.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem se volt piros, érdekes h a Vígszínház tagja is simán elkönyvelte h elvették tőle a labdát...Komané az csúnya volt, ez nem, ennyi.

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Piros az igenis is piros volt, a szándék a lényeg nem pedig az eredmény, két lábbal ment, ennyi 😊gravedigger
Tisztán a labdát rúgta el. Ne vigyük már túlzásba. Ennyiből szinte minden becsúszásra pirosat kellene adni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Piros az igenis is piros volt, a szándék a lényeg nem pedig az eredmény, két lábbal ment, ennyi 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bánki Dodó. 😂
Durva, hogy egy ilyen arc szakért. 😀

Egyébként megérdemelten vezet a MU, de a piros az nem volt piros, ez számomra vitathatatlan.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Hát ez a Kompany piroslap,,, Örülök én neki, csak megint hallgathatom, h a bírók a MU-t segítik, mert hát valljuk meg, Nanihoz hozzá se ért...Duff
a vicc az hogy nem Roo kiváló fejeséről fognak beszélni hanem erről a jogtalan pirosról, szabálytalan, sárga maximum...

remélem azért ezt be tudjuk húzni, bár még innen is sztem képes a City nyerni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Hát ez a Kompany piroslap,,, Örülök én neki, csak megint hallgathatom, h a bírók a MU-t segítik, mert hát valljuk meg, Nanihoz hozzá se ért...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
http://www.transfermarkt.de/de/karim-guede/profil/spieler_10885.html?from=news_text

😀 😀 😀 😀Amadeus91
németországban született szlovák-togói? hmmmm 😀Divat
nyam-nyam. Annyira multi-kulti a srác, hogy már a németek is csak röhögnek rajta. 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.transfermarkt.de/de/karim-guede/profil/spieler_10885.html?from=news_text

😀 😀 😀 😀Amadeus91
németországban született szlovák-togói? hmmmm 😀

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
http://www.transfermarkt.de/de/karim-guede/profil/spieler_10885.html?from=news_text

😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Ginger Price visszatér 😀 😀 😀 😀

Jajjj, gecc kedvenc játékosom.

de örülnék ha játszana ma 😀tüsi91
nebassz 😀 nálam is kedvenc. jó lenne ha beállna, lenne 50méteres pontos átadásunk is a meccsen

Mondjuk félek, h elég tré lesz, hogy csak így random beáll. Lehet beszedi az utolsó éveiben rendszeres piroslapját 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ginger Price visszatér 😀 😀 😀 😀

Jajjj, gecc kedvenc játékosom.

de örülnék ha játszana ma 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kezd érdekelni mi történt?!kristóf17
http://www.soccer-blogger.com/2012/01/07/video-inter-vs-parma-5-0-highlights-2012-goals-milito-motta-pazzini/

2. videó, 2:08 😊JC6
nincs benne, ahogy utána felteszi mind2 kezét a tábor felé, még a spori meg a vendégek is mosolyogtak...ááá qrva nagy volt 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kezd érdekelni mi történt?!kristóf17
http://www.soccer-blogger.com/2012/01/07/video-inter-vs-parma-5-0-highlights-2012-goals-milito-motta-pazzini/

2. videó, 2:08 😊
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Zanetti 😂JC6
qrva nagy jelenet volt, Il Capitano... 😊Divat
Óriási volt, majd le is töltöm. Ritkán lát ilyet az ember 😊JC6
Kezd érdekelni mi történt?!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Özil gólpassza(vagy labdaérintése) nem volt semmi az első Benzema goalnál :o :o :o
Rohadtul kellett ez a sérülés a 2. gólja után :mad:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szünetbe sinter-Parma 3-0, a Herceg duplázott 2 remek góllal...játszik a csapat, igaz ehhez kell ez a gyenge Parma is.Divat
Zanetti 😂JC6
qrva nagy jelenet volt, Il Capitano... 😊Divat
Óriási volt, majd le is töltöm. Ritkán lát ilyet az ember 😊