Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rivaldofetomy
Messi
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés Úr

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rivaldo
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
😂 😂
Ez odabasz.
Na de hogy legyen kis ON is:
A City és a Milan 2 napon belül meg fog egyezni Tevezről. Közben az sInter megpróbált velüónk kibaszni és 25 millát ajánlott Tevezért, de az ügynöke egy órán belül visszautasította Morattiékat, mert Ő csak a Milanba akar focizni. Lehet örülni, csak írjon alá, aztán Montolivo is mondjuk.Stez
de ez érdekes, legelőször még szó se volt a Milanról, és h szívesen jönne az Interbe, aztán már csak a Milanba akar focizni...na mind1 nekünk Lavezzi kell!!!

más:
mit szólsz hozzá, h a dijjósmiskolcnak is van egy bizonyos Mr. X-e? 😀 vajon ki lehet az? 😊

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én már csak egy popcorn-t kérnék 3 deci kólával...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.JC6
Elég szomorú 😕 (mármint hogy nem érted)JoeyPorter
Hát figyelj, lehet valaki jól ismeri, sőt haverja Fake-nek, de én ismerek itt olyat, aki vérig lenne sértve ilyen PM után. Jó poén? Nem hiszem. Vannak rá jelzők, de többet nem offolok.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.JC6
Elég szomorú 😕 (mármint hogy nem érted)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂
Ez odabasz.
Na de hogy legyen kis ON is:
A City és a Milan 2 napon belül meg fog egyezni Tevezről. Közben az sInter megpróbált velüónk kibaszni és 25 millát ajánlott Tevezért, de az ügynöke egy órán belül visszautasította Morattiékat, mert Ő csak a Milanba akar focizni. Lehet örülni, csak írjon alá, aztán Montolivo is mondjuk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
ird be a tobbit is te hajotorott engem aztan nem zavar.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
Na de ez, hatalmas 😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
Ajjajj... Úgy tudom hogy privát üzenetet etikátlan, sőt tilos nyilvánosságra hozni a másik fél engedélye nélkül :rolleyes:Rataxes
Kivéve, ha magasságos Timothy vagy az ő egy nagy tiszteletben álló követője teszi 😊

bájdövéj fake: looool 😂 😂
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !JC6
Ajjajj... Úgy tudom hogy privát üzenetet etikátlan, sőt tilos nyilvánosságra hozni a másik fél engedélye nélkül :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kráucs amúgy 70 kilo szal ő is keményebb, mint Batik...nembaj a felüljárón majd összeszedjük vhogy. 😕

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kitől Fake
Elküldött 2011-09-12 15:36:46
Tárgy -

A FASZSZOPÓ GERA AZT SZERETNE HA JOVO HETEN EGYUTT TARTANAL VELE A HITGYULIBEN ELOADAST
ARROL H KELL AGYATLAN KOCSOG SZIPUSNAK LENNI ! UTANA FIZETSEGKEPPEN LESZOPHATOD !
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hagyjatok már ezzel a PM szöveggel...JC6
Megkaptad már a fenyegetős PM-et Fake? 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hagyjatok már ezzel a PM szöveggel, 3 embernek, ha küldtem az utóbbi 1 évben, hirtelen felindulásból. Attól még, hogy többnyire sok embernek nem tetsző dolgot írok, az még az én véleményem, és úgy tudom a fórum véleménynyilvánításra vagy eszmecserére, illetve közösség formálásra lett kitalálva. Kicsit unalmas mindig ezt a PM-ezést olvasni.

Már csak nevetek az ilyen intelligens megnyilvánulásokon, mint ami fentebb olvasható Fake kollégától. Ami - sokak számára - aranyköpés.

Soha a büdös életbe nem gondoltam, hogy személytelenül harcot kezdek vele, egyszer beléptem a fórumra és olyan PM fogadott tőle, hogy : "F*SSZ*PÓ GERA ZOLI!!!" és a többi nyalánkság.

Nem sértődök meg, nem veszem magamra, de ez azért elég gusztustalan megnyilvánulás egy emberi lénytől.

OFF vége.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Huha, most latom micsoda osszecsapasok vannak itt magyar fronton pedig holt szezon van boven 😊
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Fake haverommal ritkán értek egyet, pedig nagy FCB szurkoló, mint én, de most hosszú percek óta patakzik a könnyem, olyan jókat nevetek a hozzászólásain 😀JC6
haverod neked a radai rosseb. az meg h mulatozol a hszeimen azt pont leszarom. nem kotelezo egyeterteni es senki sem tevedhetetlen. de tebeloled csak a faszsag folyik te seggfej ugyhogy ne humorizalj itt nekem mert baszottul nem vagyok ra vevo. na god bless.Fake
Na most kapni fogsz pár PM-et 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...Fake
😂

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
eddig hsz of the year,igaz csak 5 nap telt el az évből 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fake haverommal ritkán értek egyet, pedig nagy FCB szurkoló, mint én, de most hosszú percek óta patakzik a könnyem, olyan jókat nevetek a hozzászólásain 😀JC6
haverod neked a radai rosseb. az meg h mulatozol a hszeimen azt pont leszarom. nem kotelezo egyeterteni es senki sem tevedhetetlen. de tebeloled csak a faszsag folyik te seggfej ugyhogy ne humorizalj itt nekem mert baszottul nem vagyok ra vevo. na god bless.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fake haverommal ritkán értek egyet, pedig nagy FCB szurkoló, mint én, de most hosszú percek óta patakzik a könnyem, olyan jókat nevetek a hozzászólásain 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja bocsanat akkor nem annyi vot 😀
te nem a sobri joska spanja vagy veletlenul ?Fake
nem a spanja, hanem a ribije